چگونه Pimco را کیمن مبتنی بر صندوق های تامینی می تواند سود حاصل از تغذیه را نجات

واشنگتن — اقیانوس آرام سرمایه گذاری شرکت مدیریت اجرا می شود یک صندوق ثبت شده در جزایر کیمن یک ساختار مشترک برای اجتناب از برخی ایالات متحده مالیات است. اما زمانی که سود فرصت برخاسته از خاکستر امریکا coronavirus بحران بین المللی که محل متوقف نمی شود آن را از تصرف لحظه.

فدرال رزرو باز بسیار پیش بینی اضطراری برنامه اعطای وام در ماه ژوئن یک نسخه نونما از یکی که دست سرمایه گذاران پیچیده دو رقمی در سال 2008 بحران مالی است. 2020 نسخه حمایت کنگره بودجه و قوانین تصریح می کند که تنها شرکت های آمریکایی می توانند شرکت کنند به عنوان وام گیرندگان. برای Pimco های دریایی, صندوق وجود دارد یک راه آسان برای هنوز هم بهره مند شوند.

دریایی صندوق سرمایه گذاری در یک نهاد ثبت شده در دلاور و وابسته به شرکت است که در ساحل نیوپورت کالیفرنیا. که نهاد که مدیران سرمایه گذاری می تواند به استفاده از معاملات نیز به حمایت از آمریکا مبتنی بر نسخه های Pimco صندوق های تامینی. آن را تبدیل به اطراف و قرض $13.1 میلیون از تغذیه برنامه با حمایت یک بسته نرم افزاری از بدهی به عنوان وثیقه. سرمایه گذاران در Pimco صندوق های تامینی در نهایت به سود ایستاده از معامله.

این Pimco نمونه منحصر به فرد نیست — دیگر سرمایه گذاران خارجی قرار داده اند پول به آمریکا-بر اساس بودجه است که در حال ضربه زدن به تغذیه برنامه. که آنها در بر داشت یک راه برای شرکت در یک برنامه محدود به آمریکا وام برجسته است که شرکت های مالی به دنبال پول از بانک فدرال بازار برنامه های نجات حتی اگر انجام این کار به معنای مانور در اطراف کنگره محدودیت در واجد شرایط بودن.

فدرال رزرو برنامه در نظر گرفته شده است برای حفظ اعتبار جریان از طریق اقتصاد اما طراحی آن ارائه یک فرصت برای جهانی مالی بازیکنان به سود حاصل از ابتکار حمایت توسط مالیات دهندگان بودجه. که از عوارض می تواند در قرعه کشی بیشتر موشکافی به تقویت تلاش های نجات که در حال حاضر باعث سوال از قانونگذاران در مورد منافع چه کسانی و در چه شرایطی.

وام برنامه “کشیدن تغذیه به سیاسی crossfire گفت:” علامت گذاری Spindel مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در رودخانه پوتوماک سرمایه و یک نویسنده یک کتاب در سیاست های فدرال رزرو. “تغذیه دیده می شود به عنوان صادق کارگزار در شهر — اما فقط به خاطر اینکه شما صادقانه کارگزار امروز معنا نیست که شما نمی خواهید به صورت سوال و پایین جاده ها است.”

هدف از تغذیه برنامه در سوال شناخته شده به عنوان سرمایه بهادار با پشتوانه تسهیلات وام یا TALF است برای تقویت بحرانی گوشه ای از بدهی ایالات متحده بازارهای یکی که در آن وام های همراه و فروش به سرمایه گذاران که مایل به گرفتن خطر در ازای پرداخت بهره. که کمک می کند تا به نگه داشتن بازار تجاری وام مسکن عملکرد و اجازه می دهد تا وام های دانشجویی و بدهی کارت اعتباری برای ادامه جریان به کاربران نهایی.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

18m پیش
Comcast امضا از 10 میلیون کاربر برای طاووس.
51m پیش
دموکرات ها را متهم به بزرگ فناوری از خفقان رقابت است. جمهوری خواهان را متهم به بزرگ فناوری از خفقان گفتار.
2 ساعت پیش
سهام سر پایین با گریم های اقتصادی انتظار می رود.

برنامه ایجاد نمی شد پول را برای سرمایه گذاری وسایل نقلیه و یا سرمایه گذاران آنها را نمایندگی کند. اما از آنجا که از راه TALF کار می کند, شرکت های مالی مانند Pimco را در صندوق های تامینی می توانید از آن سود ببرید.

این عمل از طریق تشویق سرمایه گذاران به خرید اوراق بهادار ساخته شده بر روی بسته نرم افزاری از مصرف کننده و کسب و کار بدهی — به نام دارایی مورد حمایت اوراق بهادار و ارائه آنها را به عنوان وثیقه برای وام ارزان از تغذیه. شرکت ها می توانند به طور مستقیم از TALF یا مثل Pimco صندوق انجام آنها می توانید راه اندازی یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری به انجام چیزی مشابه به همین.

اعتبار…مایک بلیک/ایسنا

صندوق پرچین مانند Pimco را می توانید با قرار دادن پول به آمریکا مبتنی بر وسیله نقلیه که پس از آن اقدام به خرید دارایی مورد حمایت اوراق بهادار با استفاده از ترکیبی از پول نقد و وام های کوتاه مدت. این خودرو سرمایه گذاری طول می کشد اوراق بهادار به تغذیه و TALF وام.

کسانی که TALF بودجه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت هر وسیله نقلیه سرمایه گذاری وام گرفته شده برای خرید دارایی مورد حمایت اوراق بهادار به طوری که آن منابع بودجه عمدتا توسط ارزان فدرال وام و بریدن از خود پول (آنچه شناخته شده به عنوان “کوتاه کردن مو” در مالی زبان). این اصل را بدست آورده تفاوت بین آنچه در آن باعث می شود در بهره از اوراق بهادار و آنچه در آن است که پرداخت وام تغذیه.

چرا که سرمایه گذاران باید فقط مقدار کمی از پول در خطر است, بازده هر یک دلار سرمایه گذاری می تواند بسیار بالا است. سرمایه گذاران گفت: آنها پیش بینی بالا تک رقمی در سال 2020 به مراتب پایین تر از دو رقمی در سال 2008 اما هنوز هم سخاوتمندانه.

فدرال رزرو تا کنون منتشر شده دقیق داده ها تنها در TALF دور اول وام هر چند این برنامه پس از نهایی دیگری بزرگتر دور. در تمام آن تا به حال ساخته شده $937 میلیون وام که از هفته گذشته عمدتا در برابر تجاری وام مسکن و وام کسب و کار کوچک مورد حمایت اوراق بهادار. دور سوم بسته در روز پنج شنبه و فدرال رزرو به احتمال زیاد انتشار اطلاعات اضافی در اواسط ماه اوت است.

Pimco است جزایر کیمن مبتنی بر صندوق است که قرض گرفته شده از طریق ایالات متحده مبتنی بر نهاد به نام TOCU IX یکی از چندین سرمایه گذاران خارجی با استفاده از یک آمریکایی خودرو سرمایه گذاری برای به دست آوردن دسترسی به TALF. بازنشستگی برنامه گروه انتشارات دانشگاه آکسفورد را ضربه بزنید برنامه از طریق یک صندوق راه اندازی توسط نیویورک-بر اساس سرمایه گذاری مدیر مککی سپر. سنگاپور مبتنی بر صندوق مواد سرمایه گذار در یک ارائه توسط غول های مالی شرکت بلکراک با توجه به فدرال ریزرو در دور اول دقیق آشکار است.

این واقعیت است که برخی از سرمایه گذاران مستقر در خارج از کشور می توانید پول را از TALF نمی شکند کنگره قوانین اما ممکن است سقوط خجالتی از آنچه برخی از نمایندگان مجلس در نظر گرفته شده. آنها مشخص شده که وام های پیشرفت و خرید دارایی تحت بانک فدرال برنامه ها باید محدود به “کسب و کار است که ایجاد شده و یا سازمان یافته در ایالات متحده و یا تحت قوانین ایالات متحده است.” اما آنها گفتند: هیچ چیزی در مورد که در نهایت می تواند به نفع.

“قصد دارد به افرادی که تمرکز بر این مانند یک لیزر” پیتر Conti-قهوه ای یک تغذیه مورخ در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون گفت: از این واقعیت است که سرمایه گذاران خارجی در برخی از موارد بهره مندی از تغذیه برنامه. اما واقعیت او اشاره کرد این است که بازارهای مالی جهانی هستند.

“دیگران در حال رفتن به می گویند که هیچ راهی وجود دارد به ارائه نقدینگی بدون بهره گیری بین المللی کاهش یافت.”

و در حالی که Pimco صندوق و دیگر سرمایه گذاران خارجی ممکن است سود شرکت در برنامه سرمایه گذاری خود را نیز برای کمک به نگه داشتن پول بیشتر به جریان تغذیه برنامه و صاف کردن بیش از ایالات متحده اوراق بهادار بازار.

که واقعیت این است که ارائه یک چالش برای تغذیه است که تا به حال به راه رفتن در یک خط خوب بین ایجاد اورژانس برنامه هایی که موثر هستند در حالی که همچنین ساخت آنها از لحاظ سیاسی خوش طعم. قانونگذاران می خواهند تغذیه برای کمک به اقتصاد نیز هشدار داد بانک مرکزی در برابر اجازه می دهد شرکت های به استفاده از مالیات دهندگان حمایت مالی.

زمانی که جمهوری خواهان و دموکرات ها بودند چکش کردن جزئیات خود را coronavirus بسته نجات در ماه مارس رهبران کنگره موافقت کرد که به وزارت خزانه داری $454 میلیارد به بالا و تغذیه اضطراری برنامه های.

فدرال رزرو نیاز به یک خزانه backstop برای بسیاری از کسانی که تلاش برای مطمئن شویم که در برابر ضرر و زیان در مورد وام گیرندگان به طور پیش فرض. اما به دلیل تغذیه از انتظار نیست به از دست دادن هر دلار آن وام می تواند با استفاده از $454 میلیارد به میدان بزرگ امداد و نجات: به طور بالقوه بیش از 4 تریلیون دلار وام به کسب و کارهای ایالات و شهرستانها.

توانایی supersize coronavirus پاسخ بسته شد پیشنهاد جذاب. اما بسیاری از قانونگذاران در هر دو طرف بودند با احتیاط در مورد توزیع فدرال رزرو و خزانه داری خیلی پول است. بسیاری به یاد 2008 طرح نجات بانک ها و بد طعم و مزه آنها را پشت سر گذاشته بود. آنها نمی خواهید تکرار کنید.

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

بنابراین استیون Mnuchin وزارت خزانه داری و کلید قانونگذاران در توافق لحاظ که رشته متصل به بودجه. شرکت های استقراض مستقیم وام ممکن است خواسته شود به سعی کنید برای حفظ حقوق و دستمزد خود را. کسانی که قرض گرفته شده به طور مستقیم خواهد بود همچنین از ممنوع ساختن پرداخت سود سهام و مدیران را جبران محدودیت. تنها شرکت های ایالات متحده می تواند قرض گرفتن.

هستند کسانی که شرایط به طور کلی دستورالعمل به جای قوانین الزام آور با توجه به راه این برنامه کار می کنند. فدرال رزرو شده خود را در بر داشت که با چکش در هر دو طرف — برخی از نمایندگان مجلس را مورد سوال که آیا بانک مرکزی است precluding شرکت های با استفاده از برنامه های آن توسط بیش از حد سخت بودن در حالی که دیگران هشدار داده اند آن را در مقابل اجازه دادن به شرکت های بزرگ و وال استریت شرکت بهره مند شوند.

سرمایه گذار خارجی شرکت در TALF برنامه می تواند در بالا بردن مشابه سوال از قانونگذاران و نظارت گروه راه اندازی به پلیس که در آن بودجه می رویم. آقای Conti-قهوه ای و دیگران می گویند که در حالی که کنگره به فدرال رزرو اتاق به طراحی گزینه های است که نمی خواهد عایق بانک مرکزی از نقد.

این واقعیت است که بانک فدرال اختیار “است که یک محصول جانبی از مصالحه سیاسی” آقای Conti-براون گفت. اما “تغذیه همیشه باز برای انتقاد کردن جاده ها است.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im