“من نمی توانم نفس بکشم’: چگونه آمریکا را شکسته کالبد شکافی سیستم می توانید با خشونت پلیس“من نمی توانم نفس بکشم.” با این کلمات جورج فلوید, مانوئل الیس و الیاس McClain هر یک به نظر می رسید به روایت خود را از مرگ. خود را کالبد شکافی گفت یک داستان متفاوت است. فلوید درگذشت “ايست قلبی ريوی های پیچیده اجرای قانون subdual” این گزارش گفت:. “استدلال می توان گفت که مواد مخدر در سیستم خود بودند که کشته الیس, مقامات گفت. McClain را علت مرگ “نامشخص”.

در میان لایه های بسیاری از نهادی نابرابری کاوش های باستان شناسی توسط یک کشور فرضی با نژادپرستی در ایالات متحده است که یک سیستم چگونه و توسط چه کسی مرگ و میر مورد بررسی قرار گرفت. در اکثر ایالت مقامات که نظارت کالبد شکافی لازم نیست که به یک مدرک پزشکی. این بخش مسئول بررسی مرگ مشکوک اغلب فاقد بودجه و نظارت و همکاری نزدیک با – اگر نه تحت نظارت – اجرای قانون است. به عنوان یک نتیجه, بسیاری از مرگ و میر در دست پلیس در حال گزارش شده که چنین و یا به حداقل می رسد با تشخیص است که سرزنش قربانی بیماری قلبی یا بیماری های روانی به جای یک افسر بوت یا گلوله.

ماه گذشته یک گروه از پزشکان و روانپزشکان امضای نامه ای ضمن محکوم نمودن این سیستم در جایی که “کالبد شکافی گزارش دستکاری شده به دفن خشونت پلیس”.

“مردم سیاه خفه کننده تحت وزن ضد سیاه و نفرت. آنها نمی توانند نفس” خود را به پیام منتشر شده در علمی آمریکا می خواند. “و حتی به عنوان آنها را برای هوا کشیدن ساختاری gaslighting عمل به انکار حقایق از علل خود خفگی.”

تناقضات و تضاد منافع

در ما, مرگ, تحقیقات لزوما نظارت توسط متخصصین مجرب.

روند – یک عنصر بسیار مهم در ایالات متحده سیستم عدالت کیفری – تنظیم یک درهم آمیخته از اغلب مخدوش دمدمی قوانین و هنجارها. در حالی که مرگ و سوالات در برخی از جوامع در حال کارگردانی شده توسط بازرسان پزشکی با پزشکی درجه و هیئت مدیره گواهینامه بسیاری از آنها نظارت خو یش که لزوما باید آموزش های تخصصی.

تنها چهار ایالت کانزاس, لوئیزیانا, مینه سوتا و اوهایو — نیاز خود خو یش به پزشکان و تنها 16 متحده باید قوانین تعیین نیازهای آموزشی برای تابع.

در برخی از جوامع این کار انتخاب موقعیت. در بسیاری از آن است که به طور مستقیم به بخش کلانتر. در دولت گرجستان شهردار هر شهر با 5000 یا کمتر ساکنان به طور رسمی مجاز به همچنین در خدمت به عنوان پزشکی قانونی – و بالعکس. بسیاری از شهرستان خو یش در دولت در حال کفن مدیران و موقعیت اغلب اجازه می دهد تا morticians اولین نرم افزار در فروش خدمات مراسم تشییع جنازه به خانواده ها است. شبان handymen و لوله کش را نیز انتخاب شده است به موقعیت.

در کلرادو که در آن خو یش انتخاب می شوند در تمام اما یک شهرستان تنها مورد نیاز برای اجرا به دفتر یک دیپلم دبیرستان و شهروندی ایالات متحده. پس از انتخاب خو یش می رود به 40 ساعت دوره و به دست آوردن یک پایه-آموزش صدور گواهینامه در عرض یک سال است.

در موارد غیر طبیعی مرگ و میر بسیاری از دولت های محلی نیاز به کالبد شکافی انجام شود توسط روت قانونی پاتولوژیست. اما در نهایت آن را اغلب پزشکی قانونی – و نه آسیب شناس – چه کسی تصمیم می گیرد که آیا برای ثبت نام در مرگ نهایی گزارش.

شده است که سازگار مسئله در اکثر شهرستانهای کالیفرنیا که در آن رئیس پزشکی قانونی و کلانتر یکی و همان است. در سال 2017, دو محققین پزشکی به کار گرفته شده توسط San Joaquin county در کالیفرنیا استعفا وی از سوی مامورین که کلانتر-پزشکی قانونی استیو مور تحت فشار آنها را به تغییر نتایج کالبد شکافی مرگ و میر در بازداشت پلیس.

تلاش برای به طور کامل باز کردن مرگ محققان از پلیس در کالیفرنیا شکست خورده اند. یک لایحه به سادگی به حفظ و اجرای قانون از آسیب شناسان’ اتاق آزمون زمانی که آنها در حال بررسی مرگ و میر در بازداشت پلیس شکست خورده و دیگر نیاز به بزرگ California counties به ایجاد یک نهاد مستقل دفتر معاینات پزشکی بود را وتو کرد در سال 2018 است.

“وجود واقعی فقط فاحش تضاد منافع در بررسی افسر مربوط به مرگ و میر در سراسر کشور” گفت: جاستین فلدمن استادیار جمعیت در دانشگاه نیویورک که مطالعات خشونت پلیس. که یکی از دلایلی افسر مربوط به مرگ و میر underreported, او گفت:.

در یک سال 2017 مطالعه فلدمن و همکاران او در بر داشت که نگهبان شمارش پروژه – که scoured اخبار محلی گزارش به تعداد قربانیان تیراندازی پلیس – خیلی بهتر بود در گزارش تعداد کل پلیس-مرگ و میر ناشی از پایگاه داده فدرال که تا اندکی از آنچه گزارش شده در گواهی مرگ. “ما دریافتیم که در گواهی مرگ و میر بودند که گزارش به طور معمول به عنوان قتل – اما نه به پلیس مربوط به قتل,” فلدمن گفت.

در مواردی که قربانیان در حال خفه مورد ضرب و شتم و یا Tasered با اجرای قانون محققان حتی گریز بیشتر در چگونه آنها ممکن است برای مشخص کردن علت مرگ. اغلب این مرگ و میر در حال توصیف یک نتیجه از “excited delirium” – بحث تشخیص است که به رسمیت شناخته شده توسط انجمن روانپزشکی آمریکا, آمریکا, انجمن پزشکی و یا سازمان بهداشت جهانی است. مردم با هذیان هیجان زده گفت: به دست آوردن “قدرت مافوق انسانی” و تبدیل شدن به تهاجمی تحت تاثیر مواد مخدر مانند کوکائین و مت آمفتامین. زمانی که آنها در تعامل با اجرای قانون هستند گفت: برای مبارزه و سقوط اساسا کشتن خود.

“حتی اگر آن را در توصیف یک پدیده واقعی این اصطلاح اغلب بیش از حد مورد استفاده در انواع خاصی از موارد به تطهیر مسئولیت پلیس” فلدمن گفت. “هنگامی که وجود هر گونه ابهام یک معاینه پزشکی یا پزشکی قانونی کنسرت فقط می توانید دور آن را به هیچ یک مسئول و یا آن را هذیان و یا شاید آن را ترکیبی از عوامل است.” حتی زمانی که این موارد طبقه بندی شده به عنوان قتل آنها به ندرت ذکر شده به اجرای قانون مرتبط است. “در راه است که جورج فلوید کالبد شکافی, آنومالی,” او گفت:.

گمراه کننده از اصطلاحات پزشکی

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی کالبد شکافی جورج فلوید ذکر شده علت مرگ را “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی”.

“ايست قلبی ريوی فقط به معنی مرگ گفت:” دکتر راجر میچل رئیس معاینات پزشکی واشنگتن, DC. “آن را به معنی قلب خود را ضرب و شتم متوقف شد – که بسیار ویژگی های راه گفت: آن را – با توجه به گردن فشرده سازی.”

فرد منفعل تعبیر بنحوی که در مرگ پیچیده اقدامات صورت گرفته توسط اجرای قانون هر چند از لحاظ فنی دقیق “کاملا مخرب” گفت: Dr جنیفر Tsai, طب اورژانس پزشک در دانشگاه ییل که همکاری در این نامه ضمن محکوم نمودن این کالبد شکافی سیستم.

علاوه بر این فلوید را کالبد شکافی ذکر شده چندین اساسی شرایط بهداشتی از جمله بیماری های قلبی و فشار خون بالا و شامل یک سم شناسی گزارش که سطح “کانابینوئیدهای آمفتامین و فنتانيل/متابولیت” در سیستم خود را – حتی اگر هیچ کدام از این عوامل به نظر می رسد که باعث مرگ او.
Carter Sims, 3, of Pine Island, Minn., runs past a mural at the George Floyd memorial outside Cup Foods, Thursday, June 25, 2020, in Minneapolis. Floyd, a Black handcuffed man, died May 25 after Derek Chauvin, a white officer, pressed his knee into Floyd’s neck for nearly 8 minutes and held it there even after Floyd said he couldn’t breathe and stopped moving. (Leila Navidi/Star Tribune via AP)

اگر چه شهرستان کالبد شکافی در نهایت مربع با چه تحقیقات خصوصی راه اندازی شده توسط Floyd خانواده یافت می شود که مرگ او یک قتل – معاینه گزارش شده بود بیرون ریخته شده از در شارژ سند برای افسر سابق Derek چوین ادعا که “شرایط بهداشتی اساسی و هر بالقوه باده در سیستم خود را به احتمال زیاد منجر به مرگ او”.

حتی اگر این عمل از جمله اطلاعات پزشکی نیست که به طور مستقیم مرتبط است عمل مشترک Tsai و گفت: “وجود دارد ترور شخصیت در این فرایند در توصیف پزشکی حقایق است.” گزارش های پزشکی اغلب تقویت روایت است که سیاه و سفید و قهوه ای قربانیان خشونت پلیس در حال بزرگ و تهدید و به نوعی نیز شکننده در چنین سلامت فقیر است که کوچکترین لمسی می تواند آنها را بکشند او اضافه شده است.

مرگ و تحقیقات است که به دنبال سه بالا-پروفایل افغانستان در سال 2014 نشان دادن نقطه خود را. کالبد شکافی از الکس Nieto, آنها, سان فرانسیسکو, افسران در بیش از 40 بار گزارش شده اثری از کانابینوئیدهای در مرد جوان سیستم و متصل به سال سوابق پزشکی آشکار Nieto تاریخچه سلامت روان در تلاش. که در سال سم شناسی گزارش که همراه با کالبد شکافی مایکل براون 18 ساله به ضرب گلوله توسط پلیس سنت لوئیس اشاره کرد که قهوه ای بود ماری جوانا در بدن خود را هنگامی که او کشته شد. و اگر چه معاینات پزشکی که انجام کالبد شکافی از اریک گارنر که پس از درگذشت نیویورک افسر او را در یک سبد شهادت داد که افسر استفاده از زور به کشته شدن گارنر افسر وکلا تثبیت شده در گارنر, آسم, سینه های بزرگ قلب و فشار خون بالا و چاقی است. در نهایت امتحان توافق کردند که حتی یک آغوش خرس می تواند به کشته شدن 43 ساله ،

“این یک الگوی ما بارها و بارها” Tsai گفت.

میچل و سه نفر دیگر از هیئت مدیره گواهی پزشکی محققین گفته نگهبان که در حالی که Hennepin county گزارش فلوید بود که مشخصات فنی دقیق آنها نمی خواهد که آن را نوشته تا همان راه است. “ما نیاز به روشن شود آنچه که ما در حال تاکید بر در تشخيص و این تاکید باید عمدی” میچل گفت. “از آنچه که جهان به خود دیده است ما می دانیم که جورج فلوید را مسمومیت یا جورج Floyd را از بیماری قلبی, بازی های برگزار شده مطلقا هیچ نقشی در مرگ او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im