طوفان داگلاس: هاوایی آماده برای بادهای باران و طوفان خروشهاوایی آماده برای طوفان داگلاس در روز یکشنبه با پیش بینی وزش شدید باد و باران و طوفان خروش.

“این قطعا برای رفتن به یک تهدید سه گانه گفت:” خدمات ملی آب و هوا (NWS) هواشناس ونسا Almanza اضافه کرد که بارندگی می تواند در هر نقطه از 5in-15in.

داگلاس ضعیف در روز شنبه به یک دسته 1 طوفان آن را به عنوان نزدیک, هاوایی, اما مقامات هشدار داد مردم نباید آرام به خوشنودی است. NWS گفت: داگلاس باید یک طوفان آن را به عنوان نقل مکان کرد و از طریق جزایر در روز یکشنبه.

“داگلاس ادامه دارد تدریجی و آهسته تضعیف روند که به خودی خود خبر خوبی است اما خبر بد این است که این طوفان در حال رفتن به آمده بسیار نزدیک به جزایر و حتی آن را به عنوان ضعف گفت:” رابرت بالارد علم و افسر عملیات در مرکز اقیانوس آرام مرکز طوفان.

“و ما انتظار اثرات قابل توجهی به آن باعث می شود آن نقطه نزدیک ترین رویکرد و یا ممکن است ریزش زمین به عنوان آن می آید از طریق.”

اوآهو به دولت بزرگترین شهرستان هونولولو قرار داده شد تحت یک طوفان هشدار. کائوآئی و مائوئی نیز در زیر قرار داده شده هشدار وضعیت در حالی که طوفان دیده بان لغو شد بزرگ جزیره است.

مقامات در مائوئی برنامه ریزی شده به صدا هشدار آژیر هشدار به ساکنان پناهگاه در محل و یا پناه در یکی از هفت پناهگاه در اطراف جزیره. طوفان شد, بسته بندی حداکثر پایدار باد از 90 مایل در ساعت.

NWS گفت: بخش هایی از مائوئی احساس اولین اثرات داگلاس در صبح روز یکشنبه و پس از اوآهو در مورد ظهر و کائوآئی و Niihau در شب. مائوئی مقامات گفتند که ارزیابی خسارت در روز دوشنبه.

“ما می دانیم که آن را تضعیف آن را به عنوان نزدیک, اما آن را هنوز هم خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در هر یک از جزیره” هاوایی فرماندار David Ige گفت.

مقامات بهداشتی دولت تماس هر یک از 625 نفر در حال حاضر در انزوا و یا قرنطینه زیرا آنها یا Covid-19 مثبت شده اند و یا در تماس با کسی که. هر یک نشان داد آنها خواهد سرپناه در محل و پناه در یک پناهگاه طوفان.

“است که به یک آه امداد گفت:” هونولولو شهردار کرک کالدول.

هاوایی است برخی از پایین ترین عفونت کروناویروس نرخ در کشور اما تعداد در حال افزایش است. هر روز از روز پنج شنبه هاوایی گزارش کرده است بالاترین رکورد از موارد جدید از جمله 73 در روز شنبه.

کالدول گفت: 13 پناهگاه برای باز کردن در 9 روز یکشنبه در اطراف اوآهو و جلوتر از طوفان. مردم را مجبور به پوشیدن پوشش صورت پذیرفته شود و باید به آنها را می پوشند مگر اینکه آنها در حال خوردن و نوشیدن و یا خواب.

طوفان شد و حدود 185 مایلی شرق هونولولو حرکت غرب-شمال-جنوب 16mph.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر اضطراری اعلام هاوایی هدایت کمک های فدرال به مکمل های ایالتی و محلی پاسخ تلاش. خطوط هوایی هاوایی لغو همه یکشنبه پروازهای بین هاوایی و بین سرزمین اصلی و جزایر دیگر.

Ige گفت: ساکنان باید 14 روز اورژانس عرضه کیت در محل اما به دلیل Covid-19 او را تشویق مردم برای اضافه کردن ماسک های ضد عفونی کننده دست و بهداشتی دستمال مرطوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de