مجارستان: حبس برای گسترش coronavirus اطلاعات غلطمجارستان تنظیم شده است به تصویب یک قانون جدید در coronavirus که شامل حبس برای گسترش اطلاعات غلط به عنوان منتقدان هشدار می دهند که ملی نخست وزیر ویکتور وزیر می تواند با توجه به اختیار تام به قانون توسط فرمان بدون محدودیت زمانی روشن است.

مجارستان مجلس که در آن وزیر را فیدز حزب اتحاد دو سوم اکثریت به نظر می رسد مجموعه ای برای تصویب این لایحه در روز دوشنبه با وجود مخالفت دیگر احزاب سیاسی که خواستار محدودیت زمانی و یا غروب بند در قانون.

این لایحه را نیز معرفی حبس تا پنج سال برای عمدا پخش اطلاعات غلط است که مانع دولت در پاسخ به همه گیری که منجر به ترس است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سانسور یا خود سانسور انتقاد از دولت در پاسخ.

از صبح روز یکشنبه مجارستان تا به حال 408 تایید موارد coronavirus و 13 مرگ اگر چه آمار و ارقام واقعی هستند به احتمال زیاد بالاتر است. این کشور تحت یک جزئی مستند با مردم دلسرد از رفتن خارج به جز فعالیت های ضروری و مدارس و رستوران ها و بسیاری از مغازه ها بسته است.

گروه های حقوق و منتقدان دولت می گویند که در حالی که روشن است coronavirus فوق العاده ای به ارمغان می آورد چالش های, برخی از کنترل و توازن باید قرار گیرد پاسخ دولت به خصوص با توجه وزیر را فرسایش هنجارهای دموکراتیک خود را در طول 10 سال در قدرت است.

“این لایحه ایجاد نامحدود و کنترل نشده وضعیت اضطراری و به ویکتور وزیر و دولت او اختیار تام برای محدود کردن حقوق بشر گفت:” دیوید Vig, سازمان عفو بین المللی مجارستان مدیر. “این است که راه را برای رسیدگی به این بحران شده است که ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر.”

دولت سعی در تصویب این لایحه هفته گذشته را که مورد نیاز چهار پنجم نمایندگان مجلس به رای دادن بر روی آن. مجارستان مخالفان لیبرال گفت که اگر چه آن را به حال نگرانی تعدادی از عناصر این قانون آن بود که حاضر به چشم پوشی از آنها را در روح سازش به عنوان طولانی به عنوان یک غروب بند معرفی شد.

“البته ما از وضعیت اضطراری. ما با دولت به توافق برسند که وجود دارد اضطراری و است که آنها را مجبور به انجام همه چیز را برای مبارزه با آن است. ما ارائه شده تقریبا همه چیز اما خواسته ما برای زمان محدود” گفت: Ágnes Vadai یک نماینده با آن مخالفت ائتلاف دموکراتیک.

با این حال حزب حاکم بود و روشن ساخته است که آن را مایل به غروب بند او ادعا کرد. “من فکر می کنم از همان ابتدا آنها نمی خواهند توافق, چرا که آنها استفاده کرده اند و همه چیز برای ارتباطات سیاسی” گفت: Vadai, مرجع ادعا می کند که مخالفان موضع بوده است “unpatriotic” و کمک به گسترش coronavirus.

وزیر دولت به شدت در دفاع از این اقدامات است. “من اطمینان می دهم هر شهروند مجارستانی که همه چیز این دولت در حال انجام است و در رابطه با مبارزه با کروناویروس و حفاظت از شهروندان زندگی و سلامت” گفت: Judit Varga به وزیر دادگستری در روز جمعه.


Varga گفت: قانون جدید ارائه شد “هر دو کافی و لازم به منظور مبارزه مخرب دروغ مبارزات” در مقابل مجارستان. این بعید است که برای فرونشاندن ترس است که این لایحه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به هدف مهم گزارش دولت در پاسخ به این گیر داده که دولت مجارستان ارقام غالبا ادعا می کنند که مستقل مجارستانی روزنامه نگاران و رسانه های خارجی درگیر در یک عمدی طرح به لام وزیر دولت. Varga روشن است که قانون را اعمال می شود به هر کس از جمله روزنامه نگاران.

او با اشاره به این که مجلس می تواند پایان دادن به وضعیت اضطراری در هر زمان, تا زمانی که آن را هنوز هم نشسته است. اما فیدز کنترل مجلس است و بعید است تا به لغو این قانون بدون وزیر می گویند ، عدم پایان تاریخ بود چرا که معلوم نیست که همه گیر خواهد شد, او گفت:. پرسید: چه کسی تصمیم می گیرید که آن را می تواند اعلام کرد بیش, او گفت:: “زندگی را به پاسخ به این. من نه دکتر هستم و نه دانشمند, اما من فکر می کنم از آن خواهد شد شفاف برای همه در اروپا زمانی که بحران به پایان رسیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im