بزرگ اطلس مجسمه به گارد سیسیل معبد زئوس یک بار دیگرعظیم مجسمه اطلس به خاک سپرده شد برای قرن ها در میان ویرانه های باستانی به زودی به جایگاه شایسته خود را در میان یونان باستان معابد در آگریجنتو, سیسیل.

این شهر را باستان شناسی پارک اعلام کرد که آثار هنری یکی از مشهورترین مجسمه در جزیره مطرح خواهد شد درست در مقابل معبد زئوس.

در اساطیر یونانی اطلس بود Titan یا خدا بود که مجبور به تحمل آسمان بر روی شانه های خود پس از شکست زئوس یکی از نسل بعدی از خدایان به نام المپیک.

مجسمه هشت متر ارتفاع ساخته شده و در قرن 5 قبل از میلاد یکی از نزدیک به 40 که آراسته باستان ساختمان در نظر گرفته و بزرگترین معبد دهاتی تا کنون ساخته شده است, حتی اگر آن را هرگز به پایان رسید و در حال حاضر خرابه ای تبدیل.

“دوباره قسط از مجسمه اطلس اوج جامع تر و مرمت [معبد] می گوید:” روبرتو Sciarratta مدیر پارک باستان شناسی. “در دهه گذشته ما بهبود و شناسه های متعدد آثار باستانی که زمانی بخشی از ساختار اصلی … هدف این است که دوباره انشاء کردن قطعه توسط قطعه trabeation [پرتو] معبد زئوس به بازگرداندن بخشی از آن اصلی و جلال.”
A view of Agrigento’s Valley of the Temples.

باستان شناسان و معماران به زودی شروع به کار به منظور بالا بردن مجسمه سیسیل دره معابد به مناسبت تاسیس شهرستان باستانی Akragas (در حال حاضر Agrigento) از 2600 سال پیش.

آن را یکی از برجسته مراکز جمعیتی در این منطقه در طول عصر طلایی یونان باستان و دارای هفت خوبی حفظ معابد یونانی. ساخته شده بر روی یک خط الراس بالا در طول 100 سال آنها باقی می ماند در میان شکوه ترین نمونه از معماری یونانی. در قرن 5 بیش از 100 ، 000 نفر در آنجا زندگی می کردند و با توجه به فیلسوف Empedocles آنها را “حزب به عنوان اگر آنها می میرند فردا و ساخت به عنوان اگر آنها را برای همیشه زندگی می کنند”.

شهر نابود شد در 406 قبل از میلاد توسط Carthaginians و رفاه خود را بر نمی گرداند تا ظهور Timoleon در اواخر قرن سوم قبل از میلاد. در طول جنگ کارتاژی ها Carthaginians دفاع از حل و فصل در برابر رومیان که در تصرف کنترل شهر در 210 قبل از میلاد.

در طول دوران روم شهر – تغییر نام Agrigentum (پس از آن شناخته شده به عنوان Girgenti) – تحت یک دوره به یاد ماندنی توسعه مجدد شهری با ساختمان های عمومی از جمله حداقل دو معابد.

در طول قرن کوره پزخانه از آثار باستانی شهرستان گرفته شده برای استفاده در ساخت و ساز از ساختمان های اطراف Girgenti و باستانی بندر پورتو امپدکل.

مورخان نیز نگهداری می شود که معبد زئوس بود که هرگز به پایان رسید چرا که آن را هنوز هم فاقد یک سقف زمانی که Akragas فتح شد توسط Carthaginians.

در خارج از معبد بزرگ مجسمه اطلس منجمد شد در قانون حمایت از معبد.

“ایده این است که به انباشتگی یکی از این اطلس در مقابل معبد می گوید:” Sciarratta “به طوری که آن را ممکن است به عنوان یک نگهبان از ساختار اختصاص داده شده به پدر خدایان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im