‘من می توانم آن ایستاده’: خانواده لویی کشته و صحبت کردنمنn لحظات قبل از او کشته شد مرده با اجرای قانون در این هفته دیوید McAtee – در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یایا یا “کباب man” – انجام آنچه که او همیشه: پخت و پز گوشت برای جمع آوری جمعیت در تقاطع خیابان برادوی و 26 در لوئیزویل کنتاکی را عمدتا سیاه و سفید پایان غرب است.

این دومین شب مقررات منع رفت و آمد در لوییویل. اما در اینجا چند مایل از مرکز شهر تظاهرات بیش از ماه مارس پلیس کشته شدن 26 ساله سیاه, ER tech Breonna تیلور که مشتعل زیر ممکن است پلیس به قتل جورج Floyd – مقررات منع رفت و آمد بود که نادیده گرفته می شود.

مردم نشسته در اطراف در دینو را در ایستگاه گاز و مواد غذایی مارت در سراسر خیابان گوش دادن به موسیقی و داشتن یک زمان خوب است. در کباب پز ایستاده McAtee مشغول ورق زدن بین کوره ساخته شده از نفت درام است که او پخته شده در آشپزخانه است. او امیدوار بود برای باز کردن یک آجر و ملات رستوران یک روز.

هیچ یک از آنها تا به حال faintest ایده که McAtee نام خواهد به زودی لیست طولانی از کسانی که شعار می دادند توسط معترضان در سراسر آمریکا خواستار پایان دادن به خشونت پلیس علیه مردم رنگ.

“این فقط یک روز عادی. مردم تنها با داشتن سرگرم کننده است. نه هیچ کس در مورد مشکل” McAtee برادرزاده, Marvin McAtee گفت: نگهبان به عنوان او ایستاده بود در کنار گلوله-pocked دیوار کنار ورودی آشپزخانه. “هیچ چیز است که جدی برای مارشال به بیش از آمده برای ما است.”
Dwayne Simmons makes a memorial to David McAtee near the intersection of 26th and Broadway in Louisville, Kentucky, on 2 June.

آن را فقط بعد از نیمه شب روز 1 ژوئن زمانی که حداقل دو کامیون سرباز گارد ملی و تعدادی از لویی مترو پلیس (LMPD) ماموران وارد در تقاطع با هدف شکستن جمعیت بود که در آنجا جمع شده بودند در نقض مقررات منع رفت و آمد. معترضان در مرکز شهر در حال حاضر بوده است پراکنده زودتر با teargas فلفل توپ و باتوم دور. در حال حاضر آنها در تلاش بودند تا با قرار دادن شهر به رختخواب.

در یونان منتشر شده توسط LMPD افسران دیده می شود تیراندازی فلفل توپ در جهت مردم جمع شده بودند در کنار کوره در یایا BBQ. جمعیت به نظر می رسد به وحشت و فرار به آشپزخانه که در آن McAtee رفته بود فقط قبل از رسیدن پلیس و نیروهای نظامی است. او را هل می دهد از طریق جمعیت برای رسیدن به درب به دیدن آنچه در جریان است در دست راست خود را روی ران که در آن او به نظر می رسد پوشیدن یک تپانچه. او طول می کشد یک گام در خارج از درب و افزایش بازوی خود را در هوا حرکت سازگار با شلیک هشدار – قبل از عجله به عقب در داخل و سقوط بر روی زمین.

“حکومت نظامی? شما می آیند و به مردم شلیک به صورت یک حکومت نظامی? من می توانم آن ایستاده اند” گفت: Marvin McAtee که مشغول به کار با عمویش کباب پخت و پز. “من هیچ نفرت برای پلیس و یا هیچ چیز. این چیزی است که رفت و آنها فقط نیاز به عذر خواهی و می گویند “ما اشتباه بود’. من نمی خواهم هیچ پولی نمی خواهم هیچ طرح دعوی در دادگاه. فقط می گویند: “ما ساخته شده تصمیم گیری های اشتباه.'”
Two men kneel in front of a line of state troopers during a protest in Louisville, Kentucky, on 1 June.

ماروین McAtee گفت McAtee مورد استفاده برای تغذیه پلیس کار می کرد که خود را بخشی از شهر به صورت رایگان. گاهی اوقات آنها را به پرتاب کردن پول زمانی که پشت او تبدیل شده بود اما او هرگز درخواست اجرای قانون برای پول است.

با وجود آن رابطه گذشته “هیچ پلیس به اینجا آمد و با من دست دادند و گفت: “من متاسفم برای از دست دادن شما و یا هیچ چیز” گفت: Marvin McAtee.

پلیس می گوید دو LMPD افسران و دو ملی نیروهای سپاه پاسداران تخلیه سلاح های خود را پس از McAtee شلیک یک تفنگ هر چند گفته اند که ضربه گلوله کشته و McAtee. نظارت در فیلم نشان نمی دهد McAtee شلیک یک سلاح. وجود ندارد و بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم از این حادثه وجود الزامات مورد نیاز برای LMPD افسران به سایش و فعال کردن دستگاه.

ماروین McAtee می گوید عموی خود را نمی خواهد آتش سوزی در پلیس شد و از فروشگاه خود را در یک وضعیت هرج و مرج. او خود را نمی بینم عمو آتش یک شات. در میان ناآرامی ها در سراسر ایالات متحده در روزهای اخیر صاحبان کسب و کار گرفته شده برای حمل سلاح و شلیک گلوله در هوا برای منصرف کردن غارتگران است.

McAtee را به قتل وادار سریع و تغییرات گسترده: لویی شهردار گرگ فیشر اخراج رئیس پلیس و پلیس باید در این روز از آنجا گرفته شده به طور قابل توجهی کمتر تهاجمی موضع معترضان پس از نیروی حال مواجه اتهامات سنگین-handedness و teargassing تظاهرات مسالمت آمیز. روز پنجشنبه مقررات منع رفت و آمد به پایان رسید.

اما McAtee مرگ با مته سوراخ شباهت قابل توجه به کشتار تیلور, بالا بردن سوال که آیا اصلاحات معنی دار بود و در واقع در راه است.

تیلور ضرب گلوله کشته شد توسط لباس شخصی LMPD افسران خدمت بدون دست کشیدن حکم در مبارزه با مواد مخدر تحقیقات در ماه مارس است. تفکر آنها شاهد حمله به خانه او پسر کنت واکر اخراج یک شات و آمار یک افسر در پا بعد از درب آپارتمان او شکسته شده باعث رگبار گلوله که دیدم Taylor – EMT که مشغول به کار بود در لوییویل بیمارستان در طی این بیماری همه گیر کوروناویروس – آمار هشت بار. هیچ مواد مخدر بودند در آپارتمان یافت و با وجود گسترده معترضان خواسته است که ماموران درگیر بود اخراج و دستگیر هیچ کدام از کار اخراج شده است.

دوباره وجود ندارد و بدن-طب مکمل و جایگزین فیلم هایی از تیلور قتل به دلیل افسران پوشیده نیست دستگاه. هر دو قتل را مطرح و به سوالات بیش به همین دلیل پلیس وجود دارد در وهله اول. و هر دو باعث شد که پلیس و شهر به تعهد آنها انجام برخی از کارهای متفاوت از آن پس ،
A demonstrator holds a sign with a photo of Breonna Taylor in Denver, Colorado, on 3 June.

اما در حالی که افسران درگیر در قتل جورج فلوید در مینیاپولیس دستگیر شده اند و چهره اتهامات افسران در هر دو لوئیزویل قتل باقی می ماند و به کار گرفته شده توسط نیروی پلیس به تحقیقات خود ادامه دهید.

مانند بسیاری از شهرستانها در سراسر ایالات متحده لویی شاهد ناآرامی و شورش پس از مارتین لوتر کینگ جونیور ترور در سال 1968. مانند امروز در سراسر کشور ناآرامی های مرکب در لوییویل محلی حوادث: هفته قبل از ترور محلی سیاه شده بود مورد ضرب و شتم توسط لویی پلیس رانندگی و حتی بیشتر خشم. تبعیض نژادی در این شهر تشدید ناآرامی ها به عنوان ساکنان سفید در سمت چپ در قسمت غربی شهر. این شهر همچنان به شدت تفکیک شده امروز.

در دوران اخیر لویی بود “تقریبا فرگوسن, میسوری, داستان قبل از فرگوسن میسوری” در سال 2004 به گفته کریستوفر 2X ضد خشونت فعال اجرا می شود که این سازمان تعویض بازی.

در ژانویه آن سال 19 ساله مایک Newby ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس مخفی به نام مکنزی Mattingly طی یک اقدام به خرید مواد مخدر نیش. Mattingly گفت که او می ترسید برای زندگی خود, اما Newby به ضرب گلوله کشته شد سه بار در پشت. کشتار دامن زده تظاهرات در لوییویل. Mattingly بود به اتهام قتل, اما تبرئه شد.

این بار Deonte Hollowell استاد در لوئیزویل Spalding دانشگاه است که به مطالعه روابط بین جوامع آفریقایی آمریکایی و پلیس می گوید او امیدوار است که جنبش اعتراضی منجر به تغییر.

“من فکر می کنم این ممکن است به دلیل من فکر می کنم بسیاری از افرادی که پرشور در مورد نه فقط عدالت برای یایا و Breonna اما تغییر سیستم” او گفت:.

اما او اضافه شده است وجود دارد مقدار زیادی از کار که باید انجام شود قبل از اینکه خشم در خیابان را کاهش دهد.

“من فکر نمی کنم در این مرحله خشم است و رفتن در هر نقطه تا زمانی که آن ماموران پلیس دستگیر شد,” او گفت:. “و حتی پس از آن وجود دارد بنابراین بسیاری از لایه های دیگر به این است که است که می تواند یک وضعیت رضایت بخش اما آن را نمی خواهد پایان هر وسیله. و من فکر می کنم که اکثر مردم و یا بسیاری از مردم که در اعتراض به درک آن است.”

ساکنان بخش غربی لویی که در آن McAtee کشته شد اغلب در نظر گرفتن این منطقه نادیده گرفته شده توسط این شهرستان است. این بخشی از شهر که در آن نابرابری و آسیب های انجام شده توسط redlining آشکار است.

“ما شده اند تامین می شود و در نهایت برای مدت زمان طولانی. نه از سال 1968 شورش” گفت: روبی Johnson, 38, او به عنوان داوطلب توزیع مواد غذایی اهدا به جامعه در مقابل یک سوار Kroger سوپرمارکت یک بلوک از یایا BBQ که غارت شده بود پس از McAtee مرگ است. “تا کنون از آن پس آنها بیرون کشیده و آنها ain’t همیشه عقب بوده است. و این حقیقت است. من شده است را در اینجا تمام زندگی من است.”

به عنوان او صحبت کرد او با اشاره به ساختمان های رها شده ذکر کسب و کار است که پس از اشغال آنها اما ناپدید شده اند. در خیابان که در آن او صاحب یک مهد کودک بیش از یک سوم از خانه های رها شده هستند.

Cherrie Vaughn, 42, نزدیکی بود در توقیف Kroger ایستگاه گاز که در آن او شده بود پیشرو نماز گروه زیر McAtee مرگ است. او گفت که او تا به حال ایمان است که این تحولات شاهد بودن در لوییویل و در سراسر کشور منجر به تغییر پایدار – نه تنها تا آنجا که به رابطه میان جوامع آفریقایی آمریکایی و پلیس اما تا آنجا که به حقوق صاحبان سهام و فرصت است.

“من احساس می کنم در حال حاضر جهان در یک نقطه عطف” او گفت:. “ما شده است و گفت آن را برای مدتی چنین طولانی بوده ایم گفت: آن را برای مدتی چنین طولانی بوده ایم گفت: آن را برای مدت طولانی و در حال حاضر ما در این دیوار آجری و آن را به پایین می آیند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>