چگونه به قرنطینه خودتان

در خانه بمانند مگر اینکه شما باید یک پزشک را ببینید. هیچ کار مدرسه و یا خرید. اگر شما باید بیرون آمدن از اتاق خود پوشیدن یک ماسک. و به اشتراک نمی حوله.

اگر شما در میان هزاران نفر از آمریکایی ها در حال حاضر خود قرنطینه به دلیل احتمال عفونت با کوروناویروس اینها تعداد کمی از خانه های جدید, قوانین, حسن نیت ارائه میدهد محلی خود مقامات بهداشت و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

در میان مردم گفت: به عزت قرنطینه خود را منزوی و یا در خانه ماندن مردم از بازگشت از قطعات از چین و ایران, کسانی که در حال توسعه علائم پس از گذراندن زمان در کشورهای دیگر با جامعه پایدار و انتقال و کسانی که با هیچ شناخته شده قرار گرفتن در معرض که بیمار هستند.

اما بسیاری از افراد که اصلا مناسب منظمی به هر یک از این دسته بندی ها و نمی خواست به ماندن در خانه هستند انتخاب seclude خود را به هر حال از آنجا که آنها نمی خواهند برای قرار دادن دیگران در معرض خطر است. کالیفرنیا بیش از 5500 نفر در قرنطینه. بیش از 2,700 در انزوا در شهر نیویورک به تنهایی.

این صدا ممکن است مانند یک تعطیلات از واقعیت یک زمان ایده آل برای شراب خواری در Netflix بکشد و گرفتن در خواب. در واقع, آن را آسان به خود را قفل و دور از خانواده و دوستان است. عملی وجود دارد و چالش های لجستیکی و خمیازه کشیدن شکاف در مقام مشاوره است که آن را حتی سخت تر است.

شرایط استفاده از خانه انزوا می تواند طاقت فرسا و ممکن است برای دو هفته است که فرض دوره کمون ویروس. آن است که به خصوص به چالش کشیدن اگر شما کودکان و یا افراد مسن بستگان برای مراقبت و یا زندگی در تنگ چهارم با تعداد زیادی از هم اتاقی.

انزوا اگر شما در حال آلوده شده اند و یا در معرض coronavirus شما باید seclude خود را از شریک زندگی خود را خود مشاوره ازدواج و مشاوره خود را و کودکان و سالمندان خود را ، شما نباید حتی حیوان خانگی سگ خود را. و قطعا هیچ snuggling با حیوان خانگی خود را (بدون زدن).

اگر شما اتاق خود را باید تعیین شده برای خود را منحصر به فرد استفاده کنید. شما باید با استفاده از یک حمام جداگانه اگر شما یک.

هیچ بازدید کنندگان و کارکنان مگر اینکه آن را کاملا ضروری است. آیا اتوبوس یا مترو حتی یک تاکسی.

ماسک اگر شما باید در اطراف افراد دیگر در خانه خود و یا در یک ماشین چون شما در راه خود را به دکتر مراجعه کنید و تنها پس از شما به نام اول شما باید پوشیدن یک ماسک و هر کس دیگری باید بیش از حد.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

اما در ابتدا شما یا یکی از دوستان یا اعضای خانواده باید برای پیدا کردن ماسک که به فروش می رسد و تقریبا در همه جا.

بهداشت اگر شما سرفه یا عطسه شما باید پوشش دهان و بینی خود را با دستمال و دور با استفاده از بافت در یک صف سطل زباله می تواند. سپس شما باید بلافاصله دستهای خود را با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه.

شما می توانید با استفاده از ضد عفونی کننده اگر شما می توانید آن را پیدا کنید اما آب و صابون ترجیح داده می شوند.

حتی اگر شما در میانهی شب سرفه یا عطسه شما باید دستهای خود را اغلب و اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان اگر شما فقط آنها را شسته.

ضد عفونی کردن به اشتراک نمی, غذاهای, ليوان, فنجان, قاشق, حوله یا ملافه با هر کسی (از جمله حیوانات خانگی خود را). شستن این موارد پس از استفاده از آنها.

کانتر کابینت آشپزخانه دستگیره های درب دستشویی و وسایل توالت همراه, کیبورد تبلت و میز کنار تخت در نظر گرفته شده “بالا-سطوح تماس” — پاک کردن آنها اغلب با یک خانواده پاک کننده.

اغلب پاک کردن سطوح است که ممکن است آلوده به مایعات بدن از جمله خون و مدفوع.

نظارت بر نگه داشتن چشم در سلامت و پزشک تماس بگیرید اگر علائم شما در حال بدتر شدن است. مطمئن شوید که به کارکنان پزشکی شما در حال نظارت برای coronavirus.

خانواده , اعضای, اعضای خانواده و دیگر سرنشینان باید مانیتور علائم بیمار و تماس با ارائه دهنده سلامت اگر آنها را به یک به نوبه خود برای بدتر است.

مشاوره ازدواج و مشاوره می توانید با رفتن به محل کار یا مدرسه اما آن را برای رفتن به کار خود را به انبار کردن مواد غذایی, انتخاب کنید تا نسخه مراقبت از قرنطینه نگه دارید و به جای پاک کردن. آنها می تواند پاک کردن دستگیره های درب و کانتر بارهای رختشویی و لباسشویی دست خود را — زیادی.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

هنگامی که در اطراف بیمار و اعضای خانواده باید پوشیدن یک ماسک و ماسک و دستکش و اگر آنها را از تماس با مایعات بدن ، این را باید دور ریخته شود بلافاصله هرگز مورد استفاده مجدد قرار.

سالمندان و اعضای خانواده و کسانی که با شرایط مزمن پزشکی هستند در معرض اگر آنها آلوده هستند. تماس با منزوی فردی باید به حداقل برسد.

دیگر ساکنین خانه باید شستن دست های خود را اغلب و اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان با دست نشسته. آنها باید در یک اتاق جدا از این که از در معرض و یا فرد بیمار. اگر امکان پذیر است, دیگر اعضای خانواده نباید به اشتراک گذاشتن یک حمام با منزوی فرد است.

آنها باید نظارت بر سلامت خود را بیش از حد و پزشک تماس بگیرید اگر آنها دچار سرفه یا تنگی نفس.

هیچ یک از شما می پردازد برای خود شده است. هیچ بازپرداخت برای محصولات شما ممکن است نیاز به هیچ دولت پرداخت می شود پرستار به توقف در خانه و کمک کردن. خود قرنطینه یک سختی برای هر دو کسانی که خانواده ها و کسانی که به تنهایی زندگی می کنند.

نه هر کس می تواند کار از راه دور. دو هفته غیبت از محل کار می تواند مالی زیادی تلفات در دستمزد ساعتی کارگران که به ساعت و نشان می دهد تا برای دریافت پرداخت می شود یا که بخشی از اجرای اقتصاد با هیچ یک کارفرما.

بسیاری از آمریکایی ها شاید بیشتر زنده به چک چک.

“ما باید به مداخلات اجتماعی برای تشویق و حمایت از انزوا و یا ما محکوم به فنا هستند” گفت: آرتور کاپلان استاد اخلاق زیستی در دانشگاه نیویورک Langone Medical Center.

مردم با هیچ بیمه درمانی ناکافی بیمه یا بدون دکتر به طور منظم خواهد شد تمایلی به دنبال مراقبت اگر آنها را نشانه ترس تند صورتحساب های پزشکی او اشاره کرد. مستند نشده افراد ترس از در حال کشف و تبعید و ممکن است برای جلوگیری از تشخیص و مراقبت است.

“من نمی بینیم دولت و یا دولت فدرال آماده شدن برای این به هیچ وجه” دکتر کاپلان اضافه شده است.

سناتور پتی موری دموکرات واشنگتن و نماینده رزا DeLauro دموکرات از کنتیکت, معرفی قانون که نیاز به تمام کارفرمایان اجازه دهید به کارگران تعلق هفت روز مرخصی استعلاجی در حالی که ارائه یکی دیگر از 14 روز برای استفاده فوری در بهداشت عمومی اورژانس.

واشنگتن وب سایت می گوید: وزارت بهداشت می تواند با کمک مواد غذایی برای کسانی که قادر به ترک خانه های خود و حتی مداخله با کارفرمایان از طرف آنها در صورت لزوم.

ارائه برای افرادی که فداکاری برای خوب بیشتر بسیار مهم است گفت: لارنس Gostin یک استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون و مدیر سازمان بهداشت جهانی همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون است.

“ما باید به یک اجتماعی جمع و جور: اگر شما بیمار هستید, آیا شما کردم Covid-19 یا نه شما باید خودتان را جدا از جامعه” آقای Gostin گفت. “که خود را بخشی از معامله شما در حال انجام آن را برای خود و همسایگان خود را در خانواده و جامعه خود را.”

“در مقابل” او گفت: “ما به عنوان یک ملت مدیون شما حق انسانی دوره از جدایی که در آن دیدار ما نیازهای ضروری مانند دارو و مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی و بیمار پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>