انسان ها و نئاندرتال ها ‘شرکت وجود داشته است در اروپا به مراتب طولانی تر از فکر کردن”انسان مدرن در حال حاضر در اروپا حداقل 46,000 سال پیش با توجه به تحقیقات جدید بر روی اشیاء موجود در بلغارستان معنی آنها همپوشانی با نئاندرتال ها به مراتب طولانی تر از آنچه قبلا تصور.

محققان می گویند باقی مانده است و ابزار موجود در یک غار به نام Bacho کیرو نشان می دهد که انسان مدرن و نئاندرتال ها حاضر بودند در همان زمان در اروپا برای چندین هزار سال به آنها زمان کافی برای بیولوژیکی و فرهنگی در تعامل است.

“کار ما در Bacho کیرو وجود دارد نشان می دهد یک زمان با هم همپوشانی دارند شاید 8,000 سال از ورود اولین موج از انسان مدرن در اروپای شرقی و نهایی انقراض نئاندرتال ها در غرب دور اروپا گفت:” پروفسور ژان ژاک Hublin از موسسه ماکس پلانک برای تکاملی انسان شناسی یک همکاری نویسنده این تحقیقات و اضافه کرد که به مراتب طولانی تر از آنچه قبلا تصور. برخی از محققان پیشنهاد کرده اند یک دوره بیش از 3000 سال.

نئاندرتال ها بودند رومینگ در اروپا تا حدود 40000 سال پیش. “آن را می دهد مقدار زیادی از زمان برای این گروه به تعامل بیولوژیکی و همچنین فرهنگی و behaviourally,” Hublin اضافه شده است.

نقشه

نوشتن در مطالعات منتشر شده در مجله طبیعت و محیط زیست & تکامل Hublin و همکاران گزارش چگونه آنها کاوش های باستان شناسی Bacho کیرو, یک سایت است که بررسی شده است چندین بار در طول دهه گذشته است. قبلی حفاری نشان داد انسان باقی می ماند و ابزار از یک نوع بسیار خاص شناخته شده به عنوان “اولیه بالایی palaeolithic”. Hublin گفت: از جمله سنگ و استخوان ابزار نشان داد که ویژگی های هر دو از ابزار شناخته شده مورد استفاده توسط نئاندرتال ها و مزایای استفاده می شود بعد انسان مدرن با بیش از بحث های زیادی که hominin بود و ساخت آنها.

اما قبلی دوستیابی سایت زد به تعدادی از مشکلات از جمله از آلودگی. در حال حاضر Hublin و همکاران انجام داده اند جدید حفاری و کشف ابزار بیشتر و باقی مانده از جمله قطعات استخوان و دندان نشان داد روش از جمله باستان تجزیه و تحلیل DNA می شود از اوایل انسان مدرن است.

تیم گزارش می دهند که سن یابی کربن پرتوزا از انسان مدرن باقی می ماند در بر داشت در همان لایه به عنوان ابزار پیشنهاد باقی مانده است مورخ به میان 46,790 و 42,810 سال پیش در حالی که یک روش دوستیابی و بر اساس نرخ تغییرات در DNA میتوکندری به “موتورخانه” از سلول های, پیشنهاد یک تاریخ از بین 44,830 و 42,616 سال پیش.

این تیم می گویند همان نوع از ابزار های موجود در لایه زیر در کنار حیوانات باقی مانده قدمت تقریبا 47,000 سال پیش. “ما در حال صحبت کردن در مورد قدیمی ترین انسان های مدرن در اروپا” گفت: Hublin و اضافه کرد که خود را در زمینه باستان شناسی بود “شفاف”. به عبارت دیگر این گروه بود که ساخت اولیه بالایی palaeolithic ابزار .

در میان بیشتر اکتشافات محققان دریافتند جواهرات مد از غار خرس دندان است که آنها می گویند این است که کاملا شبیه به آن تولید شده توسط آخرین نئاندرتال ها. آنها می گویند این می افزاید: وزن ایده دومی ممکن است به تصویب رسید نوآوری به عنوان یک نتیجه از تماس با اوایل انسان مدرن است.

“برخی از مردم می گویند که اتفاقی است; من باور نمی کنم” گفت: Hublin اشاره کرد در حال حاضر وجود دارد ژنتیکی شواهدی وجود دارد که گروه interbred. “من نمی بینم که چگونه شما می توانید بیولوژیکی تعامل بین گروه بدون هیچ گونه نشانه ای از رفتاری تاثیر یکی بر دیگری.”

پروفسور کریس استرینگر یک کارشناس در انسان ریشه از لندن موزه تاریخ طبیعی گفت: در حالی که تیم خود را قبلا کشف کرده بود احتمالا ناقص مدرن جمجمه انسان در یونان از بیش از 200 ، 000 سال پیش تحقیقات جدید مهم بود.

“نظر من این است که قدیمی ترین و قوی ترین شواهد منتشر شده به صورت خیلی زود بالا palaeolithic حضور انسانهای هوشمند در اروپا چندین هزار سال قبل از نئاندرتال ها ناپدید شد,” او گفت:.

او اضافه کرد که شک و تردید باقی مانده در مورد اینکه آیا نئاندرتال ها تحت تاثیر قرار گرفتند در ساخت جواهرات و اشیای قیمتی در اوایل انسان مدرن است.

نوازنده گفت: مطالعه جدید مشخص شده چندین رمز و راز از جمله به همین دلیل به ظاهر چنین اولیه انسان مدرن در اروپا 46,000 سال پیش انجام نمی شود به قبل از خود را ایجاد و قبل از ناپدید شدن نئاندرتال ها.

“یک احتمال این است که dispersals به اروپا [انسان مدرن اولیه بالایی palaeolithic] بودند توسط پیشگام گروههای کوچک که نمی تواند خود را حفظ مشاغل در صورت بزرگتر نئاندرتال حضور و یا آب و هوای ناپایدار از زمان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>