چگونه coronavirus بحران به گاوین Newsom رهبری او لحظه

گاوین Newsom این هفته اعلام کرد و خود را رهبر یک “دولت-ملت”.

صحبت کردن در MSNBC, the فرماندار کالیفرنیا روز سه شنبه اعلام کرد دولت خواهد بود گردآوری بیش از 200 متر های پزشکی-درجه ماسک در هر ماه برای سلامتی کارگران در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. پس از دو هفته رقابت با کشورهای دیگر برای بحرانی تجهیزات پزشکی در صورت عدم وجود استراتژی و هماهنگی از دولت فدرال Newsom گفت که او تا به حال به اندازه کافی. بنابراین او مهار فله قدرت خرید “ایالت کالیفرنیا به عنوان یک ملت-دولت” به صرف نزدیک به $1bn به کار با غیر انتفاعی و تولید کنندگان برای ارائه ماسک برای خود تشکیل و احتمالا کشورهای دیگر.

صبح روز بعد به عنوان #PresidentNewsom trended در توییتر Newsom یک بار دیگر ارائه شده دولت او منجر به یک قدرت جهانی. “ما نیاز به هماهنگی و سازماندهی ملت ما-وضعیت دولت” او به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را Covid-19 خبری. کالیفرنیا “شده است یک کاتالیزور برای افزایش عرضه خواهد شد که نه تنها سود خود را به ایالت کالیفرنیا اما بیشتر به طور گسترده در سراسر این کشور و به طور بالقوه در دیگر نقاط جهان” او اضافه شده است.

به عنوان رهبر پرجمعیت ترین ایالت کشور – که Newsom اغلب دوست دارد به اشاره, خواهد, جهان پنجمین اقتصاد, اگر آن را یک کشور مستقل – فرماندار اغلب بازیگران خود را به عنوان یک فویل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. به عنوان رئیس جمهور و فرماندار bickered منتقدان در کالیفرنیا باید تاسف است که فرماندار اغلب وعده داده شده بیشتر از او می تواند ارائه شد و در زمان معکوس با تلاش برای دلجویی از بیش از حد بسیاری از گروه های در یک بار. اما در میان دولت فدرال را متزلزل پاسخ به کروناویروس بحران Newsom گرفتن هر دو محلی و به رسمیت شناختن ملی پله را به یک خلاء رهبری.

پس از شناسایی اولین مورد از Covid-19 در اواخر فوریه کالیفرنیا اولین ایالت آمریکا برای صدور گسترده اقامت در خانه سفارش در 10 مارس. از آن پس دولت دیده می شود بیش از 20 ، 000 coronavirus موارد و 570 مرگ و میر – اما مرگ و میر به نظر می رسد با افزایش آهسته تر از در سخت ضربه نیویورک و نیوجرسی. کارشناسان بهداشت عمومی باید اعتبار دولت دوراندیشی در اجرای اجتماعی فاصله. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ در ضمن به عقب با رئیس جمهور انکار بحران و تاخیر در عمل حتی به عنوان ملی تلفات صعود کرد.

Newsom نقل مکان کرد و به فرماندار عمارت در سال 2018 جایگزین جری براون – یکی از چهره های برجسته بود که تحت سلطه سیاست کالیفرنیا پس از 1970s. در 52, او در حال حاضر به حال یک زندگی حرفه ای طولانی در سیاست و اب و هوای یک سهم عادلانه از رسوایی. بیش از 15 سال پیش به عنوان سان فرانسیسکو شهردار او ساخته شده سرفصل های پس از او به مبارزه طلبیده ملی قانون ازدواج همجنسگرایان در کالیفرنیا است. او ساخته شده سرفصل های ملی دوباره در سال 2007 پس از آن آشکار شد او در رابطه با یک تابع که او نیز همسر خود را رئیس کمپین مشاور. در آن زمان Newsom جدا شد و از Kimberly Guilfoyle – در حال حاضر مشاور رئیس جمهور و شریک زندگی خود را, پسر, Donald Trump Jr.

Newsom تلاش کرده است به بازیگران خود را به عنوان یک جوان تازه و مترقی رهبر – که دره سیلیکون-شیک تضاد با براون مناسب و روابط. او همچنین ارائه خود را به عنوان فرماندار “ترین ملل متحد-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در آمریکا” – با صدای بلند به چالش کشیدن تهمت و سیاست های اجرایی در محیط زیست, مهاجرت, بهداشت و درمان و اسلحه و حقوق – اغلب از رئیس جمهور مورد علاقه پلت فرم: توییتر. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن دارای لذت متلک Newsom به عنوان یک “فرماندار بی کفایت” و نگرانی بیش از باریک سیاست هایی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار کالیفرنیا.

اما در میان coronavirus بحران به جای مبارزه با رئیس جمهور Newsom تصمیم گرفتند به او نشان دهد تا در برخی موارد ارائه در رئیس جمهور وعده های خالی. به عنوان برگ برنده blithely اطمینان “فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت” Newsom به دست آورده ستایش از کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر کشور برای اجرای دقیق اولیه فاصله گرفتن سفارشات. در حالی که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب درخواست از فرمانداران برای ارسال بیشتر از فن های مورد نیاز برای درمان coronavirus بیماران Newsom حمل 500 هواکش به هفت متحده است. و زمانی که دولت فدرال فرستاده معیوب تجهیزات Newsom مهار دولت outsized تکنولوژی صنعت به سرعت رفع آنها.

به عنوان دولت فدرال پا را از بحران فرمانداران از جمله Newsom, اندرو کومو در نیویورک و جی Inslee در واشنگتن پیدا مخاطبان ملی از آمریکایی ها به دنبال ثابت دولت در میان هرج و مرج است.

استانداران سراسر کشور را به شدت گفت: هنک Sheinkopf دموکراتیک خلق استراتژیست سیاسی است که کار را برای رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ.

“مردم به دنبال قهرمانان در زمان بحران” او گفت:. “آمریکایی ها می خواهند این رقم که قهرمان است که مراحل غبار و به خورشید است.” و در میان فرمانداران Newsom و کومو تابیده اند درخشان در هر Sheinkopf را ارزیابی. “Newsom است که تقریبا در یک نبرد با توجه اندرو کومو” او گفت:. “آنها می تواند رقبا برای نامزدی ریاست جمهوری در سال 2024.”

Newsom به دور خار سوالات خود را در مورد آرمان های ریاست جمهوری. “این است و نه سیاسی” او به خبرنگاران گفت: در کالیفرنیا روز پس از MSNBC ، “این است که در هر راه شکل یا فرم غاصب و یا تضعیف. این همه در روح همه ما پله به این لحظه و انجام آنچه ما می توانیم.”

در حالی که کومو باز, احساسی, جلسات را گرفتار ملی پخش Newsom را نموده و مداوم استراتژی از طریق بحران می پرداخت گفت: Amanda alexandria pro uk بود که ملی مدیر سیاسی برای هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 و اولیه چلنجر به Newsom در سال 2018 است. Newsom ساخته شده “در یک بیانیه” زمانی که او ساخته شده کالیفرنیا اولین ایالت آمریکا به منظور همه ساکنان را به ماندن در خانه alexandria pro uk گفت: نگهبان. “وجود دارد را به پس از بررسی چگونگی این اقدامات یک تفاوت” او اشاره کرد.

در حال حاضر مقامات بهداشت عمومی در حال ستایش Newsom اولیه عمل است. دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ بارها برگزار کالیفرنیا به عنوان یک داستان موفقیت برجسته اثر فاصله اقدامات به “صاف منحنی”. حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به طور خاص دیگر دموکراتیک فرمانداران به عنوان اهداف خود را در طول روزانه coronavirus جلسات تا زمان Newsom. “گاوین Newsom شده است فوق العاده” رئيس جمهور گفت: در 28 مارس جلسه. چند روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره بستری “آنها یک کار خوب انجام داده کالیفرنیا.”

“شما نمی تواند کمک کند اما تحت تاثیر قرار می شود او در پاسخ گفت:” لایحه واندن مشاور رسانه ای برای کالیفرنیا سیاستمداران از جمله فرماندار سابق آرنولد شوارتزنگر “من از طبیعت یک فن بزرگ از دستور کار خود دارد.”

Newsom فعالیت های سیاسی رفتن به جلو خواهد لولا در چگونه به خوبی او را قادر به حفظ شتاب به عنوان کالیفرنیا همچنان با این بیماری همه گیر. در حال حاضر, همان انتقادات از عدم تمرکز و جاه طلبی بی حد و حصر در حال شروع به گرفتن او را.

خود را چشمگیر اعلام در تلویزیون ملی که او امن صدها میلیون نفر از ماسک های پزشکی چپ بسیاری از قانونگذاران دولت اشتباه و بدون وضوح در کل مبلغ صرف شده و بدون داشتن دیده می شود جزئیات این قرارداد امضا شده توسط دولت. و برخی از گروه هایی که Newsom ظاهرا موجود در خود معامله شدند blindsided خود را اعلام.

“فرماندار ظاهرا انجام کاری فوق العاده ای با ساخت ترتیبات ما مستراح به” توماس تای مدیر عامل شرکت مستقر در کالیفرنیا نه برای سود مستقیم امداد گفت Calmatters. “اما ما خوشحال.”

و در حالی که کالیفرنیا دیده است نه افزایش coronavirus موارد که غرق شهرهایی مثل نیویورک و دیترویت در هفته های گذشته Newsom اذعان کرده است که تاخیر و عقب در coronavirus تست چپ کالیفرنیا با یک نامشخص تصویر چگونه دقیقا این بیماری در حال گسترش است از طریق دولت است. فرماندار گفت که او “صاحب” این مسائل با تست و توسعه داده است یک گروه ضربت برای اصلاح ،

“این نادر است که انتخاب رهبران دریافت بازخورد زمان واقعی در چگونه به خوبی از آنها به رهبری” alexandria pro uk اشاره کرد. “اما در حال حاضر مردم در حال گرفتن به دانستن رهبران خود و با توجه به آنچه که آنها در آن لحظه از حقیقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>