چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است نوک فلس در امریکا قدرتمند ترین دادگاه

دادگاه عالی ایالات متحده ممکن است در بالاترین سطح زمین اما به دلیل تعداد کمی از موارد آن را می شنود هر سال عدالت معمولا نه چندان دور است. نهایی احکام در اکثریت قریب به اتفاق فدرال پرونده های حقوقی صادر شده یک ردیف پایین تر از 13 دادگاه های تجدید نظر گسترش در سراسر کشور است.

قراردادن

و این در حال حاضر که در آن سیاست های کلیدی سوالات زمین به طور فزاینده ای به دلیل تعصب کاهش پیدا کرده است و قانونی dealmaking در ایالات متحده در سال های اخیر است.

آن است که در این تجدید نظر دادگاه که در آن قضات خدمت عمر قرار ملاقات باید قدرت فوق العاده ای بیش از مسائل مانند بحران آب و هوا و خصوصی به عنوان مناسب را انتخاب کنید.

که در دراز مدت روند همگرا با توسعه های اخیر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب یک شماره ثبت از دادگاه تجدید نظر قضات نصب شده با سرعت بی سابقه ای به عنوان بخشی از یک گرند پروژه هماهنگ با محافظه حقوقی فعالان به بازسازی فدرال نیمکت برای نسل های آینده. نزدیک به 30 درصد از 179 فعال مدار قضات دادگاه در حال حاضر تهمت انتصاب.

با توجه به این فوق العاده ای فشار ایدئولوژیک آرایش از دادگاه ها را به آرامی با نوک انگشتانش در یک محافظه کار جهت. پس از 2017, سه دادگاه را “حرف” از اکثریت قضات منصوب دموکراتیک رئیس جمهور به جمهوری-انتصاب اکثریت.

دادگاه استيناف آمريکا برای مدار یازدهم که نظارت موارد در فلوریدا و آلاباما و جورجیا رفته از یک 8-3 اکثریت قضات منصوب دموکرات با یک جای خالی برای یک 7-5 اکثریت قضات منصوب شده توسط خواهان.

در جای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن است “بدبختانه” دوم و سوم مدارات و او را به طور موثر بدبختانه یک چهارم دادگاه نهم, مدار, برخی از تحلیلگران فکر می کنم.

“من هنوز هم می خواهم به فکر می کنم وجود یک خط پایین برای حتی محافظه کار تهمت انتصاب در دادگاه تجدید نظر که وجود دارد یک خط وجود دارد که آنها نمی خواهد بیش از صلیب که از ما باقی می ماند یک کشور از قوانین و مردان گفت:” شلدون گلدمن یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه ماساچوست در امهرست که تمرکز بر فدرال نیمکت. “اما چه کسی می داند؟”

با هم نهم یازدهم و پنجم مدار دادگاه تصمیم هزار نفر در سال با پیامدهای گسترده برای زندگی روزانه در امریکا است. در اینجا نگاهی به چگونگی این سه دادگاه در حال تغییر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

یازدهم مدار

Florida Georgia, Alabama

موضوع کلیدی: چه کسی به رای

فلوریدا رخ داد تاریخی ضربه در حمایت از حق رای همگانی در سال 2018 انتخابات میان دوره ای, عبور اصلاح قانون اساسی که ترمیم حق رای به felons که تا به حال خود را تکمیل جملات. با 30 نقطه حاشیه پیروزی اراده رای دهندگان بدون ابهام بود.

اما واقعیت از رای گیری در فلوریدا یک کلید ریاست جمهوری نوسان دولت شده است تغییر کند. ممکن است آخرین جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری به تصویب قانون محدود کردن حق felons به رای که مدیون پول از مجازات قانونی به طور قابل توجهی عقب 2018 رفراندوم نتیجه.

در پاسخ می توان رای دهندگان شکایت جمهوری خواه فرماندار و در حال حاضر حق رای در فلوریدا در یک بسیار متفاوت از جایی که آنها به نظر می رسید در ماه نوامبر سال 2018 است. به جای اینکه قبل از رای دهندگان این موضوع است که قبل از دادگاه های فدرال که به معنی آن است که در دست قضات منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حکم انتظار می رود در ماه های آینده تهمت به قضات می تواند نوار حق رای از 1.5 میلیون نفر از مردم که تا به حال ترمیم آن در سال 2018 همه پرسی در سرپیچی از اراده مردمی را به طور بالقوه swaying نتایج نوامبر سال 2020 انتخابات در نوسان دولتی که مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به نگه داشتن به منظور بازگشت به کاخ سفید است.

“ما تا به حال نگرانی در مورد آنچه در این فقها را انجام دهد زمانی که آنها بر روی نیمکت فقط از سوابق خود گفت:” مرگ بیکر, معاون اجرایی رئیس جمهور از مردم برای راه آمریکا (PFAW) که حفظ یک ابزار ردیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن قضات به نام تایید قضات تایید ترس. “این دولت بیش از هر واقعا قرار دادن جنبش پردازان بر روی نیمکت که یک دستور کار است. و هنگامی که ما به اندازه کافی به دولت ما متوجه شد که قضات در مورد آنها از ما ترس داشتند صدور گیری است که بسیار مشکل ساز است.”

احکام مدار دادگاه که به طور متوسط حدود 13 فعال قضات در هر حال به طور معمول صادر شده توسط به طور تصادفی انتخاب شده سه قاضی پانل معنی که کلی آرایش دادگاه نمی کند به طور مستقیم به بازی می آیند در هر حاکم است.

در طول زمان این کامپوزیت ایدئولوژیک گرایش دادگاه می آید از طریق. و مغلوب ساختن پیشی جستن قضات در مدار یازدهم نشان داده اند که آنچه منتقدان را به عنوان یک خصومت به یک موضوع مرکزی برای ایالت فلوریدا و کشور: رأی است.

تیم حقوقی به نمایندگی از رای دهندگان در فلوریدا جنایت محرومیت مورد ادعا در بخشی که دولت قانون با تصویب شد نژادی و تبعیض آمیز قصد نقض قانون اساسی است.

“این موضوع از جنایت محرومیت واقعا یک مسئله مهم در ایالات متحده گفت:” شان مورالس-دویل یک Brennan Center وکیل که litigating مورد.

“فلوریدا رای دهندگان جلو آمد و واقعا روشن ساخته است که آنها را رد کرد و این که این نبود یک سیاست است که رای دهندگان در هر بخشی از طیف سیاسی بر این باورند ، و سپس ما به سرعت شاهد فلوریدا مقننه تلاش برای خنثیسازی آن است.”

مدار نهم

کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن آلاسکا, هاوایی, مونتانا و آیداهو, نوادا و آریزونا

موضوع کلیدی: مهاجرت

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس جمهور ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای نهمین مدار رفته از یک 18-7 اکثریت فعال قضات منصوب دموکرات با چهار جای خالی برای بسیار باریک 16-13 اکثریت قضات منصوب شده توسط دموکرات ها ، اما دادگاه قضات ارشد که حمل حدود نیمی از caseload فعال قضات نیز موضوع احکام – و در سطح ارشد جمهوری خواه منصوب در حال حاضر تعداد دموکراتیک انتصاب 10-3.

“شاید آن را در حال حاضر بدبختانه در برخی از راه” گفت: Carl Tobias استاد در ریچموند دانشکده حقوق و متخصص در فدرال قضایی انتخاب نهم مدار.

هر چه تعادل بر روی نیمکت فعالان ابراز نگرانی در مورد تصمیم گیری از پایین آمدن از دادگاه به لحاظ تاریخی یکی از پیشرفته ترین در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قضات در نهم مدار شده اند به خصوص ساینده در موارد مهاجرت انکار عروسی ویزا در تخلف از سابقه طولانی و رد ادعای پناهندگی از جمله در یک مورد که در آن شاکی بودند شواهدی از قتل اعضای خانواده متعدد در کشور خود.

در یکی مخالفت یک مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب قاضی پشتیبانی یک مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ممنوعیت ورود به هر بود و مهاجر کسی است که نمی تواند ثابت کند یا در اختیار داشتن بیمه درمانی و یا توانایی برای پرداخت هزینه های بهداشت و درمان.

قاضی حکم داد که دولت “رنج می برند فوری آسیب های جبران ناپذیر” مگر اینکه بیمه سلامت صفحه نمایش اجازه داده شد برای ایستادن به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن در “مالی و بهداشت عمومی بار است که بیمه می تواند تحمیل کند”.

راسل ویلر یک همکار مدعو در موسسه بروکینگز که تجزیه و تحلیل تغییر آرایش از دادگاه های فدرال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: نهم مدار قرار گرفته بودند “یک تغییر بزرگ” و اشاره کرد که outsized caseload از مدار بزرگترین در کشور پوشش 60 میلیون نفر که اغلب مورد نیاز در مراجعه به قضات برای پر کردن در.

پنجم مدار

تگزاس و لوئیزیانا, می سی سی پی

موضوع کلیدی: بهداشت و درمان

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس جمهور ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای پنجمین مدار رفته از یک 9-5 اکثریت فعال قضات منصوب شده توسط جمهوری خواهان با سه جای خالی برای یک 11-5 اکثریت قضات منصوب شده توسط جمهوری خواهان با یک جای خالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن قضات در مدار را افزایش کلیدی مدیریت پروژه, به خصوص در مهاجرت greenlighting $3.6 میلیارد دلار در هزینه های در مرز دیوار و سرد مشاهده از ادعای پناهندگی. آنها با صدور احکام مغایر با اشتغال و برابری و عادلانه مسکن ادعا و محافظت اجرای قانون از مسئولیت برای استفاده بیش از حد از زور. در یک مورد با شوم رزونانس زیر coronavirus همه گیر دادگاه در دفاع از اعتراض دلایل مذهبی به واکسن.

“آن را به ارزش اشاره به این که چهار دادگاه های پنجم, ششم, هفتم و هشتم, حال جمهوری-منصوب اکثریت زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتری” گفت: ویلر. “بنابراین او شاید تقویت جمهوری-منصوب اکثریت در آن دادگاه با قرار دادن جوانتر و شاید ایدئولوژیک متعهد قضات در محل از جمهوری خواهان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>