چگونه استیون پینکر (نویسنده کانادایی تبدیل به یک هدف بیش از توییت خود

استیون پینکر (نویسنده کانادایی اشغال یک نقش است که نادر در آمریکا زندگی: افراد مشهور فکری. این استاد دانشگاه هاروارد میآید تا در رسانه ها از PBS به جو روگان, پادکست, ترجمه متراکم افراد به ایده های در دسترس با شور و شوق. بیل گیتس به نام کتاب اخیر خود “جدید من کتاب های مورد علاقه در تمام دوران است.”

به طوری که بیش از 550 دانشگاهیان به تازگی امضا نامه به دنبال حذف او از لیست “برجسته همراهان” از Linguistic Society of America آن جلب توجه به خود را تحریک آمیز شارژ: که استاد پینکر (نویسنده کانادایی) را به حداقل می رساند نژادی و بی عدالتی و غرق کردن صدای کسانی که رنج می برند جنسیتی و نژادپرستانه indignities.

اما این نامه قابل توجه بود به دلیل دیگری: در آن زمان هدف نه در استاد پینکر (نویسنده کانادایی را علمی کار می کنند اما در شش توییت خود که قدمت آن به سال 2014 و در یک کلمه عبارت او در سال 2011 کتاب در مورد یک قرن طولانی کاهش خشونت است.

“دکتر پینکر (نویسنده کانادایی) دارای سابقه صحبت کردن بیش از شکایت حقیقی و کمرنگ جلوه دادن بی عدالتی اغلب توسط بد نمایش دادن حقایق و دقیق لحظات زمانی که سیاه و سفید و قهوه ای مردم بسیج در برابر نژادپرستی نظاممند و به صورت بسیار مهم تغییرات” نامه خود را اعلام کرد.

این زبانشناسان خواستار آن است که جامعه لغو استاد پینکر (نویسنده کانادایی این وضعیت به عنوان “برجسته همکار” و اعتصاب و نام او را از لیست خود را از رسانه ها و کارشناسان. جامعه کمیته اجرایی کاهش یافته است به انجام این کار در هفته گذشته بیان کرد: “این ماموریت از جامعه برای کنترل نظرات اعضای آن و نه خود را بیان است.”

اما یک مسئول نژادی کوردلی حمل قدرت در آب و هوای فعلی و نامه صدا یکی دیگر از شات در مملو فرهنگی جنگ در حال حاضر فوران در دانشگاه ها و چاپ و نشر.

همچنین در این ماه 153 روشنفکران و نویسندگان — بسیاری از آنها سیاسی لیبرال — امضا نامه ای در مجله هارپر را که مورد انتقاد جریان فکری آب و هوا به عنوان “تنگ” و “تحمل است.” که منجر به یک آتشین پاسخ از مخالفت لیبرال و چپ نویسندگان که متهم به هارپر نامه نویسندگان نخبه گرایی و نفاق.

در عصر پلاریزه ایدئولوژی استاد پینکر (نویسنده کانادایی) یک زبان شناس و روانشناس اجتماعی است سخت به سنجاق کردن. او یک حامی بزرگ دموکرات و اهدا به شدت به رئیس جمهور سابق باراک اوباما, اما او را محکوم کرده آنچه که او می بیند به عنوان نزدیک تفکر به شدت لیبرال دانشگاه های آمریکا. او دوست دارد به عموم سرگرم ایده های خارج از جریان اصلی علمی از جمله سوال از ذاتی تفاوت بين دو جنس و در میان قومی مختلف و گروه های نژادی است. و او پیشنهاد کرده است که در سمت چپ سیاسی اصرار که برخی از افراد از حد کمک به افزایش alt سمت راست.

رسیده در خانه اش در کیپ کاد استاد پینکر (نویسنده کانادایی) و 65 اشاره کرد که به عنوان یک شاغل عضو هیات علمی و تاسیس نویسنده, او می تواند آب و مبارزه با او. اما او گفت: آن را می تواند لرز junior دانشکده که برگزاری نمایش شمارنده به غالب فکری جریان.

“من یک ذهن-مجموعه ای که در جهان پیچیده است محل ما در حال تلاش برای درک” او گفت:. “وجود دارد یک ارزش ذاتی به آزادی بیان چرا که هیچ کس می داند که این راه حل به مشکلات پیشینی.”

او در توصیف منتقدان خود را به عنوان “گفتار پلیس” که “باید trolled از طریق نوشته های من برای پیدا کردن خطوط تهاجمی و صفت.”

نامه ای علیه او عمدتا فعالیت خود را در توییتر که در آن او تا به برخی از 600,000 پیروان. آن را به خود 2015 توییت از یک مقاله از نتیجه داده ها و تجزیه و تحلیل متمرکز تیم در نیویورک تایمز که نشان می دهد که تعداد بالایی از تیراندازی پلیس از مردم نشده اند ممکن است ناشی از تعصب نژادی فردی افسران پلیس بلکه بزرگتر ساختاری و واقعیت های اقتصادی که در نتیجه پلیس با داشتن نامتناسبی بالا اعداد از برخورد با ساکنان.

“اطلاعات: پلیس شلیک نمی نژادهای نامتناسب” استاد پینکر (نویسنده کانادایی توییتی با یک لینک به مقاله. “مشکل: مسابقه دو نیست اما بیش از حد بسیاری از تیراندازی پلیس.”

این زبانشناسان’ نامه به ذکر است که این مقاله ساخته شده ساده است که پلیس در قتل یک نژادی مشکل و متهم استاد پینکر (نویسنده کانادایی از ساخت “ادعاهای نادرست به منظور obfuscate نقش سیستمیک نژادپرستی در پلیس خشونت است.”

اما این مقاله همچنین پیشنهاد کرد که چون هر برخورد با پلیس حمل خطر تشدید هر گروه نژادی در تعامل با پلیس اغلب در معرض خطر تبدیل شدن به قربانیان خشونت پلیس به دلیل ضعیف آموزش افسران مسلح مظنون یا واکنش افراطی. که به نظر می رسد به نقطه ای از استاد پینکر (نویسنده کانادایی را صدای جیر جیر.

این زبانشناسان’ نامه همچنین متهم استاد از درگیر شدن در نژادی از سگ سوت زمانی که او با استفاده از کلمات “شهری جرم و جنایت” و “خشونت های شهری” در دیگر توییتهایی.

اما در آن توییتهایی استاد پینکر (نویسنده کانادایی به حال مرتبط به کار محققان است که به طور گسترده ای به عنوان کارشناسان شهری جرم و جنایت و خشونت های شهری و کاهش آن است.

“‘شهری’ به نظر می رسد اصطلاحات معمول در انتخاب کار در جامعه شناسی, علوم سیاسی, قانون و جرم شناسی” نوشته جیسون تاجر معاون شهردار و یک استاد زبان شناسی در دانشگاه شیکاگو که در دفاع از استاد پینکر (نویسنده کانادایی).

موضوع دیگری استاد پینکر (نویسنده کانادایی منتقدان می گویند در خود گنجانده 2011 کتاب “بهتر فرشتگان از طبیعت ما: چرا خشونت کاهش یافته است.” در گسترده شرح و جنایت و فروپاشی شهری و اثر آن بر فرهنگ 1970s و 1980s او نوشت که “برنارد Goetz خفیف ادب مهندس تبدیل به یک قهرمان محلی برای عکسبرداری چهار جوان muggers در مترو نیویورک،”

این زبانشناسان’ نامه در زمان قوی موضوع را با کلمات “خفیف ادب,” اشاره کرد که یکی از همسایه ها بعد گفت که Goetz سخن گفته بود در نژادپرست نظر Latinos و مردم است. او نه “خفیف ادب” بلکه قصد رویارویی آنها گفت.

منشاء این نامه یک راز باقی مانده است. از 10 امضاء کنندگان تماس گرفته بار تنها یک اشاره است که او می دانست که هویت نویسندگان. بسیاری از زبانشناسان ثابت خجالتی در مورد صحبت کردن و پس از این نامه برای اولین بار ظاهر در توییتر در جولای 3, چند برجسته زبان شناسان گفته اند که نام خود را گنجانده شده بود بدون دانش خود را.

چندین گروه صندلی در زبان شناسی و فلسفه, امضا نامه از جمله پروفسور بری اسمیت از دانشگاه بوفالو و استاد لیزا دیویدسون از دانشگاه نیویورک. پروفسور اسمیت بازگشت نیست تماس و ایمیل و پروفسور دیویدسون کاهش یافته است به نظر زمانی که بار رسیده.

این زبانشناسان’ نامه را لمس تنها به آرامی بر روی سوالات است که باید ثابت طوفان-پرتاب برای استاد پینکر (نویسنده کانادایی) در گذشته است. در بحث بر سر اینکه آیا طبیعت یا پرورش اشکال انسان و رفتار او تکیه نسبت به طبیعت با این استدلال که ویژگی های مانند صفات روانی و هوش هستند و به برخی از درجه ارثی.

او همچنین پیشنهاد کرد که underrepresentation در علوم می تواند ریشه در بخشی زیستی در تفاوت بین مردان و زنان است. (او در دفاع لارنس سامرز سابق دانشگاه هاروارد جمهور که در سال 2005 این باورند که ذاتی تفاوت بین جنس نر و ماده ممکن است در بخشی از توضیح دهد که چرا زنان کمتر موفق در علوم ریاضی و مشاغل. آقای سامرز را اظهار خشم برخی از زن و دانشمندان بود و در میان چند اختلافاتی که منجر به استعفای او سال بعد.)

و استاد پینکر (نویسنده کانادایی) ساخته شده با مشخصات بالا اشتباهات مانند زمانی که او ارائه تخصص خود را در زبان 2007 دفاع از سرمایه جفری اپستاین در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه. او گفت که او تا به رایگان و به درخواست یک دوست, دانشگاه هاروارد استاد حقوق Alan Dershowitz و تاسف آن است.

برخورد نیز ممکن است منعکس کننده این واقعیت است که استاد پینکر (نویسنده کانادایی را گلگون چشم انداز — او استدلال می کند که جهان در حال تبدیل شدن به مکانی بهتر, توسط تقریبا در هر اندازه گیری از فقر به سواد — صداهای ناموزون در طول این درد لحظه ای از ملی حساب با هنوز زخم زشت نژادپرستی و نابرابری.

این زبان شناسان جامعه مانند بسیاری از دانشگاهی و سازمان های غیر انتفاعی به تازگی منتشر شده گسترده بیانیه ای خواستار تنوع بیشتر در این زمینه است. همچنین خواست زبانشناسان برای مقابله با چگونه تحقیقات خود را “ممکن است تکثیر و یا کار در برابر نژادپرستی است.”

جان McWhorter یک استاد دانشگاه کلمبیا از زبان انگلیسی و زبانشناسی بازیگران پینکر (نویسنده کانادایی) جنجال در یک لحظه زمانی که او گفت: “ترقی خواهان نگاه مشکوکی در هر کسی که در آغوش سیاست های نژادی و هویت فرهنگی.

“استیو بیش از حد بزرگ برای این kerfuffle را تحت تاثیر قرار او را” استاد McWhorter گفت. “اما آن را افسرده که یک دانشمند و معقول محقق است که دیده می شود بسیاری از مردم هوشمند به عنوان یک مخفی هیولا.”

چرا که این مبارزه شامل زبانشناسان آن را ویژگی های برخی از رود عناصر: شدید استدلال در مورد عبارت مبهم و حیله گر فکری قرار داده و فراز. استاد پینکر (نویسنده کانادایی ممکن است ملتهب مسائل هنگامی که او پیشنهاد کرد در پاسخ به نامه ای که امضاء کنندگان آن فاقد قد و قامت. “من تشخیص تنها یک نام در میان امضا کنندگان” او هنوز توییتی. چنین استدلال بایرون T. Ahn یک استاد زبان شناسی در پرینستون نوشت: در یک صدای جیر جیر خود را به مبلغ “یک نوع غیر مستقیم ad hominem حمله کند.”

این زبانشناسان اصرار آنها اقدام به سانسور استاد پینکر (نویسنده کانادایی). بلکه آنها قصد نشان می دهد که او تا به حال شده است مکار و استفاده نژادی سوت سگ و در نتیجه یک بدنام نماینده زبانشناسی.

“هر نتیجه عمل از این نامه ممکن است آن را روشن به سیاه و دانشمندان که L. S. A. حساس به تاثیر توییتهایی که از این نوع باید در حفظ ساختار است که ما باید در تلاش برای از بین بردن” نوشته پروفسور دیوید Adger از کوئین مری دانشگاه لندن در وب سایت خود را.

که خط استدلال چپ استاد McWhorter یک امضاء کننده این نامه در هارپر برافروخته.

“ما در این لحظه است که مانند یک جمعی میکروفن قطره و مدنیت و حس مشترک از پنجره به بیرون بروید,” او گفت:. “این به اندازه کافی به گریه نژادپرستی یا تبعیض و این است که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net