چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نقشه کشی اوباما از بازنشستگی

فقط پس از Donald J. Trump انتخاب شد رئیس جمهور, باراک اوباما, سقوط در صندلی خود را در دفتر بیضی و خطاب دستیار ایستاده در نزدیکی آشکارا قرار داده شده, کاسه, سیب, آرم سالم-وعده سیاست به زودی به کنار گذارده و همراه با خیلی دیگر.

“من با انجام این کار” آقای اوباما گفت: کار خود را با توجه به چند نفر آشنا با بورس.

در عین حال او می دانست که حتی پس از آن که متعارف کاخ سفید بازنشستگی یک گزینه نیست. آقای اوباما 55 در زمان گیر کرده بود برگزاری یک باتون او می خواست برای تصویب به هیلاری کلینتون و زین با یک جانشین که تثبیت در او بر این باور بود که ریشه در یک, عجیب و غریب, شخصی عناد و سیاست های نژادپرستانه واکنش نمونه توسط birther دروغ است.

“وجود دارد هیچ مدل برای من نوع پست-ریاست جمهوری گفت: aide. “من به وضوح اجاره فضا در داخل سر پسر.”

که است که می گویند که آقای اوباما متعهد به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بازنشستگی دید — ارام زندگی که شامل نوشتن خورشید بهمراه رگه fairways سیاست کار خود را از طریق بنیاد تولید فیلم های مستند با Netflix بکشد و هم خانواده انبوه در دلار جدید 11.7 میلیون و گسترش در تاکستان مارتا.

هنوز بیش از سه سال پس از خروج از 44 رئیس جمهور ایالات متحده در یک میدان جنگ سیاسی او مدت زمان طولانی تر به ترک کشیده و به مبارزه با دشمن آقای ترامپ که hellbent در پاک کردن او توسط یک دوست آمده است. که به همان اندازه قصد در آغوش او.

مخاطرات که نامزدی مجدد همیشه رفتن به بالا. آقای اوباما که هیچ اگر نه محافظ میراث او به خصوص در چهره آقای تهمت بسیاری از حملات. در عین حال مصاحبه با بیش از 50 نفر در سابق رئیس جمهور مدار تصویر کشیدن تضاد مبارز تلاش برای تعادل عمیق خشم و جانشین او با یک غریزه به خودداری از یک نزاع و جدال است که او ترس ممکن است دندانه محبوبیت خود و به چالش کشیدن جای خود را در تاریخ است.

که حساب هر چند ممکن است در پی جورج فلوید را به قتل توسط پلیس در مینیاپولیس. به امریکا اولین رئیس جمهور سیاه پوست در حال حاضر آن اول سابق رئیس جمهور آقای اوباما می بیند فعلی اجتماعی و نژادی بیداری به عنوان یک فرصت برای بالا بردن یک سال 2020 انتخابات دیکته شده توسط آقای تهمت گل-کشتی کج به سبک به چیزی معنی دار تر — به کانال جدید, جوانی, حرکت به سوی یک هدف سیاسی به عنوان او را در سال 2008.

او در انجام این کار بسیار با دقت مشخص قصد نگه داشتن او سرد او شهرت خود را سرمایه سیاسی و رویاهای خود را از یک cosseted بازنشستگی دست نخورده است.

“من فکر نمی کنم او مردد است. من فکر می کنم او استراتژیک گفت:” دن فایفر یک مشاور برای بیش از یک دهه. “او همواره استراتژیک مورد استفاده از صدای خود را; آن را با ارزش ترین کالا.”

آقای اوباما همچنین متوجه احتیاطی مثال: بیل کلینتون حملات علیه او در سال 2008 نتیجه معکوس بدی که همسر خود را از مبارزات کارکنان بود و به مقیاس و ظاهر خود را.

بسیاری از هواداران بوده است با فشار دادن او به تهاجمی تر.

“این امر می تواند خوب برای تغییر اگر باراک اوباما می تواند ظهور از غار و عرضه هیچ صبر و تقاضا — یک راه رو به جلو” مقاله نویس درو M نوشت: در یک حد مشترک متوسط پست در ماه آوریل با عنوان “که در آن جهنم است باراک اوباما؟”

ضد: او کار خود را و سزاوار به سمت چپ به تنهایی.

اعتبار…Al Drago/نیویورک تایمز

“اوباما در حال حاضر از سه سال و نیم و او است که هنوز هم در مواجهه با این نوع از موشکافی — هیچ کس از فشار سفید روسای جمهور سابق مانند جورج دبلیو بوش و جیمی کارتر همان راه” گفت: Monique قاضی, اخبار سردبیر مجله آنلاین ریشه و نویسنده از یک سال 2018 مقاله استدلال که آقای اوباما دیگر بدهکار این کشور یک چیز است.

آقای اوباما به نظر می رسد به جایی در وسط. او نه برنامه ریزی برای قراضه خود را در تابستان تاکستان تعطیلات است و هنوز هم anguishing بیش از تاريخ نشر خود را مدتها در انتظار خاطرات. اما هفته گذشته او پا تا خود را به اسمی غیر مستقیم انتقاد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت — decrying یک “shambolic آشفته meanspirited رویکرد به حکومت” در طول یک آنلاین بایدن صندوق بیدار کننده. و او ساخته شده یک تعهد از نوع گفتن آقای بایدن حامیان: “هر آنچه که شما تا کنون انجام داده ایم کافی نیست. و من خودم و میشل و بچه های ما را که همان استاندارد است.”

روز پنج شنبه طی دعوت نامه فقط زوم صندوق بیدار کننده آقای اوباما ابراز خشم خود در برابر رئیس جمهور استفاده از “کونگ آنفولانزا” و “چین” ویروس برای توصیف coronavirus. “من نمی خواهم یک کشور است که در آن رئیس جمهور ایالات متحده به طور فعال تلاش برای ترویج ضد آسیا روحیه و فکر می کند این خنده دار است. من نمی خواهم که. که هنوز هم در شوک و من html کد خاموش” آقای اوباما گفت که با توجه به متن سخنان ارائه شده توسط شرکت کنندگان در رویداد.

آقای اوباما در صحبت با معاون رئیس جمهور سابق و بالا کمپین مشاوران غالبا ارائه پیشنهادات در نیروی انسانی و پیام رسانی. ماه گذشته او به صراحت توصیه آقای بایدن به خاطر سخنرانی هایش کوتاه, مصاحبه, ترد و بریده بریده به طول توییت خود بهتر است به کمپین یک همه پرسی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و اقتصاد با توجه به دموکراتیک در افغانستان ،

او علاقه خاصی در آقای بایدن کار در حال پیشرفت دیجیتال عمل مقامات گفت: بهره گرفتن از دوستان قدرتمند مانند LinkedIn بنیانگذار رید هافمن و مدیر اجرایی سابق گوگل اریک اشمیت برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود را گفتند.

با این حال او همچنان به آهسته راه رفتن برخی از درخواست ها به خصوص به تیتر بیشتر صندوق-raisers. برخی در آقای اوباما در کمپ نشان می دهد او می خواهد برای جلوگیری از تحت الشعاع قرار داده نامزد — که آقای بایدن را مردم نمی خرید.

“با تمام معنی تحت الشعاع ما” یکی از آنها به شوخی.

اعتبار…Stephen کراولی/نیویورک تایمز

از لحظه ای که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از انتخاب آقای اوباما اتخاذ یک رویکرد مینیمالیستی: او را نقد سیاست خود را انتخاب نمی مردی که خودش را زیر هنجار از مدنیت مشاهده شده توسط پیشینیان خود را به خصوص جورج دبلیو بوش است.

اما هنجارهای نیست آقای تهمت چیز. او روشن ساخته است از همان آغاز که او می خواست برای ریشه کن کردن هر گونه اثری از آقای اوباما حضور از غرب گرا. “او تا به حال بدترین طعم” آقای ترامپ گفت: یک بازدید کننده در اوایل سال 2017, زود پرده های جدید — که خیلی متفاوت از آقای اوباما در نظر افراد دیگر که tramped در داخل و خارج از دفتر در آن هرج و مرج دوره است.

لغو شد برجسته تر زمانی که آن را به سیاست. یکی سابق مقام کاخ سفید به یاد می آورد آقای ترامپ قطع زود هنگام ارائه به مطمئن شوید که یکی از کارکنان پیشنهاد بود نه “اوباما یک چیز.”

در طول انتقال در آنچه به نظر می رسد در حقیقت مانند یک پیش نمایش از ریاست جمهوری یک مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار فکر کردم از چاپ کردن دقیق چک لیست از آقای اوباما وعده های انتخاباتی از رسمی کاخ سفید سایت به repurpose به عنوان یک نوع از لیست آمار با توجه به دو نفر آشنا با تلاش.

“این است که شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن است همه چیز در مورد رئیس جمهور اوباما و تخریب میراث او. این وسواس او گفت:” Omarosa Manigault نیومن یک “شاگرد” جانباز و تا زمانی که او خروج ناگهانی یکی از سیاه و سفید چند مقامات در آقای تهمت West Wing. “رئیس جمهور اوباما نمی خواهد بود قادر به استراحت زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تنفس است.”

هنگامی که دو مرد ملاقات برای یک آب و تاب postelection نشسته در نوامبر سال 2016 رئیس جمهور منتخب بود و مودب بنابراین آقای اوباما در زمان این فرصت را به او توصیه در برابر رفتن سوخته-زمین در Obamacare. “نگاه, شما می توانید نام من از آن; I don’t care,” او گفت: با توجه به دستیاران.

آقای ترامپ راننده سرشونو تکون دادن noncommittally.

به عنوان انتقال کشیده آقای اوباما به طور فزاینده مضطرب در آنچه که او را دیدم به عنوان شادی بی تفاوتی رئیس جمهور جدید و بی تجربه تیم است. بسیاری از آنها را نادیده گرفته و این جلسه کلاسور کارکنان خود را تا به حال زحمت تولید شده در جهت سابق اوباما و مشاوران و به یاد می آورد و به جای تمرکز بر سیاست و یا عملکرد West Wing آنها پرسش در مورد کیفیت tacos در زیرزمین ظروف سرباز یا مسافر و یا که در آن برای پیدا کردن یک آپارتمان خوب.

همانطور که برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او تا به حال هیچ ایده چه چیزی او را به انجام” آقای اوباما گفته یک مشاور از دفتر بیضی روبرو می شوند.

جارد کوشنر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ساخته شده به همان اندازه تاثیر ماندگار. در طول یک تور از ساختمان او ناگهان پرسید “پس چگونه بسیاری از این افراد چسبیده در اطراف؟”

پاسخ این بود هیچ کدام, اسکورت خود پاسخ داد. (بال غربی مقامات در خدمت رئیس جمهور لذت به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را عمیقا نشان می دهد در ماه های آینده.)

زمانی که کوشنر داستان رله به آقای اوباما و مشاوران و به یاد می آورد او خندید و تکرار آن را به دوستان و حتی چند روزنامه نگاران برای نشان دادن آنچه این کشور شد تا در برابر.

یک سخنگوی کاخ سفید را انکار کند حساب اما پیشنهاد آقای کوشنر ممکن است صحبت کردن در مورد امنیت و نگهداری پرسنل به جای سیاسی انتصاب.

در دیگر گفتگو با سردبیران او محترم از جمله دیوید Remnick از نیویورکر و جفری گلدبرگ از اطلس آقای اوباما بیشتر ruminative به گفته افراد آشنا با فعل و انفعالات. در زمان او را شناور در برخی از نسخه های این سوال: وجود دارد هر چیزی که او می تواند انجام داده اند به بلانت مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش?

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

آقای اوباما در نهایت به این نتیجه رسید که این یک تاریخی غیر قابل اجتناب و گفت: مردم در اطراف او بهترین او می تواند انجام دهد “تنظیم یک مثال نقض.”

دیگران فکر کردند که او نیاز به انجام بیشتر. طول, انتقال, Paulette Aniskoff جانباز West Wing دستیار شروع به نصب و راه اندازی یک سازمان سیاسی سابق مشاوران برای کمک به آقای اوباما در دفاع از میراث او کمک دیگر دموکرات ها و برنامه ریزی برای استقرار خود به عنوان قائم مقام در سال 2018 midterms.

او باز به تلاش اما چشم خود را بر روی خروجی. “من شما را به انجام آنچه شما می خواهید مرا به انجام,” او گفت: خانم Aniskoff تیم اما موظف آنها را با دقت روی صفحه نمایش از هر گونه ظاهر است که اتلاف وقت و یا هدر دادن سرمایه سیاسی است.

آقای اوباما پس از آن به عنوان در حال حاضر, بنابراین مصمم به جلوگیری از گفتن رئیس جمهور جدید را که نام یکی از دستیاران به شوخی پیشنهاد آنها اشاره به او را به عنوان “او-که-باید-نمی-تواند-به نام” هری پاتر سیمان, Lord Voldemort.

آقای ترامپ تا به حال هیچ مشکل در نامگذاری نام. در ماه مارس سال 2017 او به دروغ متهم آقای اوباما شخصا از سفارش نظارت از ستاد به tweeting “چقدر کم شده است رئیس جمهور اوباما رفته به tapp گوشی من در طول بسیار مقدس روند انتخابات. این است که نیکسون/واترگیت. بد (یا بیمار) پسر!”

آن را یک نقطه عطف از انواع. آقای اوباما گفت: خانم Aniskoff تیم او را از تماس خود را جانشین نام در سال 2018 midterms. اما نه زیادی.

آن را گفتن چه آقای اوباما در مورد صحبت آقای ترامپ که سقوط: او با اشاره به او را کمتر به عنوان یک فرد نسبت به یک نوع اپیدمیولوژیک رنج در بدن, سیاسی گسترش خود را جمهوری خواه توانمندسازها.

“آن نیست شروع با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — او یک علامت است نه علت,” او گفت: “kickoff سخنرانی در دانشگاه ایلینویز در ماه سپتامبر سال 2018 است. آمریکا نظام سیاسی او اضافه شده بود “سالم” به اندازه کافی به شکل “آنتی بادی” برای مبارزه با سرایت از “ناسیونالیسم نژادی.”

این بیماری همه گیر است اگر هر چیزی او را بیشتر با مشتقات جزئی به مقایسه.

این ویروس گفت: در ظاهر خود را با آقای بایدن هفته گذشته “یک استعاره” برای خیلی دیگر.

اعتبار…اندرو میلیگان/انجمن مطبوعات تصاویر, via Getty Images

آقای اوباما احساس یکی از بهترین راه ها برای حفاظت از میراث او شد و با نوشتن کتاب خود که او پیش بینی به عنوان یک مفصل کرونیکل از ریاست جمهوری خود و به عنوان جدی ادبی را دنبال کنید تا به طور گسترده ای مورد ستایش 1995 خاطرات “رویاهای از پدر من.”

در اواخر سال 2016 آقای اوباما را عامل باب بارنت شروع مذاکره یک معامله بسته برای آقای اوباما که خاطرات و میشل اوباما زندگینامه. خانه تصادفی در نهایت برنده مناقصه جنگ با رکورد شکنانه $65 میلیون ارائه دهد.

این فرآیند شده است طلاکاری خرد کردن. یکی سابق کاخ سفید رسمی که چک در با آقای اوباما در اواسط سال 2018 شد گفت: پروژه “بود و انجام مشق شب.”

یکی دیگر از دیپلم که زد به رئیس جمهور سابق در یک رویداد در سال گذشته اظهار داشت: در نحوه مناسب او نگاه کرد. آقای اوباما پاسخ داد: “اجازه دهید فقط می گویند من گلف بازی در حال رفتن خیلی بهتر از کتاب من است.”

آن را به خصوص آسان نیست برای رئیس جمهور سابق به نگاه در عنوان کتاب “شدن” منتشر شد در سال 2018 و به سرعت تبدیل بین المللی فیلم های پرفروش.

“او تا به حال کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد” آقای اوباما گفته یکی از دوستان که در مورد خواسته خود را سریع کار می کنند. “من از نوشتن هر کلمه ای خودم و به همین دلیل مصرف آن را طولانی تر است.”

این کتاب زمان باقی مانده است در میان touchiest از موضوعات. آقای اوباما عمدی نویسنده مستعد ابتلا به تعویق و گریز طولانی — اصرار داشت که هیچ مهلت تعیین شده با توجه به چند نفر آشنا با فرآیند.

در مصاحبه ای پس از مدت کوتاهی آقای اوباما در سمت چپ دفتر یکی از نزدیک ترین مشاوران خود پیش بینی کرده بود که این کتاب خواهد بود در اواسط سال 2019 قبل از اولیه شروع فصل صورت جدی گزینه ای ترجیح داده شده توسط بسیاری از کار بر روی این پروژه است.

اما آقای اوباما را به اتمام برساند و گردش یک پیش نویس از بین 600 و 800 صفحات تا حدود سال جدید را بیش از حد دیر به انتشار قبل از انتخابات با توجه به افراد آشنا با این وضعیت.

او در حال حاضر به طور جدی با توجه به تقسیم پروژه به دو جلد به امید گرفتن برخی از آن به چاپ به سرعت پس از انتخابات شاید در زمان برای فصل کریسمس چند نفر نزدیک به روند گفت.

آقای اوباما دیگر بزرگ, خلاق, سرمایه گذاری یک میلیون دلاری در سال 2018 قرارداد با Netflix برای تولید فیلم های مستند و اسکریپت امکانات با همسرش شده است مقوی و سریع کار می کنند در مقایسه ،

آقای اوباما یک ضربه از غربالگری ده ها تن از پروژه های بالقوه و ارائه پیشنهادات خاص — ناخوانا بر روی زرد پد قانونی او برای نوشتن کتاب خود به مدیران و نویسندگان. تولید خود شرکت زمین بالاتر تولیدات اجرا است کوچک ییلاقی در یک استودیو هالیوود زیادی که از خانه چارلی چاپلین را, شرکت, و او را صرف یک روز kibbitzing با کوچک آن کارکنان در طول سفر در ماه نوامبر.

یکی از اولین تلاش های “آزمایشی اردوگاه” برنده جایزه فیلم مستند در مورد یک اردوگاه تابستانی در شمال ایالت نیویورک تاسیس و در اوایل دهه 1970 که تبدیل به یک نقطه کانونی از ناتوانی جنبش حقوق.

آقای اوباما را دیدم این پروژه به عنوان یک وسیله نقلیه برای چشم انداز خود را از ریشه چمن سیاسی تغییر و ارائه بازخورد در طول 18 ماه این فیلم در تولید.

“ما شاهد فیلم هایی است که فیلمسازان آغاز شده بود به قطع با هم و آن را به رئیس جمهور نگاه” گفت: پریا Swaminathan, co-سر از زمین بالاتر. “او می خواستم به می دانم که چگونه ما می تواند کمک به فیلمسازان این بهترین گفتن از داستان و آنها را به همکاری. ما به تماشای بسیاری از بریدگی با هم.”

اعتبار…Maddie McGarvey برای نیویورک تایمز

بخشی از آنچه آقای اوباما می یابد به طوری جذاب در مورد فیلمسازی است که آن را اجازه می دهد تا او را برای کنترل این روایت است. در این رابطه 2020 مبارزات انتخاباتی بوده است disorienting تجربه: فعالیت سیاسی خود را قرار است به بیش از, در عین حال او یک نیمه بازی در نقش یک تولید او نوشته نشده و یا کارگردانی.

جایی که درجه پایین سرخوردگی شده است بیشتر آشکار از او در رابطه پیچیده با آقای بایدن که همزمان طمعکارانه از او حمایت و به شدت مصمم را به نفع خود.

آقای اوباما در حمایت از آقای بایدن شخصا از شروع مبارزات انتخاباتی اما او قول داد سناتور برنی ساندرز در یکی از اولیه خود چت است که خود را حرفه ای عمومی از بی طرفی واقعی بود و او بود که کار مخفیانه به انتخاب خود با توجه به یک مهمانی رسمی آشنایی با بورس.

علاوه بر این آقای اوباما همواره cleareyed در مورد دوست خود را از آسیب پذیری اصرار آقای بایدن مشاوران به اطمینان حاصل شود که او نه “شرمسار خود” یا “آسیب خود را میراث” برنده یا از دست دادن.

هنگامی که یک دموکرات دهنده مطرح آقای بایدن سن در اواخر سال گذشته — او 77 — آقای اوباما اذعان کرد این نگرانی ها گفت: “من حتی 50 وقتی که من انتخاب کردم و این کار زمان هر اونس از انرژی من تا به حال” با توجه به فرد است.

هنوز هم او مشتاق حامی و نقش محوری در هل دادن آقای ساندرز برای “سرعت بخشیدن به آخر بازی” که رهبری به آقای بایدن را زودتر از حد انتظار پیروزی در ماه آوریل است. او صرف چند هفته آینده اهداف چند کثیف سیاسی سست به پایان می رسد, کار به بهبود خود را سرد رابطه با سناتور الیزابت وارن که irked او با انتقاد از خود وال استریت صحبت کردن هزینه ها به عنوان سمبل معضل پول در سیاست آن را “مار که slithers از طریق واشنگتن است.”

او هرگز دیده می شود آقای بایدن را در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک جنگ نیابتی بین خود و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران خود اصرار دارند. اما او با این وجود غلغلک توسط کج معیارهای خود رقابت از اواخر سال.

آقای اوباما مانیتور مربوطه رای گیری اعداد نزدیک او می شود بخش خصوصی گردش داده ها از کمیته ملی حزب دموکرات — و طول می کشد افتخار در این واقعیت است که او تا به میلیون ها نفر بیشتر پیروان توییتر از یک رئیس جمهور که متکی به پلت فرم به مراتب بیشتر از او می کند افراد نزدیک به او گفت.

رئيس جمهور سابق بلعد آنلاین, اخبار کشاورزی, نیویورک تایمز واشنگتن پست و اقیانوس اطلس در سایت بر روی iPad خود را به طور مداوم نگه می دارد و به کاخ سفید شب-جغد ساعت ارسال متون و داستان لینک کلیک کنید برای دوستان بین نیمه شب تا 2 صبح حتی در طول همه گیر او خواب نیست دیر حداقل در روزهای هفته است و اغلب در Peloton دوچرخه توسط ساعت 8 صبح ارسال کردن دور جدیدی از متون اغلب در مورد آخرین برگ برنده خشم است.

آقای اوباما در حال حاضر پله تا خود را به انتقاد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آقای فلوید را کشته است. خانم Aniskoff سازماندهی یک نشست آنلاین با 3000 سابق مقامات دولت هدف که در بخش بود و به نرم افزاری-راه اندازی خود را سخت تر خط. (دموکرات های نزدیک به آقای اوباما helpfully به بیرون درز ضبط از سخنان خود.)

در عین حال افزایش فریاد برای عدالت نژادی باید لنت 2020 کمپین یک انسجام برای آقای اوباما یک سیاستمدار راحت ترین cloaking انتقاد خود از حریف را — می شود آن را خانم کلینتون یا آقای ترامپ — در زبان جنبش سیاست است.

اعتبار…Maddie McGarvey برای نیویورک تایمز

آقای اوباما در اولین واکنش به اعتراضات افراد نزدیک به او گفت که اضطراب — که اسپاسم شورش خواهد چرخش خارج از کنترل و بازی به آقای تهمت روایت از یک یاغی باقی مانده است.

اما تظاهرات مسالمت آمیز در زمان کنترل اشتعال یک جنبش ملی است که به چالش کشیده آقای ترامپ بدون اینکه او را نقطه کانونی آن.

به زودی پس از در وسط یک استراتژی تماس با مشاوران سیاسی و سیاست کارشناسان در بنیاد هیجان زده آقای اوباما تلفظ است که “یک خیاط ساخته شده لحظه” وارد شده بود.

آقای اوباما به تازگی در تماس نزدیک با اولین دادستان کل اریک H. دارنده جونیور, های خشم خود را بر سر راه فعلی دادستان کل, William P. بر شخصا بازرسی از بند فدرال مأموران اجرای قانون که اشک با گاز کشته تظاهرکنندگان برای روشن شدن مسیر برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به یک عکس op در یک کلیسای تاریخی در نزدیکی کاخ سفید است.

آقای دارنده چند تردیدی در مورد تماس با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست سابق رئیس جمهور حضور. آقای اوباما هرگز در تضاد اما او اجتناب اصطلاح حتی در خصوصی ترجیح می دهند بیشتر غیر مستقیم اتهام “نژادی عوامفریبی” با توجه به چندین نفر نزدیک به هر دو مردان است.

او در پاسخ به این فلوید قتل و کمتر در مورد چکش آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از مورد تشویق افراد جوان که آهسته در آغوش آقای بایدن برای رای دادن. زمانی که او تصمیم گرفت به صحبت های عمومی آن را به میزبان یک فروم آنلاین برجسته یک تخته سنگ از پلیس اصلاحات که هیچ جا رفت در کنگره در دوره دوم خود.

در این معنا, نقش او در راحت ترین اشغالگر است و این کار او یک بار پس از بیش از.

در ژوئن 4, یک ساعت یا بیشتر قبل از آقای فلوید یادبود در مینیاپولیس رئيس جمهور سابق به نام برادر خود Philonise Floyd — تلافی از تماس های او ساخته شده به خانواده های عزادار بیش از هشت سال در دفتر.

“من می خواهم به شما امید دارند. من می خواهم شما بدانید که شما تنها نیستید. من می خواهم شما بدانید که میشل و من هر چیزی را انجام دهید شما می خواهید من برای انجام” آقای اوباما گفت: در طول عاطفی 25 دقیقه مکالمه با توجه به Rev. Al Sharpton بود که در تماس است. دو نفر دیگر با آگاهی از تماس تایید محتویات آن است.

“این اولین بار بود که من فکر می کنم که فلوید خانواده واقعا تجربه آرامش پس از درگذشت” آقای Sharpton در مصاحبه ای گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im