افزایش بزرگ در coronavirus موارد کست شک بیش از مقیاس اپیدمیاین مقیاس واقعی از اپیدمی ناشی از کروناویروس جدید در استان هوبئی پرتاب شده به شک پس از مقامات چینی گزارش داد بیش از 13,300 اضافی موارد بیش از تعداد نامعلومی از روز یا هفته.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: جهش بزرگی در موارد در هوبئی آوردن مجموع به بیش از 60 ، 000 در سراسر جهان شد و با توجه به تغییر در راه مقامات چینی بود و شمارش آنها.

موارد که در آن پزشکان را دیده اند, عفونت سینه در یک CT اسکن در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان coronavirus نه فقط کسانی که تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست نتیجه منجر به 254 افزایش مرگ و میر به کل از 1,370 پس از وقوع آغاز شد. اما دو تا از مرگ و میر شده است در چین.

در علاوه بر این به 13,332 اضافی موارد مقامات چینی روز پنج شنبه گزارش داد بیشتر 1,820 آزمایشگاه تایید موارد.

که در حال حاضر کار سخت را امتحان کنید برای دریافت اطلاعات بیشتر از زمانی که موارد فوق العاده از آنچه در حال حاضر به نام Covid-19 رخ داده است به یک تصویر واقعی از چگونه این بیماری همه گیر شده است در حال توسعه در ووهان و دیگر شهرستانها در هوبئی.

“بسیاری از این [اضافی] موارد مربوط به یک دوره بازگشت روز یا هفته گفت:” دکتر مایکل رایان که سر از شرایط اضطراری. “این است که به صورت گذشته نگر گزارش. آن است که تا حد زیادی با توجه به چگونه موارد تشخیص داده و گزارش شده است.”

نمودار موارد

در سمت مثبت آن به معنای هوبئی را پزشکان قادر خواهند بود به گزارش موارد با سرعت بیشتری زیرا آنها دیگر مجبور به صبر برای آزمایشگاه تایید گفت: Ryan.

سیاسی خرید اینترنتی از شیوع این بیماری نیز افزایش یافت روز پنج شنبه با شلیک هوبئی حزب رئیس حزب رئیس ووهان و سر از چین در هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر. یانگ یونگ حزب جدید رئیس هوبئی آمد تا از طریق صفوف در ژجیانگ – که در آن رئیس جمهور چین پیش از این به عنوان دبیر حزب – و نیز بخشی از مبارزه با فساد مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور را امضا ابتکار.

“این است که به وضوح یازدهم حرکت گفت:” دالی یانگ, یک استاد علوم سیاسی با تمرکز بر چین در دانشگاه شیکاگو است. “مخاطرات بالا هستند و نیاز به زمان برای پیدا کردن افراد مناسب برای این موقعیت برای نجات هوبئی ووهان وضعیت است.”
A man measures people’s body temperature at a roadblock in Guangzhou, China

روز چهارشنبه دولتی چین روزانه گزارش داد که قدرتمند پکن رسمی چتر نجات به ووهان به نظارت بر مبارزه با ویروس تا به حال مواخذه مقامات محلی برای عدم سازماندهی درمان به سرعت به اندازه کافی برای مردم گزارش به بیمارستان با علائم.

پنجشنبه پرش در عفونت ممکن است یکی دیگر از انگیزه برای تصفیه. “من شک دارم یازدهم را می خواستم پرسنل تغییر به پروژه یک حس است که او در کنترل اوضاع. بد اعداد تضعیف این پیام گفت:” سام جرثقیل می آموزد که سیاست چین باستان و فلسفه در کالج ویلیامز در ایالات متحده است.

پروفسور پل شکارچی یک coronavirus متخصص از دانشگاه شرق آنجلیا گفت: مواردی که در گذشته تنها در نظر گرفته شده است مظنون را در حال حاضر کاهش یافت و به تایید براکت. بسیاری از می تواند Covid-19 مواردی که تایید شده اند اگر تست های آزمایشگاهی انجام شده بود اما این ارقام نیز شامل برخی از افرادی که به ذات الریه ناشی از کوروناویروس.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری در ووهان?

آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده یا کار کرده یا اغلب shopped در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در مرکز شهر چینی.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه های دیگر – سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم از ووهان coronavirus?

این ویروس باعث می شود ذات الریه. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرده است-انسان به انسان انتقال و شده اند وجود دارد از جمله انتقال به جاهای دیگر. همانطور که از 12 فوریه در حال حاضر وجود دارد 45,182 مورد تأیید و 1,115 مرگ و میر. موارد وجود دارد در 28 کشور دیگر خارج از چین با مرگ و میر ثبت شده در یک مورد در هنگ کنگ و یک مورد در فیلیپین. تعداد زیادی از مردم به قرارداد این ویروس به طور کلی می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در انگلستان دو برابر شده است از چهار تا هشت بعد از چهار بیشتر مردم در برایتون بودند مبتلا به این عفونت بیش از آخر هفته.

یکی از چهار نفر دیگر تایید موارد تحت درمان در HCID واحد در رویال رایگان بیمارستان در شمال لندن و دو تن از اتباع چینی که تست مثبت برای Coronavirus در نیویورک در حال درمان در HCID مرکز در نیوکاسل.

چرا این بدتر از عادی آنفلوانزا و چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ما هنوز نمی دانیم که چگونه خطرناک جدید کروناویروس است و ما نمی دانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در می آید. میزان مرگ و میر در حدود 2 درصد. این است که به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن از بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده شده توسط ویروس اما هنوز رنج می برد به اندازه کافی شدید علائم به حضور در بیمارستان و غیره شده اند محسوب می شود. برای مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور معمول دارای یک میزان مرگ و میر زیر 1% است و تصور می شود حدود 400000 مرگ و میر در هر سال در سطح جهان است. سارس به حال مرگ و میر بیش از 10٪.

من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که مردم باید تماس 111 به جای مراجعه به پزشک عمل جراحی به عنوان یک خطر وجود دارد که آنها ممکن است دیگران را آلوده.

این یک بیماری همه گیر است و باید ما هراس ؟

کارشناسان بهداشت و درمان شروع به گفتن آن می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر اما در حال حاضر آن می افتد کوتاه از آنچه که به نظر یکی. یک بیماری همه گیر که در نظر است “در سراسر جهان گسترش بیماری”. Coronavirus موارد تایید شده اند در حدود 25 کشور در خارج از چین اما به هیچ وجه در تمام 195 در لیست.

وجود دارد بدون نیاز به وحشت. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری به بهداشت عمومی اورژانس های بین المللی نگرانی می کند و می گوید وجود یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مسائل کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است. اغلب ویروس ها است که به راحتی گسترش تمایل به تاثیر خفیف تر.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

“موضوع باقی مانده است که چگونه ما در حال رفتن به قادر به گفتن آنچه که اتفاق می افتد با سیر شیوع زمانی که این موارد تعاریف تغییر میدوی از طریق اپیدمی?” شکارچی گفت. “آیا این آمار و ارقام بود backdated? همچنین آنچه در مورد مواردی که باید یک تشخیص بالینی است اما منفی تست های آزمایشگاهی آنها شامل موارد تایید شده یا نه ؟

“من هیچ مشکلی با مردم با استفاده از صورت های مختلف تعاریف اما لطفا سازگار باشد و یا اگر شما تغییر اجرا هر دو به صورت موازی برای چند روز به طوری که هیچ کس معتقد است که این بیماری همه گیر است به طور ناگهانی ، من گمان می کنم اما نمی تواند مطمئن باشد که روند اساسی است که هنوز هم به سمت پایین بکشید.”
Police wearing masks guard a road checkpoint outside Son Loi in Vietnam

بقیه چین تنها گزارش تایید موارد Covid-19 عفونت است. بنابراین 24 کشور که اعلام کرده اند مواردی که تا کنون تعداد 447 خارج از چین با مرگ دو نفر در فیلیپین و ژاپن است. “ما شاهد یک افزایش چشمگیر در خارج از چین” گفت: Ryan. بزرگترین خوشه بود و 218 مورد تأیید این کشتی کروز الماس شاهزاده خانم.

و نه او گفت: آنها با دیدن هر گونه تغییر قابل توجهی در الگوی مرگ و میر یا بیماری شدید. کسانی که به شدت بیمار تمایل به مرد و بیش از 40 و بیشتر شدید تر هستند, با خطرناک ترین موارد در 60s, 70s و 80s, Ryan گفت.

او پیشنهاد کرد بهترین امیدواریم در آینده نزدیک غیر روحانی در دادگاه موجود داروهای ضد ویروسی که شامل برخی که در حال استفاده هستند در برابر ایدز و اچ آی وی. محاکمات را در چین آغاز شده و امید است آنها تمدید خواهد شد به کشورهایی مانند سنگاپور و ژاپن که هر دو باید تعداد قابل توجهی از موارد. “شما می توانید تصور کنید که در خط مقدم پزشک در لحظه. دانستن که مواد مخدر کار می کند می تواند یک هدیه جادویی” گفت: Ryan.

تغییر در چین شامل آنچه شناخته شده به عنوان “موارد احتمالی” به نظر می رسد هدف از عنوان کردن شکایت در مورد در دسترس بودن آزمایشات و درمان برای ساکنان و نیز سوالات در مورد اینکه آیا مقامات شده اند underreporting موارد است.

کمبود تست کیت دارای معنای بسیاری از بیمار ساکنان شده اند قادر به دنبال درمان با بیمارستان پذیرش مشروط در آزمون نتیجه. سلامت کارگران را خواستار شده است برای مقامات به گسترش پارامترهای تشخیص به منظور درمان بیماران بیشتر است. بعضی از آنها نیز مورد سوال پايايی آزمون.

بحران نیز عمیقتر در هنگ کنگ که در آن وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که مدارس باقی خواهد ماند بسته حداقل تا اواسط ماه مارس. آنها بسته شده اند از زمان آغاز سال جدید قمری در پایان ماه ژانویه است.

در ویتنام, مقامات اعلام کرد این مستند از کمون از پسر Loi های کشاورزی منطقه در حدود 25 مایل از هانوی برای 20 روز. پست های بازرسی شد راه اندازی در سراسر کمون و مقامات بهداشت پوشیدن لباس محافظ اسپری ضد عفونی کننده بر روی وسایل نقلیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su