چگونه ترامپ قرعه کشی در بودجه مبارزات انتخاباتی به پرداخت لوایح قانونی

واشنگتن — رئیس جمهور ترامپ با افتخار دادخواهی قبل از پیروزی خود را در سال 2016 بود و تا در کاخ سفید باقی مانده است. اما یک عامل بزرگ تغییر کرده است: او در کمک های مالی مبارزات انتخاباتی به عنوان یک بانک piggy برای هزینه های قانونی خود را به درجه ای به مراتب بیشتر از هر یک از پیشینیان خود کشیده شده است.

آقای ترامپ در نیویورک تیمی از وکلا را اعزام کرد تا پس از آن که ادعا کرد هدف تبعیض جنسی و آزار و اذیت یکی دیگر از دستیارانش قرار گرفته است، به دنبال خسارت بیش از یک میلیون دلار از یک کارگر سابق کمپین باشند. به وکلا ۱٫۵ میلیون دلار از سوی کمپین ترامپ برای کار بر روی این پرونده و دیگران مربوط به رئیس جمهور پرداخت شده است.

در واشنگتن، آقای ترامپ و وابستگان کمپین ش وکلا را برای کمک به اعضای کارکنان و خانواده اش – از جمله یک محافظ یک بار، بزرگ ترین پسرش و دامادش – استخدام کردند چرا که آنها در تحقیقات مربوط به روسیه و اوکراین کشیده شدند. کمیته ملی جمهوری خواه دست کم ۲٫۵ میلیون دلار لوایح قانونی به بنگاه هایی که این کار و دیگر کار قانونی را انجام داده اند پرداخت کرده است.

در کاليفرنيا، آقای ترامپ برای مسدود کردن قانونی شکايت کرد که اگر می خواست برای انتخاب مجدد نامزد شود، او را مجبور به آزادی ماليات هایش می کرد. کمپین ترامپ و کمیته ملی جمهوری خواه به شرکت حقوقی رسیدگی به این پرونده پرداخت کرده اند، در میان دیگران، ۱٫۸ میلیون دلار.

تمایل آقای ترامپ به روی آوردن به دادگاه ها – و مسائل حقوقی که ناشی از ویژگی های هنجارشکنی ریاست جمهوری او بوده است – به توضیح چگونگی هزینه کمک های مالی او و نهادهای سیاسی وابسته اش به کار قانونی و تمکین از سال ۲۰۱۵ کمک های مالی کمک های مالی کمک کرده است.

با مقایسه، باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا و کمیته ملی دموکرات ها در دوره معادلی که از سال ۲۰۰۷ آغاز شد، ۱۰٫۷ میلیون دلار صرف هزینه های قانونی و انطباق کردند. جورج بوش رئيس جمهوری آمريکا نيز خيلي کمتر خرج کرد، حتی با در نظر گرفتن خرج های قانونی خود در مبارزه بازشماری که به ديوان عالی رفت، سوابق نشان می دهد.

هزینه ها به نمایندگی از آقای ترامپ نه تنها کار قانونی را پوشش می دهد که برای هر رئیس جمهور یا نامزدی نسبتاً معمول خواهد بود و برخی از هزینه های مربوط به استعلام روسیه و استیضاح او، بلکه مواردی که در آن ها سهم شخصی دارد، از جمله تلاش برای اجرای توافقات عدم نامعلومی و حفاظت از منافع تجاری اش.

بسیاری از لوایح پرداخت شده توسط اهداکنندگان به آقای ترامپ و حزب او از «حساب بازشماری» کمیته ملی جمهوری خواه آمده است. این صندوق ویژه ای است که پس از سال ۲۰۱۴ ایجاد شد که کنگره — به درخواست وکلای مالی کمپین و رهبران هر دو حزب — اجازه کمک های بسیار بزرگتر توسط افراد به احزاب سیاسی را داد که در مجموع ۱۰۶٬۵۰۰ دلار برای هر نفر بود، در مقایسه با حد عادی ۲۸۰۰ دلار.

غیر ممکن است بدانید که بر اساس پرونده های کمیسیون انتخابات فدرال چقدر از 58.4 میلیون دلار در کل لوایح قانونی به کار قانونی معمول رفت. پرداخت از کمیته های سیاسی به وکلا و بنگاه های حقوقی مورد نظر نیست، بنابراین پرونده ها از هم نمی پاشند که چقدر پول اهدا کننده برای پرداخت هزینه اقدامات قانونی خاص رفته است. سخنگوی خانواده ترامپ نخواهد گفت که آقای ترامپ چقدر از جیب خودش یا شرکتش در دعواهای قانونی پرداخت کرده است، از جمله تلاش آقای ترامپ برای جلوگیری از دسترسی به سوابق مالی شخصی اش.

همچنین تفاوت بین درگیری های قانونی که رئیس جمهور آغاز کرده و درگیری هایی که در آن ها هدف مخالفان است، سخت است. و بخش رو به رشدی از هزینه های کلی قانونی به تازگی آمده است به عنوان مبارزات انتخاباتی خود را افزایش داده است تلاش های خود را برای نبرد با اقدامات دموکرات ها را به رای گیری آسان تر است.

اما بررسی هزینه های اسناد مختلف تسلیحاتی کمپین او که چگونه پایان دادن به ریاست جمهوری او، منافع تجاری، کمپین ها، دفاع در برابر تحقیقات روسیه، استیضاح و اشتیاق به مجازات رقبا منجر به میلیون ها دلار پول اهدا کننده شده است که قرار است به دادخواهی ورشکستگی کمک کند.

ترسیم کمک های مالی برای پرداخت بسیاری از هزینه های قانونی توسط قانون مالی کمپین مجاز است. اما همان طور که با جنبه های دیگر ریاست جمهوری انجام داده است، آقای ترامپ این عمل را به روش هایی که حتی برخی از جمهوری خواهان را ناآرام کرده است، دوباره تعریف کرده است که به ویژه به نمونه هایی مانند تلاش هایش برای اجرای توافقات عدم نامعلومی با کارکنان سابق اشاره می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>