جمعیت عظیمی مارس در استرالیا و لندن علیه خشونت پلیس

سیدنی استرالیا — هشدار نخست وزیر اسکات موریسون از استرالیا در برابر حضور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراض در روز شنبه به دلیل coronavirus خطر نیست مسیر انحرافی را طی ده ها هزار نفر از مردم از تبدیل در همبستگی با معترضان آمریکایی. آنها خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند و بومی مرگ و میر در بازداشت پلیس.

در بریتانیا, وزیر بهداشت را به درخواست مردم برای جلوگیری از شبیه راهپیمایی در شهرهای لندن و منچستر و بیرمنگام متوقف نمی ده ها هزار نفر از جریان به میدان پارلمان در لندن بعد از ظهر روز شنبه و خواستار عدالت در مرگ یک آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

در روز شنبه با وجود ترس از گسترش این ویروس, هزاران نفر از معترضان تجمع ضد نژادپرستی تظاهرات در کشورهایی مانند فرانسه و آلمان پس از راهپیمایی هفته گذشته به خود جلب کرد که دهها هزار نفر در ژاپن و سوئد و زیمبابوه. جهانی تظاهرات — از جمله جمعیت زیادی انتظار می رود در روز شنبه در شهرهای سراسر ایالات متحده — به طور موثر به آن پایبندی به اجتماعی فاصله اقدامات میان coronavirus همه گیر و نگرانی بیشتر خوشه در عفونت فقط به عنوان بسیاری از شهرها و کشورها, تبدیل یک گوشه در رام کردن ویروس.

جمعیت زیادی بودند که انتظار می رود در روز شنبه برای 11th مستقیم بعد در ایالات متحده با هدف درخشش نور در خشونت پلیس و به دنبال اصلاحات پس از یک خط طولانی از مرگ و میر ناشی از آفریقایی-آمریکایی مثل آقای فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در Louisville, Ky., و دیگران در دست اجرای قانون است. صلح آمیز تظاهرات کرده اند گاهی اوقات خشونت تبدیل شد به محلی پلیس و گارد ملی نیروهای برخورد با راهپیمایان و غارتگران شکست فروشگاه ها و تخریب اموال دیگر.

اعتبار…هنری Nicholls/ایسنا

بسیاری از معترضان با الهام از ناآرامی ها در ایالات متحده به تماس برای پایان دادن به نژادپرستی و خشونت پلیس در کشورهای خود را دارند. در استرالیا و خشم و رشد کرده است برای سال بیش از مرگ و میر ناشی از بومی استرالیا در بازداشت پلیس. شده اند وجود دارد بیش از 400 جمله مرگ و میر از سال 1991 بدون یک افسر داشتن محکوم شده است.

با وجود هشدارهای که آنها می تواند جریمه برای هجوم coronavirus محدودیت معترضان نشان داد تا با پوشیدن ماسک برگزاری علائم با شعارهایی مانند “استرالیا است و نه گناه” و فریاد “نمی توانم نفس بکشم” — انعکاس آقای فلوید درخواست به عنوان یک افسر پلیس برگزار زانو خود را به گردن او در مینیاپولیس در مه 25.

شدت و مقیاس و دامنه اعتراضات به نظر می رسید به کوتوله هر چیزی استرالیا دیده می شود در نظر بسیج در اطراف موضوع مسابقه پس حداقل 2000 زمانی که 250,000 مردم در راهپیمایی برای آشتی بیش استرالیا درمان آن مردم بومی.

در سیدنی تظاهرات در روز شنبه گرد هم آمدند در زیر ابری از تنش و عدم قطعیت است. پس از حکم دادگاه اواخر جمعه که پیاده روی نمی تواند برگزار شد با استناد به این نیاز اجتماعی فاصله در پرتو این بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان درخواست کرد. و دادگاه بالاتر را در آخرین لحظه تصمیم در شنبه اجازه تظاهرات را ادامه دهید — فقط چند دقیقه قبل از آن آغاز شده است.

در میان جمعیت, خشم مخلوط شد با حل و فصل.

“ما نمی خواهد سکوت” یک سازمان فریاد زد به جمعیت هزار نفر به عنوان هلیکوپتر buzzed سربار. “ما خواهد بود با آمدن به خیابان های شما تا زمانی که شما حق آن را دریافت.”

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • تظاهرات بزرگ علیه خشونت پلیس انتظار می رود در سراسر جهان است.
  • در سراسر جهان در عدن موضع در برابر نژاد پرستی.
  • افسران درمان یک بوفالو می گوید چهره یک جنایتکار پرس و جو.

بسیاری از سیدنی تجمع حامیان پیشنهاد کرد که تلاش برای لغو شنبه رویداد تا به حال شده است یک نمونه از نژاد پرستی. آنها اشاره کرد که مجالس عمدتا سفید استرالیایی مانند بازارهای کشاورزان’ به نظر می رسید که در انجام بدون وقفه.

در عرض چند دقیقه از این تجمع را شروع تمرکز معطوف به موضوع مرگ و میر در دست پلیس در استرالیا.

“نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” جمعیت فریاد زد. مردم پس از آن راهپیمایی از طریق معمولا شلوغ مرکز شهر.

“من هرگز دیده می شود بسیاری از احساسات بیان شده توسط بسیاری از مردم در تمام طول عمر اعتراض گفت:” مارگارت Campbell, 70, یک بومی سالمند که میراث Dhanggati که تماشا از مراحل که در آن سازمان صحبت کرد. اما او افزود: “آنچه واقعا مهم است این است که چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم برای تصمیم گیری — چگونه می شود آنها رای چگونه آنها آن را نگه دارید تا؟”

او با پوشیدن یک ماسک و آبی دستکش. در نزدیکی داوطلبان فیلتر شده از طریق جمعیت ارائه ماسک و بهداشتی دستمال مرطوب.

در ملبورن, سازمان, دست, دستکش های ضد عفونی کننده دست و ماسک و یادآور شد جمعیت به اجتماعی رعایت فاصله به عنوان بهترین آنها می تواند اما تعداد مطلق از مردم قراردادن خیابان ساخته شده کافی و فاصله نزدیک به غیر ممکن است. جمعیت کثیری از نقاب و دستکش صف معترضان خیابان ها در منطقه مرکزی کسب و کار.

بسیاری از آنها برگزار بومی پرچم نشانه و کف زدن چوب که در آنها رخ داد در همبستگی مناجات با عبارت “من نمی توانم نفس بکشم” — نه تنها آقای فلوید را گریه در لحظات پایانی خود بلکه از یک مرد بومی, دیوید Dungay که در دست پلیس استرالیا در سال 2015.

افسران پلیس احاطه شده بسیاری از استرالیا تظاهرات اما در تعامل با تظاهرکنندگان حداقل در ابتدا. در بسیاری از موارد تظاهرات بزرگ شد بزرگتر از برگزارکنندگان انتظار داشتند.

بومی فعالان در صحبت غم انگیز اما مهیجی تن به تاب جمعیت در ملبورن که در آن تظاهرات برگزار شد و نشانه ها با نام و عکس از افرادی که تا به حال در بازداشت پلیس درگذشت.

“شما در زمین ما” گفت: کایا نیکلسون a 17-year-old بومی سازمان. او گفت که معترضان در حالی که او قدردانی خود را از حمایت در این لحظه از جهانی ناآرامی در اطراف نژاد, این بسیار مهم بود که استرالیایی در ادامه به صحبت می کنند تا برای مردم بومی.

“آیا فقط پشتیبانی سیاه زندگی مهم نیست چرا که این روند” او گفت:.

ران بیرد یک آفریقایی-آمریکایی زندگی در استرالیا, جلب تشابه بین استرالیا مشکلات و بحران در ایالات متحده ابراز مخالفت با نخست وزیر پیشنهاد این هفته که استرالیایی بود “واردات” مشکلاتی که تا به حال وجود داشته است, در کشور است.

“نه آقای موریسون استرالیا است نه ایالات متحده, اما استرالیا خود را تاریک و بی رحم گذشته از ظلم و ستم” آقای بیرد گفت.

در بریزبن یک جمعیت هزار نفر جمع شده بودند و راهپیمایی را از طریق شهرستان در محکومیت خشونت پلیس. در تاونزویل در شمال کوئینزلند حدود 1000 نفر از فعالان مسالمت آمیز در یک پارک. در وگگا وگگا یک hub برای مزرعه کوچک در شهرهای روستایی, New South Wales, معترضان در زمان زانو و مشاهده دو دقیقه سکوت.

در بریتانیا, وزیر بهداشت, مت, Hancock, ذکر Covid-19 روز جمعه در هشدار معترضان به جمع آوری این آخر هفته. “مانند بسیاری از من وحشت زده از مرگ جورج فلوید گفت:” در اخبار جلسه. “اما ما هنوز هم در مواجهه با یک بحران بهداشتی و coronavirus باقی مانده است یک تهدید واقعی است.” از او خواست که مردم را به شرکت در “همایش بزرگ از جمله تظاهرات بیش از شش نفر” این آخر هفته.

هشدار او به عنوان عفونت نرخ افزایش یافته است در شمال غربی و جنوب غربی انگلستان, مقامات بهداشت گفت: با R تعداد افزایش به 1 یا بالاتر از آن.

لورنس تیلور معاون دستیار کمیسر پلیس شهر اصلی نیروی در لندن به بی بی سی گفت که این تظاهرات برنامه ریزی شده در سراسر کشور به سادگی “غیر قانونی.”

اما کاربران رسانه های اجتماعی اشاره کرد در توییتر که دولت درخواست شد مردم به اعتراض در حالی که باز کردن مجلس درخواست برخی از برای رفتن به محل کار و تشویق دیگران به حمل و نقل عمومی و فرستادن فرزندان خود به مدرسه. هنوز هم دیگران اضافه شده است که خیابان داونینگ از دست داده بود اعتبار خود را هنگامی که آن را بسیج پشت Dominic کامینگز بالا مشاور نخست وزیر بوریس جانسون بود که متهم به نقض فاصله اجتماعی قوانین در طول مستند.

“شگفت انگیز چگونه یک اشاره از اعتراض به طور ناگهانی باعث می شود شما می خواهید برای قفل کردن همه چیز را دوباره اما شما می تواند به نوبه خود چشم به توده های مردم هجوم آوردند به سواحل یا کباب” یک کاربر توییتر اسکات Handock نوشت.

دیگر hollywoodlife گفت: “از کجا این انرژی در V-E در شب و کسانی که مسخره congas” — اشاره به یک خط conga که در یک شهر در ماه گذشته.

دامین غار گزارش از سیدنی; Livia البک-Ripka از ملبورن استرالیا; و Iliana Magra از لندن است. Elian Peltier کمک گزارش از پاریس و Yonette یوسف از لندن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>