چگونه ویروس ها و تظاهرات تغییر 50 سال جشن غرور

نه شش ماه پیش این ایده از این سال را به غرور مارس در شهر نیویورک در سالگرد 50 از اولین رژه را مصرانه خواست تصاویر رنگارنگ شناور, لباس های استادانه درست شده و صدها هزار نفر گرفتم بسته بندی شده به خیابان های شهرستان.

اما این جشن در روز یکشنبه به سختی شبیه کسانی که از سال های گذشته رسم کمتری شرکت کنندگان و تحمل نشانه های یک سال را برای آشفتگی.

یکی صفوف از چند ده نفر و پنج رنگین کمان رنگ BMWs آغاز شد و در Flatiron بخش منهتن و رهبری جنوبی به سمت Stonewall کاروانسرا در روستای گرینویچ. سازمان از جمله اعضای N. Y. C. غرور اجرا می شود که رسمی غرور حوادث برای شهر به طور فعال تشویق مردم به دور ماندن. برخی از نشانه های خوانده شده “ایمن ماندن, ماندن در خانه ماندن افتخار می کنم.”

جداگانه رویداد عجیب و غریب آزادی مارس بسیار بزرگتر بود. آن آغاز شد و بعد در فولی مربع و از شمال به رهبری نسبت Stonewall, رسم چند هزار آوازی تظاهرکنندگان و متمرکز در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی با الهام از هفته مشابه تظاهرات در سراسر کشور.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز
اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز
اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

“این لحظه را به دست گرفت و ما باید برای نگه داشتن فشار همه چیز رو به جلو” گفت: Jay W. Walker, co-founder از اصلاح غرور ائتلاف و یک سازمان از ماه مارس است.

یک گروه جدایی طلب از حدود 2000 نفر از معترضان با حضور در پارک میدان واشنگتن و حدود 10 دقیقه یک رویارویی فوران وجود دارد بین تظاهرکنندگان و پلیس با هل دادن و تنه زدن. Videos posted حاضر نشان داد پلیس هل دادن از طریق جمعیت سوار بر موتور سیکلت به عنوان یک افسر بود زدم به زمین. معترضان گفت: پلیس با استفاده از اسپری فلفل.

آن را بلافاصله روشن نیست آنچه که موجب درگیری و اینکه آیا وجود دارد هر گونه آسیب و یا بازداشت.

Corey Johnson, رئیس شورای شهر, نام برای تحقیق و تفحص است.

همه گیر و تظاهرات اخیر برانگیخته با کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس تبدیل جشن در شهر نیویورک است.

اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز
اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز
اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

“ما نمی توانیم با هم باشیم و ما pained که در حال حاضر, اما وجود دارد یک حس فوق العاده ای همبستگی خود در این راهپیمایی گفت:” شهردار, بیل د Blasio, که در ظاهر در اوایل صفوف در منهتن. “وجود دارد اضافه شده است و احساس همبستگی در رفتن در حال حاضر با L. G. B. T. Q. جامعه و با جامعه سیاه, حس مشترک مبارزه است.”

این را به علامت نقطه عطف عمده: سالگرد 50 از کریستوفر خیابان آزادی بعد ماه مارس به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود نیویورک برای اولین بار غرور رژه.

که در ماه مارس در سال 1970 گروهی از L. G. B. T. Q. فعالان صحنه تظاهرات به مناسبت اولین سالگرد Stonewall قیام یک رویداد است که گالوانیزه جنبش مدرن حقوق همجنسگرایان. کسانی که مونتاژ شد در بسیاری از زمینه برگزاری یک عمل بشود. در آن زمان همجنسگرایی بازدید شده توسط بسیاری به عنوان یک گناه و یک بیماری; در بسیاری از کشورهای آن جرم بود.

“چه آن را همه می آیند به هیچ کس می توانید بگویید” بروشور اعلام کرد که ماه مارس گفت. “امید ما این است که روزی خواهد آمد که همجنس گرایان خواهد بود بخشی جدایی ناپذیر از جامعه — درمان به عنوان انسان است.”

در 50 سال پس از ماه مارس قابل ملاحظه ای تکامل یافته و به یک مایل طولانی رژه با مزین شرکت شناور, colorfully festooned رقصنده جايزه موسیقی و انبوهی از تماشاگران پوشش رژه مسیر. سال گذشته جشن که مشخص شده 50 سالگرد شورش استون وال درو حدود 5 میلیون نفر به این شهرستان است.

Video player loading
بیش از 1000 نفر در راه می رفت در عجیب و غریب آزادی تهران در جشن غرور و ضد نژاد پرستی کردند. مختصری از رویارویی با فوران پلیس به معترضان با تجمع در میدان واشنگتن پارک.اعتباریاعتباری…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

به عنوان غرور رژه رشد کرده از آن بیشتر سرکش ریشه به یک جریان اصلی در تابستان رویداد یک بخش از L. G. B. T. Q. جامعه به طور فزاینده شکایت کرده است که این رویداد تبدیل شده است بیش از حد پف کرده و تجاری و اداری.

در سال گذشته اصلاح غرور ائتلاف سازماندهی یک رقابت مارس برای همان روز بود که به معنای قطع کردن بیشتر از نزدیک سیاسی با هدف اولیه کریستوفر خیابان آزادی در روز ماه مارس است.

آنها نگرانی از آن است که گنجاندن یونیفورم پلیس به طور موثر به حاشیه رانده شده فراجنسیتی مردم و اقلیت نژادی که زمانی برگزار می شود که آنها ناعادلانه هدف قرار داده و قربانی اجرای قانون — یک نگرانی است که ارتباط این سال پس از هفته ها تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در شهر نیویورک است.

یکی از شرکت کنندگان در این سال عجیب و غریب آزادی مارس ریچارد Baskin جونیور, چتری خود را با یک نشانه آن است که به عنوان خوانده شده “غرامت” و دیگری که به عنوان خوانده شده, “سیاه, ترانس زندگی مهم است.”

“از آنجا که ما در حال رفتن به محل کار شما می دانید ممکن است به عنوان به خوبی می شود در امن و می آیند اینجا و نشان دادن” آقای Baskin گفت. “شما می دانید ما به عنوان خوانده شده در این مورد در دبیرستان و مدرسه و من یاد گرفته ام در مورد آن پس از مدرسه ابتدایی اما این است که ما فرصت برای تغییر وضعیت موجود در حال حاضر است.”

آقای Baskin, 29, که زندگی در هارلم گفت که او هرگز به شهر می رود تجاری غرور جشن.

“من احساس نمی مثل من نشان داده و من قصد ندارم به نشستن در اینجا و بحث با کسی در آن” آقای Baskin گفت. “من فقط جشن که من هستم.”

اما برای او و بسیاری دیگر عجیب و غریب آزادی مارس احساس متفاوت است.

اعتباری…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز
اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز
اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز
اعتبار…سپتامبر سحر کف/نیویورک تایمز

“ما در حال انجام چیزی است که آن را فقط مانند” ما همه گی و ما افتخار,'” Baskin گفت. “این یک عضله کوچک بر روی آن است.”

ویکتور پیکنز از هارلم رهبری در شعارهای جمعیت به ماه مارس منتقل شد تا ششم خیابان. او احساس خطر به ارزش آن است.

“خوشبختانه من در سلامت خوب: من 20 سال و من اصلا آسم; من لازم نیست که از قبل موجود شرایط بهداشتی. بنابراین من احساس به عنوان اگر آن را هنوز هم در جای خود برای مبارزه با” آقای Pickens گفت. “اگر چه من در مورد ایمنی و من بیشتر نگران امنیت من بعد از این همه گیر است و چگونه ممکن است درمان توسط پلیس است.”

زودتر صفوف پایین خیابان پنجم جلب مردم به مراتب کمتر.

کتی Renna سخنگوی N. Y. C. غرور و افتخار آن را به نام “کوچک حرکت نمادین” در جای رسمی غرور جشن که لغو شد در ماه آوریل است. در آن زمان شهر بود و هنوز هم تحت سخت مستند بيمارستان هنوز آب گرفتگی با ویروس بیماران و صدها نفر از ساکنان شد مرگ روزانه.

“ما نمی تواند اجازه دهید سال 50 رفتن بدون تصدیق آن را,” او گفت:. “اما ما در حال انجام آن با خیال راحت.”

Harish Karthikeyan, 26, مدیر تنوع دسترسی و ورود برای N. Y. C. غرور گفت که این گروه تشویق مردم به “خانه ماندن و اقامت امن” در حالی که سازمان دهندگان راهپیمایی از طرف همه.

او اضافه کرد که در حالی که او می دانست که چرا جشن بود خاموش این سال او هنوز هم از دست رفته “کل شو” از سال گذشته جشن.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز
اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز
اعتبار…Amr Alfiky/نیویورک تایمز

شهر ارائه برخی از شادمانی یکشنبه شب با پنج دقیقه نمایش آتش بازی در رودخانه هادسون به افتخار غرور و افتخار است.

نسبت به پایان N. Y. C. غرور صفوف به طول انجامید که حدود دو ساعت و ده ها جمع شده بودند در خارج از استون وال در مسافرخانه. وجود یک drag queen مطرح شده به صورت عکس و یک زن با یک چیهواهوا برگزار شد بالون های غول پیکر است که گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

وندی دوما-جان 62 پوشیدن یک تی شرت از سال گذشته جشن گفت: او تا به حال شده است راهپیمایی 26 سال و کمبود جمعیت بود “کمی عجیب و غریب است.”

اما او گفت: کوچکتر جمعیت تا به حال مزایای آن است.

“من به نوعی خوشحال برای دیدن برخی از مردم محلی در اطراف بدون تمام گردشگران,” او گفت:. “این است که ما آن را یک نفس هوای تازه.”

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

Amr Alfiky جولیا کارمل و مقابله Schweber کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de