چگونه Coronavirus مرگ و میر در مقایسه با دیگر حوادث مرگبار از تاریخ آمریکا

زمانی که کاخ سفید پیش بینی شده در مارس 31 که حتی اجتماعی فاصله اقدامات 100,000 به 240,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19 اعداد بودند نه لزوما تکان دهنده برای کسانی که تا به حال پرداخت شده است با توجه. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال حاضر گفت که او پیش بینی شده بین 100,000 تا 200,000 آمریکا مرگ و میر و برآورد توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن بسیار متفاوت طرح ریزی 81,766 آمریکا و مرگ و میر در Aug. 4 عنوان از دوشنبه بعد از ظهر.

اما حتی اگر تعداد کسانی که تنها پیش بینی آن است که در حال حاضر روشن است که این “جنگ” با نامرئی دشمن خواهد بود به عنوان کشنده به عنوان و در برخی موارد مرگبارتر از برخی از بدترین جنگ ها در تاریخ آمریکا.

به زودی پس از آن کاخ سفید اعلام کرد طرح ناظران شد و سریع به مقایسه جنگ ویتنام طی آن حدود 60000 کشته شدند, در میدان جنگ است.

تجسم زیر نشان می دهد که چگونه COVID-19 پیش بینی و واقعی مرگ و میر خواهد شد که به روز رسانی روزانه — نسبت به برآورد آمریکا و مرگ از عوارض دیگر بیماری های همه گیر است که آمار ایالات متحده و عمده درگیری قدمت آن به جنگ انقلابی و از طریق حملات 11 سپتامبر و پس از آن “جنگ با ترور’ عملیات (از مارس 30) نقاشی عمدتا از داده های جمع آوری شده توسط این سرویس پژوهشی کنگره دفاع مصدوم تجزیه و تحلیل سیستم و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

برآورد تلفات جنگ داخلی هنوز هم عشق و نفرت دیگر درگیری های نظامی در این لیست و حتی ممکن است بالاتر از سال 1918 آنفولانزای همه گیر مرگ و میر در ایالات متحده به عنوان برخی از محققان فکر می کنم کل این است که به عنوان بالا به عنوان 750,000-850,000 و تعداد مؤتلفه مرگ و میر مشخص نیست. (که تعداد بیشتری توسط بسیاری برای بهتر گرفتن تاثیر جنگ داخلی, اما آن را نیز شامل تلفات ملکی و برخی از مرگ و میر نسبت به جنگ اما این که صورت گرفت پس از آن به پایان رسید.)

این نمودار نشان می دهد که امروز coronavirus مرگ و میر در بخشی از سابقه ای طولانی در بیماری که به عنوان کشنده به عنوان جنگ یا بیشتر از آن: 1918 آنفولانزا کشته شدن حدود شش برابر آمریکایی کشته شده در جنگ جهانی اول و در واقع دو سوم از جنگ های داخلی و میر هستند که با توجه به بیماری است.

چگونه واقعیت COVID-19 به پایان می رسد تا در مقایسه با باقی مانده است دیده می شود — اما آن مشخص خواهد شد اقدامات کارکنان مراقبت های بهداشتی پزشکی, پژوهشگران و هر آمریکایی که شیوه های اجتماعی فاصله. Fauci خواست آمریکایی ها نمی شود “دلسرد” توسط بینی چرا که او گفت: “این کاهش در واقع کار و کار خواهد کرد.”

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>