صدها نفر داوطلب برای کمک به نیویورک غرق خانه های مراسم تشییع جنازهصدها نفر از داوطلبان رو به جلو آمده اند برای کمک به خانه های مراسم تشییع جنازه و بیمارستان و سردخانه در شهر نیویورک است که غرق شده اند تعداد مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک مدیر مراسم تشییع جنازه تا به حال توصیف این وضعیت به عنوان یک “وضعیت اضطراری” با برخی مجبور به درخواست خانواده ها سعی کنید به نگه داشتن خود را آنهایی که بدن در بیمارستان ها برای تا زمانی که ممکن است اجازه می دهد تا خدمات مراسم تشییع جنازه برای مقابله است. برخی از گورستان و crematoriums گزارش کرده اند که رزرو شده برای هفته.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز 5,150 مردم کشته شده بود در بیمارستانی در شهر نیویورک پس از عقد قرارداد coronavirus از جمعه هر چند مرگ و میر است و اعتقاد بر این بود بالاتر است. نیویورک تایمز گزارش داد که New York fire department داده ها نشان داد 1,125 مردم مرده در خانه های خود و یا در خیابان در پنج ماه آوریل به بیش از هشت برابر 131 مرگ و میر ثبت شده در دوره مشابه در سال 2019.

“در چند هفته گذشته بوده است کاملا خارج از کنترل” متی پینتو, مدیر Provenzano لانزا کفن در منهتن گفت: New York Post. “در یک روز عادی ما کفن را انجام دهد بین یک تا دو تماس. در حال حاضر ما در حال انجام هشت یا نه. راستش ما مجهز به آن است.”

مدیران مراسم تشییع جنازه شده است در حال اجرا از ذخیره سازی برای باقی می ماند با برخی از تلاش برای اجاره خودروهای یخچال به گسترش امکانات خود را. بیمارستان در نیویورک در حال حاضر شده است با استفاده از یخچال کامیون به فروشگاه های مرده و شهرستان راه اندازی 45 تلفن همراه morgues در اوایل این ماه.

جو Neufeld, مدیر جرارد J Neufeld کفن در کوئینز مقاله گفت او رفت و از برگزاری حدود 14 مجالس ترحیم یک هفته به بیش از 50. او گفت که او دیگر قادر به ارائه خدمات کامل به دلیل خود را مشاهده اتاق پر از مردم باقی مانده است.

“ما تا به حال هیچ انتخاب” او گفت:. “من تا به حال خانواده های call me به من گفتن آنها نمی تواند پیدا کردن هر کسی را به یک دوست خود را.”


در Daniel J شافر کفن در غروب آفتاب پارک محله بروکلین پت Marmo به تازگی گفته آسوشیتد پرس شرکت خود را مجهز به رسیدگی به 40 تا 60 نفر در یک زمان بود اما مراقبت از 185 روز.

“هر فرد وجود آنها در بدن,” او گفت: به عنوان او راه می رفت در میان 20 یا متوفی مردم در خانه است. “آنها یک پدر آنها یک مادر آنها یک مادر بزرگ. آنها نه بدن. آنها مردم است.

“این یک وضعیت اضطراری است,” او گفت:. “ما نیاز به کمک.”

Marmo گفت که او تا به حال شده التماس خانواده به اصرار بيمارستان نگه دارید و خود را مرده عزیزان به عنوان زمانی که ممکن است برای کمک به خدمات مراسم تشییع جنازه برای مقابله و چون گورستان و crematoriums بودند رزرو تا هفته پیش

هواپیماهای بدون سرنشین فیلم نشان داد که چگونه ده ها تن از نیویورک که بدون فوت بعد از قوم و خویش هستند که دفن شده در چاله ها در میدان کوزه گری در هارت جزیره که در آن میلیون ها نفر از شهرستان فقیرترین ساکنان گذاشته شده است که به بقیه.

نیویورک فرماندار اندرو کومو در این هفته یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد خارج از کشور مدیران مراسم تشییع جنازه به دولت برای کمک به کاهش فشار بر خدمات مراسم تشییع جنازه. این حرکت پس از ملی مدیران مراسم تشییع جنازه ارتباط نوشت, نامه ای سرگشاده, نامه ای به فرماندار گفت: صدها نفر از مردم مایل به کمک.

اعلام حرکت کومو گفت: “اگر شما تا به حال به من گفت که به عنوان فرماندار من می خواهم که به این اقدامات حتی نمی تونستم تامل در آن ما در حال حاضر است.”

این NFDA گفت: آن را به حال شده است با نزدیک شدن بیش از 500 داوطلب به دنبال کمک به خانه های مراسم تشییع جنازه و بیمارستان ها. آن گفت که تا به حال در این هفته با ارسال نامهای از 115 دانش آموزان و کارآموزان به شهر نیویورک دفتر مدیریت اضطراری که می تواند کمک به اطمینان از مرحوم شد “درمان با احترام” در بیمارستان ها و “اسناد و مدارک کامل است در حالی که در انتظار انتقال به محلی کفن”.

آن گفت که تا به حال نیز فرستاده شده در نام مجوز مدیران مراسم تشییع جنازه به ایالت نیویورک مدیران مراسم تشییع جنازه ارتباط و ادامه خواهد داد به تلاش و جذب بیشتر داوطلبان.

مدیران مراسم تشییع جنازه باید گفت: علاوه بر افزایش مرگ و میر, فیزیکی, فاصله اقدامات در محل برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus را تبدیل عزادار.

کسانی که مرگ در بیمارستان یا مراقبت از دیگر امکانات مجاز به بازدید کنندگان خود را bedsides و تجمعات برای مجالس ترحیم محدود به خانواده ،

جکی McQuade یک مدیر مراسم تشییع جنازه در Schuyler تپه کفن در برانکس گفت: AP که در یک گورستان او با تنها او و یک کشیش اجازه داده شد در سایت دفن. او عکس تابوت بودن را کاهش داده و امید آن می تواند برخی از بسته شدن به خانواده است.

“ما خواهد بود دیوانه اگر یکی از عزیزان ما,” او گفت:.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>