هواوی برنده استدلال در اروپا به آمریکا گیر میکنه به توسعه جایگزین

واشنگتن — امریکا کمپین جهانی برای جلوگیری از نزدیک ترین متحدان از استفاده از هواوی چینی مخابراتی غول پیکر در نسل بعدی شبکه های بی سیم تا حد زیادی شکست خورده با رهبران خارجی علنا rebuffing ایالات متحده استدلال که این شرکت یک unmanageable تهدید امنیتی.

بریتانیا در حال حاضر به نام برگ برنده دولت بلوف, شرط بندی که مقامات توانست به دور از تهدید به قطع تبادل اطلاعات با هر کشور استفاده می شود که Huawei تجهیزات در شبکه خود را. به غیر از عصبانی تماس تلفنی بین رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر بوریس جانسون بریتانیا به نظر می رسد به پرداخت هیچ قیمت برای آن تصمیم به اجازه Huawei محدود به بخش هایی از آن در شبکه تحت چه انگلیسی ها می گویند را دقیق نظارت است.

آلمان در حال حاضر به نظر می رسد آماده به دنبال یک مسیر مشابه با وجود یک جریان بی پایان از cajoling و تهدید توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo وزیر دفاع Mark T. Esper و دیگر مقامات ایالات متحده در جهانی کنفرانس امنیتی مونیخ در آخر هفته گذشته.

در سخنرانی ها و مکالمات خصوصی آقای Pompeo و آقای Esper ادامه داد: به چکش خانه خطرات ناشی از اجازه دادن به یک شرکت چینی به شبکه های که کنترل بحرانی ارتباطات گفت: آن را به دولت چین توانایی جاسوسی بر روی و یا در زمان جنگ خاموش — کسانی که در شبکه های. خطرات امنیتی آنقدر شدید آنها هشدار داد که ایالات متحده دیگر نمی خواهد بود قادر به به اشتراک گذاری اطلاعات با هر کشوری که شبکه با استفاده از هواوی.

“اگر کشور را انتخاب کنید برای رفتن Huawei مسیر” آقای Esper به خبرنگاران گفت: روز شنبه “آن را به خوبی می تواند به خطر اندازد تمام اطلاعات به اشتراک گذاری و هوش های ما شده اند صحبت کردن در مورد, و که می تواند به تضعیف اتحاد یا حداقل روابط ما با آن کشور است.”

در عین حال مقامات حس خود ادامه داد: drumbeat از هشدارهای خود را از دست دادن پانچ در اروپا و بنابراین دولت با تغییر رویکرد خود را. ایالات متحده در حال حاضر با هدف فلج Huawei توسط خفگی را از دسترسی به فن آوری آمریکا به آن نیاز دارد و تلاش به سنگ فرش با هم قابل دوام آمریکایی و اروپایی جایگزین برای رقابت با آن است.

Huawei مبارزه تنها بخشی از یک بزرگتر ایالات متحده-چین, نبرد داعش و تلاش برای مهار پکن نفوذ و قدرت و اطمینان حاصل شود که جهان و دومین اقتصاد نمی آیند برای تسلط بر صنایع پیشرفته است که می تواند آن را از لحاظ اقتصادی و نظامی لبه. که شامل نسل آینده شبکه های مخابراتی است که هواوی در حال ساخت است, شناخته شده به عنوان 5G. کسانی که سریع شبکه را کنترل ارتباطات, زیرساخت های حیاتی و بسیاری از نگرانی برای مقامات آمریکایی که “اینترنت اشیاء” دستگاه های که در حال حاضر کنترل کارخانه ها و وسایل نقلیه خودمختار و روز به روز عملیات از پایگاه های نظامی.

ایالات متحده نیز در تلاش برای محدود کردن چین دسترسی به فن آوری آمریکا به طور گسترده تر است و با توجه به محدود کردن خرید و فروش میکروچیپ, هوش مصنوعی, رباتیک و برخی از انواع پیشرفته نرم افزار همراه با جلوگیری از شرکت های فن آوری از teaming — و یا حتی به اشتراک گذاری تحقیقات با شرکت های چینی.

هفته گذشته ایالات متحده تبدیل شده تا قانونی فشار روی Huawei با اعلام اتهامات جدید اخاذی با تهدید و سرقت اسرار تجاری از جمله اتهامات از بیش از یک دهه پیش. این اتهامات جدید اضافه شد به یک جارو کیفرخواست در زمینه 2019 که متهم به شرکت و رئیس امور مالی Meng Wanzhou از تقلب و تحریم فرار. به عنوان بخشی از آن مورد تهمت و دولت شده است و فشار دادن کانادا برای استرداد خانم Meng دستگیر شد و در اواخر سال 2018 در ونکوور به دستور مقامات آمریکایی به طوری که او می تواند چهره اتهامات در ایالات متحده است. خانم Meng است که بزرگترین دختر Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei.

در این ماه دولت است که انتظار می رود سعی کنید به فشار Huawei حتی بیشتر با بسته شدن یک راه گریز است که اجازه داده است این شرکت برای ادامه خرید قطعات و محصولات را از شرکت های آمریکایی با وجود یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت فروش به هواوی. در حالی که پنتاگون در ابتدا مخالف تلاش ترس آن می تواند صدمه دیده است دفاع کنندگان آن در حال حاضر معکوس شده و موقعیت خود را در میان فشار از دیگر مقامات دولت.

اما تلاش برای نقص Huawei تا پیچیده شده است عدم وجود یک جایگزین برای این شرکت ارائه می دهد که کم هزینه تجهیزات مخابراتی بخشی از یارانه توسط دولت چین. در حال حاضر تنها رقبای نوکیا و اریکسون و دو اروپایی شرکت هایی که ادعا می کنند آنها مستقر کرده اند بیشتر 5G شبکه از Huawei اما به وضوح تلاش برای مطابقت با آن قیمت و یا نگه دارید تا با شرکت چینی تحقیق و توسعه است.

که فرستاده است دولت تکاپوی حال حاضر اروپا و کشورهای دیگر با یکی دیگر از گزینه است. بیش از طول 10 روز دادستان کل William P. بر معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر مقامات ارائه شده متفاوت آمریکا استراتژی برای ساخت معتبر رقیب برای Huawei. در عین حال در زمان آنها در تضاد یکی دیگر از ایده های اغلب ،

در جلسات خصوصی آقای ترامپ شده است اصرار شرکت های آمریکایی برای رسیدن به رقابت های خود را. اما دولت عمیقا تقسیم شده داخلی که آیا ایالات متحده نیاز به سرمایه گذاری در فن آوری و یا ترک در بازار به مرتب کردن آن است.

آقای Barr بیشتر سر در گم همه چیز با یک سخنرانی این ماه که به نام او برای آمریکا کسب نوکیا و اریکسون “آمریکا از طریق مالکیت سهام کنترل یا به طور مستقیم یا از طریق یک کنسرسیوم خصوصی آمریکایی و متفقین شرکت است.”

“ما و ما نزدیک ترین متحدان قطعا باید به طور فعال با توجه به این رویکرد آقای Barr گفت.

مقامات آمریکایی باید به آرامی راه می رفت و پشت آقای Barr نظرات. در مورد چشم انداز یک “خطر کنترل” رابرت بلر دستیار آقای ترامپ بین المللی ارتباطات راه دور, سیاست, نیویورک تایمز گفت که “تمرکز ما بیشتر بر روی قرار دادن هر کس در چادر از قرار دادن ایالات متحده مالیات دهندگان دلار در میان.”

آقای پنس در اظهارات به CNBC گفت: بهترین پاسخ به Huawei شد برای آزاد کردن امواج رادیو و تلویزیون برای استفاده در شبکه های 5G توسط آمریکایی حامل.

سرخوردگی با امریکا ضد Huawei کمپین در حال ساخت است. صحبت کردن در مونیخ, آقای Esper مماشات از همان هشدارهای امنیتی ایالات متحده شده است با استفاده از بیش از یک سال و گفتن یک بسته بندی سالن کنفرانس از دیپلمات های اروپایی و رهبران کسب و کار است که مردم را ارتش آزادی بخش و هوش در تلاش بودند تا خود را گسترش دولت استبدادی است و اروپا باید به مبارزه با به عقب.

“Huawei و 5G هستند امروز کودک پوستر برای این نابکار فعالیت” او گفت:. “بیایید هوشمند خواهد بود. اجازه دهید یادگیری از گذشته و بیایید 5G راست به طوری که ما نمی پشیمانی تصمیم گیری های ما بعد.”

هنوز مخاطبان خود را در شک و تردید باقی مانده.

“بسیاری از ما در اروپا معتقدند که معناداری وجود دارد و خطرات با Huawei و آمریکا را برای حداقل یک سال بوده است و گفتن ما استفاده نمی Huawei. شما در حال ارائه یک جایگزین پرسید:” خود Hendrik Ilves استونی رئیس جمهور سابق. “آیا شما با رفتن به یارانه نوکیا و اریکسون? منظورم این است که آنچه ما می شود ؟ آنچه در آن است که ما باید انجام دهیم دیگر استفاده نمی Huawei?”

Huawei ثابت شده است به طور فزاینده ای موثر در عقب هل دادن در برابر ایالات متحده است. پس از مقامات ایالات متحده هفته گذشته گفت که آنها تا به حال طولانی در پیش داشت “پشت درب” است که اجازه می دهد این شرکت برای سیفون کردن اطلاعات هر شبکه بدون آمریکا شرکت های مخابراتی دانستن این شرکت نام آن را “غیر ممکن است” و خواستار مدارک و شواهد. اما هیچ کدام بوده است محرمانه.

اندی Purdy سابق امنیت داخلی رسمی است که در حال حاضر با این نسخهها کار برای Huawei گفت: این شرکت پیشنهاد کرده است یک راه در اطراف نگرانی های امنیتی با ارائه مجوز آن تکنولوژی “بنابراین آمریکایی ها یا اروپایی ها می توانید آن خود ساخت.” ایالات متحده است و نه در پاسخ به پیشنهاد آقای Purdy گفت.

مبارزه بیش از هواوی قرار گرفته و به بسیاری از کشورهای اروپایی در یک هیچ برنده و موقعیت آنها را وادار به یا رد یک کلید هوش متحد هشدار و خطر کلیدی خود را داد و یا بیگانه چین بحرانی شریک تجاری. بیشتر پیچیده تصمیم عدم قطعی اطلاعاتی ایالات متحده نشان می دهد که هوآوی تا کنون به دست اورد دسترسی به داده ها است که جریان در سراسر آن شبکه در طول دو دهه آن را ارائه تجهیزات مخابراتی به اروپا است.

ترس از اقدامات تلافی جویانه است گریبانگیر آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و دولت او. در حالی که آلمان از اطلاعات ستاد را تا حد زیادی پیوست آمریکایی ارزیابی Huawei امنیت ملی خطرات خانم مرکل است که با تمرکز بر اثرات آن بر صادرات آلمان به چین و به خصوص پس از مقامات چینی باید اشاره کرد که فولکس واگن ب ام و و دایملر سازنده مرسدس بنز را تحمل فشار از اقدامات تلافی جویانه.

“من همیشه بیشتر نگران امکان شبکه دستکاری” نوربرت Röttgen رئیس آلمانی پارلمان کمیته امور خارجی گفت: در کنفرانس مونیخ. “شما حتی نمی باید به واقع قدم که اگر شما کنترل شبکه. دانش است که شما می توانید قدرت است را در خود دارد. چگونه رایگان خواهد ما واقعا در انتخاب های ما با توجه به حفاظت از حقوق بشر و مسائل دیگر اگر ما می دانیم که عملکرد قطعات مهم از اقتصاد ما بستگی دارد که خوب را از یک قدرت خارجی?”

در عین حال مقامات اروپایی می گویند آلمان است به احتمال زیاد به آینه بریتانیا تصمیم به استفاده از Huawei و در تعامل با نظارت دقیق. آلمان مانند انگلیس است که انتظار می رود برای حفظ Huawei از حساس ترین قطعات از شبکه های مخابراتی, اما اجازه می دهد تا این شرکت به منظور ارائه تجهیزات و نرم افزار برای شبکه های رادیویی که کنترل برج های سلولی و ایستگاه های پایه در سراسر کشور است.

این تصمیم هنوز هم می شود از دست دادن بزرگ برای ایالات متحده است. آلمان و انگلیس در حال امریکا نزدیک intelligence-های همکاران و سازمان ملل هر دو نشستن در بالای نقاط بحرانی همراه کابل های فیبر نوری است که کلید برای متوقف کردن ارتباطات از روسیه به خاورمیانه است. مقامات آمریکایی از جمله آژانس امنیت ملی ابراز نگرانی در مورد دولت چین توانایی نفوذ این ارتباطات است.

ایالات متحده تا به حال برخی از موفقیت در نگه داشتن Huawei از شبکه های دیگر. استرالیا دارای صراحت ممنوع Huawei و ژاپن انجام داده است تا به طور غیر مستقیم. لهستان مشتاق برای عمیق تر آمریکا داد که به احتمال زیاد به نگه داشتن Huawei در خلیج. ایتالیا, اغوا وعده 3 میلیارد دلار Huawei سرمایه گذاری در آن ارتباطات از راه دور سیستم در ابتدا اعلام کرد که دادن Huawei عمده قرارداد برای ساخت آن “radio networks,” ایستگاه های پایه و آنتن است که برای اتصال به تلفن همراه و اینترنت از چیزهایی که دستگاه های. سپس آن را پیشنهاد آن را نقد و بررسی هر یک از این معاملات بوده ولی تیره مورد چگونه است.

در غیاب منسجم استراتژی آمریکا در یک گروه از عمده حامل های بی سیم در نظر گرفته شده است روش دیگری که اجازه می دهد شرکت های بیشتری به چالش Huawei. این گروه فشار به صورت مشترک معماری برای نرم افزار و سخت افزار است که اجرای شبکه های 5G — ایده ای که به دست آورده کشش با برخی از سیاستگذاران ایالات متحده.

این سیستم اجازه می دهد شرکت های کوچکتر به فرد قطعه از تجهیزات شبکه است که در تعامل با یک دیگر شکستن Huawei در بازار تسلط.

آقای Barr در سخنرانی خود گفت: ایده این است که “فقط پای در آسمان است.”

این پیشنهاد به دست آورده کشش در میان دیگران در واشنگتن و دولت است. دو نمایندگان کمیته اطلاعات مجلس سنا, Richard M. بورر جمهوری خواه از کارولینای شمالی و مارک وارنر دموکرات از ویرجینیا معرفی یک لایحه در ماه ژانویه که اختصاص حداقل $750 میلیون دلار به تحقیق و توسعه از جمله یک سیستم باز. آن را نیز اختصاص 500 میلیون دلار برای “سرعت بخشیدن به تصویب اعتماد و امن تجهیزات در سطح جهان است.”

لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی به تازگی گفته وال استریت ژورنال که ایالات متحده به حمایت از تلاش ها برای استفاده از نرم افزار برای تضعیف Huawei.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im