چگونه مینیاپولیس امریکا یکی از لیبرال ترین شهرهای مبارزه با نژاد پرستی

مینیاپولیس — ساکنان مینیاپولیس با غرور متورم بیش از شهرستان خود را درخشان دریاچه شیشه ای در مرکز شهر قشنگ و نگهداری فضاهای سبز و دوچرخه-دوستی که تساوی مقایسه به کپنهاگ. آنها خود را به روحیه استقبال از چند فرهنگی و با الهام از مینه سوتا لیبرال آیکون هوبرت هامفری Walter Mondale و پل Wellstone.

مینیاپولیس شورای شهرستان ساخته شده از 12 دموکرات و یک عضو حزب سبز شامل دو نما اعضای هر دو از آنها سیاه و سفید هستند. این شهر برای سال برگزار محبوب جامعه جشن و رژه برای Juneteenth بزرگداشت پایان برده داری.

اما همچنان فوق العاده نژادی شکاف برای Minnesotans وقتی که می آید به نتایج آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی. سیاه و سفید خانواده خود خانه های خود را در حد نرخ پایین تر از سفید خانواده ها از جمله بزرگترین گونه اختلاف در کشور است. و این شهر عمدتا سفید نیروی پلیس که متهم شده است از شیوه های نژادپرستانه دهه به ندرت رشته افسران با مشکل سوابق.

“مینیاپولیس اتحاد زده این اعتبار بودن مترقی” گفت: Robert Lilligren که اول شد, بومیان آمریکا, عضو شورای شهر در سال 2001. “که پرنیان: آیا چیزی سطحی و احساس می کنید مانند شما چیزی بزرگ است. ایجاد یک حقوق مدنی کمیسیون ایجاد یک غیر نظامی بررسی هیئت مدیره برای پلیس اما نمی به آنها قدرت می دهد برای تغییر سیاست و تغییر سیستم.”

حوادث چند روز و شب به عنوان مینیاپولیس شد لرزاند توسط تظاهرات تخریب و قاطع پلیس سرکوب شدند و وادار کردن یک حساب در سراسر شهر پیچیده هویت.

نشانگر پیچیدگی در شهر 430,000 مردم رسم تازه واردان: دلخواهی چشم انداز مواد غذایی, هنر و رادیو عمومی قوی کسب و کار و بشردوستانه جامعه و تنوع رو به رشد در افزایش توسط مهاجران از شرق آفریقا و آسیا است. از یک زاویه مینیاپولیس شده است پررونق یک میانه آهنربا برای پیوند به دنبال فرصت های شغلی و فرهنگ است.

با طیف وسیعی از صنایع از جمله مراقبت های بهداشتی, کشاورزی و امور مالی ساکنان فوق العاده خود افتخار تمایز به عنوان یکی از شهرستانها با اکثر شرکت های فورچون 500 سرانه.

مینیاپولیس ساکنان غرور و افتخار خود را به عنوان استقبال; دولت در زمان در حدود 110,000 پناهندگان از سال 1979 تا سال 2018 یک اسکان مجدد تلاش است که تا حد زیادی کار لوتری و کاتولیک خدمات اجتماعی سازمان.

این شهر را در آغوش تنوع و فرصت های شغلی که جذب اورلاندو دی والت, 49 که نقل مکان کرد و به مینیاپولیس سال گذشته از زادگاه خود در شرق St. Louis بیمار است.

“همه متفاوت فرهنگهای مختلف مواد غذایی — و آن را در یک مدرسه خوب, سیستم,” او گفت:.

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 32متر پیش

  • کاخ سفید می رود, تاریک, به عنوان آتش خشم در این نزدیکی هست.
  • این بار خبرنگاران بر روی زمین در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور. در اینجا برخی از آنچه که آنها در حال دیدن.
  • دو آتلانتا افسران پلیس اخراج شدند برای استفاده از نیروی بیش از حد در طول یک اعتراض.

آقای دی والت آگاه كن. گفت: او دوست داشت که مردم ایستاده در کنار مردم به مبارزه برای پلیس اصلاحات و زمانی که او از دست کیف پول خود را در خارج از یک مرد سفید پوست که بازگشت آن را نمی خواهد بپذیرد که آقای دوالت ارائه شده به عنوان یک تشکر از شما.

هنوز این شهر شد و همچنین پس زمینه به یک صحنه وحشتناک در روز یادبود از یک افسر پلیس سفید فشار دادن زانو خود را در برابر گردن جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید برای نزدیک به نه ساعت. خشمگین تظاهرات موج فراتر از مینیاپولیس به نمرات از شهرستانها در سراسر کشور. افسر درک چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه.

“چیزهایی که در مورد آن در حال بزرگ” comedians شهردار سابق مینیاپولیس گفت: این شهرستان است. “و همچنین یک شهرستان است که به چالش های عمیق به خصوص در مورد مسابقه.” در سال 2016 خانم هاجز که سفید است, اختصاص داده شده دولت خود را از شهرستان به آدرس مشکل دوگانگی میشدند از محل.

شهردار فعلی یعقوب فری زمان در سال 2018 تعهد به تعمیر روابط بین پلیس و جامعه پس از دو کشنده تیراندازی پلیس. در عرض یک روز از مرگ آقای فلوید آقای فری, یک, حقوق مدنی, وکیل سرعت را محکوم کرد ماموران درگیر است. “سیاه بودن در آمریکا نباید حکم اعدام” او گفت:. “من باور دارم آنچه که من دیدم و چیزی که من دیدم اشتباه است در هر سطح.”

آقای فری نیز گذاشته طرح به آدرس مینیاپولیس فقدان مسکن مناسب یک محصول جانبی از رشد آن: پس از 1990s, مینه سوتا را به خود جلب کرده موجی از مهاجران از سومالی, کامبوج, اتیوپی لائوس و مکزیک است. مینیاپولیس است که حدود 60 درصد سفید, 20 درصد, سیاه, 10 درصد لاتین و شش درصد آسیایی, با توجه به داده های سرشماری.

میراث سیاست های تبعیض آمیز علیه مردم از رنگ درنگ.

“نژادپرستی شده است در اطراف برای یک زمان بسیار بسیار طولانی” گفت: Lawrence R. Jacobs یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه مینه سوتا است. “شما می توانید آن را در redlining از محله های آموزش و پرورش, سیستم, سیستم حمل و نقل و بدیهی است که انجام ندادی.”

حتی مادام العمر ساکنان که لاف زدن در مورد خود شهر می گویند که مینیاپولیس دوستانه بیرونی ماسک مشکلات.

این غیر معمول نیست به گوش ساکنان می گویند که چقدر آنها را دوست دارم چند فرهنگی طبیعت مینیاپولیس در یک نفس اما که آنها احساس خطر می کنند چرا که خود را از نژاد و قومیت و یا مذهب در آینده.

“نژاد پرستی با یک لبخند” است که چگونه لیلا علی, 42, یک مهاجر سومالیایی که زندگی در مینیاپولیس از سال 1998 آن را توصیف کرد.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

به عنوان یکی دیگر از شب های آتشین ناآرامی در مینیاپولیس خیابان ها به راه روشن و تصویر کامل روز شنبه صدها نفر از ساکنان درها در دست فرود بر ولز فارگو شعبه بانک در سمت جنوب است که تا به حال سوخته شب قبل از.

آب از سیستم بارانی بود و جاری شدن سیل در خارج از ساختمان و مردم تشکیل کانال های از مالچ و با استفاده از جارو به هدایت آب به تخلیه. دیگران بريدن مبلمان ساختمان, بنابراین آن را نمی توان از بین برد.

یکی از ساکنان پگی Madden-Olson که 59 سال و سفید وارد پاکسازی تلاش با خاطرات فصل قبل در شهر تاریخچه تازه در ذهن او: در کلاس پنجم, او مجبور به ترک او آشنا عمدتا سفید جنوب مینیاپولیس محله به bused در سراسر شهر به مدرسه در محله سیاه و سفید.

قبل از آن, او گفت:, او برداشت آفریقایی-آمریکایی است که به شکل تظاهرات و شورش است که او تا به حال دیده می شود در رسانه ها در طول دوران حقوق مدنی. او گفت: این تصاویر به رهبری او را به تصور کنید که کودکان ممکن است به او ضربه یک مفهوم است که به سرعت زدوده است.

“دوستان ما بودند” او گفت:. “ما در زمین بازی ما رفت و به هر یک از دیگران’ خانه. من متوجه شدم که ما نمی هر گونه متفاوت است و آنها مورد قبول ما است.”

تظاهرات پاره از طریق شهر خود شده اند و بیداری برای او, او گفت:, و تحقق است که مینیاپولیس متوقف شده در حال پیشرفت است.

“در طول تمام زندگی من من خودم در نظر گرفته نمی نژادپرستانه و نظر خودم کسی که قدردانی تنوع,” او گفت:. “اما من متوجه آن است که به سختی به اندازه کافی. از آن زمان به ناراحت کننده از آن زمان به گوش دادن.”

سفید لیبرال ساکنان مینیاپولیس اشاره به تغییر سیاست شده اند که ستایش خود را progressivism. اندازه گیری در سال 2018 حذف تک خانواده ى طولانی اعتقاد به تداوم تبعیض نژادی است. نمایندگان مجلس با رای به افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت در سال 2017, اولین عمده میانه شهر به انجام این کار موظف مرخصی استعلاجی برای کارگران است.

در عین حال تغییر در نفوذ و نمایندگی آهسته بوده است به آینده. در 2018, Minnesotans انتخاب نماینده Ilhan عمر یک سومالیایی-آمریکایی و مسلمان اولین زن از رنگ از دولت برای خدمت در کنگره است. و نابرابری در اشتغال و فقر و آموزش و پرورش در بین مردم رنگ و سفید ساکنان در میان بدترین ها در این کشور است.

“شهرهای دوقلو غرور خود را در متنوع” گفت: Maddie Hankard 24 ساله مهندس محیط زیست که سفید است, به عنوان او ایستاده بود در خارج از ساختمان های آسیب دیده در طول روز تظاهرات. “اما شده است وجود دارد یک نسل کامل نیست احترام جوامع از رنگ است.”

برای گاس کول که در اصل از کشور لیبریا بوده ولی در مینیاپولیس برای 13 سال این واقعیت است که او را به ازدواج یک زن سفید است که هر دو یک یادآوری برای او از وعده و مشکلات شهرستان خود را.

او در می یابد آن را به یک محل که در آن مردم در آغوش دوستی در سراسر نژادی خطوط. دوستان خود را در کشورهای دیگر معمولا چوب با دیگر مردم سیاه, او گفت:. اما دوستان خود را در مینیاپولیس سیاه و سفید آسیایی و مکزیکی, او گفت:.

“مردم را در اینجا,” او گفت:.

در همان زمان او گفت که زمانی که او با همسرش در ماشین و در آنها بیش از توسط پلیس کشیده او نمایش خود را با درجه ای از حسادت.

“من می خواهم که همان احساس برای چگونه او احساس می کند” او گفت:. “او نمی ترسم. صدای او را نمی لرزش. او صحبت می کند به پلیس چگونه او می خواهد به صحبت می کنند به پلیس. اما من خیلی می ترسم. من می خواهم به طول کشیده و فکر نمی کنم که من قصد دارم به مرگ است.”

Bodunrin Banwo یک زن 38 ساله مربی که سیاه و سفید است, ایستاده بود پشت شلوغ اعتراض در بعد از ظهر شنبه در تلاش برای شنیدن آنچه که سخنرانان بودند گفت: از طریق ضعیف بلند گو حرف زدن.

او گفت که مینیاپولیس محل لذت بخش است. او گفت که او احساس می کند راحت رفتن به طور منظم پیاده روی در مینیاپولیس محله چیزی که او تا به حال همیشه احساس زمانی که او استفاده می شود به زندگی می کنند در بالتیمور.

به آقای Banwo مینیاپولیس است که مرتب کردن بر اساس جایی که ممکن است خود را کنار بگذارند رسمی اعتراض فضاهای با سیستم های صوتی به جای جمعیت. آن مقامات منتخب اغلب شرکت کنندگان در تظاهرات.

اما آنچه آشکار در هفته گذشته است چیزی کاملا متفاوت او گفت: یک بیدارباش برای انتخاب رهبران.

“من نمی دانم اگر آنها واقعا درک جدی از آنچه که برای تغییر,” او گفت:.

جان Eligon گزارش از مینیاپولیس و جولی Bosman از شیکاگو است. مت Furber و اریک Killelea کمک گزارش از مینیاپولیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>