‘من می توانم انجام این کار نگه دارید.’ صاحبان کسب و کار کوچک در حال دادن.

در آخرین جمعه از ماه ژوئن و پس از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت تگزاس گفت که میله در سراسر کشور را مجبور به تعطیل برای بار دوم به دلیل coronavirus موارد بالا رفتن سرسام آور میک لارکین تصمیم گرفت او تا به حال به اندازه کافی.

مهم نیست که آقای لارکین یک مالک یک باشگاه کارائوکه در ویچیتا فالز تگزاس تا به حال فقط با پرداخت 1000 دلار برای کالاهای فاسد شدنی و تجهیزات حفاظتی در انتظار آخر هفته راش. مهم نیست که یخ زده مارگاریتا ماشین پر بود که 175 پلاستیک سرنگ با مشروب الکلی-تزریق ژل-O بودند در محل یا که وجود دارد ماسک برای کارکنان و ضد عفونی کننده دست برای مهمانان.

که روز 26 ژوئن آقای لارکین و شریک زندگی خود را ریخته آنچه را که آنها تا به حال فقط خریداری شده را به سطل زباله و تصمیم گرفت به باشگاه Krank آن کارائوکه برای خوب است.

“ما همه چیز را ما بودند قرار است به انجام,” آقای لارکین گفت. “هنگامی که او بسته ما را دوباره و پس از من از قرار دادن تمام پول خود را برای دیدار با قوانین من فقط گفت: ‘من نمی تواند انجام این کار نگه دارید.'”

آن دلخراش به اندازه کافی برای کسب و کارهای کوچک — میله های دندان, شیوه های مراقبت از کوچک شرکت های حقوقی مهدکودکها و سایر مغازه که نقطه خیابان ها و گوشه و کنار هر شهر آمریکایی و شهر را تعطیل پس از مقامات دولت تحمیل مستندات در ماه مارس به مهار بیماری همه گیر.

اما تجدید حیات این ویروس به ویژه در کشورهایی مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا که آغاز شده بود به بازگشایی معرفی کرده است به مراتب تیره تر واقعیت برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک: خود را به طور موقت تعطیل ممکن است دائمی شود.

تقریبا 66,000 کسب و کار باید خورده از مارس 1, با توجه به داده ها از Yelp که فراهم می کند یک پلت فرم برای کسب و کارهای محلی برای تبلیغ خدمات خود شده است و پیگیری اطلاعیه ها از بسته شدن در آن نوشته شده سایت. از 15 ژوئن تا 29 ژوئن دوره های اخیر که داده ها در دسترس است, کسب و کار بسته بودند به طور دائم در یک نرخ بالاتر از در سه ماه گذشته Yelp یافت. در طول همان دوره تعطیلی دائم افزایش 3 درصد کلی حسابداری برای حدود 14 درصد از مجموع تعطیلی از مارس.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

60m پیش
خودکار گیاهان می تواند به پیدا کردن آن را دشوار است به کار به عنوان عفونت افزایش یابد.
1ساعت پیش
کسری بودجه ایالات متحده آمریکا بازدید یکی دیگر از رکورد ماهانه.
4 ساعت پیش
هنگ کنگ دیزنی لند خواهد reclose پس از یک ویروس خروش.

محققان در دانشگاه هاروارد بر این باورند که نرخ تعطیلی کسب و کار به احتمال زیاد حتی بالاتر است. آنها تخمین زده است که حدود 110,000 کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور به حال تصمیم به تعطیل دائم بین اوایل ماه مارس و اوایل ماه مه بر اساس داده های جمع آوری شده در نظرسنجی هفتگی توسط Alignable یک شبکه رسانه های اجتماعی برای صاحبان کسب و کار کوچک.

کریستوفر استانتون استادیار در دانشکده کسب و کار هاروارد که یکی از محققان گفت: آن را دشوار است به دقت سنج چگونه بسیاری از کسب و کارهای کوچک بودند به دلیل بسته شدن یک بار آنها را بسته درهای خود را برای خوب و صاحبان سخت برای رسیدن به. او اضافه کرد که آن را می تواند تا یک سال قبل از مقامات دولتی می دانستند واقعی تلفات این بیماری همه گیر بود در کسب و کارهای کوچک.

در حال حاضر 39 متحده همچنان به رکورد رشد تعداد موارد جدید روزانه.

آن است که روشن نیست که چگونه بسیاری از کسب و کار Yelp است ردیابی تعداد به عنوان “کوچک” تعریف شده توسط مدیریت کسب و کار کوچک به عنوان کسانی که با 500 یا کمتر کارکنان. اما این شرکت در بر داشت که میان دنبال کسب و کار — که شامل رستوران ها و خرده فروشان و دیگر مستقل مصرف کننده-مواجهه با عملیات کسب و کار خرده فروشی, رهبری, زیبایی فروشگاه ها عرضه شده اند بسته شدن در بالاترین نرخ از همه گیری آغاز شد. رستوران بعدی سخت ترین ضربه ،

اعتبار…Dylan Cole برای نیویورک تایمز

کسب و کارهای کوچک حساب برای 44 درصد از تمام ایالات متحده فعالیت های اقتصادی با توجه به S. B. A. و بسته شدن در چنین عظیم در مقیاس نابود شده می تواند رشد اقتصادی این کشور. در مجموع چنین کسب و کار یکی از بزرگترین کارفرمایان در کشور گفت: Satyam Khanna ساکن همکار در موسسه برای اداره امور شرکت و امور مالی در دانشگاه نیویورک قانون که نوشته شده در مورد اثرات این بیماری همه گیر در کسب و کارهای کوچک.

هنگامی که کسب و کارهای کوچک نزدیک یکهو کل بخش از اقتصاد رنج می برد آقای خناس گفت. وجود دارد کاهش جریان نقدی بالاتر بدهی و بیکاری بیشتر. “که منجر به کشیدن احتمالی بازیابی,” او گفت:. “از آنجا که آنها چنین یک منبع مهم از شغل و از دست دادن آنها راه ما در حال از دست دادن آنها را در حال حاضر در جریان است تا همه چیز را به مراتب بدتر از آنها در غیر این صورت نیاز به بود.”

از آنجا که کسب و کارهای کوچک به شدت بستگی به ترافیک پا و عمل در حاشیه نازک آنها به ویژه آسیب پذیر به موج دار شدن اثرات گسترده shutdown.

برای نزدیک به دو دهه غنی Tokheim و همسرش به فروش می رسد یادگاری های ورزشی — کلاه, تی شرت, لیوان قهوه و دیگر خرده ریز — به طرفداران در اوماها در فروشگاه ستاره شرق. پس از سال 2011 ستاره شرق را اشغال کرده است نخست املاک و مستغلات در سراسر خیابان از شهر 24,000-صندلی ورزشگاه بیس بال که معمولا میزبان College World Series هر بهار.

2020 سری جهانی لغو شد در ماه مارس ، در این هفته که پس از دیگر رویدادهای ورزشی scrapped — شروع با کالج های ورزشی و گسترش به لیگ های حرفه ای است که تلاش برای راهاندازی مجدد فعالیت های خود را.

آقای Tokheim, 58, تماشا کسب و کار خود را در پاییز با رشد اتمی بود اما تنها پس از یک گفتگوی دوستانه با, بازنشسته دانشگاه, مدیر ورزشی در ماه مه که گرانش خود را از وضعیت آمار صفحه اصلی. او در حال حاضر نگران وضعیت این ویروس در نبراسکا و اینکه آیا وجود دارد به اندازه کافی ردیابی است. سپس مدیر ورزشی پیش بینی شده است که اگر فوتبال کالج بود واقعا لغو شده برای آن خواهد بود که پایان بخش ورزش به عنوان یک کل.

“که واقعا من را در overdrive” آقای Tokheim گفت. او مذاکره خروج زود هنگام در فروشگاه اجاره و اعلام کرد ترخیص کالا از گمرک فروش در فروشگاه. ستاره شرق بسته شد برای همیشه در تاریخ 30 ژوئن.

دولت چک Protection Program, نورد در مارس و اداره S. B. A. اختصاص داده شده $660 میلیارد دلار کمک مالی برای کسب و کارهای کوچک اما تصریح شده است که وام خواهد بود تنها اگر بیشتر از آن استفاده می شود به پرداخت دستمزد کارکنان به مدت هشت هفته. قوانین شد و بعد از آن, آرام, اما در نشانه ای از چگونه بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک نیست احساس اعتماد به نفس است که آنها را در زمین ثابت با زمان بازپرداخت شد و علت حدود 130 میلیارد دلار از پول کمک های بکر باقی مانده و زمانی که برنامه به پایان رسید در ماه ژوئن.

حتی برای کسانی که در زمان P. P. P. وام بقا است که هیچ تضمینی وجود ندارد. نیک Muscari یک زن 38 ساله رستوران در تگزاس, تگزاس, availed از یکی از این وام. رستوران خود را نیک ورزش کوره و سالن شده بود اوج آقای Muscari زندگی کار خود را — سال زحمت به عنوان یک پیشخدمت پیتزا کوک و مدیر در رستوران ها و کافه ها ابتدا در سال. سه سال پیش او با خرید دو شریک که به او کمک کرد تا شروع این رستوران در سال 2010. او در نظر گرفته آن را مهمترین دستاورد اما برای انجام این کار, او تا به حال به قرض گرفتن پول. او هنوز هم مدیون بانک $80,000.

اعتبار…Dylan Cole برای نیویورک تایمز
اعتبار…Dylan Cole برای نیویورک تایمز
اعتبار…Dylan Cole برای نیویورک تایمز

آقای Muscari تلاش برای سوار کردن بهار مستند است که به طور موقت توقیف رستوران خود را با کمک از P. P. P. پول است. اما زمانی که دولت دوم بسته شدن سفارش در اثر ژوئن 26, او تصمیم گرفت برای نزدیک خوب است.

“آن را به حال شده است در پشت ذهن ما درست مثل شما می دانم که اگر این اتفاق می افتد دوباره می تواند ما را به آن؟” آقای Muscari گفت. “ما پس از تمام قوانین و مردم پخش شده بودند. ما هرگز تا به حال کسی را گرفتن ویروس در استقرار ما است.”

آقای Muscari با کسب و کار بسته و آن 30 کارکنان بیکار شده هیچ چیز جز خانه خود و ماشین خود را. او همچنین انتظار دارد که خود را صاحبخانه سعی کنید به شکایت او برای هشت سال به ارزش اجاره او قرارداد برای پرداخت در رستوران بین رفته فضا.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول

  به روز شده در جولای 7, 2020

  • است coronavirus هوابرد?

   Coronavirus می تواند به ماندن در هوا برای ساعت ها در قطرات کوچک در هوای راکد آلوده کردن مردم به عنوان آنها را استنشاق نصب شواهد علمی نشان می دهد. این خطر است که بالاترین در شلوغ فضاهای بسته با تهویه ضعیف و ممکن است کمک به توضیح فوق العاده, پخش كردن, حوادث گزارش شده در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان کلیساها و رستوران ها. این معلوم نیست که چگونه اغلب این ویروس را از طریق این قطرات کوچک و یا ذرات معلق در هوا در مقایسه با قطرات بزرگتر که در حال اخراج هنگامی که یک فرد بیمار سرفه یا عطسه و یا انتقال از طریق تماس با سطوح آلوده گفت: Linsey Marr یک آئروسل متخصص در ویرجینیا. ذرات معلق در هوا منتشر می شوند حتی زمانی که یک فرد بدون علائم exhales مذاکرات و یا آواز می خواند به گفته دکتر Marr و بیش از 200 نفر از کارشناسان دیگر که مشخص شده اند شواهد در نامه ای سرگشاده به سازمان بهداشت جهانی است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


بسیاری از کسب و کارهای کوچک نیز پیدا کردن آن را دشوار نگه دارید تا با به طور مداوم در حال تغییر محلی دستورالعمل در حالی که دیگران

در حال تصمیم گیری است که بدون توجه به آنچه که خود مقامات محلی می گویند آن را فقط بی خطر نیست به رفتن نگه دارید. گابریل گوردون صاحب یک کوچک اما محبوب کباب رستوران در مهر و موم در ساحل کالیفرنیا تصمیم گرفت به طور دائم پس از تحصیل در رستوران طرح است. او مصمم است که آشپزخانه هرگز امن برای چندین کارکنان به اشغال در یک بار در حالی که این ویروس هنوز هم فعال در این منطقه است.

“این اساسا دو راهرو که 11 فوت عرض” آقای گوردون گفت: در توصیف این شکل از رستوران بیچوود BBQ. “وجود دارد کامیون مواد غذایی هستند که بزرگتر از من است.”

هر چه دلایل خاص ممکن است برای هر یک از بسته شدن جاستین نورمن Yelp از معاون رئیس جمهور از داده های علوم گفت که دولت فدرال باید در ارائه کسب و کارهای کوچک به کمک بیشتر. آقای نورمن گفت: Yelp نگران بود در مورد اثرات کسب و کار کوچک تعطیلی به ویژه کسانی که متعلق به مردم رنگ در جامعه است. Yelp, اما همچنین دارای منافع مالی در حفظ قوی کوچک محیط کسب و کار به دلیل آن را به شدت متکی به تبلیغات کسب و کار بر روی پلت فرم آن است.

“زمان در حال حاضر به تزریق سرمایه بیشتر یا ما ممکن است از دست دادن آنها را برای همیشه لطفا برای” آقای نورمن گفت. “این رفتن به اقتصاد ما بدتر, آن را به جوامع ما بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de