چگونه فلوید تظاهرات تبدیل به یک 24 ساعت ‘اشغال شهر هال” در n. y.

آن آغاز شده و در سه شنبه شب هنگامی که حدود 100 معترض شروع به اشغال شهر سالن پارک در پایین منهتن — با برخی از گذراندن شب در تلاش برای جلب بیشتر تمرکز خود را به تقاضا برای کاهش بودجه به اداره پلیس.

در یک ماده از روز یک جنبش ریشه گرفت. چه شروع یک پچ چمن و چند فوت مربع در حال حاضر بیش از بسیاری از پارک کشیده و گسترده توجه در سراسر رسانه های اجتماعی با “اشغال شهر هال” به عنوان گروه محوری گریه. داوطلبان رفتند به پارک رها کردن مواد غذایی, قهوه و لوازم برای ساخت یک نوع از اردوگاه.

تا کنون پلیس را شکسته نمی شود تا جمع آوری شده برخی از الهام از جنبش اشغال وال استریت تظاهرات سال 2011 در Zuccotti پارک در منطقه مالی در پایین منهتن. اما برخی از اختلافات منجر شده بین معترضان و پلیس بر استفاده از چتر چادر و دوچرخه.

شهرستان سالن اردوگاه که در ابتدا رهبری آوازی-NY های مردمی سازمان, جدیدترین علاوه بر این به موجی از اعتراضات در نیویورک پس از جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس در اواخر ماه مه.

Jawanza James Williams, مدیر سازماندهی به صورت صوتی-نیویورک مفهوم اشغال را به عنوان یک راه برای فشار به کاهش بودجه پلیس با حداقل 1 میلیارد دلار مجموع این گروه خواسته است تا به توان منتقل شده به سایر منابع از جمله آموزش و پرورش و خدمات اجتماعی.

معترضان که بخشی از جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس در حال تمرکز بر روی 1 جولای آخرین مهلت برای بودجه شهرستان است.

Corey Johnson, رئیس شورای شهر است که باید در تصویب بودجه صورت گرفته با 1 میلیارد دلار کاهش 6 میلیارد دلار است که این شهر خرج می کند و در اداره پلیس اما شهردار, بیل د Blasio است نه تایید چنین کاهش دهد.

“ما نمی توانیم ترک هر چیزی را به شانس” گفت: آقای ویلیامز که اشاره به “اشغال شهر هال” به عنوان “مردم به بازار برای آزادی است.”

در یک زمان کوتاه سازمان تا حد زیادی سیاه و عجیب و غریب تبدیل شده اند پلازا. دست کشیده هنر را پوشش می دهد هر صورت ظاهر از دولت زیرساخت: مترو ورودی فلزی موانع و کیوسک — یک تضاد به سنگ آهک ساختمان شهرداری در سراسر خیابان.

یک شبکه پیچیده ایجاد شد برای ایجاد فضای قابل سکونت. سازمان ساخته شده است یک کتابخانه, باغ جامعه و حتی یک کلبه برای دوستداران چای. آنها را جمع آوری کمکهای مالی از وعده های غذایی آماده, آب, ضد عفونی کننده دست, پتو, ویتامین ها و سیگار. و آنها با تشکیل تیم های استادانه درست شده برای ایمنی و بهداشت و توزیع مواد غذایی.

نارنجی بازوبند تشخیص د-تشدید تیم از پزشکان که پوشیدن لباس های قرمز کراس آرم های ساخته شده از نوار برق. توسط سه شنبه برگزار شده بود نصب سرویس اینترنت و راه اندازی یک خشکشویی برنامه.

به عنوان جنبش گسترش تنش ها بر استراتژی پدید آمده اند به خصوص که آیا آوازی-نیویورک خواستار عمیق به اندازه کافی کاهش در بودجه.

برخی از حامیان جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ابراز ناراحتی بیش از تعداد جوان سفید افرادی که در حال بدست گرفتن بخشی در این گردهمایی و همچنین بیش از یک اتمسفر است که گاهی اوقات خوش بین است.

سازمان پاسخ داد که این جنبش توانایی به جای طیف متنوعی از نظر نشانه ای از موفقیت است.

تهدید coronavirus همچنین بافندگی بیش از جمع آوری. در ساعات اوج آن را غیر ممکن برای اعتراض اجتماعی به دور است. هزاران نفر هستند آرنج به آرنج در پلازا حتی به عنوان شغل sprawls جنوب دورتر. در شب معترضان هنوز خوشه در چمن خواب با ماسک در. دیگران باز شدن خود کیسه خواب و برزنت دورتر از زمانی که آن را در زمان تماس با آن یک شب.

این اردوگاه توسط اجرا ترکیبی از جانباز برگزار و برای اولین بار داوطلبان.

سیرا نیکول, 23, از غرب هارلم فکر نمی کنم او را تا پایان نظارت بر خوش آمدید میز هنگامی که او برای اولین بار وارد روز پنج شنبه بعد از ظهر. در آن روز اول خانم نیکول رفته بود مستقیما به که روی میز برای دریافت اطلاعات بیشتر, اما زمانی که او متوجه یک داوطلب که به نظر می رسد خسته او پیشنهاد کرد که به جای خود. او موافقت کرد.

چند ساعت بعد یک تظاهرات راه می رفت تا به خانم نیکول مشتاق به داوطلب. بعدی اسلات در دسترس بود و در هشت ساعت در ساعت 3 صبح اما تظاهر کنندگان یک زن به نظر نمی رسد به ذهن است. خانم نیکول امضا شده او را تا.

بسیاری از داوطلبان کار در سراسر ساعت. در ساعت 4 صبح روز جمعه گرگوری Lecrocq, 31, از شرق فوقانی جانبی شروع به تغییر خود را در مواد غذایی, ایستگاه, ساخت ساندویچ صبحانه برای اوایل risers. پس از داوطلب شدن او می خوابد و از ساعت 8 صبح تا 3 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر او را معمولا پشت در اعتراض.

اشغال نیز تبدیل به یک نقطه جلسه برای دیگر راهپیمایی. معترضان از بالا منهتن و بروکلین را متوقف کرده اند برای نشان دادن حمایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان انتخاب کنید تا مواد غذایی و آب است.

برخی از معترضان گفته اند که آنها برنامه ریزی برای باقی می ماند در پلازا فراتر از بودجه در آمریکا تا زمانی که خواسته های خود را به صورت سیستمیک تغییر کرده است. آقای ویلیامز گفت که او مخالف نیست به مردم ماندن طولانی تر است.

در هر صورت صوتی-نیویورک گفت: اعضای آنها خوش بودند که آنها تا به حال سازماندهی یک جنبش است که می تواند به حفظ خود در دراز مدت گفت: یاس Budnella, 34, گروه سیاست مواد مخدر هماهنگ کننده.

هنوز هم به عنوان هفته پیشرفت سازمان گفت: آنها تا به حال دست و پنجه نرم با تنظیم تن است. در حالی که نشان دادن شادی مهم است شکلی از مقاومت آقای ویلیامز گفت: این گروه نمی خواهند مردم به فراموش کردن که چرا آنها را جمع آوری کرده ایم. در زمان اشغال ظاهر می شود جشنواره مانند. اما آن لحظات اغلب به دنبال یک سخنران با تاکید بر نیاز به ماندن هوشیار و مراقب باشند.

“ما اینجا هستیم زیرا مردم در حال مرگ هستند در خیابان” یک سخنران گفت: این جمعیت در پنج شنبه شب. “ما در اینجا به معاشرت ما اینجا هستیم برای مشکلات زندگی واقعی.”

بسیاری از معترضان گفت: آنها تا به حال متعهد به خواب هر شب تا پایان ماه اشاره کرد که آنها همه چیز آنها نیاز به زنده ماندن در آب و غذا و لباس و یک محل برای حمام و دستشویی.

دیگران گفتند که سعی کنید به نشان می دهد تا در هر شب. کسانی که نمی خواهید به خواب خارج گفتند که داوطلب از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب.

سازمان دهندگان گفت: جنبش اخلاق در اطراف محور ضد مصرف گرایی فراگیر و رفاقت. همه چیز رایگان و معترضان به طور مداوم در مواظب برای یک دیگر. ساخت اردوگاه یک فضای امن برای آسیب پذیر جوامع نیز یک اولویت آنها گفت.

روز پنج شنبه Moji Armu و کودکان — سنین 6 و 9 — تصادفا تظاهرات در راه خود به خانه.

خانم Armu گفت که او تا به حال در مورد فکر آوردن کودکان خود به تظاهرات در گذشته است که آنها تبدیل شده بود وحشت زده به انجام این کار پس از دیدن تصاویر در تلویزیون از معترضان در درگیری با پلیس. اما در پنج شنبه, کودکان خود را متوجه یک هنر-ساخت ایستگاه در اشغال جمع آوری و فرار به سینی رنگ لوله.

کمی بعد او گفت که او 6 ساله پسر مکث در سردرگمی. او درک نمی کنند که آنچه که او شده بود شاهد — هنر ساخت و رقص — می تواند به عنوان اعتراض.

او مادر خود را اگر او تا به حال فقط حضور خود را در اولین اعتراض. او لبخند زد و گفت: “شما مطمئن بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im