من یک پزشک عمومی و کارشناس بهداشت و یک مادر. این است آنچه مردم از من بپرسید و آنچه که من به آنها بگویید.

Ashita S. بتیویا, MD, کارشناس ارشد هیئت مدیره گواهی بیماری های عفونی پزشک متخصص سلامت عمومی و متخصص با تجربه گسترده در همه گیر از جمله H1N1 شیوع. او زندگی با خانواده اش در شهرستان Westchester, n. y. نزدیکی coronavirus مهار منطقه در نیو راشل جایی که این بیماری برای اولین بار به نظر می رسد در ایالت نیویورک است. او با این نسخهها کار در لارنس در بیمارستان NYPH-کلمبیا که در آن دوم COVID-19 مورد در نیویورک تشخیص داده شد.

دکتر Ashita بتیویا. (حسن نیت ارائه میدهد از دکتر باتاویا)

در اینجا برخی از پرسش های او را می شنود هر روز از دوستان و همسایه ها که نگران نگه داشتن خانواده خود را امن:

می توانید بچه ها من باید playdates? اگر چه آنها با همسایگان آنها با تمام وقت ؟

متاسفانه هیچ. اجتماعی فاصله ما بهترین فرصت را در مهار این بیماری همه گیر; به این معنی به حداقل رساندن ما در تعاملات فرد با هر کسی که در خارج از خانه ما. کودکان آلوده می تواند و می تواند گسترش COVID-19 به دیگران از جمله بزرگسالان برای چند روز قبل از آنها علائم نشان می دهد. علائم در کودکان به طور معمول خفیف اما می تواند تهدید کننده زندگی خطرات بیشتر جمعیت های آسیب پذیر مانند سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن.

می توانم به بچه های من به زمین بازی ؟

متاسفانه هیچ. در شلوغ زمین بازی آن است که تقریبا غیر ممکن است برای نگه داشتن یک فاصله امن از 6 تا 10 از دیگران است. در کمتر آباد, مناطق, تجهیزات زمین بازی است که هنوز هم مورد استفاده توسط افراد متعدد است و نمی تواند به طور موثر سترون و coronavirus زندگی می کنند می توانند بر روی سطوح برای چند روز. تنها استثنا این است که تجهیزات زمین بازی در حیاط خود را اگر آن را مورد استفاده توسط هر کسی که خارج از خانه خود را.

من هنوز هم می توانید پیاده روی بیرون ؟

بله, شما می توانید با پیاده روی در خارج از منزل نشستن در ایوان خود را و یا ضربه توپ در اطراف تا زمانی که شما حداقل 6 فوت دور از مردم که زندگی می کنند نه در خانه خود را.

اما افرادی که ممکن است COVID-19 بر اساس علائم (صرف نظر از اینکه آیا یا نه آن را تایید کرد) یا کسانی که شده اند در معرض تماس با فرد آلوده باید خود منزوی و محدود کردن تعاملات خود با دیگران از جمله اعضای خانواده خود را. که به معنی ماندن در یک اتاق در صورت امکان استفاده از حمام های مختلف و شستن دست قبل و بعد از دست زدن به مواردی که دیگران را مانند صفحات از مواد غذایی است. اگر آنها باید وارد یک فضای مشترک آنها باید یک ماسک برای کاهش خطر انتقال است.

می تواند ما پرستار بچه/پرستار بچه/معلم/تمیز کننده هنوز هم می آیند ؟

متاسفانه هیچ. تنها افرادی که با شما زندگی میکنند باید از ورود به خانه خود را در این زمان. مردم می تواند گسترش COVID-19 به دیگران قبل از آنها علائم نشان می دهد. لطفا در نظر گرفتن تصویری playdates یا مجازی درس برای فرزندان خود را. کار خانگی از قبیل مهد کودک و تمیز کردن باید انجام شود توسط اعضای خانواده تنها. تنها استثنا این است که برای کارگران ضروری (به عنوان مثال کارکنان مراقبت های بهداشتی اجرای قانون فروشگاه مواد غذایی کارکنان) به دنبال مهد کودک و یا eldercare ترتیبات در حالی که آنها در جوامع خود خدمت کنند. اگر شما قادر هستید, لطفا در نظر بگیرید در ادامه به پرداخت مردم شما را استخدام خانه خود را در حالی که آنها قادر به کار است. این بیماری همه گیر است و باعث گسترده مشکلات مالی.

آن را امن برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی یا داروسازی?

اگر شما سالم هستند و نمی شده است در معرض هر کسی با COVID-19 سپس آن را خوب است برای خرید اقلام ضروری مانند مواد غذایی و دارو است. سعی کنید برای بازدید از فروشگاه ها در پیک بار پاک کردن سبد خرید دسته با نماتد دستمال مرطوب و صرف حداقل زمان در داخل. اگر امکان خرید ضروریات در مقادیر بزرگتر برای محدود کردن تعداد سفر. سعی کنید به نگه داشتن 6 تا 10 از دیگران در حالی که شما فروشگاه و دستهای خود را به طور کامل پس از آن.

من جوان و سالم این است که بعید به من تحت تاثیر قرار. من هنوز هم می توانید رفتن به ورزشگاه ؟

متاسفانه هیچ. آن را دشوار است به اندازه کافی استریل تجهیزات بدنسازی بین استفاده و نزدیکی به دیگران خارج از خانه خود را به شدت دلسرد شده است. در نظر رفتن برای پیاده روی و یا اجرای خارج از منزل اگر شما می تواند به حفظ 6 تا 10 فاصله از دیگران است. در خانه ورزش هایی مانند یوگا یا پیلاتیز در حال جایگزین امن و تعدادی از جریان خدمات/برنامه های می تواند ارائه راهنمایی.

که مطمئن تر است takeout یا تحویل ؟

خطر با هر دو کم است اما صفر نیست. COVID-19 زندگی می کنند ممکن است در برخی سطوح برای چند ساعت یا چند روز پس از آن از لحاظ نظری ممکن است به آن را با لمس کردن چیزی است که یک فرد آلوده را لمس کرده است و سپس دست زدن به دهان و یا بینی. لطفا دستان خود را قبل و بعد از دست زدن به takeout ظروف. اگر شما انتخاب کردن برای تحویل در نظر پرسیدن برای این موارد به چپ در آستان خود را برای به حداقل رساندن چهره به چهره از تعاملات نزدیک تر از 6 تا 10. لطفا در نظر گرفتن اوج سخاوتمندانه خود را به حمایت از کسب و کارهای محلی و تحویل پرسنل که در حال قرار دادن خود در معرض خطر است.

چه می توانم انجام دهم برای کمک به?

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای حمایت از جامعه خود را:

 • به اشتراک گذاری دانش خود را با دیگران و توانمند سازی آنها به عمل مسئولانه و کاهش خطر آلوده شدن با کوروناویروس.

 • اگر شما از افراد مسن و آسیب پذیر (به عنوان مثال ضعف سيستم ايمنی و یا با شرایط مزمن): همسایگان تماس بگیرید و یا برنامه videoconferences با افراد مسن همسایه ها که ممکن است احساس انزوا و یا وحشت زده. اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه با خانه تحویل مواد غذایی به آنها کمک در راه اندازی یک حساب کاربری برای کاهش قرار گرفتن در معرض خود را به دیگران است. در نظر بگیرید خرید از طرف آنها. ترک موارد بر آستان خود برای جلوگیری از چهره-به-چهره تماس بگیرید. به یاد داشته باشید این است که برای محافظت از آنها را به عنوان به خوبی به عنوان شما.

 • اگر شما استفاده نشده و منابع است که می تواند مورد استفاده برای تجهیزات حفاظت شخصی (به عنوان مثال گرد و غبار و یا نقاشان’ ماسک یا سپر) در نظر آنها اهدا به بیمارستان. تماس های آینده به بررسی آنچه آنها نیاز دارند و می پذیرند.

 • در مناطق که در آن کسب و کار هنوز عملیاتی در نظر گرفتن کمک به با خرید گواهی هدیه برای خدمات است که شما می توانید پس از همه گیر به پایان رسیده است — به عنوان مثال از ناخن سالن آرایشگری و یا حیوان خانگی مراقبت از امکانات. و یا سفارش اقلام آنلاین به صورت محلی و گسترش این کلمه در جامعه خود را. ما همه در این با هم.

  _____

  بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • اوباما جهانی مبارزه با ابولا می گوید coronavirus عفونت را منفجر ‘ در چند هفته آینده نمی خواهد کاهش تا زمانی که ممکن است

  • چرا صلیب سرخ و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی تبدیل به Infinite و Instagram برای صرفه جویی در زندگی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • چرا مردم نادیده اجتماعی فاصله مشاوره ؟

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im