چگونه جهانی آب و هوا مبارزه می تواند از دست داده و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتخاب مجددآن را خوشبو ژوئن روز در سال 2017 زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به تریبون در باغ گل رز کاخ سفید به اعلام خروج آمریکا از پاریس آب و هوا توافق جامع پیمان جهانی برای مقابله با بحران فزاینده.

تاد استرن بود که آمریکا مذاکره کننده ارشد هنگامی که معامله شد مهر و موم شده در پاریس در سال 2015 خود را مجبور به تماشای سخنرانی.

“من آن را مشمئز کننده آن دروغگو از آغاز تا پایان” گفت: استرن. “من خشمگین بود … چون در اینجا ما باید این واقعا چیزی که مهم است و در اینجا این بذله گو که درک نمی کند هر چیزی که او صحبت کردن در مورد. این یک تقلب است.”

195 کشور

شرایط توافق معنی ندارد کشور را ترک می توانید قبل از نوامبر این سال به دلیل تغییر ناگهانی زمان بندی آمریکا را رسما خروج از پاریس معامله در 4 نوامبر – 100 روز از هم اکنون و تنها یک روز پس از 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

تکمیل استرن بدبختی و احتمالا هر گونه واقع بینانه امیدوار جلوگیری از فاجعه تغییرات آب و استوار به شدت بر نتیجه انتخابات که گودال مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن که عهد کرده است تا دوباره در مورد آب و هوا.
Todd Stern was the US chief negotiator during the Paris climate agreement process in 2015.

عمر توافق پاریس به امضا رسید و در موجی از خوش بینی در سال 2015 شاهد پنج گرمترین سال ثبت شده در زمین بی سابقه آتش سوزی آتش زدن شهرها از کالیفرنیا به استرالیا رکورد موج گرما پخت اروپا و هند و درجه حرارت به طور خلاصه ترکیدن فراتر از 100F (38C) در قطب شمال.

سری قراردادن

این نوع از اثرات می تواند صرف غذا, دانشمندان هشدار داده اند سوخت سطح جهانی گرمایش هستند که در مسیر های سه گانه و یا حتی بدتر در پایان قرن بدون drastic درمانی عمل است. را متزلزل تلاش جهانی برای محدود کردن انتشار گازهای گلخانه ای و سر بیشتر فاجعه لولا در بخش قابل توجهی درباره اینکه آیا آمریکا تصمیم می گیرد تا دوباره وارد نزاع است.

“انتخاب بایدن یا مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است نه فقط برای ما بلکه برای جهان به طور کلی برای مقابله با تغییرات آب و هوا گفت:” استرن. “اگر بایدن برنده نوامبر 4 بر روی صفحه رادار مثل یک خواب بد است. اگر تهمت برنده او مهر و موم معامله. به ما می شود غیر از بازیکن و اهداف پاریس تبدیل به بسیار دشوار است. بدون ما در دراز مدت آنها را قطعا واقعی نیست.”

نمودار نشان می دهد که جهانی تولید گازهای گلخانه ای از سه فرضی سناریوهای انتشار گازهای گلخانه ای بسته به عمق و مدت زمان بیماری همه گیر و نرخ بازیابی

نزدیک به 200 کشور قرار داده و نام خود را به پاریس در توافق, حمایت به صورت پایین آب و هوا در اورژانس و حد متوسط جهانی افزایش درجه حرارت به “زیر” 2C بالاتر از دوران قبل از جرم صنعتی آغاز پمپاژ حجم عظیمی از سیاره گرم شدن گازها به اتمسفر از اتومبیل و کامیون ها و نیروگاه ها و مزارع. بیشتر aspirational هدف توقف و درجه حرارت در یک 1.5 C افزایش نیز گنجانده شده است اگر چه فقط پنج سال در این سیاره در حال حاضر خزنده خطرناکی نزدیک به این علامت.

پاریس معامله آورده عمده در حال رشد قطره چکان مانند چین و هند در هیئت مدیره با تلاش به سمت تمیز کننده منابع انرژی در بخش با توجه به urgings از باراک اوباما که ادعا کرد این توافق نشان داد که ما در حال حاضر یک “رهبر جهانی در مبارزه با تغییر آب و هوا”.

مغلوب ساختن پیشی جستن که یک بار معروف به نام آب و هوا علم یک “جعل” هرگز نگاه مهربانی در معامله که او قاب به عنوان تلاش های بین المللی برای آسیب ما در حالی که اجازه دادن به چین کردن بیش از حد به آرامی. در باغ گل رز سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت که او به “نمایندگی شهروندان پیتسبورگ نه پاریس.” در هر کشور است که رایگان به انتخاب خود آن را تولید گازهای گلخانه ای کاهش بدون هر گونه اجرای. “پاریس است که مانند یک کشتی مانند یک شیشه ای – شما می توانید با ریختن آب یا شراب به آن گفت:” سو Biniaz سابق وزارت امور خارجه آمریکا وکیل که پیش نویس بخش هایی از پاریس معامله است. “آن را طراحی پاریس که مشکل آن است که وجود دارد نه اراده سیاسی برای انجام به اندازه کافی.”

رها آب و هوا تلاش

دولت آمریکا در عمل رها شده و هیچ گونه نگرانی از بحران آب و چند وقت پیش با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا کنون عقب بیش از 100 حفاظت محیط زیست از جمله اوباما-دوران برنامه ای برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه با سوخت زغال سنگ, محدودیت در آلودگی ساطع شده از اتومبیل ها و کامیون ها و حتی استانداردهای بهره وری انرژی برای lightbulbs. در اغلب هرج و مرج ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت آب و هوایی شده است غیر منتظره ای سازگار – آمریکا سوخت های فسیلی تولید باید تقویت محدود آب و هوا و مقررات باید اوراق.

Unswayed رشد زنگ در میان آمریکایی ها بیش از بحران آب و تهمت است که مصرف این همان پیام به انتخابات. “بایدن می خواهد به انبوه re-تنظیم انرژی اقتصاد دوباره به پاریس آب و هوا توافق که کشتن انرژی ما کاملا شما را به 25 ٪ از کسب و کار خود و کشتن نفت و گاز و توسعه” گفت: در این ماه بدون استناد به مدارک و شواهد به عنوان او اعلام کرد یکی دیگر از عقبگرد این بار از ارزیابی های زیست محیطی خطوط لوله و بزرگراه ها و زیرساخت های دیگر.
The Longview Power Plant, a coal-fired plant, stands on 21 August 2018 in Maidsville, West Virginia.

با وجود این همه ما تولید گازهای گلخانه ای همچنان به سقوط بخشی از علت به سقوط یک صنعت زغال سنگ که تهمت تلاش برای سرپا نگه داشتن. بین المللی انشعابات بوده است گفتن اما – در صورت عدم وجود هر نوع مثبت cajoling از ما جهانی تولید گازهای گلخانه ای باقی مانده اند سرسختانه بالا و بسیاری از کشورهای در حال عقب خود اقدامات وعده داده شده.

با توجه به آب و هوای اکشن ردیاب تنها مراکش اقدام به طور مداوم با توافق پاریس اهداف جهانی افزایش درجه حرارت مجموعه به بیش از 3C در پایان قرن حتی اگر زمان وعده ملاقات کرد. پاریس بود به تنها آغاز – کشور قرار است به طور مستمر چرخ ضامن دار تا جاه طلبی خود را از سطح تا شدید تر نابسامانی های تغییر آب و هوا از جمله وخیم سیل موج گرما محصول شکست و ریزش از صخره های مرجانی هستند اجتناب شود.

بوده است وجود دارد کمتر سیاسی را از کشورهای دیگر به اقدام تا حدودی به این دلیل که ما هل دادن نیست برای آن گفت:” Biniaz. “در طول چهار سال اول از مغلوب ساختن پیشی جستن آن را آسان تر به آن می گویند به احتمال زیاد به یک انحراف در کوتاه مدت انحراف اما اگر این هشت سال آن را سخت تر برای نگه داشتن با هم ائتلاف از کشورهای که در مورد مراقبت از این.”

‘شهاب سنگ دیگر در راه است’

چهار سال دیگر از برگ برنده دولت بی علاقه در بحران آب و هوا می تواند مجموعه جهانی کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط یک دهه با توجه به یک منتشر شده تجزیه و تحلیل, ساخت, شانس جلسه اهداف پاریس نزدیک به غیر ممکن است.

Hakon Saelen یک محیط زیست اقتصاددان در دانشگاه اسلو که رهبری این مطالعه گفت: ما عقب نشینی است “قابل توجه عمده ضربه” به کاهش بحران آب و هوا. “جهان نمی تواند هر گونه تاخیر اگر 2C هدف رسیده باشد,” او گفت:. “مدل ما نشان می دهد که شانس رسیدن به آن بسیار پایین است در حال حاضر اما نزدیک به صفر با یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.”
Trump after announcing the US would withdraw from the Paris Climate Agreement at the White House in DC in June 2017.

اما حتی با یک درگیر بایدن دولت است که به نحوی قادر به دریافت کنگره به توافق برسند به یک $2tn برنامه ای برای تغییر ما به انرژی های تجدید پذیر چالش بسیار زیاد است. جهان dithered در برش انتشار گازهای گلخانه ای تا زمانی که تنها یک اقدام بی سابقه و سریع تعمیرات اساسی راه سفر ما تولید انرژی و غذا خوردن را حفظ بشریت در چارچوب ایمنی مشخص شده در پاریس.

جهان را به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای بیش از 7 درصد سال این دهه به هر گونه امید جلسه 1.5 C, هدف, با توجه به سازمان ملل متحد. این سالانه قطع خواهد شد و دست یافتنی این سال تنها از طریق ویرانی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که توقیف بسیاری از اقتصاد جهانی است. یک مسیر پایدار تر به decarbonization باید بلافاصله شناسایی و اجرا شده است.

“گرمتر می شود بدتر می شود و [پاریس] اهداف گسترده در یک سطح که در آن ما همه چیز را واقعا بد خواهد شد” گفت: Zeke Hausfather مدیر آب و هوا و انرژی در دستیابی به موفقیت موسسه. “ما نمی خواهیم مردم را به امید نژاد بشر نمی منقرض شده در 2C اما این یک بی ارزش بالا میاره. هنوز بزرگ تهدیدات و بسیاری از دلایل خوبی برای گرم نگه داشتن ،

استرن گفت: رای دهندگان آمریکایی به طور طبیعی خواهد بود “مافوق صوت متمرکز” در coronavirus و اقتصادی خرید اینترنتی. “اما با تغییر آب و هوا نمی تواند فراموش شود این انتخابات,” او گفت:. “این Covid بحران نشان داده است کشورهای ایالات متحده می تواند انجام کارهای قابل توجه در جهت کوتاه زمانی که آنها باور دارند که آنها را به. آن را به ما نشان می دهد ما نیاز به رهبران که همچنین درک آنچه که ما نیاز به انجام تغییرات آب و هوایی است که به دلیل دیگری شهاب سنگ عنوان راه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de