چگونه به مراقبت از ریه های خود را

اگر شما یکی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها تنفس هوای آلوده, شما ممکن است بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس و داشتن بیشتر عفونت شدید.

دلایل دو قسم هستند. اول آلودگی هوا می تواند باعث ایجاد یا تشدید بیماری های تنفسی مانند آسم یا بیماری انسدادی مزمن ریوی. و کسانی که بیماری می تواند شما را بیشتر مستعد ابتلا به بدترین اثر عفونت ریه. دوم قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا شناخته شده است به افزایش شانس خود را از ابتلا به ویروس در وهله اول بدون در نظر گرفتن شرایط بهداشتی اساسی.

“افزایش آلودگی هوا باعث افزایش استعداد ابتلا به عفونت,” دکتر گفت: مردیت مک کورمک سخنگوی آمریکا همکاری انجمن ریه و دانشیار ریوی و مراقبت های ویژه در دانشگاه جانز هاپکینز. “همه چیز مساوی یک فرد در معرض آلودگی هوا احتمالا بدتر نتیجه اگر آنها در معرض coronavirus.”

آلودگی هوا کاهش یافته است خاموش به شدت در بسیاری از نقاط جهان به تازگی به عنوان کسب و کار تعطیل و مردم ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس. دکتر مک کورمک گفت که عالی بود برای کاهش بستری شدن در بیمارستان از مواجهه حاد با بد هوا که می تواند اتفاق می افتد زمانی که یک منطقه, آلودگی هوا ناگهان خوشه.

ترافیک و آلودگی شاقول به عنوان شهرهای ایالات متحده تعطیل برای Coronavirus

ماهواره ای است که تشخیص آلودگی های مربوط به اتومبیل ها و کامیون ها نشان می دهد کاهش بیش از مناطق عمده شهری از جمله لس آنجلس و سیاتل و نیویورک.

اما او اشاره کرد: “حتی در تنظیم این بیماری همه گیر وجود دارد هنوز هم باقی می ماند مناطق بالا قرار گرفتن در معرض.” نیروگاه ها و پالایشگاه به عنوان مثال ضروری در نظر گرفته شده و بعید است که نزدیک است. حتی اگر آلودگی پایین است در حال حاضر قرار گرفتن در معرض مزمن نمی تواند mended تا به سرعت. برای یک فرد با زندگی روزانه آلودگی قرار گرفتن در معرض آسیب به دستگاه تنفسی و سیستم ایمنی بدن انجام می شود.

قرار گرفتن در معرض مزمن آلودگی هوا است که اغلب مربوط به نژاد و فقر است. در ایالات متحده مردم رنگ هستند احتمال بیشتری برای زندگی در یک محل با کیفیت بد هوا. و آلودگی سمی سایت ها معمولا به کم درآمد محله. حدود 18 میلیون نفر از مردم که درآمد ملاقات فدرال تعریف فقر زندگی می کنند در مناطق با برخی از بدترین کیفیت هوا در کشور است.

این خبر بدی. خبر خوب این است که قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا است که اغلب از دست ما که کمتر از آلودگی هوا است. و حتی اگر شما ممکن است انتظار آن را در محیط داخلی می تواند گاهی اوقات بدتر از هوا در فضای باز.

در حال حاضر که بسیاری از ما cooped در خانه کیفیت هوای داخل ساختمان است که حتی بیشتر مهم است.

دکتر مک کورمک که در حال حاضر به درمان بیماران مبتلا به Covid-19 تاکید بر اهمیت اجتناب از دود سیگار در داخل خانه — و اگر شما سیگار تلاش برای ترک.

“اگر شما یک فرد سیگاری در خانه ذرات ماده می تواند بسیار بالاتر در داخل خانه از خارج از منزل,” او گفت:. اگر شما سیگار می کشید و شما نمی توانید ترک همه چیز شما می توانید برای جلوگیری از افشای دیگر مردم را به خود دود مانند پله خارج است. همان می رود برای افرادی که vape.

سرخ کردن مواد غذایی و یا پخت و پز بدون تهویه مناسب نیز می تواند افزایش آلودگی هوا است. اکسیدهای نیتروژن از گاز کوره شناخته شده محرک تنفسی به عنوان ذرات ریز که به احتمال زیاد wafting کردن کباب. شما باید به نوبه خود در تهویه و هود در بالای اجاق گاز خود را و باز کردن پنجره اگر شما می توانید.

یک نکته: برای افرادی که در نزدیکی به منابع اصلی آلودگی باز کردن یک پنجره ممکن است یک ایده خوب است. که در آن یک تصفیه کننده هوا ممکن است ارزش سرمایه گذاری اگر شما می توانید استطاعت آن است.

این مهم است به فکر می کنم در مورد حساسیت زا بیش از حد. اگر شما بوی هر چیزی کپک زده در اطراف شما شما باید بررسی گردد. “قالب تشدید آسم” دکتر مک کورمک گفت. “این ممکن است زمان برای رسیدگی به یک نقطه مرطوب و یا آب آسیب مشکلات است.”

این نیز ممکن است زمان به آفات-مقاوم در برابر خانه خود را. موش و سوسک می تواند به تحریک آسم. دکتر مک کورمک, پیشنهاد, پر کردن شکاف ها در اطراف خانه که ممکن است اجازه دهید در آفات و مراقبت به درستی ذخیره مواد غذایی که ممکن است جلب آنها.

در نهایت اگر شما در حال گرفتن تعمیر و نگهداری دارو برای آسم مانند ریه فراموش نکنید که برای استفاده از آن. “به خاطر سپردن آن را می توان به چالش کشیدن به خصوص در یک زمان مثل این که ما نمی در همان روال” دکتر مک کورمک گفت. اما آن را یک گام مهم برای محافظت از خودتان را به خصوص در حال حاضر.

“با آلودگی داخل سالن ما باید مقدار زیادی از کنترل بر جنبه های بیشتری از ما قرار گرفتن در معرض” دکتر مک کورمک گفت. “در علاوه بر این به یک منبع خطر آن را به یک منبع از فرصت. این زمان خوبی برای تغییر عادات.”

سازمان دیده بان رد پا از Coronavirus در سراسر کشور

ماهواره ای است که تشخیص آلودگی ناشی از فعالیت های انسانی را نشان می دهد که چگونه coronavirus است بستن کل کشور.

برای بیشتر آب و هوا, اخبار, ثبت نام برای آب و هوا Fwd: خبرنامه یا follow @NYTClimate در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im