چگونه امن هستند, هوای آزاد قرار …

آن را هنوز هم امن برای معاشرت خارج ؟

به عنوان coronavirus همچنان به خشم در سراسر کشور, مقامات بهداشت عمومی در حال گفتن ما را به ماندن در خانه در تعطیلات آخر هفته. سواحل در تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا تعطیل هستند. و در حال حاضر برخی از های اخیر حیاط خلوت تجمعات در حال سرزنش برای موارد جدید Covid-19.

محدودیت های جدید و شیوع بیماری منجر به سردرگمی در مورد ایمنی از معاشرت در خارج از منزل. اما کارشناسان می گویند این علوم تغییر نکرده: خود را در معرض خطر ابتلا به ویروس بسیار پایین تر در خارج از منزل از داخل خانه. اگر شما می خواهید به صرف زمان با دوستان و گرفتن حزب در خارج خود را کاهش می دهد خطر ابتلا Covid-19.

“خارج است قطعا امن تر” گفت: ارین Bromage مقایسه immunologist و استاد زیست شناسی در دانشگاه ماساچوست دارتموث. “اما این نوع تعامل شما زمانی که شما در خارج که مهم هستند.”

در یک مطالعه از 100 نفر نشان داد که شانس ابتلا به کروناویروس در حال نزدیک به 20 برابر بیشتر در داخل خانه از خارج از منزل. اجتماعات در فضای باز, خطر پایین تر به دلیل وزش چرخید ویروسی قطرات و نور خورشید می تواند کشتن برخی از ویروس. فضاهای باز جلوگیری از ویروس از ساختمان متمرکز در مقدار و استنشاق است که می تواند در داخل خانه اتفاق می افتد زمانی که افراد آلوده بازدم در یک فضای محدود برای امتداد طولانی از زمان دکتر گفت: Julian دبلیو تانگ یک virologist در دانشگاه لستر.

اگر شما معاشرت در خارج از منزل این مهم است که به نگه داشتن لیست مهمان ، معاشرت با فقط یک اضافی خانگی امن تر از مخلوط کردن چند خانوار. مطمئن شوید که میزان Covid-19 خود را در جامعه کم است و در حال سقوط است. آن را به امن ترین معاشرت زمانی که تست مثبت نرخ در 5 درصد یا کمتر از یک سطح را کاهش می دهد که شانس خود را برای دعوت از فرد آلوده به حزب.

اخیر خوشه موارد مرتبط شده اند به خانه تجمعات که به نظر می رسد که به این قوانین است. پس از حدود 100 نفر جمع آوری شده برای یک حزب در راکلند n. y. بهداشت عمومی مقامات ردیابی نه موارد به این رویداد است. در واشنگتن دی سی یک ژوئن 18, حیاط خلوت, صندوق بیدار کننده با حدود دو دوجین مهمانان عناوین ساخته شده که میزبان و چند مهمان بودند بنا به گزارش مبتلا Covid-19. در تگزاس یک مه 30, تعجب, حزب, آلوده 18 اعضای خانواده.

اما اضافه کردن به سردرگمی در مورد اجتماعات در فضای باز, واقعیت این است که ادامه بازداشت معترضان به خشونت پلیس و قتل جورج فلوید در مینیاپولیس شده اند در ارتباط با خوشه در موارد. دلیل این اعتراضات نیست و باعث افزایش ممکن است به دلیل معترضان اغلب در حال حرکت, کاهش خطر ابتلا به صرف زمان طولانی با فرد آلوده. بسیاری از راهپیمایان نیز با پوشیدن ماسک.

“من می تواند به شما از خود ما تست در مینه سوتا است که قابل توجه اند و هیچ مدرکی از هر نوع تاثیر قابل اندازه گیری تظاهرات در موارد” گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است. “می تواند وجود داشته است مورد كه بوده است و عمده تقویت رویداد است.”

جولیا مارکوس, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی و دستیار استاد در بخش از جمعیت پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد گفت: اطلاعات جمع آوری شده از معترضان تا کنون همراه با مطالعات نشان می دهد که در خارج از منزل است خطر کمتر برای انتقال باید اطمینان مقامات بهداشت عمومی در مورد ایمنی از نقاب بیرون تجمعات و بی درنگ آنها را به باز کردن سواحل عمومی و فضاهای باز به کمک مردم جمع آوری با خیال راحت تر در طول بیماری همه گیر.

“خارج از منزل چیزی است که ما را نجات دهد” دکتر مارکوس گفت. “چرا نمی توانید این پیام بود:” ما درک می کنیم شما می خواهید برای دریافت با هم با دوستان. وجود دارد راه هایی برای انجام این کار با خیال راحت. ما فقط گفتن آنها را به جمع آوری. که به رسمیت نمی شناسد اساسی رفتار انسان و نیازهای اساسی بشر است.”

بررسی 7,000 موارد در چین مستند تنها یک نمونه از انتقال — اما ظاهرا رخ داده در طول یک مکالمه طولانی بین دو دوستان است. یکی از آنها تا به حال فقط در بازگشت از ووهان مرکز شیوع.

اگر شما حضور در یک رویداد اجتماعی و به خودتان پیدا کنید در مکالمه با کسی خارج از خانواده خود را حتی در خارج از منزل از ماسک. نگه داشتن موسیقی سطح پایین تا مردم لازم نیست که به فریاد. (با صدای بلند صحبت اخراج بیشتر قطرات از یک صدای آرام.) آیا به اشتراک گذاری مواد غذایی و یا در خدمت ظروف.

“من فکر می کنم مردم از شنیدن این که آن را در خارج از منزل و فکر می کنم همه چیز خوب است” گفت: Linsey Marr یک استاد مهندسی و آئروسل دانشمند در ویرجینیا. “اما آن را باید در خارج از منزل با فاصله. اگر شما یک گردهمایی با بسیاری از مردم صحبت کردن شما ایستاده. آن را با صدای بلند طوری که شما صحبت کردن با صدای بلند.”

محدود کردن تعداد partygoers نه تنها باعث کاهش خطر خود را از در حال اجرا به کسی که این ویروس اما اعداد کوچک نیز آن را آسان تر برای پیگیری فقط تعداد کمی از مردم و حفظ فاصله فیزیکی دکتر گفت: Asaf Bitton, مدیر اجرایی, از Ariadne Labs در Brigham و بیمارستان زنان و هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

دکتر Bitton اشاره می کند که هنگامی که یک گروه بزرگتر میشود و حتی از آن می تواند ما را تحت تاثیر قرار به طور کلی آگاهی فضایی از جمله عمقی که دانستن است که در آن بدن ما این است که در فضای بدون تکیه بر نشانه های بصری. اضافه کردن الکل و توانایی ما برای حفظ ما فاصله می افتد کوتاه.

“ما همچنین می دانیم که الکل یا سایر مواد مخدر و داروها می تواند به طور قابل توجهی تغییر تمام حواس به خصوص اثر بزرگ در حس عمقی” دکتر Bitton گفت.

دکتر Osterholm توافق کردند که مردم باید آگاه باشند از این اثر الکل می تواند در تلاش برای نگه داشتن یک فاصله فیزیکی.

“یکی از مشکلاتی که اتفاق می افتد با احزاب و یا حوادث مانند این اگر الکل درگیر است حتی بیشتر به خوبی معنای فردی است که در تلاش برای ماندن به غیر از یک تعداد معینی از فوت آن را یک عمل غیر طبیعی” او گفت:. “مردم را گرد هم می آیند. این طبیعت بشر است.”

حتی اگر معاشرت در خارج از منزل نسبتا امن است, مردم نیاز به ماندن آگاه و هوشیار. در حالی که آن را آسان به نگه داشتن فاصله خود را از غریبه ها آن را سخت تر برای اقامت شش فوت از مردم شما می دانید دکتر تانگ گفت.

“آن متفاوت است زمانی که شما در حال برقراری ارتباط با مردم که شما می دانید. من در چت به من باغبان خارج در اوایل این هفته وقتی متوجه شدم که هیچ کدام از ما تا به حال ماسک و ما در گرفتن بیش از حد نزدیک” دکتر تانگ گفت. “بنابراین در حالی که مردم می تواند بیشتر اجتماعی فاصله زمانی که خارج از منزل به خصوص در میان غریبه ها با دوستان و خانواده خود و هنگامی که شما شروع به صحبت کردن به کسی که در یک باغ, حزب, مردم, فراموش کردن خود و آنها بیش از حد نزدیک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de