طوفان هانا: south Texas پرانتز برای سیل به عنوان دسته 1 طوفان ضعیفیک روز پس از خروش ساحل به عنوان یک طوفان هانا به شدت انتقاد کرد تگزاس ساحل خلیج فارس در روز یکشنبه با باد بالا و خیس باران است که نابود قایق آب گرفتگی خیابان ها و زدم از قدرت در سراسر منطقه در حال حاضر وضعیتی وخیم از افزایش coronavirus موارد است.

کاهش داد و به یک طوفان گرمسیری هانا ماند مرز آمریکا و مکزیک در صبح با بادها در نزدیکی 50mph ملی طوفان مرکز (NHC) گفت. انتظار می رفت که خالی کردن به عنوان آنجا که 18in در بخش هایی از جنوب تگزاس و شمال شرقی مکزیک است.

Daniel Brown ارشد طوفان متخصص خواست مردم در مناطق سیل زده به پناهگاه در محل.

پناهگاه باز شد در هتل ها و مدارس و سالن های ورزشی. در Hidalgo county, ساختمان جامعه شناخته شده به عنوان “گنبد” کنار گذاشته شد برای evacuees که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 بودند و یا در معرض ویروس. شهرستان دستور کسانی که نیاز به سرپناه به همراه ماسک و ضد عفونی کننده دست اگر آنها می تواند.

کشورهای ساحلی درهم در این بهار به تنظیم اضطراری طوفان قصد دارد به حساب برای این ویروس و هانا loomed به عنوان اولین آزمون بزرگ است.

کریس Birchfield یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا (NWS) در براونزویل گفت: ساکنان نیاز به هشدار باقی می ماند. هانا را بادهای ضعیف اما طوفان تهدید واقعی باقی مانده بارش باران های سنگین.

“ما حتی نزدیک به بیش از, در این نقطه” Birchfield گفت. “ما هنوز در انتظار فاجعه بار جاری شدن سیل.”

پیش بینی گفت: هانا می تواند ساحلی متورم است که می تواند تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است. در صبح روز یکشنبه برخی مناطق در حال حاضر گزارش شده تا به 9in باران از جمله کامرون شهرستان که در مرز مکزیک و که در آن براونزویل واقع شده است.

در یک صدای جیر جیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او بود نظارت هانا, همراه با طوفان, Douglas بود که به سمت هاوایی در اقیانوس آرام.

شری Boehme زندگی می کند که در یک محل سکونت در کنار ساحل در کورپس کریستی گفت: طوفان رویکرد افزایش اضطراب او احساس در طول بیماری همه گیر. 67 سال است و عمدتا در خانه ماند به دلیل مسائل بهداشتی مربوط به بیماری مزمن ریه.

“این تقریبا مانند دو whammy به ما” Boehme گفت: از طریق تلفن. “من فکر می کنم آن را ساخته شده است بسیاری از افراد عصبی و … ما را از طریق آن دریافت کنید. همه خوب و قوی و به هم چسبیده.”

هانا آمد و نزدیک به سه سال پس از طوفان هاروی. هانا نمی شد انتظار می رود به عنوان مخرب که هاروی که به کشته شدن 68 نفر و باعث حدود 125bn در آسیب در تگزاس است.

اولین پاسخ دهندگان در کورپس کریستی فعالانه موانع قرار داده شده در نزدیکی تقاطع ها به آنها را آماده برای رفتن اگر خیابان ها شروع به سیل شهردار جو مککمب گفت. بیش از 43,700 مردم در سراسر جنوب تگزاس از جمله کورپس کریستی, هرلینگن و Brownsville, بدون قدرت بودند عصر روز شنبه با توجه به AEP تگزاس.

گارد ساحلی آمریکا نامیده می شد برای کمک به نجات یک زن و شوهر در یک قایق بادبانی که در مصرف آب در یک بندر در نزدیکی کورپس کریستی سخنگوی پیج کس پیر گفت. یک swiftwater تیم امداد و نجات به کمک در گرفتن زن و شوهر بازگشت به زمین را بدون آسیب.

برنامه ای برای نجات پناهگاه و نظارت از طوفان خواهد شد که این بیماری همه گیر در ذهن و ترکیب اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ماسک پوشیدن. کامرون شهرستان برنامه ریزی شده برای باز کردن حداقل سه تخلیه پناهگاه است. سایر استان ها و شهرستانها در سراسر جنوب تگزاس نیز افتتاح پناهگاه با بسیاری از نیاز به ماسک صورت.

فرماندار گرگ ابوت گفت: برخی از پناه را در اتاق های هتل بنابراین مردم می توانند از هم جدا شوند.

“ما نمی توانیم اجازه این طوفان منجر به بیشتر catastrophically مرگبار رویداد توسط stoking اضافی گسترش Covid-19 است که می تواند منجر به مرگ و میر” ابوت گفت.

ابوت گفت که او صادر کرده است یک فاجعه اعلامیه برای 32 استان ها در تگزاس و خواسته بود دولت فدرال به تصویب مشابه اعلام شده است.

گردباد شد یک شبه ممکن است برای قسمت های پایین تر به وسط تگزاس, ساحلی, ساده. یک طوفان گرمسیری هشدار بود, در اثر, در صبح روز یکشنبه از بارا el Mezquital در مکزیک به Baffin خلیج تگزاس. قبلا هشدار و ساعت بودند قطع پايتخت گفت.

مکزیک و شمال شرقی ایالت ساحلی, Tamaulipas و Nuevo Leon فقط به غرب آن هم در زمان احتیاطی. Tamaulipas ضد عفونی پناهگاه سعی کنید برای جلوگیری از گسترش Covid-19 فرماندار دولت فرانسیسکو Cabeza de Vaca گفت. در ضمن مدنی حفاظت اداره ارسال قایق های نجات و دیگر تجهیزات به شمال Nuevo Leon به دلیل باران های سنگین انتظار می رود شد.

در مکزیک در شهر ماتاموروس است که در Tamaulipas و در سراسر مرز از Brownsville, داوطلبان نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی هانا نگران طوفان می تواند تحت تاثیر قرار موقت مهاجر اردوگاه در نزدیکی Rio Grande که در آن در مورد 1300 پناهجو از جمله نوزادان و افراد مسن شده اند در انتظار تحت ایالات متحده مهاجرت, سیاست های رسمی شناخته شده به عنوان “باقی می ماند در مکزیک”.

در اقیانوس آرام داگلاس بود و انتظار می رود به نزدیکی اصلی جزایر هاوایی اواخر شنبه شب خواهد بود و حرکت بخش هایی از دولت در روز یکشنبه و دوشنبه. طوفان هشداری بود در اثر اوآهو شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de