چگونه به میزبان اجتماعی فاصله کباب

در اینجا یک اصل برای سرگرم کننده در سن Covid-19: تنها راه برای گرد هم آوردن مردم است به شکل از چگونه به نگه داشتن آنها را از هم جدا.

پس در اخیر آبی-skied بعد از ظهر من کشیده یک نوار اندازه گیری به شش پا در حالی که شوهر من دانیل مرتب صندلی تاشو و تلویزیون جداول در ما محدود بروکلین حیاط خلوت. ما تا به حال فقط به اندازه کافی اتاق برای هفت نفر در یک فاصله بیضی شکل: چهار مهمانان به علاوه ما از سه خانواده. من مثبت مبتلا به دوار سر در چشم انداز پخت و پز برای دوستان برای اولین بار از زمان همه گیر آغاز شد.

در بارانی مارس به نیویورک وارد مستند و ما نشسته اند در جای خود من و خانواده ام سعی کردم به خودکفایی توسط جوراب زنانه ساقه بلند در لوبیا و ماکارونی و آنچه ما فکر می شد به مراتب بیش از حد بسیاری از موارد از شراب. (آن نبود.) ما احساس نامشخص در مورد خرید مواد غذایی و دریافت بسته بودند و تبدیل شدن به اضطراب در مورد آنچه که در کمین هر تعامل انسان. اما پس از چند هفته متوجه شدیم این بود که تعامل انسان ما گاهی بیشتر است. نه لوبیا و نه شراب.

هر زوم ساعت کوکتل با دوستان و خانواده تا به حال یک لبه از غم و اندوه و هر مجازی quarantini به نظر می رسید به شدت چنگال قطع ارتباط تا آنجا که سرکوب آنها.

ما مصمم به پیدا کردن یک راه برای سرگرم کردن با خیال راحت و در فرد.

بسته به جایی که شما زندگی می کنند هدایت از مقامات محلی خود را و سطح راحتی خود را, ممکن است ممکن است برای دریافت با هم در خارج از در کوچک جسمی فاصله گرفته گروه های که در آن مهمان می تواند باقی می ماند حداقل شش فوت دور از یکدیگر است. حتی به ما پیامک ما دعوت ما می دانستیم که هیچ راهی وجود دارد که مردم بیش از آن بود که 100 درصد امن است. اما وجود دارد راه هایی برای کاهش خطرات.

اهداف ما بودند به عنوان دقیق به عنوان ما می تواند با توجه به دانش ما از ویروس و استفاده از آسایش در آستانه از مهمترین و اضطراب فرد در گروه به عنوان راهنمای ما. زیرا در حالی که همه گیر و مقررات جدید بود برای همه ما ساخت مهمانان احساس راحتی و خوش آمدید در خانه ما نیست.

اعتبار…اندرو Purcell برای نیویورک تایمز. سبک غذا: کری Purcell.

اگر چه بسیاری از کارشناسان معتقدند که شانس ابتلا به کروناویروس از دست زدن به اشیاء کم است مطالعات نشان داده اند که تحت شرایط ایده آل این ویروس زندگی می کنند در یک سطح تا 72 ساعت است. Quarantining موارد به مدت سه روز و باز کردن آنها را با دست دستکشهایش ریخته خواهد به کاهش خطر ابتلا به یک نقطه قابل قبول برای همه در حضور و غیاب.

اولین گام برای قرنطینه کارد و چنگال.

من قرار دادن مجموعه ای از صفحات, ظروف نقره و دستمال را در یک سینی جداگانه برای هر گروه پیچیده سپس هر سینی در یک کیسه. من هم پیچیده قوطی آب معدنی و فردی کیسه های فانتزی و چیپس سیب زمینی.

ما نیز تا به حال کمی بی دست و پا تجربه در ارسال قبل از مهمانی گروه ایمیل به استراتژی مورد حمام.

همه درگیر توافق کردند که آنها احساس خوب در مورد به اشتراک گذاری آن — تا زمانی که تنها یک فرد نقاب به خانه رفت و تا زمانی که هر کس وعده داده شده را ببندید تا قبل از سیفون. (چه به طور معمول T. M. I. ضروری می شود دانش در طول یک بیماری همه گیر.) ما در سمت چپ کاغذ حوله و مقدار زیادی از صابون دست روی سینک همراه با مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب و یک بطری اسپری با 70 درصد ایزوپروپیل الکل برای misting دستگیره و دستگیره.

روز, پارتی, دنیل من و جامعی بر روی دستکش و بسته بندی یخ پر کولر با آب معدنی و قوطی فاصله از هم جدا برای آسان گرفتن. (ما نیز مجموعه ای از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب کنار کولر.) در هر گروه جداگانه تاشو تلویزیون جدول بعدی به دقت فاصله صندلی و روی میز ما مجموعه ای از کیسه های سیب زمینی چیپس بعدی به یک canapé-اندازه ضد عفونی کننده دست. این نبود فراوان کار افتاده d’oeuvres گسترش من استفاده می شود به, اما چیپس و Purell است و قطعا وعده دسته کوچک موسیقی جاز از سال 2020 است.

بعد از این همه برنامه ریزی و لجستیکی ترتیبات پخت و پز خود را ضربه محکم و ناگهانی. ما در خدمت مواد غذایی به طور مستقیم کردن کوره و هر مهمان کشیده لوله کشی-داغ خدمت کردن آتش با ظروف خود را. حداقل خطر حداقل سر و صدا.

اعتبار…اندرو Purcell برای نیویورک تایمز. سبک غذا: کری Purcell.

کباب ران مرغ بودند انتخاب آسان. من می توانم در آن بخیسانید و آنها را در یک زنجبیلی بالزامیک لعاب جلوتر از زمان. و بر خلاف بزرگ, ضخامت استیک یا پا از گوشت آنها نمی نیاز به کنده کاری شده و یا به کار گرفته شده پس از پخت و پز. فیله ماهی هات داگ و همبرگر (ساخته شده با گوشت واقعی یا وگان گوشت) و فرد لغو احکام صادره نیز مناسب را انتخاب کند.

فقط با احتیاط از garnishes و چاشنی; کمتر بهتر. اگر شما نمی توانید تصور کباب بدون سس گوجه فرنگی و خردل و یا Sriracha به هر گروه خود را از بطری یا شیشه استفاده از دستکش در دست قرار داده و به وعده های کوچک در ramekins یا از مردم را به خود چاشنی. این صادق است برای چیزهایی مانند روغن زیتون و نمک و فلفل بیش از حد. حداقل مطمئن شوید که مقدار زیادی از خدمت قاشق در آماده یکی برای هر گروه و همچنین حوله کاغذی و دستمال در دست بنابراین هر کس می تواند پاک به عنوان مورد نیاز است.

چند آیتم های منو را می توان در پیش ساخته شده و برای کسانی که در مورد ما دوباره به دنبال سه روز قرنطینه حکومت ترک همه چیز را پوشانده در یخچال و بیرون کشیدن اقلام با دست دستکشهایش ریخته فقط قبل از خدمت.

اعتبار…اندرو Purcell برای نیویورک تایمز. سبک غذا: کری Purcell.

به عنوان یک چاشنی برای ذرت کبابی, من ساخته شده هالاپینیو-فتا کره بسته بندی بخش های فردی در کاغذ و چرخاندن به پایان می رسد به عنوان اگر هر برگزار غول پیکر, شیلی نکردم تااینکه. کره نیز کار به همان اندازه نیز قطعه قطعه شده در بالا از دیگر سبزیجات گریل شده — فلفل بادمجان قارچ کدو سبز — ذوب به خامه شور به آرامی سس تند.

من میل شخصی ramekins بدون پخت تافی پودینگ سه روز آینده. آنها متراکم و ultracreamy با یک خط تیره از ملاس به تشدید تلخ و شیرین شکر قهوه ای.

اعتبار…اندرو Purcell برای نیویورک تایمز. سبک غذا: کری Purcell.

و در نهایت هنگامی که آن را به ریختن شراب و batched, کوکتل, ما دستور مهمانان ما به ترک شیشه روی میز و سپس چند قدم به عقب در حالی که دانیل یا من پر آن را بدون دست زدن به.

برنامه ریزی زمان زیادی فکر بیشتر از احزاب قبل از این عادی است و همه ما نیاز به چوب به یک آگاه choreography به مطمئن شوید که ما نگه داشته ما فاصله است.

هنگامی که دوستان ما نشان داد تا آن سخت بود در ابتدا به یاد داشته باشید هر حکومت و این احساس کاملا عجیب به آغوش و بوسه سلام.

اما به عنوان هر کس در حل و فصل شش فوت از هم جدا گیلاس شراب در دست ما به تدریج کاسته خارج از تداخل و به خاطر آنچه آن را مانند به خوردن و نوشیدن با عزیزان در یک شب گرم تابستان. که احساس معلوم نشده بود کمی تغییر.

ی دستور غذاها: ذرت کبابی با هالاپینیو-فتا کره | زنجبیلی کباب ران مرغ با سوخته هلو | بدون پخت تافی پودینگ

شیرین و ترش طعم این مرغ گریل ظرف را در یک شریک: شراب سفید و به خصوص به آرامی شیرین rieslings از Mosel ولی از آلمان است. این شراب خوب است که تعادل طعم شیرین با پر جنب و جوش اسیدیته در هیجان انگیز لبه تیغ خواهد اکو هلو و زنجبیل و سرکه رایحه با طراوت وضوح. نگاه برای بطری های برچسب brett vogel و spätlese. لغات شیرین شراب? شما می توانید سعی کنید خشک آلمانی rieslings (بسیاری از برچسب trocken) یا pinot gris یا gewürztraminer از Alsace. برای بسیاری از gewürztraminer که می تواند بوی گل رز خامه سرد و lychees است طعم به دست آورد. این غذا می تواند یک زمان خوب برای به دست آوردن آن است. خوب دیگر جایگزین می باشد مون blancs از Loire یا در جای دیگر و خشک شراب گازدار. همچنین شایان ذکر است: شما نمی توانید به اشتباه با ابجو کم الکل گندم یا آبجو. اریک آسیموف

دنبال NYT مواد غذایی در توییتر و NYT پخت و پز در Instagram, Facebook, YouTube و پینترست. دریافت به روز رسانی منظم از NYT, آشپزی با پیشنهادات دستور آشپزی, راهنمایی و مشاوره خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de