صدها نفر جمع آوری در یک مراسم یادبود جورج فلوید در مینیاپولیس

مینیاپولیس — صدها نفر از عزاداران جمع آوری و در یک مینیاپولیس نمازخانه در روز پنج شنبه به یاد داشته باشید جورج فلوید, مردی که مرگ را تنظیم کردن غم و اندوه و مطالبات برای تغییر در آمریکا پلیس در سراسر کشور است.

یک غول تصویر یک نقاشی دیواری از آقای فلوید نمایش داده شد در مقابل پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه — یک تصویر است که نقاشی شده بود در روزهای اخیر در امتداد یک خیابان مینیاپولیس در نزدیکی که در آن یک افسر پلیس برگزار شده بود زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن برای نزدیک به نه دقیقه حتی پس از آقای فلوید بود گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.”

در پایین تصویر در کلیسا بودند عبارت: “من می توانم در حال حاضر نفس بکشم.” قبل از این سرویس شروع به کشیش جسی جکسون سناتور ctq و تینا اسمیت از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz, شهرداران یعقوب فری از مینیاپولیس و ملوین کارتر از سنت پل و بسیاری دیگر آرد در مورد بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک بی سر و صدا پستال یکدیگر با گره و آرنج ضربه.

اسپری از گل های سفید قرار داده شد, پاهای, ساق مس تابوت و مقامات امنیتی در ماسک به دلیل coronavirus صف مرحله. آقای فری زانو زد و با یک دست بر تابوت دقیقه بدن خود را تاب و رز با اشک بر چهره اش.

بیشتر یادبود خدمات در حال برنامه ریزی برای به یاد داشته باشید آقای فلوید در روزهای آینده — از جمله یکی در روز شنبه در Raeford, N. C., که در آن برخی از خانواده اش زندگی می کند و در روز دوشنبه در هوستون که در آن او زندگی می کردند برای سال های بسیاری است.

برخی از صندلی محفوظ شد با نام افراد مشهور و رهبران سیاسی که انتظار می رود برای حضور در. در میان آنها بودند پلاکارد برای کوین هارت تیفانی Haddish و مارتین لوتر کینگ سوم.

این رویداد تنها برای دعوت مهمانان و اعضای خانواده اما صدها نفر از مردم با تجمع در مقابل ساختمان نمازخانه در زیر آسمان ابری. خارج از در خیابان های, تی شرت با تصاویر آقای فلوید و “من نمی توانم نفس بکشم” در سراسر دهان او بودند در فروش.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 3m پیش

  • یک یادبود جورج فلوید در مینیاپولیس است یک لحظه غم انگیز بعد از روز از خشم و ناآرامی.
  • Murkowski پشت انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری است.
  • یک مظنون در Ahmaud Arbery مورد استفاده یک نژادپرست لکه دار پس از تیراندازی یک محقق شهادت دادند.

“ما باید به ایران حتی با Covid” گفت: Yousif حسین, 29, بود که برنامه ریزی برای حضور در مراسم یادبود آقای فلوید.

“من باید برای نشان دادن همبستگی خود با جورج فلوید” آقای حسین گفت:

اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

این سرویس به رهبری کشیش Al Sharpton می آید یک روز پس از افزایش اتهامات اعلام کرد علیه افسر پلیس سفید که wedged زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن, Derek چوین و همچنین اتهامات جدید علیه سه نفر دیگر از افسران شرکت کننده در بازداشت است. همه باید از کار اخراج شده است.

ایالت مینه سوتا در زمینه حقوق مدنی مسئول در برابر مینیاپولیس نیروی انتظامی بیش از آقای فلوید مرگ متعهد به بررسی اینکه آیا این بخش مشغول سیستمیک شیوه های تبعیض آمیز.

آقای Sharpton گفت که اعلام یک جنبش اجتماعی در روز پنج شنبه در این مراسم یادبود و تماس خواهد بود برای فدرال قانون با هدف پایان دادن به نژادی و بی عدالتی توسط پلیس است.

آقای فلوید مرگ پس از یک دلی کارمند نام 911 او را متهم به خرید سیگار با تقلبی $20 bill. تصویری از آخرین لحظات به عنوان سه نفر دیگر از ماموران لباس شخصی دخالت ندارد تنظیم کردن تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها. حداقل شش نفر کشته در خشونت های متصل به تظاهرات.

آقای فلوید شده بود یک ستاره فوتبال و بازیکن بسکتبال در دبیرستان در هوستون در حال حرکت به مینیاپولیس حدود پنج سال پیش. خانواده و دوستان او را به عنوان توضیح شاد مراقب باشید که نه به قاضی و آسان به صحبت کردن.

هنگامی که او بازگشت به هوستون برای مادرش مراسم تشییع جنازه دو سال پیش به او گفت: پسر عموی که مینیاپولیس آمده بود به مانند خانه احساس راحتی کنید.

شهر او به تصویب رسید و در حال حاضر پر شده است با بزرگداشت و یادبود; نام دیگر سیاه و سفید مردان و زنانی که کشته شده اند توسط ماموران پلیس در سراسر کشور در حال ناخوانا در بزرگ و صورتی و آبی و زرد و سبز گچ نامه ها در خیابان که در آن آقای فلوید دستگیر شد.

صفحه نمایش است که در کنار یک محل که در آن بسیاری از کسانی که عبور از طریق در حال حاضر معروف محله را جمع آوری کرده اند در روزهای اخیر. J. T. McReynolds, 11, حال حفظ همه از نام های تند آنها را در یک صدا این هفته به عنوان او به دنبال سایه ای در یک ماشین پارک شده در زیر یک درخت در حالی که او و پدر و مادر خود را در زمان استراحت از یک روز از اعتراض.

اعتبار…پیتر ون Agtmael برای نیویورک تایمز

“شان بل. Trayvon مارتین” پسر آغاز شد و پس از آن متوقف شد. “این فقط مضر. ما در حال تلاش برای صلح و عدالت برای جورج فلوید.”

برای نزدیک به سه ماه آمریکایی ها باید اجتناب شود بسیاری جمعی گسیل از غم و اندوه به عنوان ترس از coronavirus تبدیل مجالس ترحیم از دوستان از دست رفته و خانواده به شدت اجتماعی فاصله امور. یک وزیر به دادگاه تجدید نظر به مردم در محراب به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و تنها هر صندلی. آقای فلوید خانواده وارد آخرین اشغال ردیف جلو در کنار مجموعه ای از آنها را.

علاوه بر آقای Sharpton بن Crump, یک, حقوق مدنی, وکیل است که به نمایندگی از برخی از آقای فلوید خانواده نیز صحبت خواهد شد.

دیگران برنامه ریزی برای شرکت در مراسم یادبود بود گوئن Carr مادر اریک گارنر که در سال 2014 زمانی که یک افسر پلیس نیویورک را به یک کشنده سبد. آخرین کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” — تکرار سال بعد در یکی دیگر از شهرستان توسط آقای فلوید — گالوانیزه سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“این فقط احساس من از آمدن به مراسم تشییع جنازه پسر دوباره” خانم کار گفت: در مینیاپولیس. “این مرد جوان بود و گریه برای مادرش در پایان. که مثل پسر من انعکاس از قبر گفت: “مامان شما رو به انجام کاری. آنها هنوز هم در حال کشتن ما.”

Kimiko د Freytas-Tamura کمک گزارش از مینیاپولیس و Audra D. S. برچ از هالیوود فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>