هیدروکسی کلروکین گرفته شده توسط تهمت جلوگیری نمی کند مردم از انقباض coronavirus


ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین گرفته شده توسط تهمت محافظت نمی کند مردم از توسعه COVID-19 بعد از آنها شده اند در معرض کسی که با بیماری, مطالعه می یابد

  • محققان به هیدروکسی کلروکین به نیمی از یک گروه از 821 افرادی که در معرض شده بود به کروناویروس و نیمی دیگر دارونما رژیم
  • از 107 افرادی که بیمار, 49 در گروه هیدروکسی کلروکین و 56 نفر در گروه دارونما – 2.4% تفاوت
  • این به این معنی مواد مخدر است که بیشتر به طور معمول استفاده می شود برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت جلوگیری نمی کند COVID-19
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اعلام کرد که او در زمان یک هفته دو نسخه از این دارو به عنوان پیشگیری کننده
  • مجله لانست می گوید آن را مورد مطالعه آن منتشر شده در اوایل این ماه به تساوی مواد مخدر به خطر بالاتر مرگ و میر در COVID-19 بيمار
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

مصرف هیدروکسی کلروکین پس از در معرض بودن به کسی که با رمان coronavirus نمی کند, شما جلوگیری از ابتلا به این بیماری یک مطالعه جدید می یابد.

محققان در نگاه 821 افرادی که در معرض ویروس یا از طریق خط خود را از کارگر به عنوان یک حرفه ای بهداشت و درمان و یا از کسی که در خانه است.

هیدروکسی کلروکین – مورد استفاده در درمان مالاریا لوپوس و آرتریت – اتحاد تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در زمان دو هفته رژیم از این دارو به عنوان پیشگیری کننده.

اما در این مطالعه تقریبا به عنوان بسیاری از داوطلبان که موفق به دریافت دارو شد و بیمار با کروناویروس در مقایسه با کسانی که دارونما دریافت کردند.

Researchers gave hydroxychloroquine to half of a group of 821 people who had been exposed to coronavirus and the other half a placebo regimen (file image)

محققان به هیدروکسی کلروکین به نیمی از یک گروه از 821 افرادی که در معرض شده بود به کروناویروس و نیمی دیگر دارونما رژیم (فایل تصویر)

Of the 107 people who fell ill, 49 were in the hydroxychloroquine group and 56 were in the placebo group - a 2.4% difference. Pictured: Kylene Karnuth, (left) and Robyn Kincaid (right) work with coronavirus samples at the University of Minnesota to see if hydroxychloroquine can prevent or reduce the severity of COVID-19

از 107 افرادی که بیمار, 49 در گروه هیدروکسی کلروکین و 56 نفر در گروه دارونما – 2.4% تفاوت. تصویر: Kylene Karnuth (سمت چپ) و رابین Kincaid (راست) کار با کروناویروس نمونه در دانشگاه مینه سوتا برای دیدن اگر هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری و یا کاهش شدت COVID-19

President Donald Trump recently announced he took a two-week prescription of the drug as a prophylactic. Pictured: Trump, left, and first lady Melania Trump hold hands as they visit the Saint John Paul II National Shrine in Washington, DC, June 2

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اعلام کرد که او در زمان یک هفته دو نسخه از این دارو به عنوان پیشگیری کننده. تصویر: مغلوب ساختن پیشی جستن چپ و بانوی اول Melania Trump نگه داشتن دست آنها به عنوان بازدید از سنت جان پل دوم ملی حرم در واشنگتن, DC, ژوئن 2

‘ما نا امید شد. ما را دوست دارند برای این کار’ مطالعه رهبر, Dr David Boulware, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا گفت: آسوشیتد پرس.

اما هدف ما این بود برای پاسخ به این سوال و برای انجام یک مطالعه با کیفیت بالا’ از آنجا که شواهد مواد مخدر تا کنون بی نتیجه, او گفت:.

برای مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند تیم استخدام داوطلبان که قرار شده به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

برای واجد شرایط به عنوان یک ‘برخورد’ با یک بیمار شرکت کنندگان در مطالعه شده اند ایستاده کمتر از شش فوت از هم جدا برای بیش از 10 دقیقه بدون پوشیدن یک ماسک و یا یک سپر و یا فقط یک ماسک اما هیچ سپر.

علاوه بر این داوطلبان تا به حال تجربه کرده اند برخورد چند روز پیش اما نه با هر گونه علائم مانند تب یا سرفه.

نیمی از این گروه دریافت پنج روز عرضه هیدروکسی کلروکین در حالی که نیم دیگر داده شد و پنج روز عرضه دارونما.

از 107 نفر که توسعه COVID-19, 49 در گروه هیدروکسی کلروکین و 56 نفر در گروه دارونما.

این بدان معناست که تنها 2.4 درصد مردم کمتر در این گروه بودند که با توجه به این دارو قرارداد این بیماری است.

‘وجود دارد در واقع هیچ اثر. آن را نمی کند, جلوگیری از عفونت,’ Boulware گفت.

حتی اگر آن را به برخی از باریک استفاده ” ما می خواهم می خواهم یک مقدار بزرگتر اثر برای توجیه استفاده از آن و خطر عوارض جانبی برای جلوگیری از بیماری, او گفت:.

نتایج هیچ تفاوتی میان یک گروه از شرکت کنندگان که مصرف زینک یا ویتامین C است که برخی از مردم بر این باورند که ممکن است کمک به ایجاد هیدروکسی کلروکین بیشتر موثر است.

این دارو به نظر نمی رسد به علت آسیب جدی هر چند – در حدود 40 درصد آن را به حال عوارض جانبی عمدتا خفیف مشکلات معده.

رئیس جمهور تهمت بود در میان اولین به موم تغزلی در مورد مزایای ممکن است از هیدروکسی کلروکین برای coronavirus بیماران در ماه مارس است.

“این خواهد بود هدیه ای از بهشت, این امر می تواند یک هدیه از خدا اگر آن کار می کند او گفت:. “ما در حال رفتن به به خدا دعا کنید که آن کار نمی کند.’

او سپس تکرار این ادعا در توییتر.

‘هیدروکسی کلروکین & آزیترومایسین گرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است. FDA منتقل شده کوه – با تشکر از شما! امیدوارم هر دو (ثانیه با این نسخهها کار بهتر است با یک مجله بین المللی از عوامل ضد میکروبی)’ او نوشت: در تاریخ 21 مارس ،

مطالعه مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به در آمد از مارسی فرانسه است که در آن 30 بيمار تحت درمان با هیدروکسی کلروکین به مدت 10 روز همراه با آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک.

اگر چه بسیار کوچک این مطالعه نشان داد کاهش قابل توجهی از ویروسی حمل و نقل’ بعد از شش روز و بسیار پایین تر میانگین مدت حمل’ در مقایسه با بیمارانی که دریافت درمان های دیگر.

اما هفته بعد در یک بیانیه منتشر شده آنلاین جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی (ISAC) خطاب چندین جدید نگرانی با پژوهش است.

مقامات می گویند آنها متوجه محققان از مطالعه حذف داده ها در بیمارانی که نمی پاسخ خوبی به درمان و است که آنها را روشن آنچه را که آنها به معنای زمانی که آنها گفت: بيماران ‘virologically درمان می شود.’

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک هفته دو دوره هیدروکسی کلروکین به همراه روی و ویتامین D پس از دو کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 و تا به حال هیچ عوارض بیماری با توجه به نتایج حاصل از آخرین فیزیکی منتشر شده توسط پزشک خود چهارشنبه.

تنظیم کننده فدرال هشدار داده اند در مقابل استفاده از آنها به جز در بیمارستان ها و مطالعات رسمی به دلیل خطر عوارض جانبی به خصوص ریتم قلب مشکلات.

در روز سه شنبه مجله لانست نوشته شده در ‘ابراز نگرانی’ در مورد آن مطالعه منتشر شده در اوایل این ماه نزدیک به 15,000 COVID-19 بيمار در مالاریا مواد مخدر گره خورده است که استفاده از آنها را در معرض خطر بالاتر مرگ در بیمارستان و یا در حال توسعه یک ضربان قلب مشکل است.

دانشمندان مطرح پرسش های جدی در مورد پایگاه داده استفاده می شود که برای مطالعه و نویسندگان آن را راه اندازی یک حسابرسی مستقل.

که تا به حال یک تاثیر بزرگ: سازمان بهداشت جهانی به حالت تعلیق در استفاده از هیدروکسی کلروکین در یک مطالعه آن منجر شده است و مقامات امنیتی فرانسه متوقف دارو استفاده در بیمارستان.

روز چهارشنبه گفت که کارشناسان که بررسی ایمنی اطلاعات تصمیم گرفته است که مطالعه آن می تواند از سر گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>