چگونه آیووا قفقاز شد حماسی شکست دموکرات ها

DES MOINES — اولین نشانه های مشکل در اوایل.

به عنوان برنامه گوشی های هوشمند برای گزارش نتایج آیووا دموکرات قفقاز شروع شکست های گذشته شنبه شب, حزب, مقامات دستور رهبران حوزه به حرکت به Plan B: تماس با نتایج را در جلسه ستاد که در آن ده ها تن از داوطلبان خواهد وارد این ارقام به یک سیستم امن.

اما زمانی که بسیاری از کسانی که داوطلبان سعی در ورود به کامپیوتر خود آنها ساخته شده ناراحت کننده است کشف. آنها نیاز به گوشی های هوشمند برای بازیابی کد, اما آنها گفته شده بود نه به تلفن های خود را به “اتاق دیگ بخار” در Des Moines.

به عنوان یک تورنت از نتایج زنگ زد در از مدرسه ورزشگاهها اتحادیه سالن و شمار دیگر جمع آوری مکان ساخته شده است که در آیووا قفقاز جهان-معروف مدل از دموکراسی آن به زودی روشن شد که کل فرایند ذوب پایین.

داوطلبان با توسل به عبور در اطراف یدکی اپل برای ورود به سیستم. ملیسا واتسون دولت حزب رئیس امور مالی که مسئول اتاق دیگ بخار نمی دانید که چگونه به کار یک صفحه گسترده گوگل نرم افزار مورد استفاده برای داده های ورودی دموکراتیک مقامات بعد از آن اذعان کرد.

دیگران از جان گذشته به منظور بررسی نتایج شروع به گفتن برخی از حوزه رهبران به ایمیل عکس های خود را در برگه — کاغذ فرم های مورد استفاده برای چوب خط حساب کردن نتایج به یک اختصاص داده شده آدرس ایمیل. اما برای ساعت هیچ کس نظارت صندوق. هنگامی که آن را در نهایت باز صبح روز سه شنبه وجود دارد 700 ایمیل های خوانده نشده در انتظار, با عکس هایی که فرستاده شده بود وری; داوطلبان تا به حال به جرثقیل گردن خود را به کشف دست نوشته ها و اشکال.

یک ساعت پس از قفقاز آغاز شد, آیووا حزب دموکرات رئیس تروی, قیمت نشسته اند در یک اتاق دیگر با مقامات دیگر هیچ یک از آنها را با یک استراتژی روشن برای مدیریت آشکار هرج و مرج و یا پاسخ به اشتراک گذاشتن با به طور فزاینده ای برافروخته ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی. یک کنفرانس تلفنی با مبارزات انتخاباتی به پایان رسید با آقای قیمت حلق آویز کردن بر روی آنها را در میان اتهامات که حزبی نتایج در آیووا ممکن است اشتباه برای چند دهه.

به عنوان فاجعه به عنوان 2020 آیووا قفقاز را به نظر می رسد به شکست اجرا می شود عمیق تر و گسترده تر از قبلا شناخته شده با توجه به ده ها تن از مصاحبه با آن درگیر است. آن را در کل سیستم تفکیک که کست شک در چه بحرانی مسابقه در سیاسی آمریکا تقویم شده است موفق برای سال.

اعتبار…اردن نسیم تا حدی ملایم برای نیویورک تایمز

تا به حال اصلی ترین تبه کار در آیووا حزبی شکست مفتضحانه بوده است گزارش برنامه ایجاد شده توسط یک شرکت به نام سایه, Inc., همراه با یک “برنامه نویسی موضوع” در به عقب پایان نتایج سیستم گزارش دهی است که دولت حزب عدالت و سرزنش برای هرج و مرج است. اما این سقوط ناشی از آبشاری شکست رفتن به ماه.

شکننده عمارت از قفقاز که خود را باخته دموکرات ها در جستجوی قوی نامزد به رئیس جمهور تهمت فروپاشید تحت وزن از تکنولوژی تا حدودی ساقط در برنامه ریزی, نظارت شکست خورده توسط حزب عدالت و آموزش ضعیف و شکست در ارتباطات بین پرداخت رهبران حزب و داوطلبان در این زمینه که تا به حال اختصاص داده شده خود را برای ماه ها به ملت اولین نامزدی مسابقه.

محدوده گسترده تر از بد عمل آمد به نور تا حدودی به دلیل استفاده از مجموعه ای از گزارش الزامات لازم الاجرا توسط کمیته ملی حزب دموکرات پس از متحدان سناتور برنی ساندرز ورمونت تحت فشار قرار دادند و حزب ملی به تقاضای شفافیت بیشتر زیر خود را محدود به از دست دادن هیلاری کلینتون در سال 2016 آیووا قفقاز.

گسترده فقدان ایمان در آیووا نتایج متزلزل شده بسیاری از آمریکایی ها اعتماد به نفس در سیستم انتخاباتی. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است reveled در بحران. دموکرات ها باید پیشنهاد لغو قفقاز و پایان دادن به آیووا زمان در مقابل ریاست جمهوری نامزد تقویم.

حتی به عنوان حزب عدالت و تقلا برای مهار عواقب این حد کامل از مشکلات در آیووا است که هنوز شناخته شده نیست.

یک تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز نشان داد تناقضات در گزارش اطلاعات برای حداقل یک ششم از دولت و حقيقت است. کسانی که خطا رخ داده است در هر مرحله از نامزدها فرایند: در ضبط آرا در محاسبه و اعطای نمایندگان و ورود داده ها به دولت را از پایگاه داده. صدها نفر از هيئت دولت معادل متریک حزب برای تعیین نمایندگان برای کنوانسیون ملی بودند در معرض خطر در این حوزه.

آیووا حزب دموکرات منتشر شده یک لیست از 92 حوزه در روز یکشنبه که در آن گفته بودند که پرچم به عنوان مشکل توسط سه نفر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری — آقای ساندرز; Pete Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind.; و سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است. این رقم به مراتب کمتر از این تعداد با تناقضات اسیر در زمان بررسی. آسوشیتد پرس گفت که قادر به اعلام یک حزبی برنده است.

Sean Bagniewski دموکراتیک رئیس Polk County, که شامل Des Moines, سرزنش مقامات دولتی برای غفلت از نظارت بر قفقاز.

“این بسیار آسان به لغزش به افراد مشهور از قفقاز” آقای Bagniewski گفت. دولت رهبران حزب او گفته بودند پریشان ارائه می دهد به نظر می رسد در کابل TV, بسلامتی ملی با رهبران دموکرات و دیدار با نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و نیست خود را روز به روز وظایف “به طور جدی از گرفتن بروید.”

پس از فاجعه دولت ملی و رهبران حزب با اشاره انگشتان در یکدیگر است. روز یکشنبه آقای, قیمت, دولت, رئیس, گفت که او با افتخار از داوطلبان که خود را در قفقاز و این که دولت کار خود را با کمیته ملی برای ماه برای آماده شدن برای آنها.

“ما در حال انجام کامل مستقل بررسی روند و این امر می تواند غیر مسئولانه برای ما به عجله به قضاوت قبل از این که نقد و بررسی کامل است” او در بیانیه ای گفت.

تام پرز رئیس کمیته ملی سرزنش قرار داده شده به طور مستقیم در آیووا حزب دموکرات و آقای قیمت.

“تروی قیمت انجام بهترین خود را, اما این کافی نیست” آقای پرز گفت: در مصاحبه ای با تایمز در روز یکشنبه اشاره کرد که در حالی که دولت ملی و احزاب مشارکت در کار های آیووا حزب دموکرات است که در نهایت مسئول اداره خود را نامزد مسابقه.

D. N. C. تایید آیووا نماینده انتخاب طرح اما در سمت چپ دولت برای تعیین خود را در آن چگونه به جمع آوری و tabulate حزبی نتایج آقای پرز گفت که حزب ملی آزمون نیست, دولت برنامه یا مجموعه ای از استانداردها برای آموزش و یا آماده سازی است.

آقای پرز گفت که او مسئول آنچه دولت احزاب و رهبران خود را انجام دهد.

“من نمی انجام ارزیابی عملکرد از هر حزب و صندلی,” او گفت:.

پرسید که آیا D. N. C. را موشکافی دیگر قفقاز توسط دولت اجرا احزاب از جمله نوادا در کمتر از دو هفته آقای پرز گفت که “اجرای تمام درس های آموخته شده” اما مشخص نیست چگونه.

برخی از ریشه های آیووا افتضاح کشش به سال 2016 زمانی که آقای ساندرز به پایان رسید کسری از یک درصد پشت خانم کلینتون در این ایالت قفقاز. او و متحدان او خشمگین بودند.

جلسه شب داده ها نشان داد که او تا به حال برنده رای مردمی اما هیچ راهی برای اثبات خود را در مورد. حوزه تنها گزارش چگونه بسیاری از نمایندگان اختصاص داده شود بدون زمینه مجموع رای. و هیچ ساز و کاری برای دموکرات آیوا به بازشماری حزبی نتایج به این دلیل که دولت حزب نیست حفظ کاغذ سوابق آنها.

در سال 2017, the D. N. C. تشکیل یک کمیسیون به پیشنهاد تغییرات به ریاست جمهوری این حزب معرفی سیستم از جمله راه های پارلمانی نتایج گزارش شده است.

آیووا حزب دموکرات سعی در تطابق با کمیته ملی سفارشات که تصویب شد در سال 2018 اما این دو سازمان sparred بیش از چگونه دولت باید رسیدگی به نیازهای جدید و چه نقش حزب ملی باید بازی در آیووا دموکرات امور.

پس از وقوع این حادثه دوشنبه شب D. N. C. گفت: در آن زمان دست در رویکرد به کل عملیات. اما یک ایمیل از تابستان به دست آمده توسط این زمان نشان می دهد که کمیته ملی سعی شامل خود را در آماده شدن برای قفقاز — خاص امنیتی است.

در ماه جولای به ایمیل, کت آتواتر D. N. C. معاون افسر ارشد فناوری پیشنهاد شده زبان برای فروشنده قرارداد را که به حزب ملی دسترسی به کد منبع و اجازه می دهد آن را برای تست نرم افزار و دیگر محصولات مورد استفاده توسط دولت ،

آیووا حزب عدالت و رد پیشنهاد زبان.

هفته بعد در ماه اوت حزب ملی اشاره کرد نگرانی های امنیتی زمانی که آن را وتو کرد آیووا حزب دموکرات پیشنهاد برای برگزاری یک “مجازی حزبی” که اجازه داده اند غایب مشارکت از طریق تلفن.

اختلافات تاخیر در تصویب آیووا انجمن طرح تا اواخر ماه سپتامبر. دولت را با استفاده از کنترل از راه دور “ماهواره قفقاز” اجازه می دهد تا مردم آیووا نمایندگان شان که نمی تواند آن را به حوزه حزبی سایت برای شرکت و یک برنامه تلفن هوشمند برای حوزه رهبران به گزارش نتایج.

یک مرد به نظارت بر همه آن را.

آقای, قیمت, 39, مادام العمر Iowan شد که رئیس دولت حزب دموکرات در ماه جولای سال 2017, حال استرلینگ رزومه. او شده است یک مشاور به دو سابق آیووا فرمانداران و یک شکل در هر دو رئیس جمهور اوباما در سال 2012 دوباره انتخابات در دولت و در خانم کلینتون در سال 2016 اجرا شود.

او لذت می بردند ملی توجه قفقاز به خود جلب کرد. در اوایل ماه نوامبر در یک دولت سالانه حزب شام که درو 13,000 مردم او صحبت کرد برای 18 دقیقه طولانی تر از هر یک از نامزدهای ریاست جمهوری بود.

آقای قیمت صرف ماه قبل از قفقاز, دفاع, Iowa از پیش موقعیت برجسته جمهوری اولیه فرایند را به عنوان نامزد bemoaned آیووا عدم تنوع و محرمانه caucusing روند.

در ماه اوت در کنفرانس خبری, آقای, قیمت پیش بینی شده در کل اعتماد به نفس.

“فقط این را می دانم” او گفت:, قیافه با یک اشاره انگشت برای تاکید. “در فوریه. 3 از سال 2020 قفقاز برگزار خواهد شد در این دولت است. ما خواهد بود برای اولین بار. و آنها خواهد بود بدون شک موفق ترین قفقاز در حزب ما بی سابقه باشد.”

فقط روز قبل از قفقاز precinct رهبران خود را دریافت کرد اولین راهنمای دانلود برنامه آنها به استفاده از برای ضبط و ارسال نتایج.

این برنامه ایجاد شده توسط Shadow, Inc., یک شرکت توصیه می شود به آیووا مقامات حزب توسط رهبران دموکرات در نوادا که کار با آن را به عنوان به خوبی.

رئیس اجرایی از سایه جرارد Niemira یک جانباز 2016 هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی که در آن او نظارت محصولات با تکنولوژی مانند یک برنامه مبارزات انتخاباتی استفاده می شود به استفاده از دمدمی ریاضی از قفقاز و پیگیری نتایج را در زمان واقعی است.

به دلیل تاخیر در برنامه ریزی آیووا قفقاز سایه پرسنل نمی ورود به یک قرارداد برای آیووا برنامه تا زمان سقوط 2019, فشرده سازی در حال حاضر برسانیم در یک معامله است که پرداخت نسبتا کمی — کمی بیش از $60,000 تا کنون — به صورت سفارشی خدمات فن آوری.

در ماه نوامبر آیووا مقامات جمع آوری شده در Des Moines دانشگاه هاروارد انتخابات کارشناسان امنیتی از جمله رابی Mook خانم کلینتون در سال 2016 مدیر کمپین برای تست فرآیندهای درگیر در قفقاز. اما برنامه نیست بخشی از ورزش است.

هنوز سایه توسعه یک نسخه اولیه از نرم افزار است که ماه و شروع به تست و به روز رسانی آن با توجه به یک فرد درگیر در تلاش است. به عنوان انجمن تاریخ با نزدیک شدن به روز رسانی بیشتر آمد اما توسعه دهندگان نمی توجه آنها را به عنوان مهم است.

آخر هفته قبل از قفقاز مقامات از سایه دولت و D. N. C. جمع آوری شده برای اجرای آزمون های نهایی. آنها تغذیه نادرست داده است که به منظور بررسی کیفیت-سیستم کنترل خواهد گرفتن هر چیزی amiss. برنامه به خوبی کار می کرد, با توجه به یک فرد درگیر است. اما هیچ شواهد ناشی از یک اشکال که آشفته بازار بخشی از نتایج جلسه شب.

یکشنبه قبل از قفقاز, آقای, قیمت نگه داشته تا برنامه پر مشغله. او ضبط مصاحبه با Kasie شکار از MSNBC در اوایل بعد از ظهر. او مطرح شده به صورت یک عکس در فاکس نیوز مجموعه با دانا Brazile سابق رئیس کمیته ملی حزب دموکرات. در شب او را در یک کاسه فوق العاده با سناتور ctq.

در عین حال در Polk County, که در آن دموکرات ها آماده می شدند برای 177 حوزه قفقاز آن را در حال حاضر روشن شده است تمام هفته است که این برنامه تا به حال مشکلات.

زمانی که حوزه صندلی گزارش مسائل مربوط به دولت ارجاع آنها به تنها کمک میز کارمند که همیشه پاسخ دادن به تماس ها و ایمیل های.

شش ساعت قبل از قفقاز بودند برای شروع در 7 p. m. روز شنبه, حوزه رهبران نهایی دریافت کرده اند ایمیل در مورد این برنامه با شوم آموزش: “اگر برنامه اصطبل/انجماد/قفل کردن: خروج از برنامه و ورود به سیستم پشت در خود را با پین. این برنامه باید صرفه جویی که در آن شما بودند. اگر آن را نمی کند, لطفا تماس بگیرید, در نتایج خود را.”

ترین حوزه قفقاز زد هموار در سراسر کشور. اما زمانی که برخی از رهبران حوزه سعی در گزارش نتایج این برنامه گاهی اوقات مسدود است. تماس به دولت, حزب, خط, گاهی اوقات در حال ورشکستگی را برای پنج ساعت است.

برای از بین بردن فشار بر دولت D. N. C. مقامات اعدام یک طرح احتمالی ایجاد شده برای بلایای طبیعی و یا ترور وقایع: با استفاده از یک نسخه پشتیبان تهیه تماس با مرکز در این ستاد در جنوب خیابان کاپیتول در واشنگتن که در آن حدود 40 نفر شروع به تماس گرفتن.

سپس آن را روشن بود که یک فاجعه در حال وقوع بود در آیووا حوادث, مرکز یک محل به صورت خودکار نشان می دهد و دولت, کشتی, مسابقات بود که در خدمت به عنوان حزبی مرکزی.

دولت حزب گوشی های این ماجرا بودند. کاربران در وب سایت 4chan تا به حال برای عموم نوشته شده انتخابات خط تلفن شماره و تشویق یکدیگر به “مسدود کردن خطوط.” حزب داوطلب اپراتورهای تلفن نیز تا به حال برای منحرف کردن تماس از تلویزیون, خبرنگاران, در جستجوی حزبی نتایج که ساعت به تعویق افتاده است.

یک طبقه زیر نمایندگان از هفت رقابت انتخاباتی در آیوا منتظر در یک اتاق بدون پنجره بدون غذا بدون آب و بدون اطلاعات. آنها در زمان تلاش برای تماس با دولت مقامات در جستجوی اطلاعات است.

در یک کنفرانس تلفنی با مبارزات بعد از آن شب آقای قیمت تلاش برای توضیح اطلاعات خاموشی. او گفت: مشکلات ناشی از مسئولین حزب نیاز به جمع آوری سه مجموعه از داده ها را از تمام حوزه برای اولین بار.

“شما همیشه به حال برای محاسبه این اعداد همه ما در حال پرسیدن این است که شما گزارش آنها را برای اولین بار” جف ویور آقای ساندرز نزدیک ترین مشاور گفت: او گفت: آقای قيمت روز تماس بگیرید. “اگر شما در میانهی شب محاسبه این اعداد در تمام طول این یک تقلب برای 100 سال است.”

آقای قیمت به پایان رسید تماس بگیرید.

به عنوان مهندسین درهم برای تعمیر نرم افزار, پاچه, آیووا, رهبران حزب بودند که ساخت یک انتخاب. از آن زمان آنها تصمیم به رها دیجیتال روش و تکیه بر روش های قدیمی جمع آوری داده ها و انجام محاسبات ریاضی با دست — تصمیم گیری است که باز یک کل جدید می توانید از کرم ها.

هر حوزه رهبر به حال 36 جدا کردن ارقام در گزارش همراه با دو جداگانه شش رقمی تایید شماره وجود دارد و بیش از 1700 حوزه از جمله ماهواره است.

در هرج و مرج حزبی نتایج جمع آوری شده توسط اپراتورهای تلفن بودند سرند با خطا است. ده ها تن از داوطلبان بازگشت بیش از سه روز آینده به مقابله آنها و ورودی نتایج از جلسه برگه که در آمد از طریق ایمیل و یا از طریق برنامه. یکی تحویل داده شد روز بعد توسط خدمات پستی.

در زمان بررسی اطلاعات حداقل 10 درصد از حوزه به نظر می رسد به طور نادرست اختصاص داده شده خود را نمایندگان بر اساس گزارش مجموع رای. در برخی موارد حوزه تعلق می گیرد بیشتر نمایندگان از آنها را در دیگران به آنها اهدا شد کمتر. بیش از دو دوجین حوزه به نظر می رسد به نمایندگان به داوطلبانی که واجد شرایط به عنوان عملی تحت قوانین انجمن.

با توجه به باریک منجر آقای Buttigieg در حال حاضر دارای بیش از آقای ساندرز در هيئت دولت معادل یک حسابداری کامل از این تناقضات می تواند تغییر نتیجه. اما بدون دسترسی به حوزه برگه آن را دشوار است به منظور تعیین آنها اشتباهات صدمه دیده و یا مورد علاقه.

به عنوان حزبی شب داد راه را برای یک هفته از انگشت اشاره, برخی از محلی دموکراتیک داوطلبان ابراز خشم در آنچه که آنها را دیدم به عنوان تلاش های حزب ملی افغانستان سرزنش آیووا برای ظروف سرباز یا مسافر.

“D. N. C. نوع حلق آویز ما را به خشک گفت:” استیو Drahozal دموکراتیک رئیس در دوبوک شهرستان است. “به جای گفتن” کار خوب!’ به داوطلبان محلی آنها بی احترامی بسیاری از مردمی سازماندهی که انجام شد. وجود دارد و انتقادات آنها می توانند, اما این بسیار صاف و به خوبی سازمان یافته حزبی. ما فقط نمی تواند به داده های گزارش شده است.”

رید J. Epstein و سیدنی اخگر گزارش از Des Moines, و منچستر, N. H., و سفر گابریل و مایک بیکر از Des Moines. گزارش شد کمک توسط مایکل شراب و جک Healy از Des Moines, Shane Goldmacher از منچستر و کیت Collins, دنیس لو چارلی هوشمند, استیون Moity و Pierre-Antoine لوئیس از نیویورک است. جک Begg سوزان Beachy و آلن Delaqueriere کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de