چگونه تهمت خواست برای یک خانه کامل در شارلوت از خط خارج کنوانسیون

واشنگتن — خریدار ندامت در مورد انتخاب شارلوت, N. C., میزبان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی کنوانسیون در حال حاضر مجموعه در ژانویه گذشته ماه قبل از coronavirus خواهد نیروی هر دو طرف به تجدید نظر در نحوه برگزاری مقیاس رویدادهای سیاسی.

در لابی نشسته از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در واشنگتن دی سی که در ماه یک گروه از حزب جمهوری خواه صندوق-raisers ابراز نگرانی کرد که آنچه که می توانست یک اکتان بالا جشن آقای تهمت کامل تصاحب حزب جمهوری خواه بود که به سقوط کوتاه از انتظارات است.

کنوانسیون شهرستانها انتخاب شده نیز پیش از این رویداد. اما در آن نقطه کارولینای شمالی بود و به دنبال مانند کمتر از یک مشکل electorally برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از فلوریدا رئیس جمهور جدید دولت خانه و یک است که او منحصر به فرد با تمرکز بر برنده شدن است. و کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر دموکرات مشاهده شد با احتیاط توسط مقامات حزب به عنوان یک فعالیت سیاسی بازیکن آنها نمی تواند اعتماد.

در حال حاضر پس از پر مخاطره و دشمنی با دموکراتیک مقامات در دولت او موفق به کسب چهار سال پیش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و کمیته ملی حزب جمهوری خواه در حال حرکت به تا حد زیادی تغییر کنوانسیون دادرسی از جمله رئیس جمهور سخنرانی در شب نهایی از شارلوت. پس از تماس با R. N. C., دولت, رئیس رسما گفت که نمایندگان آنها باید نگه دارید در خرید بلیط هواپیمایی به شارلوت برای اواخر آگوست رویداد.

چگونه این کنوانسیون هم پاشید و دو سال پس از شارلوت انتخاب شد داستان مضطرب همکاری بین مقامات جمهوری خواه و بیشتر رهبران دموکرات در کارولینای شمالی; یک رئیس جمهور که آرزو یک تاجگذاری و تحویل یک سرکش ضروری به دولت فرماندار و فوق العاده ای از اختلال جهانی و همه گیر است که تبدیل زندگی عمومی در کشور است. پس از آن مشخص شد که نگرانی های بهداشتی بیش از coronavirus تهدید امکان کامل بویژه جشن رئیس جمهور شکننده داد buckled تحت وزن حزبی acrimony.

شارلوت تمایل به میزبان آقای تهمت کنوانسیون بود آزمایشی از ابتدا به عنوان رهبران دموکراتیک متمایل شهر دست و پنجه نرم با اینکه آیا آنها می خواستند یک انجمن با رئیس جمهور و بسیاری از آنچه در حزب او در حال حاضر برای ایستادن. بعد از بحث های عمومی این شهرستان به تصویب شورای میزبانی کنوانسیون توسط یک حاشیه رای با استناد به منافع اقتصادی آن به ارمغان بیاورد.

“هستند بسیاری از لیبرال استقرار مردم اینجا که فقط نمی مانند حزب جمهوری خواه گفت:” Ada فیشر ملی committeewoman برای دولت G. O. P. در کارولینای شمالی. “مردم نمی خواهید آن را به اتفاق می افتد فقط به این دلیل خواهان درگیر شدند. اما شارلوت نمی تواند ایستاده به از دست دادن $200 میلیون دلار درآمد در حال حاضر.”

به عنوان بحث بین دستیاران به آقای کوپر که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد در سال جاری و جمهوری خواهان را فرسوده, پارتی مقامات به دنبال یک میزبان از سایت های جایگزین. فرماندار ران DeSantis فلوریدا شده است ساخت تهاجمی در زمین صحبت کردن به طور خاص در مورد شهر اورلاندو هر چند جکسون است که در حال حاضر مردها محل با توجه به ارشد جمهوری خواه رسمی. در حالی که چند کشورهای دیگر هنوز هم در نظر گرفته فلوریدا است که این حزب انتخاب بالا.

این خبر تقریبا قطعی تغییر در محل تحویل داده شد در تماس با نمایندگان آخر هفته گذشته پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای کوپر به یک بن بست در مورد چه نوع اجتماعی فاصله مقررات و پروتکل های ایمنی باید در جای خود قرار داده و در داخل طیف مرکز برای محافظت از شرکت کنندگان از Covid-19. آقای کوپر می خواستم به نیاز اجتماعی فاصله و ماسک های صورت که هر دو توصیه می شود توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن bristling که نظر خود را در رویداد بودند که دیکته شده به او می خواست یک ورزشگاه پر با قبل از coronavirus نگاه و احساس و یا هیچ چیز در همه.

در یک تماس تلفنی با آقای کوپر در مه 29, آقای ترامپ گفت که او نمی خواهد ارائه یک سخنرانی در مقابل یک نیمه خالی کردن عرصه و او می خواست که پاسخ سریع در مورد اینکه آیا دولت می تواند او را با توجه به دو نفر آشنا با تماس بگیرید. آقای ترامپ خواسته آقای کوپر آنچه که او باید انجام دهید; فرماندار گفت: آنها باید برای پیدا کردن یک راه برای مقیاس کنوانسیون پشت یکی از مردم گفت.

به عنوان تماس پیچیده رئیس جمهور یادآوری آقای کوپر از راه های که در آن دولت فدرال آمده بود به کارولینای شمالی کمک در اوج از شیوع کروناویروس. “من فکر می کنم ما به انجام یک کار خوب” آقای ترامپ گفت. “تست هواکش ما به شما کردم و این خوب است.”

“ما خوب بوده است به شما” آقای ترامپ افزود: با توجه به یکی از افراد آشنا با تماس که صحبت ناشناس به بحث در مورد خصوصی به مذاکرات است. “ما به شما گارد ملی. ما به شما مقدار زیادی” و گفت: به آقای کوپر “من و شما همراه خوب است. شما بوده ام به خوبی به ما در مورد آن.”

اعتبار…اتان هایمن/اخبار و آبزرور از طریق A. P.

آقای تهمت 2016 کنوانسیون مشخص شده بود نهایی شکست خورده تلاش برای انکار او لازم است نمایندگان به پرچ نامزدی. خشن ضد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعتراض به شعارهای پر کف شب قبل از او خطاب به کنوانسیون و یکی از خود را مغلوب رقبای سناتور تد کروز از تگزاس تحویل یک طبقه سخنرانی که در آن او حاضر به حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی از مزایای استفاده از یک رییس جمهور به طور معمول برخوردار است که او در سال برای برنامه ریزی نامزدی کنوانسیون و آقای تهمت مبارزات انتخاباتی انجام داده است سخت کوش و پشت صحنه کار جلوگيري از حمایت در دولت صندلی سطح به تضمین می کنند که در سال 2020 خواهد بود کامل جشن بود که در مقایسه با اختلاف چهار سال پیش.

حزب خارج از قدرت و در عین حال به طور معمول مجبور به تقلا میان intraparty اختلافات و هرج و مرج برنامه ریزی در پرواز یک رویداد در مقیاس بزرگ است که قرار است به حزب را با هم.

آقای ترامپ اما روشن است که فرمول بر سر آن — قادر به کار کردن یک توافق با فرماندار دولت او موفق به کسب چهار سال پیش و نشان دادن علاقه کمی در پیدا کردن یک راه حل است. که بدان معنی است که صندوق-raisers باید برای شروع از ابتدا بالا بردن ده ها میلیون دلار برای میزبان کمیته.

بالا-مخاطرات عمومی و زد و خورد نیز تأکید یکی از بزرگترین پویایی آقای تهمت سیاسی هویت — قطع ارتباط بین نقش خود به عنوان یک رئیس جمهور کنونی و نقش او به عنوان یک نامزد. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و اصرار بر ترک شارلوت چرا که فرماندار می خواهد شرکت کنندگان به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط C. D. C. — که گزارش به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

نمایندگان که پرداخت می شود $2,000 به R. N. C. برای پوشش چهار روز از وقایع و کسب و کار گفته شده توسط خود دولت رؤسای که پول می تواند بازپرداخت شود و این که هر رویداد اتفاق می افتد می تواند یک برنامه کوتاه تر از اصل برنامه ریزی شده.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

و R. N. C., در حال حاضر امیدوار است برای نرم کردن ضربه به صاحبان کسب و کار در کارولینای شمالی توسط سرزنش فرماندار و هنوز هم در تلاش برای حفظ بخشی از وقایع در دولت است. “این است که هنوز هم امید ما و تمایل به نگه داشتن کسب و کار کنوانسیون در شارلوت اما فرماندار تمایل برای به اشتراک گذاشتن خود را دستورالعمل نیاز به رخ می دهد برای جلوگیری از این جلسه از ورزش در بیهودگی,” Ronna, McDaniel, صندلی کمیته ملی حزب جمهوری خواه نوشت: در نامه ای جمعه به میزبانی کمیته.

در برخی از راه, پایان یک سنتی کنوانسیون حس می کند برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “من در کنوانسیون همان راه به عنوان دولت از این اتحادیه گفت:” کوین Madden یک جمهوری خواه استراتژیست و مشاور سابق میت رامنی در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. “ایده این است که کنوانسیون باید این بزرگ و پایدار تاثیر یک یادگاری از یک سیستم مبارزات از گذشته است. کنوانسیون در حال حاضر کمتر از بخش مهمی از معرفی نامزد و ارائه است که انتخابات عمومی پیام است.”

آقای ترامپ خاص نشان داده است سازگار توانایی تغییر تمرکز بر روی او بدون سنتی قطعه مجموعه ای از کنوانسیون مرحله.

اما حزب جمهوری خواه در خطر از دست دادن چیزی با تغییر برنامه در آخرین لحظه آقای مادن گفت. “این می تواند غارت و کنوانسیون را برانگیخت خوبی سازمان یافته و تجربه بدون درز است که همچنین به عنوان یک شیپور برای حزب وفادار به عنوان مهم آخرین مرحله از انتخابات عمومی” او گفت:.

اضافه کردن به عدم قطعیت در اطراف کنوانسیون است که بیم و هراس نمایندگان احساس در مورد حضور در یک جمع شلوغ. در حال حاضر کشورهایی مانند ایندیانا داشتن مشکل پر کردن هر دو خود را نماینده و جایگزین نقاط. بسیاری از کنوانسیون نمایندگان بیش از 60 و در نتیجه بیشتر در معرض این ویروس.

ایندیانا معاون رئیس جمهور مایک پنس اصلی دولت تلاش کرده است برای پر کردن آن شکاف با حزب اهدا کنندگان و فعالان که به طور معمول رقابت بسیار پرطرفدار موقعیت به نمایندگی از دولت در کنوانسیون طبقه. در عوض افراد درگیر در این فرآیند گفت: وجود داشته ارسالی از ناشناخته واکنش و ابراز نگرانی های است که آنها حتی نمی دانند که آیا یا نه آن مردم pro-مغلوب ساختن پیشی جستن. که خطرات upending سال از برنامه ریزی دقیق در بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای اطمینان از صاف تاجگذاری سبک کنوانسیون برای رئیس جمهور, بدون مخالفت در طبقه راه وجود دارد چهار سال پیش.

کایل Hupfer دولت رئیس در ایندیانا گفت که پیام خود را به نمایندگان این بود که “R. C. N. c و رئیس جمهور متعهد به داشتن یک برنامه بسیار عالی برای نمایندگان و نماینده تجربه. ما واقعا سازگار به عنوان روروک مخصوص بچه ها کوچک و ما وجود دارد خواهد بود برای حمایت از رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور ما مایک پنس در هر فرمت که طول می کشد.”

برخی از رئیس دولت اصرار داشت که آنها آگاه بودند از هر گونه اضطراب در بخشی از نمایندگان.

“اکثریت مردم هنوز هم علاقه مند در رفتن” گفت: J. R. رومانو رئیس حزب جمهوری خواه در کانکتیکات. “من احساس می کنم بد برای مردم کارولینای شمالی; این می شده اند یک ثروت باد آورده اقتصادی برای هر جامعه است.”

آقای رومانو گفت که او فکر آن را بیش از حد تهاجمی برای آقای کوپر به نیاز شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. “ما در حال بزرگسالان,” او گفت:. “همه ما می دانیم که خطرات. اگر کسی می خواهد برای پوشیدن یک ماسک صورت آنها می توانند. اگر کسی آنها در حال گرفتن یک خطر است. من فکر نمی کنم آنها تا به حال به این اجباری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>