چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن ایده برای عکس Op منجر به ویران کردن در یک پارک

واشنگتن — پس از یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات که به رهبری تمام راه خود را به حیاط جلویی و او را مجبور به اختصار به عقب نشینی به یک پناهگاه در زیر کاخ سفید رئیس جمهور تهمت وارد شده در دفتر بیضی در دوشنبه آشفته بیش تلویزیون, تصاویر ناراحت است که هر کسی فکر می کنم او پنهان شده بود و مشتاق برای عمل است.

او می خواست برای ارسال ارتش به شهرهای آمریکا یک ایده است که باعث گرم, صدای, مطرح مبارزه در میان مشاوران او. اما در پایان روز در خواست دختر خود را Ivanka Trump او آمد تا با یک راه بیشتر شخصی از نشان دادن سختی — او خواهد مارس در سراسر لافایت مربع به یک کلیسا آسیب دیده توسط آتش شب قبل از.

تنها مشکل: یک طرح توسعه یافته پیش از آن در روز برای گسترش محیط امنیتی در اطراف کاخ سفید تا به حال اجرا نشده. زمانی که دادستان کل William P. بر آمدند و از خانه گیتس برای شخصی بازرسی اولیه دوشنبه شب او کشف کرد که معترضان هنوز در لبه شمالی از مربع است. برای رئیس جمهور آن را به کلیسای جان آنها را مجبور به پاک کردن. آقای Barr به منظور متفرق کردن آنها.

آنچه در گرفت بود و پشت سر هم از خشونت بر خلاف هر گونه دیده می شود در سایه کاخ سفید در نسل. به عنوان او آماده برای تعجب خود را در ماه مارس به کلیسا آقای ترامپ اول رفت و قبل از اینکه دوربین در باغ گل رز به اعلام خود را “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” بلکه “یک متحد از همه معترضان مسالمت آمیز” حتی به عنوان اعتراض صلح آمیز فقط یک بلوک دور و روحانیت اعضای کلیسا پاسیو بودند روت کردن دود و فلش نارنجک و نوعی از مواد شیمیایی اسپری مستقر شده توسط shield-تحمل شورش افسران و mounted police.

Cinemagraph
اعتباری

بعد از یک روز که در آن او berated “ضعیف” فرمانداران و سخنرانی آنها را به “تسلط” تظاهرکنندگان رئیس جمهور آمده از کاخ سفید, به دنبال یک بند از دستیاران و عوامل سرویس مخفی به عنوان او ساخته شده راه خود را به کلیسا که در آن او مطرح استرن رو نگه داشتن یک کتاب مقدس است که دختر خود را بیرون کشیده و از او $1,540 MaxMara کیسه.

و در نتیجه عکس از آقای ترامپ striding به صورت هدفمند در سراسر مربع راضی طولانی-برگزار تمایل به پروژه قدرت, تصاویر است که اعضای خود را دوباره انتخابات تیم به سرعت شروع تیراژ و با سنجاق به خود توییتر صفحات اصلی هنگامی که او با خیال راحت در غنی در کاخ سفید.

صحنه ضرب وشتم — به سختی از 1000 فوت از نماد دموکراسی آمریکایی — است که قبل از راه رفتن برانگیخته تصاویر بیشتر معمولا همراه با دیکتاتوری کشورهای, اما آن را به زحمت نمی کرد که به مدت طولانی flirted با خارج از کشور strongmen و ابراز حسادت از توانایی خود را به تسلط.

در طول زمان خود را در دفتر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و ایجاد نگرانی بیش از آنچه که منتقدان را به عنوان خود را استبدادی غرایز از جمله ادعاهای او را به untrammeled قدرت به “انجام هر کاری که من می خواهم” حملات خود را در نيمه خودمختار نهادهای دولتی مانند F. B. I. یا بازرسان عمومی و تلاش خود را برای بی اعتبار ساختن منابع مستقل از اطلاعات است که خشم او مانند رسانه های خبری او را تقبیح به عنوان “دشمن مردم است.”

و زمانی که تاریخ از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نوشته شده است این برخورد در میدان لافایت ممکن است به عنوان یکی از آن لحظات.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و حلقه درونی خود را در نظر گرفته و آن را یک پیروزی است که طنین انداز با بسیاری از وسط آمریکایی ها تبدیل شده صحنه های شهری شورش و غارت که به همراه تظاهرات بدون خشونت پلیس کشتن یک رام در مینیاپولیس.

اما منتقدان از جمله برخی از هموطنان خواهان بودند مبهوت در استفاده از زور علیه آمریکایی ها که مطرح شده قابل مشاهده و تهدید در آن زمان همه به منظور تسهیل آنچه آنها تلقی ham-handed فرصت عکس های تمام سفید مواجه است. برخی از سناتورهای دموکرات با استفاده از کلماتی مانند “فاشیست” و “دیکتاتور” برای توصیف رئيس جمهور در حرف و عمل.

اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص از اسقفی اسقف نشین از واشنگتن بود که از قبل مشورت گفت که او “خشم” بیش از استفاده از یکی از کلیساها به عنوان یک سیاسی زمینه برای به رخ کشیدن از خاموش کردن اعتراضات علیه نژاد پرستی. حتی برخی از مقامات کاخ سفید بخش خصوصی ابراز ترس که همراهان رئيس جمهور تا به حال نه به فکر یک فرد از رنگ.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

2m پیش
پلیس بلوک معترضان از ورود به منهتن
14m پیش
در لس آنجلس آرام به طرح اعتراض در خانه شهردار
18m پیش
واشنگتن اعتراض عود و سپس آرام پایین

شهردار موریل E. Bowser خود از واشنگتن به شدت اعتراض در روز سه شنبه و گفت: دولت فدرال تا به حال حتی خصوصی مطرح ایده گرفتن بیش از این شهر نیروی پلیس که او متعهد به مقاومت در برابر. “من فکر نمی کنم این نظامی باید مورد استفاده قرار گیرد در خیابان های شهرهای آمریکا در برابر آمریکایی,” او گفت: “و من قطعا فکر نمی کنم آن را باید انجام شود برای نشان می دهد.”

آرلینگتون کانتی در حومه ویرجینیا خود کناره پلیس از کسانی که مونتاژ به گارد کاخ سفید و دیگر فدرال سایت پس از لافایت مربع برخورد. حتی از قبل دموکراتیک فرمانداران در ویرجینیا و نیویورک و دلاور حاضر به ارسال سرباز گارد ملی درخواست شده توسط برگ برنده دولت است.

Cinemagraph
اعتباری

عینک صحنه توسط کاخ سفید همچنین در سمت چپ رهبران نظامی در تلاش برای توضیح خود در پاسخ به انتقاد از افسران بازنشسته که آنها تا به حال به خود اجازه دادند به عنوان سیاسی غرفه. وزیر دفاع Mark T. Esper و ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش قرار دادن کلمه از طریق مقامات نظامی که آنها نمی دانند در مورد پراکندگی معترضان و یا در مورد رئیس جمهور برنامه ریزی شده عکس op اصرار دارد که آنها فکر می کردند که همراه او به بررسی نیروهای نظامی است.

پلیس اقدام به پاکسازی راه را برای عکس, op, اما آن را به سختی quelled خشم در خیابان. سه شنبه بعد از ظهر تظاهرکنندگان بازگشته بود به لبه میدان لافایت — که در آن قد بلند و نرده ها بنا شده است به مدت یک شب — و فریاد نارضایتی خود را در خط سیاه چادری افسران.

“خاموش riot gear, من نمی بینم هیچ شورش در اینجا” آنها شعار می دادند.

دستیاران روز سه شنبه در دفاع از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا داده شده است که یک آتش سوزی کوچک تعیین شده بود در آن زیرزمین در طول تظاهرات بیش از آخر هفته. “رئیس جمهور بسیار احساس زمانی که او را دیدم این تصاویر در شب یکشنبه — که عبور وحشتناک یک خط است که می رود راه فراتر از صلح آمیز اعتراض” کلیان کانوی خود مشاور به خبرنگاران گفت:.

اما او فاصله او را از تصمیم گیری در مورد چگونه برای متفرق کردن جمعیت. “واضح است که رئیس جمهور نمی داند که چگونه اجرای قانون است که دست زدن به جنبش خود را,” او گفت:.

این حساب از برخورد بر اساس توضيحات توسط خبرنگاران در صحنه و مصاحبه با ده ها تن از معترضان به کاخ سفید و مشاوران و اجرای قانون مقامات شهرستان رهبران و دیگران درگیر در تنش روز به عنوان به خوبی به عنوان یک تجزیه و تحلیل از فیلم از نیویورک تایمز بصری تحقیقات تیم.

آقای تهمت هم زده شد تا در صبح روز دوشنبه به عنوان او در دیدار با امنیت ملی و اجرای قانون مشاوران به بحث در مورد آنچه می تواند انجام شود در مورد خیابان ناآرامی. مشاوران به او گفت که او نمی تواند اجازه پایتخت کشور بود تاخت و تاز کردن که نماد بیش از حد مهم است و این که او تا به حال به آن را تحت کنترل در آن شب.

در میان ایده ها بر روی میز قرار داده بود و با استناد به قیام عمل دو قرن قانون است که با فعال کردن رئیس جمهور به ارسال در فعال وظیفه نظامی برای سرکوب اختلالات در اعتراض فرمانداران. این عمل به مدت طولانی مورد بحث بوده است. جورج بوش رئیس جمهور به استناد آن در سال 1992 برای پاسخ به رادنی کینگ شورش تنها به درخواست از کالیفرنیا. اما در حقوق مدنی دوران رئیس جمهور فرستاده شده در نیروهای نظامی به اجرا لغو تبعیض نژادی مشخص بیش از مقاومت نژادپرستانه فرمانداران.

استفاده از آن بسیار متهم است که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش تردید به استناد آن را برای پاسخ به طوفان کاترینا برای ترس از به دنبال او بود مهم محلی و رهبران دولت.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

معاون رئیس جمهور مایک پنس مورد علاقه این ایده استدلال که آن را اجازه می دهد سریعتر اقدام از فراخوانی گارد ملی واحد و او با حمایت آقای Esper. اما آقای Barr و کلی Milley هشدار داد در برابر آن است. دادستان کل اشاره کرد نگرانی در مورد متحده حقوق در حالی که به طور کلی Milley مطمئن باشید که رئیس جمهور است که او تا به حال به اندازه کافی نیرو در حال حاضر در پایتخت کشور به حفظ شهر و ابراز نگرانی در مورد قرار دادن فعال-سربازان وظیفه در این نقش است.

چند مقامات دور با برداشت متفاوت از جایی که علامت مراتع کاخ سفید رئیس ستاد ایستاده بود در این موضوع اما بحث رشد فزاینده گرم به عنوان صداهای مطرح شد و تنش افزایش یافت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای پنس سپس با انجام یک کنفرانس تلفنی با ملت فرمانداران که در آن رئیس جمهور berated آنها را برای بودن “ضعیف” و “احمق” مشاوره آنها را به “تسلط” شدند. آقای Esper صحبت در مورد کنترل “به battlespace.”

رئیس جمهور rhapsodized در مورد سرکوب در مینیاپولیس یک بار گارد ملی نقل مکان کرد. “این یک چیز زیبا به تماشای,” او گفت:. “آن را فقط نمی توان هیچ بهتر است. هیچ آزمایش مورد نیاز است. شما لازم نیست برای انجام آزمایشات است.”

در واشنگتن آقای Barr به اتهام فدرال پاسخ و یک سوپ الفبا از سازمان کمک کرده و افسران عوامل و نیروهای نظامی برای دفاع از کاخ سفید و دیگر تاسیسات فدرال از جمله سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس گارد ملی کاپیتول پلیس اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره مارشال خدمات اداره زندانها گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک.

Cinemagraph
اعتباری

آقای Barr نگران بود در مورد تظاهرات در نزدیکی کاخ سفید بیش از آخر هفته که تا به حال منجر به یک زیرزمین کوچک آتش در سنت جان و نقاشی های دیواری در وزارت خزانه داری مقر بنابراین او حل و فصل به فشار محیط امنیتی دورتر از عمارت.

تقویت احضار شدند. فقط قبل از ظهر هشدار بیرون رفت و به هر واشنگتن-منطقه عامل با تحقیقات امنیت داخلی یک بخش از یخ گفتن آنها را برای آماده سازی به کمک با هر گونه تظاهرات با توجه به یک ایمیل دارای برچسب “بالا” شدت. F. B. I. مستقر نخبه خود را نجات گروگان تیم بسیار مسلح و آموزش عوامل بیشتر عادت به دستگیری خطرناک مظنون از برخورد با شورش. و یخ مستقر آن “ویژه تیم های واکنش” به آژانس حفاظت از امکانات و توان در تماس برای اطلاعات بیشتر.

اما دیگران بودند و تمایلی به کمک به. آقای ترامپ خیلی تهاجمی در تماس با فرمانداران است که وقتی رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم ویرجینیا دریافت یک درخواست برای ارسال به 5000 از دولت گارد ملی و نیروهای او نگران است. کارکنان خود تماس خانم Bowser خود و کشف کرد که شهردار بود و نه حتی مطلع شده است از درخواست. که در آن نقطه, آقای نرتهم تبدیل سقوط کاخ سفید. به طور مشابه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو از نیویورک به نام خاموش اتوبوس از سرباز گارد ملی بودند که سر به واشنگتن است.

توسط midafternoon در دوشنبه معترضان جمع شده بودند دوباره در ثانیه خیابان در ضلع شمالی میدان لافایت این زمان مسالمت آمیز است. برگرد. جينی Gerbasi این کشیش کلیسای سنت جان در جورج تاون و معاون سابق پیشوا در سنت جان, وارد, حدود 4 بعد از ظهر با موارد آب شدند. پیوستن به او را در کلیسا پاسیو بودند حدود 20 روحانیت کاربرانی که گذشت و از تنقلات.

Cinemagraph
اعتباری

در کنار آنها در پاسیو, یک گروه وابسته و سیاه زندگی ماده مخلوط آب و صابون در بطری های فشار به عنوان اضطراری چشم شوی اگر معترضان اشک با گاز کشته شده توسط پلیس.

در حالی که وجود دارد گاهی اوقات برخی از تهاجمی برخورد با پلیس خانم Gerbasi گفت: آن را تا حد زیادی آرام است. “وجود دارد چند لحظه زمان,” او گفت:. “اما آن صلح آمیز است.”

در داخل کاخ سفید نزدیک آقای ترامپ شد تا در آینده با طرح خود را به راه رفتن به کلیسا. چند مقامات دولت گفت که ایده خود را; دو مقام گفت که آقای مرغزار اعتبار خانم مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک هیات ارشد جلسه روز سه شنبه. آن گردد در طول یک دفتر بیضی جلسه که شامل خانم مغلوب ساختن پیشی جستن; آقای مرغزار; Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد; و امیدوارم که هیکس یکی دیگر از برترین مشاور.

در برخی از نقطه, Anthony Ornato یک سرویس مخفی کهنه که در خدمت به عنوان معاون رئیس ستاد برای عملیات در آورده بود به هماهنگی تدارکات مراجعه کنید. خانم هیکس آمد تا با تصاویری برای چگونه آن را نگاه کنید. اما مقامات بخش خصوصی اذعان کرد که کمی فکر کردم با توجه به آنچه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را هنگامی که او در واقع به کلیسا. وجود دارد برخی از بحث در رفتن در داخل اما آن را سوار شد ،

رئیس جمهور و تیم او تصمیم گرفت او را برای اولین بار ایجاد یک بیانیه در باغ گل رز است که در آن او خواهد ابراز همدردی با خانواده جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در مینیاپولیس زمانی که یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه, اما پس از آن او را به یک موضع قوی در حمایت از بازپس خیابان. او را تهدید به استناد قیام عمل اگر فرمانداران و شهرداران انجام یک کار بهتر از امنیت. خبرنگاران گفته شد یک بیانیه خواهد بود اما در ماه مارس به کلیسا نگه داشته بود یک راز است.

آقای Barr ساخته شده یک سفر به خارج از کاخ سفید و به میدان لافایت تنها برای پیدا کردن که برنامه ریزی برای گسترش محیط امنیتی انجام نشده است. او دستور داد که مأموران اجرای قانون در روی زمین برای تکمیل توسعه که به معنی متفرق کردن معترضان, اما وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای انجام این کار قبل از رئیس جمهور را برنامه ریزی کرد.

اعتبار…الکس براندون/آسوشیتد پرس

در 5:07 بعد از ظهر گارد ملی و کامیون ها لود شده با نیروهای شمال به رهبری در غرب اجرایی خیابان یک خط در کاخ سفید ترکیب بین غرب بال و آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری و سوار گذشته بازدید کنندگان ورود از دروازه و سمت راست بر روی خیابان پنسیلوانیا.

مدت کوتاهی پس از, دو نفر از اعضای سرویس مخفی counterassault تیم به نظر می رسد بر روی سقف West Wing با اسلحه و دوربین دوچشمی مشابه از سمت شمال به میدان لافایت. در حالی که تک تیر اندازها هستند مستقر در سقف اصلی کاخ سفید از زمان به زمان آنها معمولا مستقر در بالای بال غربی و چشم نامطلوب بود برای به طور منظم در ساختمان است.

کاخ سفید سپاه مطبوعات احضار شد به باغ گل رز در 6:03 p. m. در خارج از دروازه و در سراسر میدان لافایت برخی از افسران ضد شورش kneeled پایین و برخی از معترضان در ابتدا فکر می کردند که ابراز همبستگی به عنوان پلیس انجام داده اند در شهرهای دیگر اما در واقع آنها با قرار دادن خود را در ماسک گاز.

در 6:17 بعد از ظهر زیادی phalanx از افسران پوشیدن سرویس مخفی لباس شروع پیشبرد آزادی و بالا رفتن و یا پریدن بیش از موانع در لبه مربع در ثانیه, خیابان مدیسون محل. مقامات گفت: بعد از آن که پلیس هشدار داد معترضان برای متفرق کردن سه بار اما اگر آنها خبرنگاران در صحنه و همچنین به عنوان بسیاری از تظاهرکنندگان آیا آن را نمی شنوند.

Cinemagraph

نوعی عامل شیمیایی اخراج شد در تظاهرات فلش انفجار نارنجک رفت و mounted police نقل مکان کرد و به سمت جمعیت. “مردم به زمین انداختن” در صدا و میآید که صدا مانند گلوله خانم Gerbasi گفت. “ما شروع به دیدن و بو کردن گاز اشک آور و مردم در حال اجرا بودند به ما.”

6:30 p. m. او گفت: “به طور ناگهانی پلیس در پاسیو از سنت جان کلیسا در یک خط و به معنای واقعی کلمه هل دادن و تنه زدن مردم از پاسیو.”

جولیا Dominick یک seminarian با ویرجینیا کلامی حوزه علمیه در اسکندریه., و سابق اورژانس پرستار, شد, رسیدگی به یک صدمه دیده است می گوید هنگامی که یک پلیس خط پیشرفته.

“وجود ندارد هشدار,” او گفت:. “من هرگز در جنگ. من هرگز از در. من هرگز ترس در آن راه. کسانی که برای تلفن های موبایل و گاز آن با من باشد.” (هیچ آژانس پلیس اذعان کرد با استفاده از گاز اشک آور اما خبرنگاران و معترضان در صحنه وجود دارد گفت: به وضوح یک ماده شیمیایی محرک از برخی از نوع.)

در 6:43 بعد از ظهر با آقای ترامپ ساخته شده بیانیه خود در باغ گل رز در پایان هفت دقیقه بعد و پس از آن به رهبری از طریق کاخ سفید به ظهور در سمت شمال و قدم زدن به بیرون دروازه و به پارک. آقای Barr آقای Esper کلی Milley آقای مرغزار خانم مغلوب ساختن پیشی جستن آقای کوشنر و دیگران او را دنبال کرد اما آقای پنس و کارکنان خود را آویزان به عنوان ساختمان خالی و تماشا در تلویزیون به جای.

رئیس جمهور حرکت شگفت زده تقریبا همه به عنوان او در نظر گرفته شده از جمله اجرای قانون است. واشنگتن رئیس پلیس گفت: او مطلع شد تنها لحظاتی قبل. پارک پلیس فرماندهان در صحنه بودند به عنوان تعجب هر کس دیگری برای دیدن رئیس جمهور در پارک.

Cinemagraph
اعتباری

هنگامی که او رسیده سنت جان آقای ترامپ هیچ تظاهر از هر هدف دیگر از ژست گرفتن برای عکس ها — او برگزار شد تا کتاب مقدس انجام شده توسط دختر خود را پس از آن جمع چند بالا مشاوران در کنار او در یک خط. او ساخته شده بدون اظهارات و سپس پس از انجام هدف خود را به رهبری بازگشت به کاخ سفید عبور در مقابل یک دیوار با نقاشی های دیواری و گفت: “برو به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

پلیس و دیگر نیروهای به دنبال تظاهرکنندگان در اطراف پایتخت بقیه شب را با هلیکوپتر نظامی حتی موجد خسارت کم سربار در چه نامیده می شدند را نشان می دهد از زور. آقای Barr و کلی Milley در نقاط مختلف خیابان ها پرسه می زدند.

Cinemagraph
اعتباری

سه شنبه صبح آقای ترامپ افتخار از موفقیت است. “سی هیچ مشکلی شب گذشته” او در توییتر نوشت. “بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه. به همین ترتیب مینیاپولیس عالی بود (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت!).”

بعد از ظهر سه شنبه در این جمعیت بودند و حتی بزرگتر.

پیتر بیکر, کتی راجرز, Zolan Kanno-Youngs و کتی Benner گزارش از واشنگتن و مگی Haberman از نیویورک است. گزارش شد کمک توسط هلن کوپر توماس گیبونز-نف آنی دانیل آنی Karni جاناتان مارتین داگلاس Mills, اریک اشمیت, ارین Schaff و جنیفر Steinhauer از واشنگتن است.

منابع تصویری: Aaron Fenster از طریق Storyful; بن وارن; Agencia EFE از طریق آسوشیتد پرس; ایالات متحده آمریکا شبکه, استخر, از طریق رادیو فردا; Scott Thuman; ایالات متحده استخر از طریق رادیو فردا; Google Earth; و ADS-B ارز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>