‘من نمی تواند وجود داشته باشد”: نامزدهای حقه سنا محاکمه و آیووا مبارزاتBy 4am در صبح روز دوشنبه ctq شد به سمت فرودگاه برای گرفتن یک پرواز از آیووا که در آن او بسته بندی شده گیج کننده شش کمپین حوادث به 36 ساعت در و پنجره و بازگشت به واشنگتن دی سی جایی که حضور او لازم بود در ایران برای شش روز از سنا استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اسرع وقت رسیدگی در سنا به پایان رسید برای بعد مدت کوتاهی پس از 9 ساعت مینه سوتا سناتور تماس گرفته شده را به یک “تله تاون هال” با رای دهندگان ایالت آیووا.

“من هرگز فکر نمی کردم که من را نمی وجود دارد با همه شما,” او گفت: در این کنفرانس تماس بگیرید. “من امیدوارم که شما را در درک آن است.”

چنین است زندگی یک سناتور آمریکایی در حال اجرا برای رئیس جمهور در حالی که در وظیفه هیئت منصفه برای یک استیضاح محاکمه تنها سوم در تاریخ آمریکا است. به جای سفر آیووا 99 شهرستان در آخرین روزهای قبل از آیووا قفقاز در 3 فوریه او قفل شده است و در یک اتاق با 99 دیگر سناتور – سه نفر از آنها نیز در حال اجرا برای رئيس جمهور.

برای چند روز آینده و احتمالا هفته به مجلس سنا متعهد خاردار سوال که آیا به تماس شاهدان و در نهایت حرکت به رای گیری در مورد اینکه آیا برای حذف رئیس جمهور از دفتر Klobuchar و همکاران او سناتور برنی ساندرز ورمونت, الیزابت وارن از ماساچوست و مایکل بنت کلرادو باید همچنان به تعادل خود را “قانون اساسی وظیفه” با مسئولیت های خود به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری در یک لحظه بحرانی قبل از رای گیری آغاز می شود.

قوانین منع محاکمه دو وظیفه: سناتورها باید در کرسی های خود را شش روز در هفته. هیچ تلفن های همراه. و به هیچ وجه صحبت کردن archaically اما آزادانه اجرا در “درد از زندان”.

این وضعیت مجبور به دموکرات ها برای دریافت خلاق در مورد چگونه آنها را در مبارزات انتخاباتی از صدها مایل دورتر در یک وضعیت که در آن رای دهندگان معروف خواهم به دیدار با نامزدهای خود را قبل از تصمیم گیری.

در حالی که سناتور در حال برگزاری سالن های شهر توسط تلفن و ویدئو بی باک به تلویزیون بازدید در طول محاکمه می شکند و اجاره در آخرین لحظات پرواز به پایان رسیده شکاف gavel contenting روز جلسه را بالا رقبا جو بایدن و پیت Buttigieg crisscross آیووا در دوئل اتوبوس تور.

“حتی اگر این مسابقه در جریان بوده است برای برخی از زمان و رای دهندگان می دانم که نامزدها در حال حاضر هنوز هم وجود دارد هیچ چیز مانند داشتن نامزد وجود دارد به تجمع نیروهای نظامی که در هفته گذشته گفت:” دیوید Redlawsk یک دانشمند علوم سیاسی و نویسنده چرا آیووا: چگونه قفقاز و پی در پی انتخابات بهبود ریاست جمهوری نامزد روند.
Bernie Sanders is greeted by Alexandria Ocasio-Cortez during a rally in Ames, Iowa, on 25 January.

در جای خود این سناتورها باید اعزام طیف وسیعی از مشخصات بالا حامیان مانند نیویورک که کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز (ساندرز) و وزیر سابق مسکن جولین کاسترو (وارن) و همچنین کمتر شناخته شده و اعضای خانواده مقامات محلی, فعالان و حتی المپیک پیچش یا حلقه زنی مربی (Klobuchar).

این هفته وارن, شوهر, Bruce مان, را, سفر در سراسر آیووا را به نمایندگی خود را با سگ شکاری طلایی بیلی در حالی که ساندرز’ همسر جین ایستاده در را برای او در یک تظاهرات و کنسرت. و Klobuchar دختر, Abigail Bessler هفته گذشته لگد کردن برای اولین بار در یک سری از محلی به میزبانی “Hotdish خانه احزاب”.

کمتر از یک هفته به دور از قفقاز مسابقه است bunched محکم در بالا است که حتی کوچکترین تغییرات می تواند تاثیر داشته باشد. نظرسنجی نشان می دهد غیر منتظره ای سهم بزرگی از دموکرات ها هنوز ناکرده ضعف تاریخی میدان بزرگ و داغی ترس از نامزدی یک نامزد که نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اخیر منموته دانشگاه های نظرسنجی ها یافت می شود که نزدیک به نیمی از رای دهندگان ایالت آیووا می تواند ذهن خود را تغییر دهید قبل از قفقاز.

اندرو یانگ یک تکنولوژی کارآفرین و dark horse نامزد ریاست جمهوری طعنه که رقابت انتخاباتی در آیوا “هر روز هفته برای دو هفته قبل از قفقاز” باید “تعیین معیار” برای حمایت از.

قابل توجه جدی تر تن او گفت که نه در دولت به وضوح یک “نقطه ضعف”.

“تصور کنید که دانستن اینکه شما می خواهید در آیووا صحبت با رای دهندگان پیشبرد این کمپین است که شما بوده ام نسبت به کار در بسیاری از موارد برای سالها یا دهه ها و شما در اینجا نیست,” او گفت: در یک بلومبرگ گزارش خبرنگار میزگرد در Des Moines در روز چهارشنبه. “من احساس وحشتناک برای آنها است.”
Bailey, Elizabeth Warren’s golden retriever, is led by her husband, Bruce Mann, and son Alex in Waterloo, Iowa, on 29 January.

استیضاح تحت تاثیر نژاد در راه های دیگر. در اوایل این ماه سناتور کوری بوکر نیوجرسی اشاره بلندی استیضاح دادگاه به عنوان یک دلیل برای ترک نژاد.

در قلب محاکمه آیات که تهمت بینی کمک از مقامات اوکراین به آسیب بایدن دموکرات حزب سوسیالیست. مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم حقوقی خود را بارها متهم به معاون سابق رئیس جمهور و بدون شواهد به دنبال حذف اوکراین دادستان بود که بررسی Burisma یک شرکت گاز طبیعی که شاغل پسرش هانتر بایدن در حالی که او در اتاق.

سناتور جونی ارنست, یک جمهوری خواه از آیووا به خبرنگاران گفت: پس از ارائه توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم که محور هانتر بایدن که او “واقعا علاقه مند به دیدن چگونه این بحث امروز اطلاع و تحت تاثیر آیووا حزبی رای دهندگان”.

“آنها به حمایت از معاون رئیس جمهور بایدن در این نقطه؟”

در حوادث این هفته در آیووا رای دهندگان گفت: اتهامات – که بیشتر تصور می شود بی پایه و اساس – نه منصرف کردن آنها از رای دادن به بایدن. اما وجود دارد برخی از کسانی که ابراز نگرانی کرد که این اتهامات می تواند بازیگران ابر بیش بایدن نامزدی راه ایمیل رسوایی آزار هیلاری کلینتون در سال 2016.

بایدن که خود را برجسته electability به عنوان یک دارایی در برابر تهمت در یک انتخابات عمومی ذکر ارنست را به عنوان اثبات این که رئیس جمهور ترس در حال اجرا در برابر او.

“او ریخته لوبیا,” او گفت: رای دهندگان در یک کمپین توقف در موسکتین در روز سه شنبه. “کل استیضاح دادگاه برای مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط یک سیاسی کار ضربه به سعی کنید به لام من به خاطر او از ترس مرگ به اجرا در برابر من. و او دلیل خوب می شود نگران است.”

با قفقاز روز دور سناتور پا کرده اند تا خود را در کمک رسانی از راه دور.

Sanders, کمپین اتحاد خود را قوی تر عظیم رسانه های اجتماعی زیر با livestreamed حوادث و تصویری جدید منتشر شده در سه شنبه است که در پاسخ gleefully به نصب نگرانی ها از درون حزب دموکرات که سناتور ورمونت در واقع می تواند برنده قفقاز اگر نه نامزدی.
Elizabeth Warren is surrounded by reporters during the impeachment trial of Donald Trump at the Capitol in Washington DC, on 28 January.

وارن در روز سه شنبه به میزبانی یک تله-سالن شهر. بیش از 20 ، 000 مردم آیووا نمایندگان شان شرکت با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

زمان است به خصوص ناخوشایند برای Klobuchar که بنا مبارزات انتخاباتی خود را در یک عملکرد قوی در آیووا. اگر او فاقد مالی قدرت شلیک و یا ملی برجستگی ساندرز و وارن او مبارزات نشان داد نشانه هایی از قدرت در هفته های اخیر درآمد یک تعداد انگشت شماری از مشخصات بالا تاییدیه از منطقه ای و ملی تحریریه و کوهنوردی در برخی از نظرسنجی های اخیر.

“ما شاهد بسیاری از حرکت برای کمپین ما فقط وقتی که من نمی تواند وجود داشته باشد” Klobuchar گفت: به بیش از 11000 نفر که گرفته شده برای تماس با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را. قبل از امضای کردن برای او التماس که آنها را ناراحت در آیووا بود ظرف او را درک.

“هر نشانه ای است که من می توانم” او گفت:. “من فقط نیاز به شما برای کمک به من را که اضافی اضافی اضافی فشار.”

اما Klobuchar ترک هیچ چیز را به شانس.

پس از یک غیر منتظره زود به روز سه شنبه رسیدگی Klobuchar تضعیف کنگره و بر روی یک پرواز محدود برای کانسیل بلوففس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>