چگونه به بازگشایی مدارس: آنچه علم و کشورهای دیگر به ما آموزش

به عنوان مدارس در سراسر ایالات متحده در نظر بگیرید که آیا و چگونه به راه اندازی مجدد کلاس های حضوری خود را به چالش پیچیده است توسط یک جفت از ابهامات اساسی: هیچ کشوری در تلاش است برای فرستادن کودکان به مدرسه با ویروس مواج در سطوح مانند امریکا و تحقیقات علمی در مورد انتقال در کلاس های درس محدود است.

سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر به این نتیجه رسیدند که این ویروس هوابرد در شلوغ فضاهای بسته با تهویه ضعیف شرح است که متناسب با بسیاری از مدارس آمریکا. اما فشار زیادی را به دانش آموزان عقب از والدین از اطفال و رشد کودک متخصصان و از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فقط رفتن به آن می گویند: این احساس که ما در حال بازی رولت روسی با بچه های ما و کارکنان ما گفت:” رابین کوگان یک پرستار در Yorkship مدرسه در کامدن (آرکانزاس), N. J. که در خدمت دولت کمیته بازگشایی مدارس.

اطلاعات از سراسر جهان به وضوح نشان می دهد که کودکان به مراتب کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار از coronavirus تر از بزرگسالان است. اما بزرگ وجود دارد و سوالات پاسخ داده نشده از جمله اینکه چگونه اغلب کودکان آلوده شدن و چه نقش آنها در انتقال ویروس است. برخی از تحقیقات نشان می دهد کودکان کمتر احتمال دارد به آلوده کردن افراد دیگر از نوجوانان هستند که می تواند به باز شدن مدارس ابتدایی کمتر خطرناک تر دبيرستان اما شواهد قطعی نیست.

تجربه در خارج از کشور نشان داده است که اقدامات فیزیکی فاصله و با پوشیدن ماسک در مدارس می تواند تفاوت را. یکی دیگر متغیر مهم این است که چگونه گسترده این ویروس در جامعه به طور کلی به دلیل تاثیر می گذارد که چگونه بسیاری از مردم به طور بالقوه آن را به یک مدرسه.

برای بسیاری از مناطق حل نمی شود همه-یا-هیچ چیز رویکرد است. بسیاری از سیستم ها از جمله ملت بزرگترین شهر نیویورک در حال ابداع ارقام است که شامل هزینه های برخی از روزها در کلاس های درس و روز دیگر آنلاین.

“شما را مجبور به انجام خیلی بیشتر از فقط با تکان دادن دست خود را و می گویند پس از آن,” دکتر گفت: Joshua journal club استاد از عمل در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. “اول شما باید برای کنترل جامعه گسترش و سپس شما باید برای باز کردن مدارس متفکرانه.”

هر چند کودکان در خطر بسیار پایین تر از گرفتن به طور جدی بیمار از coronavirus نسبت به بزرگسالان در معرض خطر است و نه صفر. تعداد کمی از کودکان فوت کرده اند و دیگران نیاز به مراقبت های ویژه به خاطر آنها دچار نارسایی تنفسی یا التهاب سندرم که ناشی از قلب و یا مشکلات گردش خون.

بزرگتر نگرانی با بازگشایی مدارس است که پتانسیل برای کودکان برای تبدیل شدن به آلوده به بسیاری از بدون هیچ علائم و سپس با گسترش این ویروس را به دیگران از جمله اعضای خانواده و معلمان و دیگر کارکنان مدرسه. اکثر شواهد به تاریخ نشان می دهد که حتی اگر کودکان زیر 12 آلوده می شوند در همان نرخ به عنوان بزرگسالان اطراف آنها کمتر احتمال دارد به گسترش آن. آکادمی آمریکایی اطفال به ذکر برخی از این داده ها توصیه می شود که بازگشایی مدارس با احتیاطی مناسب.

اما بخش عمده ای از شواهد جمع آوری شده در کشور که در حال حاضر در مستند یا تا به حال شروع به پیاده سازی دیگر اقدامات پیشگیرانه. و چند کشور باید به طور سیستماتیک آزمایش کودکان برای ویروس یا آنتی بادی است که نشان می دهد که آیا آنها تا به حال شده است در معرض ویروس.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • هشدارهای محدودیت بیشتر در تگزاس و جورجیا به ایالات متحده موارد همچنان رکورد صعود.
  • بسیاری از معلمان ایالات متحده در حال ترس و عصبانی بیش از فشار برای بازگشت به کلاس درس.
  • ایالات متحده باید به طور گسترده ای در سطوح مختلف شفافیت وقتی که می آید به Covid. پس از آن وجود دارد کانزاس است.

متخصصان بیماری های عفونی شده اند و مدل سازی مدارس’ تاثیر را در جامعه گسترش آغاز به عنوان دور برگشت به عنوان فوریه.

اعتبار…حداکثر ویتاکر برای نیویورک تایمز

در ماه مارس ترین افسران توافق کردند که بسته شدن مدارس خواهد سرعت پیشرفت عفونت. اما گسترده تر از اقدامات مانند اجتماعی فاصله ثابت به مراتب بیشتر حاوی اثر تحت الشعاع قرار داده و نتایج حاصل از تعطیلی مدرسه با توجه به تجزیه و تحلیل اخیر.

خطر از بازگشایی “بستگی دارد که چگونه به خوبی مدارس شامل انتقال با ماسک, مثلا و یا محدود کردن اشغال” گفت: Lauren Ancel Meyers, یک استاد زیست شناسی و آمار در دانشگاه تگزاس در آستین است که با مشاوره شهرستان ها و مناطق آموزش و پرورش. “پس زمینه جامعه نرخ انتقال در ماه اوت نیز یک عامل است.”

در Austin, برای مثال, که مانند شهرهای فلوریدا و آریزونا دیده است های اخیر شتاب در موارد برآورد ميزان عفونت در حال حاضر حدود هفت نفر در هر 1000 نفر. این بدان معناست که یک مدرسه با 500 دانش آموزان می خواهم که در مورد چهار حمل coronavirus. “مدرسه ممکن است قادر به مهار آن بسته اقدامات لازم” دکتر مایرز گفت.

اگر نه, مدارس می تواند کمک به شیوع بیماری های جوجه کشی داده شده است که آنها در حال محصور امکانات که در آن دانش آموزان به خصوص آنهایی که جوان تر هستند به احتمال زیاد به مشکل بزرگ اجتماعی فاصله ذهن هرگز با پوشیدن ماسک. حتی اگر آن را معلوم است که کودکان نمی گسترش این ویروس موثر تمام آن را به یکی یا دو تا دانه زنجیره جدید.

تا کنون کشورهایی که بازگشایی مدارس پس از کاهش عفونت سطوح و تحمیل الزامات فیزیکی مانند فاصله و محدودیت در اندازه کلاس — را دیده اند افزایش coronavirus موارد است.

نروژ و دانمارک نمونه های خوبی هستند. هر دو بازگشایی مدارس در ماه آوریل یک ماه و یا پس از آنها بسته بودند اما آنها در ابتدا آنها را باز کرد تنها برای کودکان, نگه داشتن مدارس تعطیل تا بعد. آنها تقویت مطابق با روش و نگه داشته اندازه کلاس کوچک, کودکان در گروه های کوچک در زنگ تفریح و فضای بین میز. نه کشور شاهد افزایش قابل توجهی بوده است.

وجود دارد نشده است مطالعات علمی دقیق در مورد پتانسیل برای مدرسه مبتنی بر گسترش, اما یک دانش سطحی از گزارشات بسیاری از آنها هنوز کارشناسی تقویت این تصور که آن را به ناچار در معرض خطر.

اعتبار…آدم دین برای نیویورک تایمز

یک عکس فوری از یک مطالعه در ایرلند از شش افراد آلوده (دو دبیرستان دانش آموزان ابتدایی, دانش آموز و سه بزرگسالان) که صرف زمان در مدارس قبل از آنها بسته شد در ماه مارس ، این پژوهشگران تجزیه و تحلیل 1,155 مخاطبین از شش بیماران برای دیدن اگر هر حال پیدا شده است که تایید عفونت کروناویروس. اطلاعات تماس شامل شرکت کنندگان در فعالیت های مدرسه است که می تواند زمینه مناسبی برای انتقال مانند درس موسیقی در ابزار woodwind, گروه کر, تمرین و ورزش است. هیچ یک از دانش آموزان به نظر می رسد که به کامپیوتر افراد دیگر نویسندگان گزارش اضافه کرد که تنها مستند انتقال این ویروس به دو بزرگسالان که در تماس با یکی از آلوده بزرگسالان در خارج از مدرسه.

اما وجود داشته اند مبتنی بر مدرسه شیوع بیماری در کشورهای با بالاتر جامعه عفونت سطوح و کشورهایی که ظاهرا کاسته دستورالعمل های ایمنی بیش از حد به زودی. در اسرائیل این ویروس آلوده بیش از 200 نفر از دانشجويان و کارکنان پس از بازگشایی مدارس در اوایل ماه مه و برداشته محدودیت در اندازه کلاس چند هفته بعد با توجه به گزارش محققان دانشگاه واشنگتن.

مطالعات موردی در برخی از کشورها نشان می دهد تفاوت در انتقال ویروس در کودکان در مقایسه با کودکان بزرگتر است.

در یک جامعه در شمال فرانسه Crépy-en-Valois دو دبیرستان معلمان بیمار شد با Covid-19 در اوایل فوریه قبل از مدارس بسته شده است. دانشمندان انستیتو پاستور بعد تست مدرسه دانش آموزان و کارکنان برای coronavirus آنتی بادی است. آنها دریافتند آنتی بادی در 38 درصد از دانش آموزان 43 درصد از معلمان و 59 درصد از سایر کارکنان مدرسه دکتر گفت: Arnaud Fontanet متخصص اپیدمیولوژی در این موسسه که رهبری این مطالعه و عضو کمیته مشاوره به دولت فرانسه.

“به وضوح می دانید که این ویروس در گردش در دبیرستان” دکتر Fontanet گفت.

بعد تیم آزمایش دانش آموزان و کارکنان از شش مدرسه ابتدایی در جامعه است. تعطیلی مدارس در اواسط ماه فوریه ارائه یک فرصت برای دیدن اگر کودکان تا به حال تبدیل شدن به آلوده که در مدارس شد در جلسه نقطه زمانی که ویروس زده دانش آموزان دبیرستانی.

محققان دریافتند آنتی بادی در تنها 9 درصد از دانش آموزان ابتدایی, 7 درصد از معلمان و 4 درصد از کارکنان دیگر. آنها شناسایی دانش آموزان در سه مدرسه ابتدایی بود که با حضور در کلاس های حاد coronavirus علائم قبل از این مدارس بسته شده است. هیچ یک به نظر می رسد که آلوده به کودکان دیگر معلمان و کارکنان دکتر Fontanet گفت. دو نفر از کسانی که علامتی دانش آموزان خواهر و برادر در دبیرستان و سوم بود و یک خواهر که مشغول به کار در دبیرستان, او گفت:.

این تحقیق همچنین نشان داد که هنگامی که یک مدرسه ابتدایی دانش آموز آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی وجود دارد احتمال بسیار بالا است که پدر و مادر دانش آموز نیز آلوده شده است, دکتر Fontanet گفت. احتمال تقریبا به عنوان بالا به صورت پدر و مادر از دانش آموزان دبیرستانی. “هنگامی که من در زمان ما فکر می کنم آن را در آغاز این مدرسه نقل مکان کرد و به خانواده و سپس به دانش آموزان جوان,” او گفت:.

دکتر Fontanet گفت که این یافته ها نشان می دهد که کودکان بزرگتر ممکن است قادر به انتقال این ویروس به راحتی از کودکان.

این الگو همچنین ممکن است منعکس تجربه در اسرائیل که در آن یکی از بزرگترین مدرسه شیوع مربوط به حدود 175 دانش آموزان و کارکنان رخ داده در Gymnasia Rehavia میانی و دبیرستان را در اورشلیم.

وجود نظریه های مختلف در مورد اینکه چرا کودکان بزرگتر خواهد بود به احتمال زیاد برای انتقال این ویروس از کودکان. برخی از دانشمندان می گویند که کودکان کمتر احتمال دارد به Covid-19 علائم مانند سرفه و کمتر احتمال دارد که قوی, صحبت, صدای, که هر دو می تواند انتقال این ویروس در قطرات است. دیگر محققان در حال بررسی این که آیا پروتئین است که فعال کردن ویروس وارد سلول های ریه و تکرار کمتر فراوان در کودکان, محدود کردن شدت عفونت و به طور بالقوه توانایی خود را برای انتقال ویروس است.

آزمایش عفونت در مدارس ضروری است کارشناسان بهداشت عمومی گفت. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه آزمایش از دانش آموزان و یا معلمان تنها بر اساس علائم و یا سابقه قرار گرفتن در معرض. اما که نمی خواهد گرفتن هر کسی که آلوده است.

“ما می دانیم که بدون علامت و یا قبل از علامتی گسترش واقعی است و ما می دانیم که بچه ها کمتر به احتمال زیاد برای نشان دادن علائم اگر آنها آلوده نسبت به بزرگسالان,” دکتر گفت: مگان Ranney یک طب اورژانس دکتر و متخصص در بهداشت بلوغ در دانشگاه براون است. مدارس باید به طور تصادفی به آزمون دانش آموزان و معلمان او گفت: اما ممکن است که غیر ممکن است با توجه به کمبود بودجه و محدود تست حتی در بیمارستان ها

کشورهایی که بازگشایی مدارس اجرا شده اند طیف وسیعی از دستورالعمل های ایمنی.

اعتبار…پیتر اشنایدر/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

برخی از کشورها در ابتدا به ارمغان آورد تنها بخشی از خود دانش آموزان — کودکان در دانمارک و نروژ و بلژیک و سوئیس و یونان; کودکان بزرگتر در آلمان بر اساس این گزارش توسط محققان دانشگاه واشنگتن. بلژیک آورده و از دانش آموزان در شیفت روز در است.

چند کشور محدود اندازه کلاس اغلب اجازه می دهد حداکثر 10 تا 15 دانش آموزان در کلاس درس. بسیاری از محل میز چند پا از هم جدا. چندین کشور گروه کودکان در غلاف و یا گروه های با تعامل اجتماعی تا حد زیادی محدود به این گروه به خصوص در زنگ تفریح و ناهار.

ماسک-پوشیدن سیاست متفاوت است. در آسیا که در آن عمل با پوشیدن ماسک در طول فصل آنفولانزا شایع است بسیاری از کشورها هستند که نیاز به ماسک در مدرسه است. در جای دیگر برخی از کشورها لازم ماسک برای تنها برخی از دانش آموزان یا کارکنان مانند معلمان در بلژیک و دانش آموزان دبیرستانی در فرانسه با توجه به دانشگاه واشنگتن گزارش.

در آلمان دانش آموزان که تست منفی برای این ویروس را مجبور به پوشیدن ماسک بر اساس این گزارش که گفت که پس از باز شدن مدارس آلمان شاهد افزایش انتقال این ویروس در میان دانشجویان اما کارکنان مدرسه.

C. D. C. مشخص شده است در مراحل مدارس می توانند برای به حداقل رساندن خطرات برای دانش آموزان از جمله حفظ فاصله شش پا, شستن دست ها و پوشیدن ماسک.

“دستورالعمل در حال حاضر فوق العاده ضعیف گفت:” کارل Bergstrom, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن در سیاتل. او و دیگران گفت: آنها می ترسید که این توصیه را سیراب و حتی بیشتر در پاسخ به فشار سیاسی است.

C. D. C. کار کرده است در توصیه های جدید برای بازگشایی مدارس برای چند هفته در مشورت با سازمان هایی مانند انجمن ملی مدرسه پرستاران با توجه به C. D. C. سخنگوی. پنج برنامه ریزی اسناد و مدارک شامل راهنمایی در علامت غربالگری و ماسک صورت و یک چک لیست برای پدر و مادر یا نگهبان تلاش برای تصمیم گیری که آیا برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه. اما آنها را شامل نمی شود هر گونه اطلاعات در بهبود تهویه و یا محدود کردن هوابرد گسترش ویروس.

مدارس نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها به گردش هوای تازه, آیا با فیلتر کردن هوا پمپاژ آن از خارج و یا به سادگی با باز کردن پنجره ها گفت: Saskia Popescu بیمارستان اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا. مدرسه پرستاران مثل خانم کگن نیز نیاز به تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و روپوش و N95 ماسک.

وجود تفاوت در چگونه کشورهای دیگر در پاسخ هنگامی که coronavirus موارد شناسایی شده در مدارس با برخی از کشورها مانند اسرائیل و بسته شدن تمام مدارس تنها یک مورد و دیگران در نظر گرفتن هدف بیشتر رویکرد اعزام دانش آموزان و معلمان در کلاس درس تحت تاثیر قرار به خانه قرنطینه به مدت دو هفته.

دکتر کاترین ادواردز, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد طب اطفال در دانشگاه دانشکده پزشکی مشاوره نشویل مدارس در روز بازگشایی نزدیک. او گفت: این منطقه است که هنوز هم ارزیابی تا چه حد از هم جدا میز باید باشد. “برخی از مردم می گویند شما فقط نیاز به سه پا و دیگران می گویند شما نیاز به شش فوت و دیگران تعجب می کنم که با آئروسل موضوع ما نیاز داریم بیشتر فاصله؟”

دکتر ادواردز گفت: او نا امید شده بود توسط نشویل تصمیم اعلام کرد روز پنج شنبه برای انجام کلاس های آنلاین برای ماه اول مدرسه حداقل تا روز کارگر.

نگه داشتن مدارس بسته برای یک مدت طولانی کشش نگران کننده است پیامدهای اجتماعی و علمی و توسعه و رشد کودک ، آن را نیز آشکار شد در این بهار که انکار کودکان یک مدرسه واقعی روز عمیقتر نژادی و نابرابری اقتصادی.

“واقعا وجود دارد آسیب به کودکان و نوجوانان اگر آنها به مدرسه نمی روند” دکتر ادواردز گفت. “من فکر می کنم ما باید به فکر می کنم از بچه ها و گرفتن آنها را به بازگشت به مدرسه با خیال راحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im