چگونه پیت Buttigieg شد تعجب از آیووا قفقاز

OELWEIN, آیووا — دو روز قبل از آیووا, قفقاز, پیت Buttigieg متوقف شد برای تاون هال رویداد در Oelwein سالن بزرگ 92-سال-موسیقی قدیمی محل که در آن اوج میزبانی امثال لارنس Welk و سامی کی.

تاریخ اخیر پیشنهاد وجود ندارد بسیاری از دموکرات ها برای پیروزی در Oelwein: پس از رئیس جمهور باراک اوباما برنده اطراف شهرستان فایتی توسط 12 درصد در سال 2012, Donald J. Trump انجام آن با 19 امتیاز و چهار سال بعد. در طول این رویداد سوال دوره یک مرد توضیح داده شده خود را به آقای Buttigieg به عنوان یک لحاظ مالی مسئول “مادام العمر جمهوری خواه” و گفت که “اگر شما برنده نیست من احتمالا نمی خواهید به رای دموکراتیک است.”

“خوب,” آقای Buttigieg گفت: جمعیت 250 حدود یک سوم از 2016 Fayette County, انجمن, جهان, “من بهتر برنده شوید و سپس.”

آقای Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, Ind., به نظر می رسد که موفق بوده است. خود را نشان سراسر آیووا روستایی شهرستان در روز دوشنبه رو او به یک مرده گرما با سناتور برنی ساندرز برای سرب در دولت قفقاز. آقای Buttigieg انجام Fayette County 14 درصد بیش از معاون رئیس جمهور سابق آمده است. که دوم قرار داده.

در حال حاضر به عنوان تمرکز نوبت به نیوهمپشایر و اصلی خود را روز سه شنبه آقای Buttigieg پدید آمده است به عنوان یک توانمند ردیف بالا مدعی مهار شتاب از آیووا و مبارزه با اعتماد به نفس و دوز زیادی از تکبر راه رفتن.

نظر سنجی جدید این هفته تأیید کرده اند قدرت خود را به عنوان یک نسیم رقابت و یا حتی فراتر آقای بایدن: یک منموته بررسی قرار داده و او را دوم در نیوهمپشایر چهار درصد امتیاز پشت سر آقای ساندرز و بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه نشان داد او به دست آوردن شتاب وجود دارد و در یک مجازی کراوات با آقای ساندرز.

برای مدت زمان طولانی در این اولیه دموکرات ها به نظر می رسید به تصمیم گیری بین مترقی صدای هیس کردن در آقای ساندرز و سناتور الیزابت وارن یا statesmanlike امنیت پتو در آقای بایدن. در پایان مردم آیووا نمایندگان شان دوست داشتم آقای ساندرز بلکه در آغوش آقای Buttigieg یک میانه همسایه با یک فوتی و فوری بیوگرافی: Rhodes scholars نظامی کهنه بالقوه تاریخچه ساز به عنوان یک همجنسگرا نامزد شده است.

که او تا به حال اجرا تنها یک شهر از 100,000 مردم به نظر نمی رسد به زحمت هواداران خود که جذب نسبت به خود تسکین دهنده paeans به اجماع محور و راه حل های “آمریکا آزمایش.”

چقدر از موفقیت های خود می توان به جغرافیا و زمان. در حالی که آقای ساندرز و خانم وارن با تمرکز مبارزات انتخاباتی خود را در ایالت آیووا را در شهرستانها و شهرها و آقای بایدن هرگز توسعه سازمانی قوی آقای Buttigieg رفت و در همه جا. او در بیشتر حوادث در طول روز بیشتر در آیووا از بالا سه رقیب دو نفر از آنها را کنار سنا استیضاح و محاکمه تماشا سرمایه گذاری پرداخت توسط قوی در حال اجرا در Des Moines حومه و روستایی در سراسر آیووا.

آقای Buttigieg مبارزه کرد و در 27 از 31, آیووا, شهرستان که مورد حمایت آقای اوباما در سال 2012 قبل از حرکت به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 بسیاری از آنها در امتداد رودخانه می سی سی پی. با یک پیام از پل اختلافات در حزب و کشور او جلب بزرگترین جمعیت از هر نامزد در 20 اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن شهرستان با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را.

خود را در حاشیه سراسر جمهوری خواه متمایل روستایی آیووا کمک سوق دادن او به باریک نماینده رهبری آقای ساندرز حمل به نیوهمپشایر این استدلال که او نامزد در اطراف آنها معتدل و دموکرات ها باید یکی شدن در مخالفت دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت.

“ما نیاز به یک مسیر جدید رو به جلو یک مسیر است که استقبال مردم به جای هل دادن آنها را دور آنها را گرد هم آورده به جای رانندگی آنها را از هم جدا به خاطر این است که ما بهترین و شاید ما آخرین شات” آقای Buttigieg گفت: حامیان در جلسه شب حزب روز دوشنبه در Des Moines.

اما حتی به عنوان او به دست اورد یک شات از حرکت از آیووا او وارد فاز جدیدی از مبارزات دموکراتیک به عنوان یک برنامه به طور بالقوه ضعیف آینده نگر نامزد تا کنون قادر به گسترش خود را ائتلاف به اقلیت رای دهندگان و رای دهندگان جوان نیاز به مقابله با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. با بدون زرق و برق نشان دادن در آیووا توسط آقای بایدن — نامزد با بیشترین حمایت از رای دهندگان در نظر سنجی های ملی — مسابقه رشد کرده است به طور فزاینده ای غیر قابل پیش بینی.

برای آقای Buttigieg سفر از ناشناخته های کوچک-شهردار — که تنها تجربه سیاسی ملی مرحله بود در یک مسابقه به کمیته ملی حزب دموکرات که رئیس مشبک او تنها یک رای — یک بالا پایان در آیووا قفقاز فرار را از طریق مزارع ذرت شبیه به آنهایی که او می گوید او می تواند اجرا از ایندیانا صفحه اصلی.

در طول راه او تنها یکی از بیش از دو دوجین نامزد حزب 2020 اولیه به طاق از نزدیک گمنامی به مسابقه را از ردیف بالا.

پس از انداختن نه امتیاز از ماه نوامبر تا اواسط ماه مارس در دی موین ثبت نام/نظرسنجی سی ان ان از این دولت بیشتر از هر نامزد و برگشت بود که صاحب نظران شمارش آقای Buttigieg خارج به او پیشنهاد مردم آیووا نمایندگان شان بسته پیام وحدت در دوران پس از پر سر و صدا بسیاری از رای دهندگان احساس آسیب زا و شوک است.

نقطه عطف مسابقه خود را به نظر می رسد آمده در روزهای پس از بحث دموکراتیک در Jan. 14 در Des Moines زمانی که رقبا در سنا مجبور به بازگشت به واشنگتن برای استیضاح و محاکمه آقای Buttigieg شد رایگان به پرسه زدن به طور گسترده ای.

در کانسیل بلوففس وندی Rustad یک معلم در آیووا مدرسه برای ناشنوایان گفت که او تا به حال رای برای آقای ترامپ اما در نظر گرفته شده برای تعویض او ثبت نام به دموکرات به حزبی برای آقای Buttigieg پس از شنیدن حرف های او.

“من احساس می کنم مثل او خجالت امریکا در صحنه جهانی,” او گفت: از رئیس جمهور. او در ستایش آقای Buttigieg برای “نه با تمرکز بر آنچه در بازار سهام نشان می دهد که سلامت اقتصادی کشور است اما در نگاه به زندگی واقعی مردم است.”

در سدار رپیدس آقای Buttigieg گفت: از آن زمان به زور آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ایستادن در یک بحث مرحله “با یک آمریکایی جانباز و توضیح دهد که دقیقا به همین دلیل استخوان مهمیز او را مانع از خدمت به این کشور است.”

پس از آن کریستین مسی گفت که او تا به حال درآورده و او را از حصار به عنوان یک رای دهندگان مردد. “پیام خود را برای اولین بار بود من شنیده ام که واقعا هیجان زده به من گفت:” خانم سالتر یک مدیر منابع انسانی. “من در نهایت به دنبال به جلو به حزبی به جای” که من رفتن را انتخاب کنید?”

اما همانطور که آقای Buttigieg sprints به New Hampshire است که بسیار نزدیک به یک بلندی تهدید وجودی برای او نامزدی: عدم حمایت از رای دهندگان.

ارشد کمپین مقامات بارها و بارها گفته اهدا کنندگان — و آقای Buttigieg پژواک زمین بر کنده صحبت با رای دهندگان — که بلافاصله پس از باراک اوباما تعجب حزبی آیووا پیروزی در سال 2008 او به جمع آوری نوظهور سیاه پشتیبانی و gusher از کمک های مالی. اوباما در مبارزات انتخاباتی مطرح شده تقریبا به همان اندازه پول بلافاصله پس از آیووا به عنوان آن را در سال قبل.

آیووا آقای Buttigieg گفت: بارها و بارها در حالی که مبارزه به آمریکا “اجازه به باور” در آقای اوباما و می تواند همین کار را برای او.

در مقایسه با این حال نمی تواند ایستاده بسیار موشکافی. بر خلاف آقای اوباما که از طریق جنوب با حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار آقای Buttigieg در تلاش است با شدت و قدرت با رای دهندگان از رنگ. مبارزات انتخاباتی خود را صرف بیش از $1 میلیون نفر در تبلیغات تلویزیونی در کارولینای جنوبی از اوایل ماه دسامبر با کمی حرکت برای نشان دادن آن در رای گیری وجود دارد.

در حالی که آقای Buttigieg صرف نهایی 10 روز در آیووا برگزاری بیش از 50 مرجع تخصصی و با دادن دهها هزار نفر از رای دهندگان یک شانس برای تبدیل شدن به آشنا سیاسی خود هویت است که هنوز هم غرق در مجادلات از زمان خود به عنوان شهردار در خصوص رابطه اش با ساکنان جنوب خم.

در اوایل سال 2019 او تا به حال به دنبال معرفی خود به این کشور به عنوان یک میانه شهردار که ترمیم غرور و اقتصاد به یک زنگ کمربند شهر — که درست است. نشستن در 1 درصد در آیووا نظرسنجی در ماه مارس او را از طریق شکست با hyper-بیان پاسخ به سوالات در یک hourlong شهر-سالن-سبک پخش در سی ان ان. او در تقابل ایمان خود را با معاون رئیس جمهور مایک پنس سابق ایندیانا فرماندار که آقای Buttigieg به نام “تشویق کننده, برای ستاره های پورنو ریاست جمهوری است.”

روز قبل از آیووا, قفقاز, کتابداری و اطلاع رسانی Smith, Mr. Buttigieg ارشد ارتباطات مشاور به نام سی ان ان تاون هال “تنها مهم ترین لحظه ای از این مبارزه است.” دیگر 2020 نامزد — سناتور کریستن جیلیبرند, شهردار, بیل د Blasio نیویورک — تا به حال نیز انجام می شود سی ان ان سالن شهر. “چه کسی بود, تنها کسی است که در زمان این فرصت را در زمان که یک ساعت و متعلق به که یک ساعت و استفاده از آن برای راه اندازی کل مبارزات انتخاباتی؟” خانم اسمیت گفت. “که پیت بود.”

آقای Buttigieg مطرح شده زمینه پیشرو $24.8 میلیون دلار در سه ماه منتهی به 30 ژوئن یک شکل که شوکه دموکراتیک سیاست و اعلام کرد او را به عنوان یک مدعی. تزریق پول نقد همراه با گرايش به توافق برسند به تقریبا هر مصاحبه درخواست کمک کرد به آقای Buttigieg یک نوع قدرت ستاره که اغلب خشمگین رقبا در حالی که سریعتر او را به عنوان “تازه و جدید” نامزد ارزشمند صفت دموکرات آیوا در جستجوی بعدی اوباما.

آقای Buttigieg جوانترین نامزد در این زمینه و در عین حال او ساخته شده است قدرت خود را در آیووا در یک درخواست تجدید نظر به دموکرات ها. او جوان و پر انرژی برگزار شد اغلب احاطه شده توسط سفید جمعیت در خود متوقف می شود در دولت است. آقای Buttigieg گفت: مخاطبان او می خواست به شناخته شده به عنوان “امنیت اجتماعی نامزد” و کشت این ایده است که او مرد خوب و جوان خود را با هواداران پیش بینی.

اما آقای Buttigieg نامزدی شد سایه توسط قسمت است که تا به حال خشم ساکنان سیاه در جنوب خم. که در نوبه خود تغذیه یک روایت که آقای Buttigieg تا به حال حمایت کمی از رای دهندگان در سراسر کشور که درنگ بیش از آیووا را به شدت سفید گشود.

در ماه ژوئن یک افسر پلیس در جنوب خم به ضرب گلوله یک مقیم و آقای Buttigieg پا کردن کمپین بلیزرز به سعی کنید آرامش خود را در شهرستان. در تابش خیره کننده از ملی, spotlight, دیگر, داستان, در مورد, South Bend, ظاهر: خیلی بی اعتمادی میان پلیس و برخی ساکنان سیاه; آقای Buttigieg اخراج در سال 2012 از یک رئیس پلیس و اقتصادی نابرابر و احیای مرکز شهر کسب و کار و فقیر عمدتا nonwhite محله.

یک روایت در برخی از موارد تحت فشار قرار دادند توسط حامیان رقیب نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به وجود آمد که آقای Buttigieg تا به حال انجام نشده است و به اندازه کافی برای ساکنان سیاه. و در انتخاباتی خود را, کارکنان از رنگ گفت: آنها به حاشیه رانده شده و احساس مجبور به برگزاری جلسات در ماه دسامبر و ژانویه به هوا نارضایتی خود.

زمانی که رهبران آمریکایی آفریقایی تبار در جنوب خم برگزار شد یک جلسه عمومی برای مقابله با این تصور و بیان برای حمایت از آقای Buttigieg آن قطع شود توسط سیاه و سفید زندگی توجه فعالان برخی از آنها از حامیان آقای ساندرز.

اما در پایان خود را آیووا, کمپین آقای Buttigieg شد مبارزه با یک میزبان از برجسته آفریقایی-آمریکایی حامیان: Quentin هارت شهردار واترلو آیووا; نماینده Anthony G. Brown مریلند; بروس تیگ شهردار شهر آیووا; و شان شاو سابق ایالت فلوریدا نماینده. هر یک از آنها همراه با Ryann Richardson حاکم دست سیاه امریکا پیوست, آقای Buttigieg روی صحنه در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>