چگونه به آماده شدن برای Coronavirus: ماسک شستن دست و ماسک و بیشتر

در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید:

  • نگه داشتن دستان خود را تمیز نگه دارید و فاصله خود را از افراد بیمار
  • ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید
  • مگر اینکه شما در حال حاضر آلوده ماسک صورت کمک نخواهد کرد
  • انبار کردن وسایل خانه داری, پزشکی و منابع
  • آماده کردن خانواده خود و ارتباط خود را طرح
  • با کودکان آرامش خود را حفظ و حمل در — و دریافت واکسن آنفولانزا
  • در مورد بازار سهام ؟ یک نفس عمیق بکشید.

Coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان با صدها بیمار و نزدیک به 20 مرگ و میر در ایالات متحده است.

کارشناسان بهداشت و درمان شده اند و هشدار داد که این ویروس در این کشور اجتناب ناپذیر است. این بدان معناست که آن زمان برای آماده سازی خانه و خانواده خود در مورد جامعه خود را تحت تاثیر قرار است.

مهم: وحشت نکنید. در حالی که شیوع بیماری جدی بهداشت عمومی نگرانی اکثر کسانی که قرارداد coronavirus نمی شود به طور جدی بیمار است و تنها درصد کمی نیاز به مراقبت های ویژه.

توسط زیر برخی از گام های اساسی شما می تواند کمک به کاهش خطر ابتلا و انجام بخشی خود را برای محافظت از دیگران است.

آن را به ارزش تکرار دوباره و دوباره: شستن دست های خود را. خیس, دست های خود را با آب سالم و تمیز و سپس کف آنها را با صابون; همین حالا پشت دست خود را بین انگشتان دست خود را و یا در زیر ناخن های خود را. مطمئن شوید که به اسکراب برای حداقل 20 ثانیه (و یا در مورد زمان آن طول می کشد به خواندن “تولدت مبارک” دو بار) و خشک کردن آنها را با یک حوله تمیز یا اجازه دهید آنها را خشک.

بر اساس الکل دست عفونی است که باید مالیده و در حدود 20 ثانیه نیز می تواند کار کند اما این ژل باید دارای حداقل 60 درصد الکل است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه شما برای جلوگیری از دست زدن به چشم و بینی و دهان با دست نشسته (سخت ما می دانیم).

در ضمن اگر کسی دیگری است که نشان آنفولانزا یا سرماخوردگی-علائم مانند سعی کنید به ماندن شش فوت دور. اگر که ممکن است حتی کمی فاصله مفید است و به عقیده کارشناسان به عنوان ویروس به نظر می رسد به گسترش از طریق قطرات در هوا از یک سرفه یا عطسه.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

عطسه یا سرفه خود را ؟ مستقیم آن را به آرنج خود را, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از ترک میکروب ها در دست های خود را پس از آن می تواند به سرعت گسترش یافته و به دیگر سطوح. راه های دیگر به صورت هوشمند شامل استفاده از “ابولا دست دادن” که در آن شما خوش آمد می گوید دیگران با آرنج ضربه و فشار دادن دکمه های آسانسور با یک بند انگشت به جای یک انگشت.

Coronavirus شروع می شود عمیق در ریه ها و شایع ترین علائم تب و سرفه خشک و به دنبال آن خستگی و تنگی نفس. اگر شما هر یک از این علائم لطفا هر تلاش برای باقی می ماند در خانه. آیا رفتن به دفتر; درایو نیست بچه ها به مدرسه نمی رفتن به فروشگاه نمی سوار حمل و نقل عمومی. اگر کودکان نمایشگاه هر گونه بیماری آنها بیش از حد باید از مدرسه به خانه.

تماس با کارفرمای خود و اطلاع از بیماری خود و کشف کردن که چگونه به بهترین مدیریت کار خود را از خانه.

اگر شما شروع به یک تب بالا تنگی نفس و یا هر گونه دیگر بیشتر جدی علامت بهترین کاری برای انجام این است که برای تماس با دکتر خود را به اجازه دهید آنها را می دانیم و پرس و جو در مورد گام های بعدی. (تست برای coronavirus متناقض است راست, در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی تست کیت و آن را خطرناک برای افراد مبتلا به کروناویروس برای رفتن به مطب و خطر آلوده کردن دیگران است. پس لطفا دنبال دستورالعمل های پزشک خود را.) بررسی C. D. C. سایت و محلی خود را در بخش بهداشت و درمان برای مشاوره در مورد چگونه و در کجا به آزمایش می شود.

ماسک صورت تبدیل شده اند تقریبا مترادف با شیوع کروناویروس در خارج از کشور, اما آنها نمی زیادی برای محافظت از شما — فولاد ترین ماسک ها بیش از حد شل برای جلوگیری از استنشاق ویروس.

C. D. C. و متخصصان بیماری های عفونی توصیه نمی ماسک صورت اگر شما سالم هستید.

اما اگر شما مراقبت های بهداشتی کارگران و یا در حال مراقبت از افراد بیمار در خانه و یا در یک مرکز مراقبت های بهداشتی شما باید یک.

اگر شما در حال آلوده ماسک می تواند کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. موثر ترین به اصطلاح N95 ماسک که بلوک 95 درصد از ذرات بسیار کوچک.

روز شنبه, جراح عمومی مردم خواست تا برای جلوگیری از انباشت ماسک هشدار داد که آن را نمی خواهد کمک کند در برابر گسترش coronavirus اما دور را مهم منابع از متخصصان مراقبت های بهداشتی.

کارشناسان نشان می دهد جوراب ساق بلند مدت حداقل 30 روز عرضه هر نسخه مورد نیاز و شما باید در نظر انجام همین کار را برای آیتم های خانگی مانند مواد غذایی و کالاهای اساسی و مواد شوینده رختشویی و پوشک اگر شما بچه کوچک.

به یاد داشته باشید مصرف الکل خوب است ضد عفونی کننده برای coronaviruses بنابراین مطمئن شوید که برای نگه داشتن سطوح در خانه خود را تمیز. پرتاب کردن آن بافت ها در یک سبد کاغذ باطله شما پس از ضربه به بینی خود را.

C. D. C. همچنین توصیه تمیز کردن “لمس بالا” سطوح مانند تلفن های همراه و قرص.

دفعات بازدید: چگونه به ضد عفونی کردن فضای خود را در یک هواپیما.

فراتر از اقلام فیزیکی آماده سازی خانه خود را برای یک پتانسیل شیوع در ایالات متحده آمریکا با ماندن تا به تاریخ با اخبار موثق منابع از جمله سایت های بخش بهداشت محلی تان.

مطمئن شوید که هر عضو از خانواده است که تا به امروز در هر و همه شرایط اضطراری در نظر دارد.

حتما در ارتباط با مدرسه فرزندتان چه نوع از برنامه های در حال تاسیس برای هر نوع تغییر برنامه از جمله زود اخراج و یا آنلاین آموزش. و اگر شما پدر و مادر مسن و یا بستگان و یا اعضای خانواده با هر گونه نگرانی سلامت, مطمئن شوید که شما باید یک برنامه برای مراقبت از آنها را اگر آنها مریض است.

نیز وجود دارد برخی از اطمینان است که می توان با ایجاد یک اورژانس خانواده چک لیست است که می تواند پاسخ به پرسش های اساسی در مورد تخلیه منابع و منابع — به خصوص اگر شما هر گونه پیش شرط و یا بیماری. C. D. C. فراهم می کند یک چک لیست اینجا.

محافظت از کودکان خود را با در نظر گرفتن همان اقدامات احتیاطی شما را در طول فصل سرما و آنفلوانزا: تشویق شستن مکرر دست, حرکت دور از افرادی که سرفه یا عطسه و دریافت واکسن آنفولانزا.

کارشناسان توصیه می گرفتن واکسن آنفولانزا اشاره کرد که واکسیناسیون کودکان بهترین حفاظت برای افراد مسن در برابر پنومونی باکتریایی.

در حال حاضر وجود دارد هیچ دلیلی برای پدر و مادر به نگرانی کارشناسان می گویند و خبر خوب این است که coronavirus موارد در کودکان بسیار نادر بوده است.

هنگامی که صحبت کردن با کودکان خود در مورد شیوع, مطمئن شوید که شما برای اولین بار ارزیابی دانش خود را از ویروس ها و است که شما خود را پردازش اضطراب. این مهم است که شما نمی اخراج ترس خود را و صحبت کردن با آنها در یک سطح مناسب است.

بنابراین آرامش خود را حفظ و اگر وجود دارد شیوع در جامعه خود عمل آنچه شناخته شده به عنوان “اجتماعی فاصله” که به معنی بیشتر تلویزیون bingeing در خانه و سفر کمتر به پارک.

با وجود بازارهای مالی در غلتک coaster, بار مالی نویس ران Lieber می گوید کمی وجود دارد و به دلیل احساس خطر می شود در دراز مدت. پس از همه “سهام چگونه پس انداز خود را مبارزه با تورم در بازار است و نه مطلق پروکسی برای امور مالی شخصی خود را و شما در حال بازی یک بازی طولانی.”

کارشناسان می گویند که مردم در حال حاضر باید احساس “خیلی راحت” سفر به مقصد در ایالات متحده آمریکا مانند کالیفرنیا و فلوریدا “اما که می تواند به سرعت تغییر کند.”

برای سفر به خارج از کشور چک سفر از هشدارهای C. D. C. است که توصیه که مسافران جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین, کره جنوبی و ایتالیا و ایران.

روز یکشنبه وزارت امور خارجه هشدار داد آمریکایی ها علیه سفر در کشتی های کروز; افراد مسن و یا کسانی که با سیستم ایمنی بدن باید در نظر تعویق انداختن سفر غیرضروری در مجموع دکتر گفت: Fauci. بسیاری از کسب و کار از جمله Facebook و آمازون به تعویق افتاد ترین کارمند سفر در دسترس نباشد.

این بار نیز منتشر نقشه های تعاملی نشان می دهد که در آن مقامات هشدار سفر.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 113,700 مردم در حداقل 97 کشور جهان است.

“هر دلیلی لغو” سفر بیمه می تواند از شما محافظت می کند اما آن را به شما هزینه. حتما می دانید خواندن چاپ خوب به درک شرایط.

انتظار می رود که سفر خود را ممکن است مختل شود یا این که سایت های محبوب و یا جاذبه های ممکن است بسته یا محدود ارائه ساعت.

هنوز هم اگر شما بیمار هستند سفر نیست. زنان باردار و دیگران با سیستم ایمنی بدن نیز باید فکر می کنم دو بار در مورد غیر ضروری سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im