چگونه تهمت توييتها باعث خسارات مادی برای خانواده ها در حال حاضر در درد

در 19 سال پس از معیوب دریچه قلب باعث لری Klausutis به ضعف و ضرب ضربه سر او روی یک میز خانواده او تا به حال به احساسی آب و هوا متورم از تئوری های توطئه positing که او قربانی بازی ناپاک حتی قتل با وجود همه پزشکی و شواهد پلیس به خلاف.

برای اولین بار صدای سیاسی چپ در تلاش برای بازیگران مرگ او به عنوان مرموز و کراوات آن را به او جمهوری خواه رئیس, نماینده جو Scarborough از فلوریدا. پس از آن آمد یک کاندیدای سنا که آتشش کنایه پیش از انتخابات 2006 به سعی کنید به نگه داشتن آقای Scarborough از یک جمهوری خواه اولیه. سرانجام جناح راست حاشیه در زمان بیش از مصرانه از بازگشت به این حادثه به هم بزنید بی اعتمادی در آقای Scarborough در حال حاضر یک لیبرال MSNBC شخصیت.

اما به ندرت یک خانواده آمریکایی همه خصوصی شهروندان مجبور به تحمل داشتن درد شخصی خود weaponized توسط کسی که با بدون کنترل قلدر منبر از رئیس جمهور ایالات متحده است. افراد نزدیک به خانم Klausutis را, مرد زن مرده, تیموتی و اقوام دیگر می گویند که این خانواده شده است درد دوباره برای لری و احساس صدمه دیده است که رئیس جمهور تهمت نگه می دارد و به tweeting در مورد او به نمره امتیاز سیاسی است.

آقای تهمت بی اساس القائات که آقای Scarborough درگیر شد در خانم Klausutis مرگ و امر او منعکس سنگدلانه الگوی است که در آن رئیس جمهور حملات منتقدان خود را با رفتن پس از خانواده خود و یا حتی مردم عادی بیارتباط به آقای تهمت شکایت. آنها را تبدیل به وثیقه آسیب معاملاتي جمهور و پیروان خود را که آنلاین ازدحام همچنان و همچنان ناآرام پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است نقل مکان کرد به بعدی خشم.

برخی از مردم کشیده به ویژه در برابر خود خواهد شد مثل خانم Klausutis خانواده کاهش یافته است به توصیف دشوار خود را تجربه تمایلی به تبدیل شدن به یک رسانه تمرکز و متقاعد شده است که کمی خواهد جلوگیری از نظریه پردازان توطئه.

“این یک کار بسیار دشوار و زمان برای آنها درست پس از آن اتفاق افتاد و این که واقعا چه کسی درد دل من برای هر بار که آن را می آید تا” پل لوکس, یک دوست از خانم Klausutis را از Okaloosa County جوان جمهوری خواهان گفت: با اشاره به مرگ او در سال 2001. “این دومین بار در طی چهار یا پنج سال است. من همیشه نامیده می شود.”

آقای ترامپ رفته پس از مرده و خانواده خود را قبل از, معمولا به این دلیل که او در مورد آنها را به عنوان مخالفان سیاسی. در سال 2016 او ادعا کرد که ستاره طلا از یک سرباز مسلمان بود و نه “مجاز” به صحبت می کنند در کنار شوهرش در کنوانسیون ملی دموکرات ها. او خستگی ناپذیر توهین سناتور جان مک کین از آریزونا ماه پس از مرگ او. زمانی که نماینده سابق John D. Dingell جونیور سال گذشته درگذشت آقای تهمت تمسخر او بیوه نماینده دبی Dingell یک میشیگان از حزب دموکرات و ضمنی که شوهر مرحوم او بود “به دنبال” از جهنم است.

اما از آن است که خود را بی توجهی به درد خصوصی شهروندان است که قابل توجه ترین مورد آخرین تئوری توطئه در مورد خانم Klausutis که او ادعا می کند که خانواده اش می خواهم به دانستن بیشتر در مورد مرگ او زمانی که همه آنها می خواهند برای او به ترک حافظه خود را به تنهایی.

آقای ترامپ قبلا ذکر شده خانم Klausutis مرگ در سال 2017 خواستار آن است که یک “‘رمز و راز حل نشده'” در یک صدای جیر جیر نشان می دهد که آقای Scarborough اخراج می شود. خانم Klausutis مرگ است و نه حل نشده و نه یک رمز و راز: آقای اسکاربورو در واشنگتن هنگامی که او درگذشت او در کنگره در فورت والتون بیچ فلوریدا. پلیس مورد بررسی معاینات پزشکی انجام کالبد شکافی و مرگ او رد شد یک حادثه است.

اما است که اهمیت کمی به رئیس جمهور. روز چهارشنبه با اشاره به دروغ به خانم Klausutis مرگ به عنوان یک “مورد سرد” — حتی پس از آقای Klausutis نوشت: قلب wrenching نامه به توییتر شفاعت است که آن را آقای تهمت پست. توییتر گفت: این پست ها را نقض نمی کند پلت فرم شرایط استفاده از خدمات.

“فرکانس شدت زشتی و اعلام این هولناک نهفته است همیشه افزایش می یابد در اینترنت” نوشت: آقای Klausutis که هنوز زندگی در همان خانه در البا, Fla., که او و همسرش خریداری طولانی نیست قبل از مرگ او. “این نظریه پردازان توطئه از جمله اخیرا رئیس جمهور ایالات متحده همچنان به گسترش خود صفراوی و اطلاعات غلط در پلت فرم خود را تحقیر حافظه از همسر و ازدواج ما.”

اعتبار…دیمون زمستان/نیویورک تایمز

برای شب درجاي و غزاله خان حملات توسط آقای ترامپ پس از خود را دموکراتیک کنوانسیون ظاهر همچنان طنین انداز. آقای خان تا به حال محکوم آقای تهمت موضع در مهاجرت مسلمانان به استناد حافظه خود را سرباز پسر سروان. همایون خان بود که کشته شدن در عراق و تکان دادن خود را اندازه جیبی کپی از قانون اساسی است. آقای ترامپ سپس حقیر شمردهایم خان نشان می دهد که خانم خان نشده بود مجاز به صحبت می کنند. در حقیقت او هنوز هم بیش از حد غلبه بر مرگ پسرش در سال 2004.

در ابتدا آقای خان در مصاحبه ای گفت: او نمیفهمد دیوانگی در برابر خانواده اش خواهد فروکش و اخبار چرخه را به حرکت در. اما نزدیک به چهار سال بعد او گفت: “او هنوز هم از دریافت نامه های تهدید ایمیل ها و تماس های تلفنی. (تهدید بخش کوچکی از هزاران حمایتی پیام خانواده دریافت کرده است آقای خان اضافه شده است.)

“ما متوجه شده اند که این یک محاسبه طرح بسیار آگاهانه راه ایجاد درد در دیگران:” من را مطلق این, پس از آن من خواهد رفت آرام و پس از آن من خواهد اجازه دهید من پیروان آن را از وجود دارد,'” آقای خان گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “این است که خود را در عملیاتی دستی — این است که غیر عمدی و یا در حرارت لحظه ای.”

پس از یک در حالی که خانواده یک سیستم برای باز کردن unaddressed پاکت نامه با دستکش پس از اجازه نامه ها نشستن برای چند روز. آنها یک دیرینه رابطه با اجرای قانون محلی که به طور معمول گشت زنی در نزدیکی خانه خود در Charlottesville, Va. برای سال آقای خان یک وکیل به حال یک پاسخ خودکار در ایمیل خود به یاد فرستنده که یک تهدید فرستاده شده از طریق ایمیل یک جرم فدرال.

“آن را از نظر احساسی تخلیه و نگران کننده است,” او گفت:. “هیچ انسان می تواند به طور مداوم و به طور مداوم در گارد.” در حال حاضر او آن را می بیند بازی با Klausutis خانواده آقای تهمت حملات لرزش “یک خانواده بی گناه که بدحال.”

کاخ سفید دفتر مطبوعات کاهش یافته است به نظر این مقاله است.

تاثیر گرفتار شدن در گرداب تعامل با آقای تهمت می تواند برای سال گذشته. که برای سیاه جانسون که در مورد شکایت از رئیس جمهور را از تن در طول یک سال 2017 تسلیت تماس بگیرید و پس از او Sgt. لا David T. جانسون کشته شد در نیجر.

اعتبار…مایک استاکر/South Florida Sun-نگهبان از طریق آسوشیتد پرس

شکایت موجب یک صدای جیر جیر از آقای ترامپ سوال او حساب تماس بگیرید و یک مبارز کنفرانس خبری از John F. کلی رئیس جمهور رئیس ستاد ، نماینده Frederica S. Wilson, فلوریدا از حزب دموکرات که باقی دوستان با خانم جانسون گفت: در این هفته که خانم جانسون درد از این حادثه همچنان باقیست.

برای هفته ها پس از برخورد با آقای ترامپ خانم جانسون تهدید به مرگ دریافت و تند و تیز نظرات به رسانه های اجتماعی از حامیان آقای تهمت بسیاری از آنها گفت: او سزاوار نیست پول مطرح شده توسط یک GoFundMe صفحه برای حمایت از او سه فرزند. خانم جانسون در نهایت در زمان پایین او Facebook و توییتر حساب خانم ویلسون گفت:.

“که او صدمه دیده است به طوری بد” خانم ویلسون گفت:. “من فکر نمی کنم مردم درک آنچه واقعا اتفاق می افتد به کسانی که شرور و اهریمن در رسانه های اجتماعی. آن لطمه می زند. آن را در قلب او است.”

این غم و اندوه است یادآور به چه تهمت متحدان باعث شده برای خانواده ست, غنی, سابق کمیته ملی حزب دموکرات از کارکنان که در سال 2016 به قتل بهره برداری توسط نظریه پردازان توطئه. Sean Hannity از فاکس نیوز یک قهرمان و محرم از آقای تهمت کمک به تقویت تئوری های توطئه مقید آقای غنی مرگ به نرم D. N. C. حساب های ایمیل است که در نهایت با کمک رئیس جمهور کمپین 2016.

از چپ به دفع کردن برای خود را در برابر رگبار گلوله از رسانه های اجتماعی توجه خانواده عمیقا تحت تاثیر القائات بی اساس, veering لحظه به لحظه از غم و اندوه و اضطراب به ترس گفت: Brad Bauman سابق سخنگوی خانواده که هنوز در تماس با آنها. آقای ترامپ نه گام برای tamp پایین تئوری های توطئه است.

اعتبار…مت میلر/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

“در آن زمان که آنها را از این طریق آن را احساس مانند یک revictimization” آقای باومن گفت. “و آن را تقریبا به عنوان اگر آنها تا به حال از دست رفته ست برای بار دوم.”

2019 گزارش ویژه, وکیل, Robert S. مولر سوم تایید کرد که آقای غنی شده منبع ایمیل منتشر شده توسط ویکی لیکس.

آقای غنی پدر و مادر, جوئل و مریم غنی, طرح دعوی در دادگاه در سال 2018 در برابر فاکس نیوز رقیب که در آن به کمک فشار اتهامات بی اساس. از طریق وکلای خود را زن و شوهر کاهش یافته است به نظر. آقای غنی برادر هارون نیز کاهش یافته است به نظر.

هارون غنی از ثبت یک پرونده جداگانه در سال 2018 مرتبط با این اتهام که او با برادر خود به نشت D. N. C. ایمیل به ویکی لیکس. طرح دعوی در دادگاه جزئیات چگونه او هدف از تهدید به مرگ و آزار و اذیت آنلاین نیاز به او را به پرداخت هزینه برای تجهیزات امنیتی و به دنبال درمان روانی. هر دو از خانواده دعاوی در حال انجام است.

یکی از متهمان در Aaron غنی است طرح دعوی در دادگاه است که مت کوچ بنیانگذار یک شرکت به نام امریکا اولین رسانه. پست اخیر خود در مورد Scarborough تئوری توطئه بود بازتوییت شده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تعطیلات آخر هفته باعث Klausutis خانواده تجدید پریشانی.

خانواده های دیگر آزرده توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته کاهش یافته است به نظر گفت: آنها دچار آسیب های روانی شده اند به اندازه کافی و مهم نیست به بطور منظم احساس تجارب خود را.

برای خانواده از سناتور مک کین آقای تهمت حملات ثابت در طول پنج سال گذشته ادامه حتی پس از سناتور گذشت زمانی که رئیس جمهور استدلال خود را با مشاوران در مورد کاهش پرچم در کاخ سفید به نیمه کارکنان.

“وجود دارد یک روانی, pit-در-معده خود را غم و اندوه می آید که با داشتن رئیس جمهور حمله خانواده خود را” آقای مک کین پدر Meghan گفت: در یک مصاحبه کوتاه. “حتی اگر او آن را به دلیل آن را یک انحراف از هر چه رسوایی او را به مبارزه با آن می تواند مضر به خانواده خود و سلامت روان.”

اعتبار…ارین Schaff برای نیویورک تایمز

آقای تهمت روز-دراز وشدیداللحن مورد Scarborough تئوری توطئه شده و غیر منتظره ای شدید غرب از محافظه کار, اخبار رسانه های, اما تعداد کمی از سیاستمداران جمهوری خواه را شکست صفوف به انتقاد از رئیس جمهور. یکی از آنها سناتور میت رامنی در ایالت یوتا که با ارسال یک توییت در روز چهارشنبه در مورد دوستی خود با آقای Scarborough و رئیس جمهور تاثیر بر آقای Klausutis.

“جو می توانید آب و هوا ننگین, اتهامات بی اساس اما T. J.? قلب خود را شکستن. به اندازه کافی در حال حاضر” آقای رامنی نوشت.

سه سال پیش آقای Klausutis یک نیروی هوایی محقق باز کردن در مورد زندگی خود را به دوچرخه سواری مجله پینوشت: چگونه عمیقا او نومید شدند پس از مرگ همسرش, نگه داشتن به خود و به دست آوردن ناسالم مقدار زیادی از وزن. پس از پنج سال او خریداری یک دوچرخه کوهستان در بر داشت و شادی و رفاقت در ورزش. او همچنین از دست 165 پوند است.

“من رفتم به مشاوره غم و اندوه پس از درگذشت” او گفت: این مجله. “آنها به من گفت که برای پیدا کردن یک سرگرمی و … برای پیدا کردن افراد همفکر که از شما حمایت کنند.”

آقای لوکس دوستان می دانستند که خانم Klausutis از جمهوری خواهان در حال حاضر Okaloosa County انتخابات ناظر است. زندگی او تا به حال یک تاثیر ماندگار بر: خانم Klausutis همکار کاتولیک را تشویق کرد که آقای Lux برای بازگشت به کلیسا. او با شروع مراسم تشییع جنازه او.

Michael D. برشی کمک گزارش. Susan C. Beachy و زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>