طوفان هانا: طوفان باعث ریزش زمین در تگزاس

کورپس کریستی, تگزاس — در حال حاضر بروز بیماری همه گیر کوروناویروس جنوب شرقی تگزاس مواجه شده اما کمتر ترسناک دشمن در روز شنبه به عنوان طوفان هانا ناودان ساحل با باران های سنگین و بادهای پیش بینی شده برای رسیدن به 110 کیلومتر در ساعت.

هانا تقویت از یک طوفان گرمسیری به دسته 1 طوفان در روز شنبه اول شدن طوفان به آمار سواحل جنوبی منطقه از تگزاس پس از طوفان هاروی زده این منطقه در ماه اوت سال 2017 و باعث بدترین باد و باران در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

هانا چشم محصل در Padre Island حدود 60 مایلی شمال مرز ایالات متحده و مکزیک در حدود 5 بعد از ظهر روز شنبه با بادها از 90 متر.p.h. به عنوان خدمات ملی آب و هوا هشدار داد که بادهای قوی می تواند پوست پشت بام ها از خانه ها و شکستن درختان و باعث قدرت شکست شهرداران و مقامات محلی تبدیل شده است از یک حالت بحران را به دیگری.

شهرها و شهرستانهای در مسیر هانا برخی از همان جوامع است که باید دیده ناگهانی سنبله در Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان به تگزاس تبدیل به یکی از بزرگترین نقاط داغ در کشور است. در یک دولت است که هیچ غریبه ای به بد آب و هوا معمولی طوفان-دبستان آیین بود تغییر اجتماعی فاصله و پوشش صورت با تب چک های مورد نیاز برای ورود مقامات اخبار جلسات و sandbag توزیع ارائه شده توسط کارگران که تحت پوشش چهره خود را در ماسک و bandannas.

زمانی که بلایای طبیعی اعتصاب سریع و موثر در واکنش به این فاجعه توسط محلی و ایالتی و فدرال مقامات همواره دشوار است. همه گیر ساخته شده است آن را حتی سخت تر است.

“طوفان می تواند مرگبار, حوادث” رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه بعد از ظهر. “ما نمی توانیم اجازه این طوفان منجر به بیشتر catastrophically مرگبار رویداد توسط stoking اضافی گسترش Covid-19.”

آقای ابوت گفت که او با صدور یک فاجعه اعلامیه برای 32 استان ها. رئیس W. نیم Kidd تگزاس بخش مدیریت اضطراری گفت: فریمن سالن بزرگ در سن آنتونیو معمولا استفاده می شود برای کنسرت rodeos و دیگر رویدادها خواهد بود تبدیل به یک مرکز پذیرش برای افرادی که خانه های خود فرار کرد. سن آنتونیو مقامات سریع به روشن است که عرصه بود و نه خدمت به عنوان یک پناهگاه اما تنها به عنوان یک محل که در آن evacuees داده می شود کوپن به اقامت در هتل ها در این منطقه است.

آن را یک مثال دیگر چگونه اجتماعی فاصله در حال تغییر است که در آن و چگونه پناهگاه های اضطراری به کار گیرند. مقامات در کالیفرنیا به تازگی اعلام کرد که coronavirus شد و تاثیر خود را در آتش آماده سازی خود از جمله داشتن کمتر زندانیان در دسترس برای کمک به دلیل عفونت و قرنطينه. اما وجود داشته اند مزایای غیر منتظره ، در اواخر ماه مارس یک گردباد مخرب پاره از طریق Jonesboro ارک., و قلب تجاری خود را در منطقه, اما نه یک فرد درگذشت, در بخشی به دلیل کسب و کار بسته شد و ساکنان در حال حاضر پناه در خانه از ویروس.

به عنوان هانا بیرونی گروههای رسیده Nueces شهرستان که شامل کورپس کریستی و تا به حال نزدیک به 2000 ویروس جدید موارد و 47 مرگ در هفت روز گذشته به تنهایی مقامات یادآوری فرار ساکنان مناطق کم ارتفاع را به چهره خود را با ماسک با آنها.

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

“ما در حال سوار دو اسب در حال حاضر, بنابراین مطمئن شوید که به مراقبت از آنچه شما را نگه می دارد امن از طریق Covid تجربه” شهردار جو مککمب از کورپس کریستی گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه. لحظاتی بعد یک زن در ماسک و دستکش را به دقت پاک کردن تریبون برای پاکسازی آن را قبل از شهرستان مدیر پا به جلو.

در روز شنبه شهردار به خبرنگاران گفت که افرادی که به استقبال دوستان و یا بستگان به خانه های خود را برای سوار کردن طوفان باید ماسک می پوشند در حالی که در داخل خانه. “پوشیدن ماسک در مجلس” آقای گونزالس گفت. “من می دانم که احتمالا برای تلفن های موبایل نوع دیوانه, اما نگه داشتن امن برای تلفن های موبایل خیلی خوب است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • ایالات متحده آمریکا نزدیک یک روز رکورد به عنوان عفونت نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.
  • Pelosi دوباره قوانین کوتاه فرمت 600 $مزایای بیکاری فشار برای گسترده تر کمک.
  • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.

شهردار پیام به عمومی در روز شنبه بود ساده است: نگه داشتن انجام آنچه شما انجام شده است در طول بیماری همه گیر — در خانه بماند.

“من می دانم که ما شده ایم در خانه ماندن برای مدت پنج ماه به دلیل کرونا” آقای گونزالس گفت: “و پس از ماندن در خانه نیست, واقعی, محبوب, اما در حال حاضر این یک موضوع مهم است.”

افزایش موارد در Nueces شهرستان سوخت بود در بخشی از بازدید کنندگان از هوستون و در جای دیگر که رفتند به سواحل آن زمانی که آن را به حال یک کم در مورد تعداد. بیش از 10 ، 000 نفر در Nueces شهرستان شده اند آلوده به ویروس. حداقل 129 نفر فوت کرده اند و 430 نفر تحت درمان در بیمارستان ها در روز جمعه, بالاترین مجموع از همه گیری آغاز شد.

طوفان رسید در کورپس کریستی در صبح روز شنبه با نور باران و تقویت باد که لرزاند ویندوز و تهدید به ریشه کن کردن درختان نخل درختان.

اعتبار…کورتنی ساکو/کورپس کریستی تماس گیرنده-بار از طریق آسوشیتد پرس

با سواحل دستور بسته به عابرین پیاده و وسایل نقلیه معمول فصل تابستان شلوغی weekenders رفته بود حتی اگر این شهر بود و انتظار می رود برای جلوگیری از ضربه مستقیم توسط طوفان. شنبه بعد از ظهر, وزش اهن 104 متر.p.h. ثبت شده در سواحل جنوب کورپس کریستی و شهر فرودگاه لغو بسیاری از پروازهای برنامه ریزی شده و روز شنبه بعد از ظهر.

Webb شهرستان که شامل مرز شهرستان لردو است و حدود 150 مایل داخلی از کورپس کریستی است به طور سنتی ارائه سرپناه به مردم در حال فرار تگزاس ساحل, به عنوان آن را برای صدها نفر از مردم در طول ویرانی که هاروی فرفورژه در امتداد خط ساحلی در سال 2017.

روز شنبه مقامات دست و پنجه نرم با نحوه رسیدگی به پتانسیل هجوم evacuees بدون بدتر شدن گسترش coronavirus که رسید وجود دارد در هفته های اخیر. بیش از یک چهارم از Webb شهرستان نزدیک به 5000 موارد آمده اند فقط در هفته گذشته و در جریان آن 38 نفر از ویروس.

Tano E. Tijerina این شهرستان اجرایی گفت که اگر آسمان به منطقه آمد مقامات خود را دماهای ارائه آنها را با دنده محافظ و سعی کنید برای جدا کردن مردم با ویروس علائم از کسانی که در ظاهر سالم است.

“ما در حال رفتن به انجام هر کاری که ما می توانیم برای کمک به هر کسی که با Covid یا بدون Covid” آقای Tijerina گفت. “ما در حال گرفتن یک خطر است, اما ما در حال همسایگی و ما هرگز به نوبه خود مردم را دور.”

او گفت که مدارس و مراکز اجتماعی و حتی county fairgrounds می تواند در خدمت به عنوان پناهگاه در صورت لزوم. او گفت: روزانه coronavirus گزارش شد به طور فزاینده دیره با چهار یا پنج نفر در حال مرگ در هر روز.

“ما در حال رفتن به از طریق آن دریافت کنید — آن را فقط یک ماده از چگونه” آقای Tijerina گفت: از دو تهدید ویروس و طوفان.

هانا در برخی از راه های ارائه پژواک مخرب آن سلف طوفان هاروی.

هانا راه اندازی شد برای حمله به جنوب کورپس کریستی; Harvey ضربه به شمال شرقی در نزدیکی خلیج شهر Rockport. هانا بود و انتظار می رود به ریزش زمین در روز شنبه دقیقا یک ماه قبل از سومین سالگرد هاروی که اولین ضربه Rockport در اوت. 25, 2017.

اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

هاروی یکی از بدترین بلایای طبیعی در تاریخ آمریکا باعث $125 میلیارد دلار خسارت در تگزاس با وزش باد در 130 متر.p.h. و شکستن رکورد جاری شدن سیل. بیش از 100 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم از Harvey, مقامات گفت. بیش از یک چهارم از یک میلیون خانه نیز آسیب دیده بود و دیگر تقریبا 16,000 نابود شدند.

هانا نمی شد انتظار می رود تقریبا به عنوان ویرانگر اما خبري رشد به عنوان طوفان جمع آوری قدرت در روز شنبه.

کورپس کریستی ساکنان که در خط ساحلی از منظره Whitecap ساحل نگه داشته و یک چشم ناظر بر تورم دریا آبهای تهدید خود را آپارتمان. بعد از ظهر روز شنبه یک زن در ساحل جنگیدند کامل نیروی باد برای گرفتن یک عکس از جزر و مد افزایش, اما به سرعت تبدیل به اطراف هنگامی که آب رز به دور کمر خود را. دیگر ساکنان عصبی تماشا از یک مرور و منتظر.

“این بسیار قابل توجه هستند, مهاجم امواج” گفت: زاک اسمیت, 36, به عنوان او تلاش برای ایستادن هنوز هم. “هنگامی که آنها شروع به رسیدن به پای من و سپس من شما را ترک. من نمی خواهم به گرفتن آمار توسط یکی از کسانی که دریافت و شسته.”

ملی طوفان مرکز صادر طوفان هشدار برای یک نوار تگزاس ساحل میرسد که نزدیک به 100 مایل از بندر منسفیلد به Port Aransas. یک موج طوفان هشدار رسیده و حتی دورتر از شمال به حدود 75 مایلی جنوب هوستون.

در علاوه بر این به باد پیش بینی با طوفان مرکز گفت: طوفان خواهد آورد تا به پای باران بیش از آخر هفته با برخی از مناطق جدا شده تا 18 اینچ. به رگبار ناگهانی می تواند منجر به “تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل” آنها گفت. گردباد همچنین می تواند یک تهدید در روز شنبه و یک شب را به روز شنبه در بخشهایی از ساحل است.

“وجود دارد می تواند آسیب به ساختمان ها و سازه ها به خصوص اگر وجود دارد هر گونه تورنادو” گفت: Brian زمینه یک پیش بینی در خدمات ملی آب و هوا در کورپس کریستی.

هانا هشتم به نام طوفان اقیانوس اطلس فصل طوفان اجرا می شود که از ژوئن 1 Nov. 30. در اقیانوس آرام یک دسته 3 طوفان ادامه داد: به بوسیله اسباب گردنده جلو رفتن به سمت هاوایی اگر چه پیش بینی گفت که طوفان به نام داگلاس بود به احتمال زیاد به طور قابل توجهی تضعیف آن را به عنوان نزدیک کردم به جزایر.

ادگار Sandoval گزارش از کورپس کریستی, تگزاس, نیکلاس Bogel-Burroughs از نیویورک و مانی فرناندز از هوستون. جرثقیل Bryson تیلور کمک گزارش از نیویورک و ماری پاری سن ژرمن از جکسون ویل فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de