چگونه Princess Haya زد به آغوش انگلیسی, ex-سرباز محافظ


چگونه دبی شیخ آل مکتوم ربوده دختران خود را و شروع به مبارزه با ترور در برابر همسر شاهزاده Haya پس از او فرار به آغوش انگلیسی, ex-سرباز محافظ

  • محافظ راسل گل سابق سرباز در مرکز Princess Haya Bint Al حسین را طلاق از حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم
  • امارات متحده عربی حاکم بود در حال رشد بیشتر در مورد نزدیکی از همسر خود Princess Haya به سرباز سابق آقای گل
  • شیخ یکی از ثروتمندترین مردان جهان اعتقاد او سوء ظن درست شد زمانی که او ساخته شده یک سفر به لندن و آنها را دیدم
  • او مظنون است که شاهزاده Haya بود ‘تماس های نامناسب’ با محافظ که از همسرش جدا شده,
  • Princess Haya جوانترین از شش همسران lavished هدیه در محافظ آن است که ادعا خرید او £50,000 شکار تفنگ
  • دادگاه عالی آقا قاضی اندرو مك فارلين حکومت شیخ دستور داده بود از آدم ربایی و شکنجه از دو دختر فراری دختران

Princess Haya Bint Al حسین زد به آغوش رضایت محافظ به عنوان ازدواج او به دبی میلیاردر حاکم شیخ محمد آل مکتوم فرو ریخت.

شاهزاده سوار بر دو امر با نزدیک او حفاظت افسر راسل گل پشت شیخ را که موجب زوج £4.5 میلیارد طلاق.

قاضی دادگاه خانواده آقا اندرو مك فارلين گفت: شاهزاده خانم شروع امر زنا با سرباز پیاده نظام در سال 2017 و که شوهرش شده بود و آگاه از رابطه نامناسب ” برای برخی از زمان.

در وجابجا قضاوت پس از 10 ماه به دادگاه گفت: مسائل آمد به سر در سال 2019 منجر به Princess Haya تبدیل شدن به ‘وحشت زده برای زندگی او و شوهر او را طلاق او تحت قانون شریعت است.

Former infantry soldier Russell Flowers (pictured) is the bodyguard reported to have had 'inappropriate contact' with the wife of Dubai ruler Sheikh Mohammed, sparking their divorce

پیشین سرباز پیاده نظام راسل گل (تصویر) محافظ گزارش شده بود ‘تماس های نامناسب با همسر حاکم دبی شیخ محمد جرقه خود را طلاق

Flowers, a close protection officer (pictured at Ascot with Princess Haya and Sheikh Mohammed) worked for the princess for five years where the pair struck up a close friendship

گل, نزدیک حفاظت افسر (تصویر در Ascot با Princess Haya و شیخ محمد) کار می کرد برای شاهزاده خانم برای مدت پنج سال که در آن جفت زده یک دوستی نزدیک

نزدیک حفاظت افسر بود و نه نام در دادگاه اما او عنوان آقای گل سال گذشته توسط MailOnline.

آقای گل است و از آنجا رفته به پنهان کردن و نمی شد به نام به شواهد در دادگاه خانواده جلسات که حکومت شیخ مکتوم دستور ربودن و شکنجه از دو از او فراری, دختران – و انجام مبارزات انتخاباتی از ترس در برابر همسر خود.

آقای گل 37 هرگز صحبت در مورد امر و کاهش یافته است به نظر رابطه ای که منجر به شکست ازدواج خود را هنگامی که به دنبال به Suffolk صفحه اصلی.

دوستان گفت که او در ترس از زندگی خود را پس از درگیری خود با شاهزاده شد ،

آقای گل شد و نزدیک به سلطنتی در طول پنج سال ارسال به نزدیک او حفاظت افسر مستقر در خانواده Dalham سالن گل میخ در نومرکت و اغلب همراه در سراسر جهان است.

یک سرباز سابق با شاهزاده ولز سلطنتی هنگ او توسط شاهزاده طرف در سال 2018 در دبی, حاکم سالانه مراجعه به Royal Ascot و تصویر برگزاری هفت ساله پسر.

The princess would spend time with the former Infantry soldier at the family's stunning 3,000-acre Suffolk home Dalham Hall (above). Mr Flowers lived in his marital home nearby in Newmarket before he separated from his wife

شاهزاده خانم می خواهد به صرف زمان با سابق سرباز پیاده نظام در خانواده خیره کننده از 3000 هکتار Suffolk خانه Dalham سالن (در بالا). آقای گل در زندگی زناشویی خود را به خانه در این نزدیکی هست در نومرکت قبل از او از همسرش جدا شده,

Sheikh Muhammed (above) is divorcing his wife after becoming concerned about her 'inappropriate contact' to her British close protection officer

Princess Haya (above) lavished expensive gifts on her bodyguard Mr Flowers including a £50,000 hunting rifle as he accompanied her on engagements

شیخ محمد (سمت چپ) طلاق همسر خود جدا Princess Haya (راست) پس از نگران شدن در مورد همسرش ‘نامناسب تماس با’ به انگلیسی, نزدیک حفاظت افسر

Independent sources in Dubai and London confirmed to MailOnline that Sheikh Mohammed  had grown suspicious of Princess Haya's time spent with her bodyguard

منابع مستقل در دبی و لندن به تایید MailOnline که شیخ محمد رشد کرده بود مشکوک Princess Haya زمان صرف شده با محافظ او

منابع در دبی رویال خانواده گفت: شاهزاده خانم اصرار داشت که آقای گل همراه در هر سفر خارجی.

او گفت: به lavished او را با هدیه و خریداری او یک محدوده رور و همچنین ارائه دیگر از جمله £50,000 سفارشی ساخته شده, شکار, تفنگ, Saville ردیف مناسب و یک ساعت مچی.

بالای محدوده خودرو است گفت: به شخصی شماره صفحه.

پس از فرار کردن از خود ازدواج به همسرش شاهزاده خانم نیز گفت: به خریداری یک خانه رعیتی به جای او در یک روستا در نزدیکی Newmarket, Suffolk, که در آن او استوار بود.

منابع گفته MailOnline دوستی میان گل و شاهزاده خانم بود یک راز در میان بیشتر سابق-مردان نظامی که تشکیل تیم حفاظت برای او و فرزندان او در سن هفت و 11.

Haya همیشه خواهد بود همراه با دو محافظان اما در بسیاری از موارد خواهد اخراج یکی از آنها را به طوری که او فقط می تواند با سمت چپ گل این منبع ادعا کرد.

یکی از اعضای تیم او که به او گفت این بود که نقض پروتکل های امنیتی خود را به حال قرارداد خاتمه داده شد پرداخت و پرسید: به نشانه عدم افشای توافق است.

این منبع گفت: “شاهزاده خانم, Haya همواره به طور کامل جدا از جزئیات امنیتی از شوهرش و آن را شغل خود را برای محافظت از او و بچه ها.

Princess Haya is pictured with her husband Sheikh Mohammed bin Rashed al-Maktoum at Ascot Racecourse in 2008

Princess Haya که در تصویر با شیخ محمد بن راشد آل مکتوم در Ascot دور مسابقه در سال 2008

گاهشمار حقوقی نبرد میان شیخ محمد بن راشد آل مکتوم و همسرش, Princess Haya bint Al Hussain

دادگاه عالی در لندن منتشر کرده است و احکام مربوط به نبرد قانونی بین حاکم دبی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم و همسر سابق خود Princess Haya bint Al حسین از اردن.

در اینجا این است که یک جدول زمانی وقایع در مورد.

15 ژوئیه 1949 – شیخ محمد متولد شده است در دبی.

مارس 3, 1974 – Princess Haya متولد در عمان, اردن.

اوت 15, 1981 – شاهزاده Shamsa بنت محمد بن راشد آل مکتوم متولد شده است به شیخ محمد که دارای همسران متعدد.

دسامبر 5, 1985 – Sheikha Latifa بنت محمد بن راشد آل مکتوم متولد شده است.

تابستان 2000 – در طول سفر به انگلستان, Shamsa اجرا می شود به دور از خانواده و به دنبال مهاجرت مشاوره را امتحان کنید و اقامت در انگلستان.

اوت 2000 – Shamsa گرفته شده است از خیابان های کمبریج توسط مردان کار برای پدرش.

او گرفته شده است به پدرش در نومرکت قبل گرفته شده با هلیکوپتر به فرانسه و سپس به دبی. او دیده نشده است در آنجا.

مارس 2001 – یک زن ادعا می شود Shamsa تماس Cambridgeshire پلیس گفت او گرفته شده از انگلستان به دبی.

دسامبر 2001 – گاردین به چاپ یک مقاله نشان می دهد Shamsa ربوده شده است از انگلستان است.

مارس 2004 – شیخ محمد و شاهزاده Haya هستند ،

دسامبر 2, 2007 – Al Jalila به دنیا آمد.

ژانویه 7, 2012 – زاید به دنیا آمد.

فوریه/مارس 2018 – تصویری از Latifa آپلود به اینترنت که در آن او می دهد یک حساب دقیق از رویدادهای مهم در زندگی خود را. او همچنین توضیح می دهد که او چه می داند در مورد خواهرش Shamsa زمان در انگلستان و پس از آن او آدم ربایی.

6 دسامبر 2018 – بی بی سی پخش یک فیلم مستند به نام فرار از دبی: رمز و راز از شاهزاده خانم از دست رفته.

7 فوریه 2019 – شیخ محمد طلاق Princess Haya تحت قانون شریعت را بدون دانش خود را. او می گوید این تاریخ که مصادف با سالگرد 20th باشد از مرگ پدر خود را عمدا انتخاب شده به حداکثر رساندن توهین و ناراحت به او”.

آوریل 15 – Princess Haya سفر به انگلستان با Jalila و زاید.

ممکن است 14 – شیخ محمد مسائل رسیدگی در دادگاه عالی در لندن به دنبال خلاصه بازگشت دو فرزند خود با شاهزاده Haya به دبی.

مارس 22 – اولین جلسه دادگاه قبل از آقای عدالت مور – رسانه ها که غافل از شنیدن و یا حتی دادگاه حضور نداشت.

جولای 16 – در آستانه یک “حوزه شنوایی” به نظر رسانه ها مسائل قبل از آقا اندرو مك فارلين رئيس جمهور از بخش خانواده از دادگاه عالی Princess Haya مسائل مربوط به برنامه های کاربردی برای کودکان بخش از دادگاه برای ازدواج اجباری منظور حفاظت و غیر منحرف سفارش.

جولای 17 – سه حضور روزنامه نگاران و وکلای شیخ محمد درخواست برای آنها کنار گذاشته شود. آقا اندرو می گوید: شنیدن نسبتا کوتاه در حالی که کسانی که در دادگاه ‘به سادگی دامنه آنچه قبل از ما و در نظر گرفتن آنچه اطلاعات در صورت وجود باید به رسانه ها. قاضی می افزاید که طرفین به صدور یک بیانیه کوتاه توضیح ماهیت رسیدگی است.

جولای 18 – با اجازه دادگاه طرفین انتشار این بیانیه به شرح زیر: “طرفین در این روند هستند HH شیخ محمد بن راشد آل مکتوم و HRH Princess Haya Bint Al حسین. این مجموعه مقالات در رابطه با رفاه دو فرزند از ازدواج خود را فراموش نگرانی نیست طلاق یا مالی است.’

جولای 30 – در یک جلسه به کار کردن مسائل از جمله سوال از گزارش رسانه ها و به نحوه ادامه به یک جلسه نهایی برای تعیین مسائل رفاهی آقا اندرو اجازه می دهد تا رسانه ها گزارش می دهند که شیخ محمد به کار گرفته شده است به صورت خلاصه بازگشت کودکان به دبی و Princess Haya اعمال می شود برای کودکان ساخته می شود بخش از دادگاه برای عدم تعرض سفارش و ازدواج اجباری منظور حفاظت.

نوامبر 12-13 – آقا اندرو انجام یک جلسه به نتايج واقعیت در رابطه با شاهزاده حیاء را از اتهامات علیه شیخ محمد.

دسامبر 11 – قاضی ارائه خود را حاکم در حقیقت یاب شنوایی. اما گزارش دقیق محدودیت های جلوگیری از انتشار آن در نیروی باقی می ماند.

ژانویه 17 سال 2020 – قاضی ارائه حکم در یک سری از ‘اطمینان و چشم پوشی’ داده شده توسط شیخ محمد به Princess Haya. او همچنین انجام یک جلسه برای تعیین اینکه آیا او در اوایل احکام باید ساخته شده است.

ژانویه 27 – آقا اندرو به این نتیجه میرسد که او زودتر احکام باید منتشر شود اما انتشار به تعویق افتاد و در انتظار دادگاه تجدید نظر به چالش توسط شیخ محمد به این تصمیم.

فوریه 26 – دادگاه تجدید نظر می شنود شیخ محمد را به چالش بکشد.

فوریه 28 – سه پیشرو قضات رد درخواست تجدید نظر خود را و امتناع او اجازه درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور. اقامت در انتشار در نیروی باقی مانده است به پدر فرصتی برای ایجاد یک چالش تازه به دیوان عالی کشور.

مارس 5 – دادگاه عالی اعلام کرد که آن را رد کرده است و اجازه درخواست تجدید نظر و تمام احکام قبلی ساخته شده است.

قاضی گیری هستند که شاهزاده Haya قرار گرفت به پایدار کمپین ترس و تهدید توسط شوهر سابق او. او همچنین در می یابد که Shamsa و Latifa ربوده شدند پدر خود را سفارش.

‘وجود دارد بسیاری از موارد هنگامی که دو محافظان خواهد بود با او, اما او را اخراج یک یا گل را بگویید دیگر او مورد نیاز است.

‘این به معنای زمانی که آنها رفت و او به طور کامل محافظت می شود که وجود خواهد داشت هیچ کس در پشت ماشین. حمایت تیم خود را در زمان شغل های بسیار جدی و نمی خواهید به از دست دادن شغل خود را برای هر چیزی اشتباه رفتن است که می تواند اجتناب شود.

‘هنگامی که نگران محافظ آورده تا با شاهزاده خانم توضیح آن را نقض پروتکل او قرارداد خاتمه یافته است. البته او امضا non-disclosure agreement.’

قبل از تبدیل شدن به شاهزاده خانم محافظ گل تا به حال مشغول به کار برای یک شرکت امنیتی خصوصی. پس از خروج میفیلد کالج در شرق ساسکس او به ارتش پیوست و در خدمت به تقریبا شش سال در 2 گردان از شاهزاده ولز هنگ از سال 2003 تا 2009.

با توجه به صفحه مربوط به او امنیت دریایی برای دو سال خدمت در نفتکش ها در معرض خطر از ربودن توسط دزدان دریایی در سواحل سومالی.

در سال 2012 او پیوست شوالیه گروه امنیتی و دو سال بعد پیوست بریتانیا ماموریت شرکت با مسئولیت محدود.

دولت دبی صاحب Belgravia مبتنی بر امنیت و سرایدار شرکت است که فراهم می کند ساعت حفاظت و همچنین داخلی کمک برای دبی, خانواده سلطنتی در انگلستان خوابگاه.

محمد بن راشد آل مکتوم نخست modernising شیخ’ متهم توسط بشر-فعالان حقوق از ‘شکنجه مخالفان سیاسی توسط برق’ و ‘جاسوسی’ و همچنین ‘در حال اجرا در بازداشتگاه های مخفی در اردوگاه جنگ زده یمن

شیخ مکتوم است معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات و حاکم امارت دبی است. پس از الحاق خود را در سال 2006 او به انجام اصلاحات فراگیر در امارات متحده عربی دولت و برگزار شده است مسئول برای تبدیل دبی به یک ثروتمند و جهانی مگا شهرستان.

شیخ آموزش دیده در ارتش قبل از منصوب شدن به سر از دبی نیروی پلیس دبی و نیروی دفاع و امارات متحده عربی اولین وزیر دفاع در ماه دسامبر 1971. در ژانویه سال 1995 او تلفظ ولیعهد برادر بزرگتر مکتوم بن راشد آل مکتوم و سوار بر یک سیاست مقابله با فساد دولت که منجر به دستگیری شارژ و غیر معمول عمومی “نامگذاری و شرمندگی’ 14 مقامات از جمله شش افسران.

پس از حدود یک دهه از اقدام به امارات متحده عربی را عملا حاکم شد معاون رئیس جمهور در ژانویه 2006 و نخست وزیر امارات متحده عربی که در فوریه. او ایجاد کرده است و تشویق رشد متعدد دبی کسب و کار اقتصادی و دارایی از جمله دبی, دبی, برگزاری, و, امارات متحده عربی پرواز.

شیخ مکتوم حکومت فرو رفته در اختلاف است. اتهامات مربوط به ربودن دو نفر از فرزندان او – شاهزاده خانم Shamsa و Latifa – آورده شده است به خط مقدم در طول بالا با مشخصات بالا در دادگاه مربوط به همسر خود را Princess Haya که فرار دبی در سال 2019.

او در این نقد به حقوق بشر و گروه به اتهام تخلفات ریاست جمهوری را به عنوان او بیش از یک سیستم قضایی که حکم اعدام مجرمان توسط جوخه دار زدن یا سنگسار. صدور حکم شلاق برای یک مجازات قانونی برای جرایم جنایی مانند زنا, رابطه جنسی قبل از ازدواج و مصرف الکل – محدوده بین 80 و 200 ضربه شلاق. ارتداد از اسلام و همجنسگرایی در حال یک جرم با مجازات مرگ در حالی که زنان در کشور نیاز به اجازه از مرد نگهبان به ازدواج و ازدواج مجدد.

آن است که مجاز به انتقاد از دولت امارات متحده عربی, سلطنتی, خانواده, مقامات و پلیس در هر راه. تلاش برای نشان دادن در اتوبوس در حال ملاقات با مقاومت. دیده بان حقوق بشر متهم کرده است امارات متحده عربی رژیم از نقض حقوق مربوط به آزادی بیان در حالی که سازمانهای اطلاعاتی آمریکا شناسایی شده است که امارات متحده عربی در حال توسعه خود را در نرم افزار پیام – استفاده می شود برای مقاصد جاسوسی.

امارات متحده عربی دولت نیز بوده است متهم به آدم ربایی بازداشت و شکنجه مخالفان سیاسی و شرح اغلب برای استخراج اعترافات اجباری از اتهام توطئه برای سرنگونی رژیم است. به عنوان مثال در جریان بهار عربی در سال 2011 حداقل 100 فعالان بودند زندانی و شکنجه شده است.

جهان عرب و سازمان حقوق بشر ذکر شده 16 روش های مختلف شکنجه استفاده شده توسط دولت امارات متحده عربی از جمله برق. در همین حال سازمان عفو بین المللی را متهم کرد که امارات متحده عربی در حال اجرا زندانهای مخفی در یمن که در آن زندانیان به زور ناپدید شده و شکنجه شده است.

Pictured: Today the Supreme Court in London refused to hear Sheikh Al Maktoum's appeal

تصویر: امروز دادگاه عالی در لندن حاضر به شنیدن شیخ آل مکتوم درخواست تجدید نظر

تقریبا همه اعضای تیم حفاظت در حال سابق نظامی است.

آقاي گل شد در درجه اول بر اساس در Dalham سالن خیره کننده از 3300 هکتار املاک کشور متعلق به شیخ حدود شش مایل از نومرکت مرکز شهر.

یک فاصله کوتاه هستند معروف جهان Godolphin اصطبل مرکز تمام شیخ اسب مسابقه و پرورش فعالیت است.

Princess Haya یک انجام horsewoman به رقابت پرداختند که در حوادث مربوط به اسب سواری در المپیک سیدنی در سال 2000 بود که یک بازدید کننده مکرر به Dalham سالن.

این منبع گفت: ‘گل را در همه جا شاهزاده خانم رفت. اگر او در تعطیلات رفت او در کنار او. اگر او به مسابقه رفت او خواهد بود وجود دارد.

“هنگامی که او می رود به دبی او را همراهی کنند اما کار نمی کند وجود دارد به عنوان خانواده سلطنتی خود را حفاظت.

هنگامی که شاهزاده خانم در دبی او را در یک هواپیما و پرواز به خانه. شاهزاده خانم در زمان علاقه زیادی به آنچه رفت در Dalham سالن شد و در آنجا اغلب.’

با توجه به بازدید های مکرر از محافظ و همسر او به ارمغان آورد ویکتوریا کلبه نزدیک به مرکز شهر.

اما این منبع گفت که ازدواج را شکست تا در سال 2018 با سابق خود سرزنش دوستی نزدیک بین او و شاهزاده خانم گفت: به عنوان یک عامل کمک کننده.

Sheikh Maktoum is pictured shaking hands with the Queen at Ascot racecourse in June 2016 alongside his ex-wife Princess Haya Bint Al-Hussein

شیخ مکتوم است تصویر دست دادن با ملکه در Ascot دور مسابقه در ماه ژوئن سال 2016 در کنار همسر سابق خود Princess Haya Bint Al-Hussein

Shamsa: شاهزاده خانم که فرار پدرش ساری عمارت در خانواده رنج رور قبل از اینکه ‘ربوده شده در خیابان های کمبریج’ و پرواز بازگشت به امارات متحده عربی

Sheikha Shamsa آل مکتوم 38 بود که در انگلستان در تعطیلات با خانواده خود را در Longcross و مستغلات در نزدیکی Chobham در ساری در سال 2000.

در یک پیشنهاد برای بهتر آینده خود و فرار از زندگی در دبی – محدود به عنوان آن است که توسط عناصری از شریعت یا قانون اسلامی – شاهزاده خانم با استفاده از این فرصت را به طفره رفتن نگهبانان و فرار از خانواده اش در اواسط ماه جولای.

Shamsa اعتقاد بر این است که سیاه و سفید رانده محدوده رور به لبه گسترده و مستغلات که در آن اماراتی حاکم نصب شده بود خود, خانواده, قبل از آزادسازی آن و لغزش را از طریق دروازه های باز بر روی Chobham رایج است. او ماند با دوستان خود به مدت شش هفته در لندن قبل از اینکه متوجه خانواده او.

که ماه اوت شاهزاده خانم ظاهرا ربوده شده در کمبریج توسط شیخ کارکنان در حالی که راه رفتن را از یک نوار گرفته و به یک فرودگاه در جنوب شرقی انگلستان قبل از پرواز به دبی در یک هواپیمای جت خصوصی است.

در مارس سال 2001 پس از تماس با یک وکیل که صحبت به Shamsa, Cambridgeshire پلیس شروع به تحقیق در مورد این حادثه. در پاسخ به سوالات مردم به Shamsa در انگلستان اثبات او داستان فرار و مهم بود حتی مطرح شده در مجلس است. با این حال تحقیقات پلیس متوقف هنگامی که آنها را به محرومیت از دسترسی به Shamsa توسط مقامات دبی و عدم همکاری از Longcross املاک و کارکنان.

کمی شناخته شده در مورد Shamsa شرایطی در طول دو دهه گذشته ذخیره برای Latifa حساب در تصویری که او نگه داشته است محدود به یک اتاق و به طور مداوم تحت نظارت پرستاران و یک روانپزشک است. او داده شده است به طور منظم دارو که Latifa ادعا میکند طراحی شده است ‘به کنترل ذهن خود را’.

امروز قاضی گفت که ” این ادعا که Shamsa شده است محروم از آزادی برای, بسیار, اگر نه همه از گذشته دو دهه زندگی در شرایطی به عنوان شرح داده شده توسط Latifa, است, من, پیدا کردن, ثابت شده است.’

یک دوست به MailOnline گفت: “زمانی که در خانه بود به فروش می رسد عامل املاک و یک تبصره که شوهر او در حال حاضر زندگی بسیار بهتر از جایی که خریداری شده بود برای او. اگر او نمی دانم تا چه حد کامل از دوستی او را بر آن.’

خانه قابل درک است که به نام یک شرکت خصوصی متعلق به شاهزاده خانم. همسر سابق خود است گفت: به چپ شده اند ‘ویران’ پایان ازدواج خود را.

در دادگاه قضاوت امروز آقا اندرو گفت: Princess Haya قربانی مبارزات انتخاباتی از آزار و اذیت و تهدید و ارعاب.

او گفت: او را به سخره مورد امر و تهدید به او ربوده شده توسط هلیکوپتر و پرواز به یک کویر ، لود اسلحه نیز در سمت چپ در اتاق خواب خود را و او را طلاق داد بدون اطلاع او.

دادگاه عالی نیز حکم امروز که شیخ – یکی از بریتانیا نزدیک و خاورمیانه و متحدان – حال دستور داد که به ربودن و شکنجه از دو دختر فراری دختران.

آقا اندرو حکم داد که شیخ مکتوم مسئول ربودن شاهزاده خانم Shamsa در کمبریج پس از او رفت و در این اجرا در سال 2000.

او همچنین حکم داد که شیخ دستور داده کماندوها به ربودن خواهرش شاهزاده Latifa از یک قایق بادبانی در سال 2018 به عنوان او بیش از حد سعی در فرار از دبی.

نه شاهزاده دیده شده است در سالهای اخیر و هر دو ظاهرا قفل شده باقی می ماند تا پدر خود را قصر دادگاه عالی پیدا کرده است.

دادگاه به این نتیجه رسیدند در قانون مدنی استاندارد از تعادل احتمالات که شیخ عمل کرده بود ‘خلاف قانون کیفری انگلستان و ویلز, حقوق بین الملل, بین الملل دریایی و بین المللی پذیرفته شده حقوق بشر و هنجارهای’.

در بیانیه صادر شده پس از قضاوت منتشر شد, شیخ محمد گفت: “این مورد نگرانی بسیار شخصی و خصوصی امور مربوط به فرزندان ما.

‘درخواست تجدید نظر ساخته شده برای حفاظت از منافع و رفاه کودکان است. نتیجه محافظت نمی کند فرزندان من از توجه رسانه ها در راه است که دیگر کودکان در خانواده رسیدگی در انگلستان محافظت می شود.

‘به عنوان رییس دولت, من قادر به شرکت در دادگاه حقیقت یاب روند. این منجر به انتشار یک “حقیقت یاب’ قضاوت که به ناچار فقط می گوید یک طرف داستان.

‘من می پرسند که رسانه ها احترام به حریم خصوصی فرزندان ما و نه دخالت خود را در انگلستان زندگی می کند.’

Latifa: شاهزاده خانم که به ‘ضرب و شتم و شکنجه’ پس از اولین نافرجام فرار در سن 16 و ‘گرفته شده توسط امارات متحده عربی-هندی عوامل’ 50miles سواحل گوا

Sheikha Latifa بنت محمد آل مکتوم یکی از شیخ کودکان شش متفاوت همسران هفت سال صرف توطئه فرار او از قفس لوکس.

شاهزاده خانم, 33, نشان داد در یک پیام ویدئویی که او تا به حال برای اولین بار اقدام به فرار دبی در سن 16 اما ظاهرا اسیر توسط پدرش کارکنان در مرز زندانی برای سه سال مورد ضرب و شتم و شکنجه.

او برای اولین بار به تاجر فرانسوی و سابق نیروی دریایی افسر Jean-Pierre اروه Jaubert, 62, در خانه اش در فیلیپین پس از خواندن چگونه او فرار کرده بود از دبی در سال 2008 توسط پانسمان تا در برقع به احمق مرز عوامل است.

Latifa اعتقاد بر این است که ذخیره به عنوان بسیاری به عنوان £315,000 به پرداخت برای او فرار کرده بود bemoaned او محدود زندگی به دام افتاده به عنوان او احساس قدرتمند او پدر و سرکوبگر طبیعت عمدتا اسلامی درهم جامعه است.

ملاقات شاهزاده خانم, برزیلی, هنرمند رزمی Tiina Jauhiainen در سال 2014 و دو تبدیل به دوستان نزدیک – به طوری که هر دو رسم Latifa فرار.

در مارس 2018, Latifa که تغییر لباس و عینک آفتابی سوار با Tiina در سراسر امارات متحده عربی مرز به عمان قبل از تنظیم کردن به دریا. این جفت ارز که در حال برنامه ریزی به دنبال پناهندگی سیاسی در آمریکا مواجه 26mile-سفر با قایق و جت اسکی به آبهای بین المللی برای دیدار با Jaubert. توسط کشتیرانی تحت پرچم ما آنها امیدوار بودند که هر رهگیری توسط امارات متحده عربی عوامل می تواند بین المللی حادثه است. گروه برنامه ریزی به سر گوا در هند.

پس از یک هفته در دریا Jaubert ادعای آنها در حال ردیابی و شناسایی توسط هواپیماها و شد ره توسط عوامل 50miles سواحل گوا. Jaubert فکر این است که جان سالم به در برد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>