چگونه خواهد coronavirus تغییر ما انتخابات ریاست جمهوری?می تواند در انتخابات ماه نوامبر به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس?

در انتخابات ریاست جمهوری است که با توجه به محل در 3 نوامبر. تاریخ تعیین شده توسط قانون فدرال و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ قدرت به تاخیر انداختن آن را به تنهایی. که نیاز به قانون تصویب شده توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور. چنین نتیجه هنوز هم باقی می ماند غیر قابل تصور ترین است. اما بسیاری از حوادث غیر قابل تصور را گشوده شده است.

است جو بایدن دموکرات ریاست جمهوری نامزد?

این هفته سناتور ورمونت و دموکراتیک سوسیالیستی برنی ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود برای رئیس جمهور گفت که او نمی تواند یک مسیر به نامزدی. ساندرز که تغییر سیاست آمریکا با جوانان خود را به رهبری جنبش فراگیر اجتماعی تغییر بود بایدن آخرین رقیب در این زمینه است که برگ های معاون سابق رئیس جمهور, تحت, باراک اوباما, که عملا نامزد حزب دموکرات را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن.

را دموکراتیک اولیه انتخابات هنوز هم جای می گیرد ؟

با وجود این همه گیر و واقعیت این است که دموکرات ها در حال حاضر عملا مهاجرت بسیاری از کشورهای اند و نه تا به حال شانس خود را به صندوق های رأی رفتند. این هفته با وجود انتقاد گسترده و برخی از اواخر تلاش های فرماندار برای متوقف کردن آن ویسکانسین همچنان در شخص رای گیری اولیه خود را, اما بسیاری از کشورهای دیگر هنوز به رای دادن را به تاخیر ایشان تا ماه ژوئن.

چرا ساندرز ماندن در دموکراتیک اولیه رای گیری?

زمانی که ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در این هفته او روشن ساخته است که او مشاهده بایدن به عنوان حزب را عملا نامزد. اما این بدان معنا نیست که بایدن به طور خودکار رسمی نامزد حزب دموکرات – او هنوز هم برای دریافت این حزب نامزدی که اتفاق می افتد در کنوانسیون ملی دموکرات (در حال حاضر با تاخیر از جولای تا آگوست). اگر بایدن امنیت 1,991 متعهد نمایندگان در DNC که در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد او خواهد بود این مقام نامزد. ساندرز گفت: برای ماندن در انتخابات در ایالات متحده هستند که در عین حال به نگه داشتن خود را مقدماتی برای ادامه به اعمال نفوذ خود را از چپ جنبش در سال 2020 دموکراتیک سیاست پلت فرم.

چگونه خواهد کنوانسیون کار می کند ؟

کنوانسیون ملی دموکرات ها که در آن بایدن 77 انتظار می رود به طور رسمی به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری نامزد شد و با توجه به برگزار می شود, در جولای در میلواکی ویسکانسین که مانند بسیاری دیگر از شهرهای آمریکا است دست و پنجه نرم کردن با کوروناویروس. از آن شده است با تاخیر به اوت یک هفته قبل از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس 74 سال خواهد بود رسما با نام حزب خود را نامزد پس از مواجهه جدی ندارد و رقبا.

را به مبارزه ادامه دهید ؟

پوشش رسانه ای که به طور معمول خواهد بود همه چیز در مورد رقابت برای کاخ سفید است که تحت سلطه به جای فوق العاده ای بهداشت عمومی و بحران اقتصادی با ما مرگ و میر از این ویروس انتظار می رود در ده ها هزار نفر. مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن به ادامه کار با این فرض که آمده نوامبر بدترین بیماری همه گیر خواهد شد. آمریکا برگزار شد انتخابات میان دوره ای در سال 1918 حتی در چنگ آنفلوآنزای اسپانیایی که به کشته شدن 675,000 مردم در سراسر کشور. در همین حال رئیس جمهور بحث برانگیز استفاده روزانه کاخ سفید coronavirus گروه ضربت جلسات خود را به فشار سیاسی در دستور کار و بایدن بوده است مبارزه از خانه در دلاور, امید به استفاده از استراتژی های دیجیتال است که شامل یک پادکست برای رسیدن به رای دهندگان.

می تواند انتخابات انجام شود توسط رای-با-ایمیل?

“ما کاملا ناشناخته آب در اینجا و من فکر نمی کنم هر کسی می داند که چه چیزی اتفاق خواهد افتاد” Monika McDermott, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه فوردهام در نیویورک به تازگی گفته نگهبان. “در ماه نوامبر این تصویر ممکن است به طور کامل unrecognisable. ما حتی نمی دانیم که اگر انتخابات در حال رفتن به اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده. وجود دارد بحث خارج وجود دارد در مورد به تعویق انداختن آن و یا تغییر آن را به پست الکترونیکی-در-تنها انتخابات است.”

اگر انتخابات پیش بروید به عنوان انتظار می رود در 3 نوامبر متحده که در حال حاضر اجازه می دهد در اوایل و رای گیری غایب خواهد بود به خوبی قرار داده شده. واشنگتن, برای مثال, انجام انتخابات از طریق پست برای سال و اولیه آن در ماه گذشته رفتم جلو به عنوان برنامه ریزی شده. اما 17 متحده نیاز به برخی از نوع بهانه ای برای درخواست یک absentee ballot. بسیاری از نیاز به تغییر قوانین خود را در هزینه برای اجرای یک ایمیل-تنها انتخابات است.

چه اتفاقی می افتد اگر یک نامزد می شود ناتوان?

اگر رئیس جمهور کابینه و کنگره موافقت رئیس جمهور ناتوان 25 متمم به قانون اساسی آمریکا آمده است که معاون رئیس جمهور می شود اقدام رئیس جمهور.

هیچ نامزد ریاست جمهوری تا کنون کشته و یا ناتوان شدن بین نامزدی و انتخابات. در این روش به جای یک نامزد هدایت توسط قوانین فدرال و ایالتی و مقررات اما این وضعیت خواهد بود بی سابقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>