چگونه جهان از دست رفته Covid-19 خاموش پخش

Symptomless انتقال باعث می شود coronavirus مراتب سخت تر برای مبارزه با. اما مقامات بهداشت برکنار خطر برای ماه هل دادن گمراه کننده و متناقض ادعا می کند در صورت نصب شواهد.


مونیخ — دکتر Camilla Rothe بود ترک شام زمانی که دولت آزمایشگاهی به نام با تعجب نتیجه آزمون. مثبت است. آن Jan. 27. او تا به حال فقط کشف آلمان اولین مورد از جدید کروناویروس.

اما تشخیص ساخته شده است ندارد. بیمار او یک تاجر از نزدیکی یک خودکار قطعات شرکت می تواند آلوده شده توسط تنها یک نفر: یک همکار و بازدید از چین است. و این که همکار نبوده است مسری.

بازدید کننده تا به حال به نظر می رسید کاملا سالم در طول اقامت او در آلمان است. بدون سرفه یا عطسه هیچ نشانه ای از خستگی و یا تب در طول دو روز از جلسات طولانی. او گفت: همکاران که او شروع به احساس بد بعد از پرواز به چین است. روز بعد او آزمایش مثبت برای coronavirus.

دانشمندان در آن زمان بر این باور بودند که تنها افراد با علائم می تواند گسترش coronavirus. آنها فرض این عمل مانند ژنتیکی آن پسر عموی سارس.

“افرادی که می دانید بیشتر در مورد coronaviruses از من انجام شد کاملا مطمئن” به یاد می آورد دکتر Rothe, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مونیخ بیمارستان.

اما اگر کارشناسان در اشتباه بودند اگر این ویروس می تواند از به ظاهر سالم حامل و یا افرادی که هنوز در حال توسعه علائم انشعابات بودند به طور بالقوه فاجعه بار است. عمومی-کمپین آگاهی فرودگاه غربالگری و اقامت-صفحه اصلی-اگر شما بیمار هستید سیاست ممکن است آن را متوقف کند. بیشتر اقدامات تهاجمی ممکن است مورد نیاز — سفارش سالم مردم به پوشیدن ماسک, مثلا و یا محدود کردن مسافرت های بین المللی.

دکتر Rothe و همکارانش اولین کسانی بودند که برای هشدار دادن به جهان است. اما حتی به عنوان شواهد انباشته از دیگر دانشمندان پیشرو مقامات بهداشت با بیان تزلزل اعتماد به نفس است که symptomless پخش شد مهم نیست.

در روزها و هفته به آمدن سیاستمداران مقامات بهداشت عمومی و رقیب دانشگاهیان تحقیر و یا نادیده گرفته مونیخ تیم. برخی به طور فعال مشغول به کار به تضعیف هشدار در لحظه ای حیاتی به عنوان بیماری پخش شد مورد توجه قرار گیرند ولی در کلیساهای ایتالیایی, استادیوم های فوتبال و اسکی در اتریش میله های زندان. یک کشتی کروز الماس شاهزاده خانم را تبدیل به یک کشنده منادی symptomless ،

اعتبار…اندرو Testa برای نیویورک تایمز
اعتبار…Kim Kyung-Hoon/ایسنا

مصاحبه با پزشکان و مقامات بهداشت عمومی در بیش از ده کشور نشان می دهد که برای دو ماه مهم — و در صورت نصب ژنتیکی شواهد غربی مقامات بهداشت و رهبران سیاسی بازی کردن و یا محروم خطر symptomless ، بهداشت و سازمان ها از جمله سازمان بهداشت جهانی و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ارائه شده متناقض و گاهی گمراه کننده مشاوره. مهم بهداشت عمومی بحث تفویض به یک معنایی بحث بیش از آنچه به تماس با افراد آلوده بدون علائم واضح.

دو ماه تاخیر یک محصول معیوب علمی فرضیات علمی رقابت و شاید مهم ترین, عدم تمایل به قبول که حاوی ویروس را به اقدامات شدید. مقاومت به ظهور شواهد بود که یک بخش از جهان تنبل پاسخ به این ویروس.

آن است که غیر ممکن است برای محاسبه تلفات انسانی که تاخیر اما مدل نشان می دهد که زودتر اقدام تهاجمی ممکن است ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی است. کشورهایی مانند سنگاپور و استرالیا استفاده می شود که تست و تماس با ما-ردیابی نقل مکان کرد و به سرعت به قرنطینه به ظاهر سالم مسافران شانس به مراتب بهتر از آن است که نیست.

اعتبار…دیمیتری Kostyukov برای نیویورک تایمز
اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

آن است که در حال حاضر به طور گسترده ای پذیرفته شده است که به ظاهر افراد سالم می تواند گسترش ویروس هر چند عدم قطعیت باقی مانده است بیش چقدر آنها کمک کرده به این بیماری همه گیر. هر چند گروهها مدل با استفاده از داده ها از هنگ کنگ و سنگاپور و چین نشان می دهد که 30 تا 60 درصد از هنگامی رخ می دهد که مردم هیچ نشانه ای ندارند.

“این بود که من فکر می کنم, یک حقیقت بسیار ساده” دکتر Rothe گفت. “من شگفت زده شد که این امر باعث یک طوفان است. من می توانم آن را توضیح دهد.”

حتی در حال حاضر با بیش از 9 میلیون نفر در سراسر جهان و مرگ و میر نزدیک 500,000, Covid-19 همچنان یک معما حل نشده. آن است که بیش از حد به زودی به دانستن این که آیا بدترین تصویب کرده است و یا اگر یک دوم جهانی موج از عفونت است که در مورد به سقوط به پایین. اما روشن است که مجموعه ای از کشورها از مخفی رژیم به رای دموکراسی باید خرابکاری های خود را پاسخ misjudged ویروس و نادیده گرفته شده خود را اضطراری برنامه.

آن را نیز به شدت روشن است که زمان بحرانی بود کالا در مهار ویروس — و که بیش از حد از آن تلف شد.

در آلمان برای اولین بار آزمون مثبت این ویروس تا به حال به نظر می رسید دور. کمتر از 100 مرگ و میر گزارش شده بود در سراسر جهان است. ایتالیا که تبدیل شدن به اروپا صفر نشده بود رکورد اول آن موارد برای سه روز.

چند گزارش از چین در حال حاضر پیشنهاد امکان symptomless ، اما هیچ کس تا به حال آن را ثابت کرد می تواند اتفاق می افتد.

آن شب دکتر Rothe شنود گذاشته از یک ایمیل به چند ده پزشکان و مقامات بهداشت عمومی.

“عفونت در واقع می تواند منتقل می شود در طول دوره جوجه کشی,” او نوشت.

سه نفر از کارمندان قطعات خودرو شرکت Webasto آزمایش مثبت روز بعد. خود علائم آنقدر خفیف است که به طور معمول این احتمال وجود دارد که هیچ کدام اند پرچم برای تست و یا باید به فکر ماندن در خانه.

دکتر Rothe تصمیم گرفت او تا به حال به صدای زنگ. منشی دکتر مایکل Hoelscher, نقش برآب کردن یک ایمیل به The New England Journal of Medicine. “ما باور داریم که این مشاهده است که از اهمیت زیادی برخوردار است,” او نوشت.

سردبیران بلافاصله. چگونه به زودی می تواند آنها را ببینید ،

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز
اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

صبح روز بعد Jan. 30, مقامات بهداشت عمومی مصاحبه بازرگان چینی از طریق تلفن. بستری در شانگهای او توضیح داد که او می خواهم شروع به احساس بیمار در پرواز. به دنبال بازگشت شاید او می خواهم به برخی از خفیف درد و یا خستگی, اما او تا به حال chalked آنها را به یک روز طولانی از سفر.

“از دیدگاه او بود و نه بد” گفت: نادین Schian یک Webasto سخنگوی بود که در تماس است. “او گفت:” من احساس خسته. اما من در آلمان بسیاری از بار قبل و من همیشه تاخیر جت.'”

زمانی که مقامات بهداشتی توصیف تماس دکتر Rothe و دکتر Hoelscher به سرعت به پایان رسید را مشاهده کنید و مقاله خود را. دکتر Rothe نمی صحبت کردن با بیمار خودش اما گفت که او با تکیه بر اقتدار بهداشت خلاصه.

در عرض چند ساعت آن را آنلاین. این یک متوسط مشاهدات بالینی در یک زمان کلیدی. فقط روز قبل سازمان بهداشت جهانی گفته بود آن نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع.

آنچه نویسنده را نمی دانم, اما, بود که در حومه 20 دقیقه دور گروهی دیگر از پزشکان نیز شده بود با عجله به انتشار یک گزارش. نه می دانست چه چیزی دیگر مشغول به کار در ظاهر کوچک دانشگاهی rift که می توانست پیامدهای جهانی.

گروه دوم ساخته شده بود با مسئولین باواریا اقتدار بهداشت و آلمان ملی سلامت سازمان شناخته شده به عنوان موسسه کخ رابرت. در داخل و حومه, دفتر پزشکان مستقر کاغذ دیواری و ترسیم عفونت مسیرهای با استفاده از قلم های رنگی.

تیم خود را رهبری باواریا اپیدمیولوژی دکتر مرل Böhmer ارسال مقاله به مجله لانست دیگری برتر مجله پزشکی. اما مونیخ بیمارستان گروه تا به حال مدال دیگر آنها را سه ساعت است. دکتر Böhmer گفت تیم او مقاله که رفت منتشر نشده به عنوان یک نتیجه رسیده بود شبیه نتیجه گیری اما دقت آنها کمی متفاوت است.

دکتر Rothe نوشته بود که بیماران به نظر می رسد مسری قبل از شروع هر گونه علائم. تیم دولت نوشته بود که بیماران به نظر می رسد مسری قبل از شروع کامل علائم — در زمانی که علائم آنقدر خفیف است که مردم ممکن است حتی آنها را تشخیص دهد.

این زن چینی به عنوان مثال تا به حال از خواب بیدار در وسط شب احساس جت-عقب مانده. مایل به تیز برای او جلسات او در زمان طب چینی به نام 999 — حاوی معادل یک قرص تیلنول و رفت به رختخواب.

شاید که نقاب یک تب خفیف? شاید او jet lag بود و در واقع خستگی ؟ به او رسیده بود به صورت شال در طول یک جلسه. شاید که نشانه ای از لرز?

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز
اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

پس از دو طولانی تلفنی با کاری پزشکان در موسسه کخ رابرت متقاعد شدند که او تا به حال به سادگی قادر به تشخیص نشانه های او. آنها در نامه ای به سردبیر جدید مجله پزشکی انگلستان, مصاحبه با تردید دکتر Rothe یافته است.

سردبیران وجود دارد تصمیم گرفت که اختلاف به مبلغ hairsplitting. اگر آن را در زمان زمان طولانی برای شناسایی علائم چگونه می تواند هر کسی انتظار می رود به انجام آن در دنیای واقعی است ؟

“سوال شد که آیا او تا به حال چیزی سازگار با Covid-19 یا که هر کسی می توانست به رسمیت شناخته شده در آن زمان بود Covid-19” گفت: دکتر اریک روبین مجله سردبیر.

“در پاسخ به نظر می رسید هیچ.”

مجله منتشر نکرد این نامه است. اما که خواهد بود نه پایان آن.

که آخر هفته Andreas Zapf سر از باواریا بهداشت اقتدار به نام دکتر Hoelscher از مونیخ درمانگاه. “نگاه مردم در برلین بسیار عصبانی هستند در مورد نشریه خود را” دکتر Zapf گفت: به گفته دکتر Hoelscher.

او پیشنهاد تغییر جمله بندی از دکتر Rothe گزارش و جایگزینی نام او با آن دسته از اعضای دولت نیروی کار دکتر Hoelscher گفت. او خودداری کرد.

سلامت آژانس نمی خواهد بحث در مورد این تلفن تماس بگیرید.

تا آن زمان دکتر Hoelscher گفت: گزارش خود را به نظر می رسد ساده است. در حال حاضر آن را روشن بود: “از لحاظ سیاسی این بود عمده, عمده مسئله است.”

روز شنبه, فوریه. 3 مجله علوم به چاپ مقاله تماس با دکتر Rothe گزارش “ناقص است.” علوم گزارش داده است که رابرت کخ موسسه نوشته بود به New England Journal به اختلاف خود را یافته و تصحیح خطا.

رابرت کخ موسسه کاهش یافته و تکرار درخواست مصاحبه بیش از چند هفته و جواب نداد شده.

دکتر Rothe گزارش به سرعت تبدیل به یک نماد با عجله پژوهش است. دانشمندان گفت که او باید صحبت به بیمار خودش را قبل از انتشار و حذف کرده بود تضعیف تیم او کار است. در توییتر او و همکاران او بودند تحقیر توسط دانشمندان و صندلی کارشناسان به طور یکسان.

“این شکست بیش از ما مانند یک کامل سونامی” دکتر Hoelscher گفت.

جنجال نیز تحت الشعاع قرار بسیار مهم دیگر توسعه از مونیخ.

صبح روز بعد دکتر کلمنس-مارتین Wendtner ساخته شده شگفت انگیز اعلام. دکتر Wendtner شد نظارت بر درمان مونیخ Covid-19 بيمار — وجود هشت در حال حاضر — و گرفته بود سواب از هر.

او کشف این ویروس در بینی و گلو در سطح بسیار بالاتر و به مراتب قبل از آن تا به حال مشاهده شده در بیماران مبتلا به سارس. این بدان معنی است که آن را احتمالا می تواند قبل از مردم می دانستند که آنها بیمار بودند.

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز
اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

اما علم در داستان غرق است که اخبار ، اگر دکتر Rothe کاغذ بود ضمنی است که دولت ها ممکن است نیاز به کار بیشتر در برابر Covid-19 پوش بک از رابرت کخ موسسه بود ضمنی دفاع از تفکر متعارف.

سوئد آژانس بهداشت عمومی اعلام کرد که دکتر Rothe گزارش تا به حال شامل اشتباهات بزرگ. وب سایت آژانس گفت: به صراحت که “هیچ مدرکی وجود ندارد که مردم عفونی در طول دوره جوجه کشی” — یک ادعا است که باقی خواهد ماند آنلاین در برخی از فرم برای ماه می باشد.

فرانسوی, مقامات بهداشت بیش از حد به سمت چپ جایی برای بحث: “یک فرد مسری است تنها زمانی که علائم ظاهر” دولت بروشور بخوانید. “هیچ نشانه = no خطر بودن مسری است.”

به عنوان دکتر Rothe و دکتر Hoelscher reeled از انتقاد پزشکان ژاپنی در حال آماده شدن برای هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز. سابق مسافر تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در عین حال در کشتی احزاب ادامه داد. آلوده مسافر شده بود خاموش کشتی برای روز بعد از همه. و او تا به حال نشانههای گزارش شده در حالی که پردازنده.

بلافاصله پس از دکتر Rothe گزارش سازمان بهداشت جهانی تا به حال اشاره کرد که بیماران ممکن است انتقال این ویروس قبل از بروز علائم ، اما این سازمان همچنین تأکید نقطه ای که آن را همچنان به: بیماران با علائم اصلی رانندگان از این بیماری همه گیر.

هنگامی که مقاله علمی منتشر شد اما سازمان waded به طور مستقیم به بحث در دکتر Rothe کار می کنند. در روز سه شنبه, فوریه. 4 دکتر سیلوی Briand آژانس ارشد از بیماری های عفونی آمادگی توییتی لینک مقاله علمی تماس دکتر Rothe گزارش ناقص است.

با آن صدای جیر جیر, W. H. O. متمرکز بر یک تمایز معنایی که ابر بحث و گفتگو برای ماه: شد بیمار بدون علامت به معنی او هرگز نشان می دهد علائم ؟ و یا قبل از علامت به معنی او بیمار شد بعد ؟ و یا حتی بیشتر گیج کننده اليگو-علامت به این معنی است که او تا به حال علائم آنقدر خفیف است که او به رسمیت نمی شناسد و آنها را?

به برخی از پزشکان بر این محرمانه تفاوت احساس مانند سوت زدن در قبرستان. کسی که احساس می کند سالم است هیچ راهی برای بدانید که او حامل یک ویروس و یا در مورد برای تبدیل شدن به بیمار است. فرودگاه متوسط چک را متوجه نشدم این افراد است. نه درخواست آنها را مورد علائم خود را و یا گفتن آنها را به ماندن در خانه زمانی که آنها احساس بیمار.

W. H. O. بعد گفت که صدای جیر جیر به حال شده است در نظر گرفته شده به عنوان یک انتقاد.

یک گروه پرداخت توجه کمی به این دم بحث: مونیخ-منطقه پزشکان شاغل شامل خوشه در قطعات خودرو شرکت. آنها صحبت کرد روزانه به طور بالقوه با افراد بیمار مانیتورینگ علائم خود را و ردیابی تماس های خود را.

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز
اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

“برای ما این بود که خیلی زود روشن است که این بیماری منتقل می شود قبل از اینکه علائم,” دکتر گفت: Monika Wirth که دنبال مخاطبین در نزدیکی شهرستان Fürstenfeldbruck.

دکتر Rothe هر چند متزلزل شد. او نمی توانست درک کند که چرا بسیاری از علمی ایجاد به نظر می رسید مشتاق به بازی کردن خطر است.

“همه شما نیاز است یک جفت چشم” او گفت:. “شما لازم نیست موشک-علم ویروس شناسی.”

اما او همچنان با اعتماد به نفس.

“ما ثابت شود حق,” او گفت: دکتر Hoelscher.

آن شب دکتر Rothe دریافت یک ایمیل از دکتر مایکل Libman عفونی-متخصص بیماری های در مونترال. او فکر کرد که انتقاد از کاغذ به مبلغ معانی. کاغذ او را متقاعد کرده بود او را از چیزی: “این بیماری به احتمال زیاد در نهایت گسترش در سراسر جهان است.”

در فوریه. 4 بریتانیا اضطراری کمیته علمی ملاقات کرد و در حالی که آن کارشناسان حکومت نه از امکان symptomless انتقال هیچ کس قرار داده و مقدار سهام در دکتر Rothe کاغذ.

“بسیار از آن شایعات مطالعه گفت:” وندی بارکلی یک virologist و عضو کمیته شناخته شده به عنوان علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری. “در صورت عدم وجود واقعی قوی اپیدمیولوژی و ردیابی آن آشکار نیست تا زمانی که شما داده است.”

داده ها را به زودی می رسند و از یک منبع غیر منتظره. دکتر Böhmer از باواریا تیم سلامت دریافت تکان دهنده تماس تلفنی در هفته دوم فوریه است.

Virologists تا به حال کشف ظریف جهش ژنتیکی در عفونت از دو نفر از مونیخ خوشه. آنها در حال عبور از مسیر به صورت خلاصه از لحظه یکی عبور saltshaker دیگر در شرکت کافه تریا که نه تا به حال علائم. خود را به اشتراک گذاشته جهش روشن ساخته است که یکی از آلوده دیگر.

دکتر Böhmer تا به حال شک و تردید شده است از symptomless ، اما در حال حاضر بدون شک وجود دارد: “آن را تنها می توان توضیح داد که با پیش علامتی انتقال,” دکتر گفت: Böhmer.

در حال حاضر آن را دکتر Böhmer که صدا زنگ. او گفت که او به سرعت به اشتراک گذاشته پیدا کردن و اهمیت آن با W. H. O. اروپا و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

نه سازمان شامل کشف در آن گزارش به طور منظم.

یک هفته پس از دریافت دکتر Böhmer اطلاعات سلامت اروپا مقامات هنوز اعلام کرد: “ما هنوز هم مطمئن نیستید که آیا خفیف یا بدون علامت موارد می تواند انتقال ویروس است.” وجود دارد هیچ اشاره ای به شواهد ژنتیکی.

اعتبار…Laetitita Vancon برای نیویورک تایمز
اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

W. H. O. مقامات می گویند این کشف ژنتیکی مطلع تفکر خود را, اما آنها بدون اعلام آن است. اروپایی مقامات بهداشتی می گویند آلمانی اطلاعات یکی اوایل قطعه از یک تصویر در حال ظهور است که آنها هنوز هم ماند.

پزشکان در مونیخ شد به طور فزاینده ای نا امید و سردرگم توسط سازمان بهداشت جهانی است. اولین گروه به اشتباه اعتبار دولت چین با هشدار به مقامات آلمانی به عفونت است. مقامات دولتی و پزشکان می گویند قطعات خودرو شرکت خود را صدا زنگ.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


سپس سازمان جهانی بهداشت اضطراری مدیر دکتر مایکل رایان گفت: Feb. 27 که اهمیت symptomless پخش شد تبدیل شدن به یک اسطوره است. و دکتر ماریا ون Kerkhove سازمان فنی سرب در coronavirus پاسخ پیشنهاد آن را به هیچ چیز به نگرانی در مورد.

“این نادر است اما ممکن است,” او گفت:. “این بسیار نادر است.”

این سازمان هنوز هم مدعی است که افرادی که سرفه یا عطسه بیشتر مسری از افرادی که نمی. اما وجود دارد هیچ اجماع علمی چگونه قابل توجه این تفاوت است و یا چگونه آن را تحت تاثیر گسترش ویروس.

و به این ترتیب با شواهد و نصب مونیخ تیم نمی تواند درک چگونه W. H. O. می تواند تا مطمئن شوید که symptomless كردن ناچیز بود.

“در این نقطه برای ما روشن بود, گفت:” دکتر Wendtner ارشد, دکتر, نظارت بر درمان Covid-19 بيمار. “این یک گمراه کننده بیانیه توسط M. HO.”

مونیخ خوشه ای بود که نه تنها هشدار است.

چینی بهداشتی مقامات به صراحت هشدار داد که بیماران مسری قبل از بروز علائم ، یک راننده اتوبوس بود آلوده در حالی که حمل و نقل به ظاهر سالم گردشگران از ووهان.

و در اواسط ماه فوریه 355 نفر سرنشین الماس شاهزاده کشتی کروز تا به حال آزمایش مثبت است. حدود یک سوم از آلوده مسافران و کارکنان تا به حال هیچ نشانه ای ندارند.

اما مقامات بهداشت عمومی دیدم خطر در ترویج خطر سکوت پخش. اگر quarantining افراد بیمار و ردیابی تماس های خود را نمی تواند قابل اعتماد باشد این بیماری دولتها ممکن است رها کردن آن تلاش ها در دسترس نباشد.

در سوئد و انگلستان برای مثال بحث swirled در مورد پایدار اپیدمی تا مردم به دست آمده “گله ایمنی است.” مقامات بهداشت عمومی نگران است که ممکن است منجر به ضعف بیمارستانها و نیازی مرگ و میر.

اعتبار…Andres Kudacki برای نیویورک تایمز
اعتبار…ویکتور مریما برای نیویورک تایمز

علاوه بر جلوگیری از خاموش كردن مورد نیاز تهاجمی گسترده تست بود که پس از آن غیر ممکن است برای بسیاری از کشورها است.

“نه مثل ما تا به حال برخی از آسان جایگزین,” دکتر گفت: Libman کانادا ، “این پیام بود که اساسا:” اگر این درست است که ما در مشکل.'”

اروپایی مقامات بهداشتی می گویند آنها تمایلی به اذعان خاموش كردن چرا که شواهد و مدارک بود به trickling در و عواقب ناشی از غلط زنگ می شده اند شدید. “این گزارش ها دیده می شود در همه جا در سراسر جهان,” دکتر گفت: جوزپ Jansa ارشد اتحادیه اروپا سلامت رسمی. “هر چه ما قرار دارد و هیچ راه برگشت.”

به دنبال بازگشت, مقامات بهداشتی باید گفت که بله symptomless پخش شد اتفاق می افتد و آنها را درک نمی کنند چگونه شایع شد دکتر گفت: Agoritsa باشگاه مهندسان ارشد اتحادیه اروپا ،

اما انجام این کار, او گفت: می خواهم که بالغ به طور ضمنی هشدار به کشورهای: آنچه شما انجام می دهند ممکن است به اندازه کافی.

در حالی که مقامات بهداشت عمومی تردید برخی از پزشکان عمل کرده است. در یک کنفرانس در شهر سیاتل در اواسط ماه فوریه جفری شمن یک استاد دانشگاه کلمبیا گفت: تحقیقات خود را پیشنهاد کرد که Covid-19 سریع گسترش تنها می تواند توضیح داده شود اگر وجود دارد عفونی بیماران مبتلا عادی علائم یا بدون علائم در همه.

در مخاطبان آن روز بود استیون چو نوبل, برنده فیزیکدان و سابق انرژی ایالات متحده ، “اگر از چپ به دستگاه های خود را, این بیماری را از طریق کل جمعیت” او به یاد استاد شمن هشدار.

پس از آن دکتر چو آغاز شد و اصرار دارد که سالم و همکارانش در دانشگاه استنفورد و آزمایشگاه پوشیدن ماسک. پزشکان در کمبریج, انگلستان به این نتیجه رسیدند که بدون علامت انتقال شد یک منبع عفونت و توصیه محلی بهورزان و بيماران به پوشیدن ماسک و قبل از دولت بریتانیا اذعان خطر سکوت پخش.

این مقامات آمریکایی در مواجهه با کمبود فعالانه دلسرد عمومی از خرید ماسک. “به طور جدی مردم — توقف خرید ماسک!” جراح عمومی Jerome M. Adams توییتی در فوریه. 29. .

در اوایل ماه مارس در حالی که سازمان بهداشت جهانی ادامه داد: با فشار دادن این مورد که نشانه ای از انتقال نادر بود علم شکستن بود در جهت دیگر.

اعتبار…حداکثر ویتاکر برای نیویورک تایمز
اعتبار…آدم دین برای نیویورک تایمز

محققان در هنگ کنگ تخمین زده است که 44 درصد از Covid-19 انتقال رخ داده است قبل از شروع علائم برآورد شد که در خط انگلیسی مطالعه قرار داده است که این تعداد به عنوان بالا به عنوان 50 درصد است.

هنگ کنگ مطالعه به این نتیجه رسیدند که مردم عفونی حدود دو روز قبل از بیماری خود پدید آمده با یک قله در روز اول خود را از علائم. زمان بیماران احساس سردرد و یا خراش در گلو, آنها ممکن است گسترش بیماری برای روز.

در بلژیک پزشکان را دیدم که ریاضی در عمل به عنوان Covid-19 پاره از طریق خانه های پرستاری و کشتن نزدیک به 5000 نفر است.

“ما فکر می کنیم که با نظارت بر علائم و درخواست از افراد بیمار به ماندن در خانه ما خواهد بود قادر به مدیریت گسترش” گفت: Steven Van Gucht سر از بلژیک Covid-19 کمیته علمی. “این در آمد از طریق مردم به سختی و با هر گونه علائم.”

بیش از 700 نفر سرنشین الماس شاهزاده بیمار شد. چهارده درگذشت. محققان تخمین می زنند که بسیاری از عفونت رخ داده است در اوایل, در حالی که به ظاهر سالم به مسافران اجتماعی و partied.

دولت دانشمندان در بریتانیا به این نتیجه رسیدند در اواخر ماه آوریل که 5 تا 6 درصد از symptomless کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شدند و ممکن است تواند گسترش ویروس.

در مونیخ, دکتر Hoelscher خواسته است خود را چند بار چه چیزهایی می شده اند متفاوت است اگر رهبران جهان گرفته بود این موضوع را به طور جدی پیش از آن. او در مقایسه با پاسخ خود را به یک خرگوش سکندری بر یک مار سمی.

“ما فیلم که مار شدند و به نوعی فلج,” او گفت:.

به عنوان تحقیقات coalesced در ماه مارس اروپا مقامات بهداشت متقاعد شدند.

“خوب, این است که واقعا یک مسئله بزرگ” دکتر Baka به یاد می آورد تفکر است. “آن نقش مهمی در انتقال است.”

تا پایان ماه مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری اعلام شد بازنگری در سیاست خود در ماسک. به این نتیجه رسیدند که تا 25 درصد از بیماران ممکن است هیچ نشانه ای ندارند.

از آن زمان به بعد C. D. C. دولت ها در سراسر جهان و در نهایت سازمان بهداشت جهانی توصیه می شود که مردم با پوشیدن ماسک ،

هنوز W. H. O. ارسال گیج کننده سیگنال. در اوایل این ماه دکتر ون Kerkhove از ویژگی های رهبری تکرار شده است که انتقال از بیماران بدون علامت بود “بسیار نادر است.” پس از اعتراض از پزشکان این سازمان وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک سوء تفاهم است.

“در همه صداقت ما نمی باید یک تصویر روشن بر این در عین حال” دکتر ون Kerkhove گفت. او گفت که او تا به حال شده است با اشاره به چند مطالعات نشان محدود انتقال از بیماران بدون علامت.

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز
اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

اخیر اینترنت تبلیغات اشتباه این موضوع حتی بیشتر. یک جستجو در گوگل در اواسط ماه ژوئن برای مطالعات بدون علامت انتقال بازگشت W. H. O. تبلیغات با عنوان: “مردم با هیچ علائم — به ندرت گسترش Coronavirus.”

با کلیک بر روی لینک, اما, ارائه شده بسیار متنوع تر تصویر: “برخی گزارش ها نشان داده اند که افراد با علائم می تواند انتقال ویروس است. هنوز مشخص نیست که چگونه اغلب این اتفاق می افتد.”

پس از بار خواسته در مورد آن اختلاف سازمان حذف تبلیغات.

برگشت در مونیخ وجود دارد کمی شک و تردید باقی مانده است. دکتر Böhmer, باواریا, دولت, دکتر, یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست در ماه گذشته که با تکیه بر مصاحبه های گسترده و اطلاعات ژنتیکی به متد پیگیری هر مورد در خوشه.

در ماه های پس از دکتر Rothe swabbed او اولین بیمار, 16 افراد آلوده شناسایی شدند و زود. همه جان سالم به در برد. تهاجمی تست و عیب تماس با ما-ردیابی موجود گسترش یافته است.

دکتر Böhmer مطالعه یافت “قابل توجهی” انتقال از مردم با هیچ علائم یا فوق العاده خفیف, علائم غیر اختصاصی.

دکتر Rothe و همکاران او یک پاورقی.