چگونه به یک غیر پزشکی coronavirus ماسک صورت – بدون دوخت و دوز مورد نیازمراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در حال حاضر توصیه می کند که همه آمریکایی ها پوشیدن ماسک صورت در عمومی به منظور کاهش انتقال Covid-19. از آنجا که وجود دارد گسترده کمبود پزشکی-درجه ماسک صورت و رهبران و کارشناسان معتقدند کسانی که باید محفوظ است برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی افراد تا حد زیادی ساخت ماسک صورت در خانه.

Jeremy Howard, یک دانشگاه سان فرانسیسکو محقق و بنیانگذار شرکت از ماسک 4 تمام توضیح می دهد که چگونه برای ایجاد خود را با دوخت های مورد نیاز.

نسخه یک – تی شرت facemask:
t-shirt
 1. شروع با یک تی شرت ترجیحا 100% پنبه – هر چیزی را انجام خواهد داد تا زمانی که آن را بیش از حد نازک و طرح الگوی ماسک. خط پایین باید فقط زیر بغل, از پیراهن. اطمینان بخشی است که می رود در صورت خود را به اندازه کافی بزرگ است برای پوشش بینی و دهان خود را.

 2. برش در امتداد خطوط از طریق هر دو طرف پیراهن خود را به طوری که ماسک دارای دو لایه است.

 3. محل پین ایمنی در پایین و قرار دادن یک تکه کاغذ حوله یا فیلتر قهوه در بین دو لایه از تی شرت. این عمل به عنوان یک فیلتر اضافی و استوار در بالای ایمنی پین.

 4. امن ماسک در اطراف مقابل صورت خود را پوشش بینی و دهان خود را. کراوات بالا تسمه زیر پشت سر و ته تسمه در بالای سر خود را. است که اطمینان حاصل شود خوب و مناسب در زیر چانه خود را. پوشش دهان خود را, شما در حال حاضر محافظت کسانی که در اطراف شما و بهتر و مناسب تر از شما در حال رفتن به همچنین محافظت از خودتان.

نسخه دو – دستمال ماسک صورت:

ماسک دستورالعمل CDC — تلفن همراه و رومیزی
 1. شروع با یک دستمال و دو مو روابط. باندهای لاستیکی درست هستند نیز اگر چه آنها کمتر خواهد بود و راحت.

 2. دنبال دستمال در نیمه, در امتداد یک محور افقی و خوب می باشد.

 3. محل تکه کاغذ حوله یا فیلتر قهوه در مرکز دستمال. برابر بالا به پایین و پایین به بالا به طوری که فیلتر قهوه یا حوله کاغذی استوار در برابر.

 4. محل اول خود الاستیک حدود یک سوم از راه را در از لبه دستمال. محل دوم الاستیک یک سوم از راه را در از طرف دیگر. دو پاککن باید در مورد یک دست-عرض از هم جدا.

 5. برابر سمت چپ در سمت مرکز و سپس برابر سمت راست در سمت مرکز tucking سمت راست به سمت چپ فلپ.

استفاده و مراقبت از خود را ماسک:

 • آیا پوشیدن نیست آن را در صفحه اصلی و آیا پوشیدن نیست آن را در ماشین مگر اینکه شما با افراد خارج به طور منظم خود را گروه خانواده. آیا پوشیدن نیست آن را بیش از حد لازم – فقط آن را می پوشند زمانی که شما در یک محل عمومی مانند یک سوپر مارکت که در آن شما ممکن است در 6ft از مردم است. این ممکن است لازم باشد در یک پارک و یا در یک خیابان آرام با چند پیاده هنگامی که شما در حال حرکت در اطراف.

 • همین حالا حذف ماسک را تا زمانی که شما در خانه و یا در یک محل که در آن شما می توانید دست خود را بشویید و جلوگیری از آمدن در عرض 6ft از افراد دیگر است. هنگامی که شما پاک کردن ماسک برای جلوگیری از دست زدن جلوی آن را در مورد شما تنفس قطرات آلوده که در حال حاضر می تواند وجود دارد.

 • حذف و دور از حوله کاغذی قرار دادن. محل استراحت از ماسک در آب صابون خیس کردن آن را به مدت دو دقیقه و سپس شستشو و آبکشی کنید. هر نوع صابون ظرف صابون و مواد شوینده رختشویی صابون – انجام خواهد شد. سپس دستهای خود را بشویید و ضد عفونی کردن با سفید کننده الکل و یا هر چیزی که شما را لمس کرد و پس از مصرف کردن ، هرگز استفاده مجدد از یک ماسک بدون شستن آن را برای اولین بار.

 • زمان بعدی شما به پوشیدن ماسک به یاد داشته باشید به جای کاغذ حوله قرار دهید.

 • اگر شما علائم گرفتگی بینی و سرفه و تب – اقامت در داخل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>