چگونه پزشک شیوه در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

پاییز جاده در لیتل راک ارک., نوع پزشک عمل شده است که در اطراف به اندازه کافی بلند به درمان نوه از آن بزرگتر بیماران.

برای 50 سال است و دیدن خانواده مانند Kelli Rutledge است. یک تکنسین برای نزدیکی چشم عمل او در جریان بوده است به پاییز جاده برای دو دهه بوده است.

این گروه چهار پزشک و دو پرستار پزشکان به سرعت اقتباس به کروناویروس همه گیر به شدت کاهش درمانگاه ساعت و تعویض به بازدید مجازی برای نگه داشتن بیماران و کارکنان امن است.

زمانی که Kelli, 54, زن و شوهر, تراویس, 56, توسعه علائم Covid-19 زن و شوهر سوار به دفتر این گروه صحبت کرد و به پزشک پرستار بیش از تلفن. “او مستند همه ما علائم” خانم Rutledge گفت. آنها swabbed از ماشین خود را.

در حالی که در عمل هرگز بزرگ moneymaker آن درآمد کاهش یافت. تعدادی از بیماران دیده می شود روزانه توسط ارائه دهندگان کاهش یافته است به نصف متوسط آن از 120. عمل پرداخت از ماه مارس و آوریل در مورد 150.000 دلار یا حدود 40 درصد است.

“که نمی خواهد پرداخت نور لایحه یا اجاره” گفت: Tabitha Childers مدیر عمل که به تازگی گذاشته شدن 12 نفر.

اعتبار…هوستون Cofield برای نیویورک تایمز

در حالی که هیچ سخت وجود دارد و اعداد و نشانه هایی وجود دارد که بسیاری از گروه های کوچک هستند که به سختی حلق آویز در. در سراسر کشور تنها نیمی از پزشک مراقبت های اولیه می گویند شیوه آنها به اندازه کافی پول نقد برای باز بماند برای بعد از چهار هفته با توجه به یک مطالعه و بسیاری از آنها در حال حاضر تخمگذار کردن یا furloughing کارگران است.

“وضعیت رو به خط مقدم پزشکان وخیم است” سه پزشک انجمن به نمایندگی از بیش از 260,000 پزشکان در نامه ای به وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex M. آذر دوم در پایان ماه آوریل است. “متخصص زنان-زایمان متخصصان اطفال و پزشکان خانواده روبرو هستند دراماتیک چالش های مالی قابل توجهی منجر به اخراج و حتی عمل نرسیده است.”

توسط یکی دیگر از برآورد به عنوان بسیاری از 60,000 پزشکان در خانواده پزشکی دیگر ممکن است مشغول به کار در شیوه های خود را در ماه ژوئن به دلیل بیماری همه گیر.

را متزلزل پزشکان گروه منعکس کننده بخشی از گسترده تر کاهش در مراقبت های بهداشتی در کنار ملت رکود اقتصادی است. به عنوان مردم قرار ملاقات های پزشکی و همه چیز از تعویض مفصل ران به روال ماموگرافی هزینه های بهداشت و درمان کاهش یافته و سالانه به میزان 18 درصد در سه ماه اول سال با توجه به های اخیر فدرال داده است.

در حالی که کنگره اتحاد با عجله به ارسال دهها میلیارد دلار به بیمارستان گزارش و زیان های بزرگ و با تصویب قانون به ارسال حتی بیشتر از سه پزشک در شیوه های پزشکی حداقل سود آور در زمینه های مانند مراقبت های اولیه و اطفال در حال تلاش برای شناور باقی می ماند. “آنها لازم نیست که هر اتاق تکان دادن گفت:” دکتر لیزا Bielamowicz یک از بنیانگذاران Gist, بهداشت و درمان, یک شرکت مشاوره ای.

هیچ یک از پول اختصاص داده شده توسط نمایندگان مجلس شده است به طور خاص برای این کشور پزشکان اگر چه آخرین لایحه کنار بودجه برای مراکز بهداشتی و درمانی. برخی از وجوه نیز در کنار مجموعه ای از کسب و کارهای کوچک که شامل بسیاری از پزشکان شیوه اما بسیاری مواجه شده اند همان سرخوردگی به عنوان صاحبان دیگر در پیدا کردن خود را تعطیل کردن بسیاری از کمک های مالی در دسترس است.

مقامات فدرال گرفته اند برخی از مراحل به کمک شیوه های کوچک از جمله پیشبرد مدیکر پرداخت و reimbursing پزشکان به صورت مجازی بازدید داشته است. اما بسیاری از امداد رفته به بیمارستان و پزشک قرار گرفتند. “ما باید توجه ویژه ای به این مستقل شیوه های مراقبت های اولیه و ما توجه ویژه ای به آنها گفت:” دکتر فرزاد Mostashari سابق بهداشت و درمان رسمی در دولت اوباما که شرکت Aledade کار می کند با شیوه های مانند پاییز جاده ها است.

“بیمارستان ها در حال گرفتن کمک مالی عظیم” گفت: دکتر کریستوفر کلاغ رئیس جمهور کاتالیست شبکه بهداشت و درمان در تگزاس است. “آنها واقعا به چپ کردن مراقبت های اولیه واقعا همه مستقل پزشکان,” او گفت:.

“در اینجا ترسناک ترین چیزی که — به این شیوه شروع به شکستن و ورشکسته ما می تواند بیشتر تحکیم میان سیستم مراقبت های بهداشتی” دکتر کلاغ گفت. که نگرانی های بهداشتی اقتصاددانان که می گویند افزایش مداوم هزینه های مربوط به نفوذ این بیمارستان بزرگ شبکه های اداره با شرکت های بیمه خصوصی به اتهام قیمت های بالا.

در حالی که این بیماری همه گیر است wreaked گسترده ویران در سراسر اقتصاد بستن رستوران ها و فروشگاه های بزرگ و پرتاب ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها از کار پزشکان نقش مهمی در سلامت عمومی است. علاوه بر درمان coronavirus بیماران که در غیر این صورت نشان می دهد تا در بیمارستان آنها مراقبت از افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت و آسم.

نگه داشتن این شیوه های باز است که در مورد حفاظت از پزشکان معیشت گفت: Michael Chernew یک سیاستگذاری سلامت استاد در دانشکده پزشکی هاروارد. “من نگرانی در مورد چگونه به خوبی این شیوه قادر خواهید بود به شانه بار مالی قادر به پاسخگویی به نیازهای مراقبت از سلامت مردم,” او گفت:.

“اگر شیوه های نزدیک شما از دست دادن دسترسی به یک نقطه از مراقبت,” دکتر گفت: Chernew بود که یکی از نویسندگان تجزیه و تحلیل جدید منتشر شده توسط صندوق مشترک المنافع که بازدید دکتر کاهش حدود 60 درصد از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل. محققان با استفاده از بازدید از داده های مشتریان از یک تکنولوژی شرکت Phreesia.

نزدیک به 30 درصد از بازدیدکننده داشته بودند مجازی به عنوان پزشکان با عجله به ارائه پزشکی از راه دور به عنوان امن ترین جایگزین برای خود کارکنان و بیماران است. “این قابل توجه است که چگونه به سرعت آن را در آغوش,” دکتر گفت: Ateev Mehrotra یک hospitalist و دانشیار سیاستگذاری سلامت در دانشکده پزشکی هاروارد که او نیز درگیر در مطالعه است. اما حتی با مجازی بازدیدکننده داشته است بیمار تعامل قابل توجهی پایین تر بود.

تقریبا نیمی از شیوه های مراقبت های اولیه گذاشته اند یا furloughed کارکنان گفت: ربکا Etz استادیار پزشکی خانواده در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه و مدیر شرکت Larry A. سبز مرکز است که بررسی پزشکان با مراقبت های اولیه مشترک یک گروه غیر انتفاعی. بسیاری از شیوه های گفت: آنها نمی دانند که اگر آنها تا به حال به اندازه کافی پول نقد برای باز بماند برای ماه بعد.

متخصصان اطفال که در میان کمترین پرداخت از تخصص پزشکی می تواند در سخت ترین ضربه. مقامات فدرال استفاده می شود در سال گذشته پرداخت تحت مدیکر برنامه برای تعیین اینکه کدام گروه باید اولیه 30 میلیارد دلار در بودجه است. چون اطفال را به طور کلی درمان بیماران مدیکر آنها برای جبران کاهش بازدیدکننده داشته است به عنوان پدر و مادر تصمیم به گرفتن فرزندان خود را به دکتر و قلم خود را به طور منظم معاینات.

“این ویروس بالقوه به اصل قرار دادن اطفال از کسب و کار در سراسر کشور گفت:” دکتر سوزان sirota را از دست متخصص اطفال در شیکاگو که منجر به یک شبکه از یک دوجین اطفال شیوه ها در این منطقه است. “ما در اتاق انتظار هستند مثل شهر ارواح” او گفت:.

متخصصان اطفال نیز دستور داد ده ها هزار دلار در واکسن برای بیماران خود را در زمانی که واکسن نرخ روز به دلیل همه گیر و آنها در حال کار با تولید کنندگان به تاخیر در پرداخت برای حداقل زمان. “ما نمی باید جریان پول نقد به آنها پرداخت و گفت:” دکتر سوزان Kressly متخصص اطفال در Pa.

حتی آن دسته از شیوه های که به سرعت ramped تا خود را با استفاده از پزشکی از راه دور دچار مشکل می شوند. در Ga., یک جامعه بود که غیر منتظره نقطه داغ برای ویروس Dr. Charles Gebhardt یک پزشک است که درمان برخی از بیماران آلوده به سرعت در حال تبدیل عمل خود را به انجام تقریبا همه چیز تقریبا. دکتر Gebhardt همچنین با این نسخهها کار با Aledade برای مراقبت از بیماران مدیکر.

اما بازدیدکننده داشته است پزشکی از راه دور در مورد دو بار به عنوان طولانی به عنوان یک دفتر معمولی بازدید دکتر Gebhardt گفت. به جای دیدن 25 نفر در روز ممکن است او را هشت. “ما به سرعت به شکست در این رای” او گفت:.

اگر چه او گفت که کسب و کار کوچک وام و پیشبرد مدیکر پرداخت “یک نعمت غیر مترقبه و آنها به ما کمک خواهد کرد برای زنده ماندن چند ماه آینده” او همچنین گفت: شیوه های مانند او نیاز به بازگشت به دیدن بیماران در فرد اگر آنها به دوام بیاورد. مدیکر دیگر نمی خواهد پیشرفت پرداخت به ارائه دهندگان و بسیاری از کسب و کار کوچک مالی نشان دهنده کوتاه مدت حل کنند.

در حالی که مدیکر و برخی از شرکت های بیمه خصوصی در حال پوشش مجازی بازدیدکننده داشته است که شامل تماس های تلفنی پزشکان می گویند پرداخت نمی را از دست داده و درآمد حاصل از آزمون ها و روش های است که کمک به آنها را به ماندن در کسب و کار. “Telehealth است نوش دارو نیست برای همه ضرر و زیان مالی” دکتر گفت: پاتریس هریس رئیس انجمن پزشکی آمریکا.

برای حفظ شیوه های باز دکتر Mostashari و دیگران پیشنهاد پزشکان که درمان مدیکر و مدیکید بیماران دریافت هزینه تخت در هر فرد.

حتی بیشتر نگران کننده پزشکان گروه ممکن است ارائه مراقبت به کسانی که به آن نیاز دارند دکتر گفت: Mehrotra دانشگاه هاروارد محقق زیرا این شیوه با تکیه بر بیماران برای دریافت در تماس به جای رسیدن.

برخی از پزشکان در حال حاضر ابراز نگرانی در مورد بیمارانی که دسترسی به یک تلفن همراه و یا کامپیوتر و یا ممکن ماهر در کار با telemed برنامه های. “نه هر خانواده دسترسی به تکنولوژی برای ارتباط با ما از راه حق,” دکتر گفت: Kressly که گفت: انتقال به مجازی مراقبت “است که ساخت نابرابری بدتر است.”

برخی از بیماران نیز ممکن است هنوز هم ترجیح می دهند سنتی دفتر بازدیدکننده داشته است. در حالی که Rutledges قدردانی نیاز برای مجازی بازديد Kelli گفت: هیچ زمان کمتر به “بحث در مورد چیزهای دیگر.”

“Telehealth بیشتر تمایل به مورد به شدت به آنچه که شما وجود دارد برای” او گفت:.

شرکت های سهامی خصوصی و بیمارستان بزرگ سیستم در حال حاضر eying بسیاری از این شیوه به امید خرید آنها گفت: Paul D. Vanchiere یک مشاور توصیه می کند که کودکان شیوه های.

“کرکسهای در حال چرخش در اینجا,” او گفت:. “آنها می دانند که این شیوه در حال رفتن به مشکلات مالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>