چگونه مایکل فلین دفاع تیم در بر داشت متحدان قدرتمند

واشنگتن — سیدنی پاول firebrand وکیل که pugnacious فاکس نیوز ظاهر خود را به دست آورده متعدد خصوصی مکالمات تلفنی با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نامه ای در سال گذشته به دادستان کل William P. بار در مورد او به زودی به مشتری جدید Michael T. فلین.

درخواست “بیشترین محرمانه” خانم پاول گفت: آقای Barr که پرونده آقای فلین رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی بود که التماس گناه به دروغ به F. B. I., smacked از “فساد عزیز ما نهادهای دولتی برای آنچه به نظر می رسد اهداف سیاسی.” او پرسید که دادستان کل به انتصاب یک خارجی به بررسی این مورد اعتماد به نفس است که چنین موشکافی خواهد توجیه پایان دادن به آن است.

آقای بر انجام آنچه او می خواست. او منصوب وکیل ایالات متحده شش ماه بعد از آن برای صیقلی کردن فلین پرونده با چشم شک و تردید برای اسناد که می تواند تبدیل به عنوان مفید به دفاع. در نهایت آقای Barr کارگردانی این بخش به رها کردن اتهام یکی از مراحل متعدد undercutting کار روسیه تحقیقات و مشاور ویژه, Robert S. مولر سوم.

خصوصی مکاتبات بین خانم پاول و آقای Barr افشا در کمی متوجه دادگاه تشکیل پرونده در پاییز گذشته بود که اولین گام به سوی یک بار مبهم وکیل و قدرتمند دادستان کل پیدا کردن علت شایع در نبرد برای از بین بردن میراث تحقیقات به رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را.

خانم پاول را بریده بریده و سوزاندن رویکرد — متهم فدرال اجرای قانون آلات concocting یک مورد در برابر مشتری خود را — شکست خورده در دادگاه سال گذشته زمانی که یک قاضی را رد کرد و او ادعا می کند. اما همان استراتژی که در او تقویت مکرر در رسانه ها حضور موفق در تبدیل آقای فلین مورد به یک علت برای آقای تهمت حامیان و تامین امنیت بررسی دستور آقای Barr که ارائه خود را با مهمات.

آقای Barr پس از آن تصمیم به رها کردن اتهام علیه آقای فلین انداخت وزارت دادگستری به آشفتگی و راه اندازی یک ریسک بالا نبرد خوردگی دادستان کل و خانم پاول در برابر قاضی دادگاه مورچه G. سالیوان که باز بررسی حرکت می کند.

خانم پاول و مشتری او برنده یک پیروزی مهم روز چهارشنبه هنگامی که یک تقسیم دادگاه تجدید نظر پانل — در حکم نوشته شده توسط قاضی ایتالیایی رائو سابق کاخ سفید رسمی که آقای ترامپ منصوب به نیمکت دستور قاضی سالیوان برای رها کردن پرونده بدون بررسی دقیق. قاضی سالیوان به حالت تعلیق در بررسی خود را نه رد کرد و این اتهام نشان می دهد که فوق العاده حقوقی و سیاسی و حماسه ،

خانم پاول کاهش یافته است به بحث در مورد صحبت های او با کاخ سفید و یا مکاتبه با آقای Barr. اما او گفت: در یک ایمیل که او تا به حال طولانی در نظر گرفته شود “دادستانی سوء رفتار و نفس بیش از حد” یک مشکل و که او بازدید آقای فلین به عنوان یک قربانی آن.

در هسته خود آقای فلین مورد یک درام در مورد که می شود برای پیمانه کردن عدالت در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران پایان بخشیدن به محاکمه مردی که دو بار تا به حال بستری گناه.

“آن را سخت به فکر می کنم از هر چیزی از راه دور شبیه به این گفت:” دیوید آلن Sklansky یک دانشگاه استنفورد استاد حقوق و سابق دادستان فدرال. “وزارت دادگستری گرفته است کسی که دو بار التماس کرد گناه در یک مورد که در آن قاضی دادگاه در نظر گرفته شده است و در حال حاضر رد ادعای دولت تخلف و دادستان در حال حاضر می گویند که ما می خواهم به اخراج این مورد و فکر نمی کنم لازم آورده شده است در وهله اول است.”

اعتبار…Dominic Bracco دوم/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

زمانی که آقای فلین ایستاده بود در قاضی سالیوان دادگاه در دسامبر. 18, 2018, حقوقی خود را اودیسه ظاهر می شود بیش از. او تا به حال زده مطلوب مقابله با آقای مولر را دادستان به همکاری پس از اعتراف به دروغ به F. B. I. عوامل مورد گفتگو با سفیر روسیه در اواخر سال 2016. در مقابل دادستان بودند توصیه او دریافت هیچ زمان زندان و نخواهد بود محاکمه به صورت جداگانه جرائم مربوط به لابی گری برای دولت ترکیه بدون ثبت نام به عنوان یک عامل قدرت خارجی.

اما او نمی تواند بی سر و صدا. خود را از دفاع تیم در یک یادداشت تخمگذار از آنچه حکم او باید دریافت خواهید کرد, همچنین شناور این تصور که آقای فلین شده بودند. F. B. I. عوامل تا به حال با استفاده از چندین تاکتیک های مختلف به اصل ترفند آقای فلین بازنشسته ارتش سه ستاره طور کلی به اظهارات نادرست در این یادداشت پیشنهاد شده است.

فلین دفاع تیم در تلاش بود تا آن را هر دو راه و قاضی سالیوان خشمگین بود. او کبابی آقای فلین در مورد اینکه آیا او واقعا در نظر گرفتن مسئولیت برای جنایات خود و حتی پیشنهاد — قبل از جمع این مفهوم — که آقای فلین شده بود یک خائن به کشور خود. هنگامی که آن را به نظر می رسد که قاضی سالیوان ممکن است ارسال آقای فلین به زندان رفتن فراتر از اصلی توصیه دادستان آقای فلین و خود را وکیل Robert K. Bra تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن صدور حکم بنابراین او می تواند همچنان به همکاری با دادستان.

قاضی سالیوان منصوب به فدرال نیمکت توسط جورج بوش رئیس جمهور است شهرت به عنوان یک hard-nosed فقیه با اهانت به دادستانی سوء. او شناخته شده است برای گرفتن گناه درخواست جدی و او یادآوری آقای Bra است که او هرگز پذیرفته شده از کسی که نگهداری او گناه نیست و این که او “قصد ندارد شروع به امروز.”

در قانونی خود محوری آقای فلین به حال کانال مبارزات انتخاباتی به رهبری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که تا به حال به تصویر کشیده روسیه تحقیقات به عنوان یک “شکار ساحره” و یک طرح به خرابکاری ریاست جمهوری خود. پس آقای فلین به حال اول گناه التماس کرد در سال 2017, جمهوری خواهان در کنگره بالا گرفته بود یک کمپین برای تضعیف پرونده او را به تصویر بکشد و او را به عنوان یک قربانی overzealous دادستان.

برخی از کارشناسان حقوقی بر این باورند در آن زمان که آقای فلین بود پذیرش گناه به جیب یک جمله بدون زمان زندان در حالی که همچنین حفظ این احتمال که آقای ترامپ ممکن است او را عفو کنند. وی استراتژی را به زودی به اندازه کافی تبدیل شدن به حتی بیشتر رادیکال: که او بی گناه بود در تمام طول.

اعتبار…اندرو Harrer/ایسنا

یکی از آقای فلین ترین آوازی مدافعان بود خانم پاول تگزاس مبتنی بر دادستان سابق فدرال که تا به حال ساخته شده هیچ راز مورد نظر او که روسیه بررسی شد و یک شم. او به نظر می رسد اغلب در فاکس نیوز و سایت هاوکینگ T-پیراهن تمسخر آقای مولر تیم به عنوان “سرخی در یک ماموریت است.”

در اوایل سال 2018 نه طولانی پس از آقای فلین اصلی گناه خانم پاول نوشت: یک op-ed ادعا که “فوق العاده دستکاری توسط افراد قدرتمند منجر به ایجاد رابرت مولر که در ادامه تحقیقات و محاکمه ژنرال مایکل فلین.” او ترغیب آقای فلین برای رها کردن خود از گناه و جالب اینجاست که در ستایش قاضی سالیوان که به تازگی گرفته شده بیش از این مورد است.

او به نام او “کامل قاضی” برای آن به دلیل دست زدن به سال قبل از آن از پرونده فساد سناتور سابق تد استیونس جمهوریخواه آلاسکا. در این صورت قاضی سالیوان شده است به طوری خشمگین پس از وزارت دادگستری فاش کرد که آنها تا به حال موفق به نوبه خود بیش از شواهد به طور بالقوه مفید به دفاع که او باز یک اخلاق تحقیقات به دادستان.

این بخش به پایان رسید تا درخواست قاضی سالیوان به اخراج در مورد وجود داشتن برنده یک حکم گناه — نتیجه خانم پاول به نظر می رسید برای مشاهده به عنوان یک نقشه راه برای آقای فلین.

تلویزیون او را به وکالت از طرف آقای فلین به نظر می رسد که با نفوذ دیدبان: رئیس جمهور. این دو صحبت کرد و پنج بار در سال 2019 در ماه قبل از او به طور رسمی در زمان آقای فلین به عنوان یک مشتری با توجه به یک فرد آشنا با تماس.

معلوم نیست آنچه مورد بحث است, اما زمانی که خانم پاول معتقد آقای فلین و خانواده اش را به خود رها اصلی تیم حقوقی و اجازه می دهد او را به این صورت رئیس جمهور هیجان زده شد.

“ژنرال مایکل فلین از 33 سال قهرمان جنگ بوده و با تمایز است نه حفظ یک وکیل خوب او حفظ کرده است یک وکیل بزرگ, Sidney, پاول” آقای ترامپ توییتی در تاریخ 13 ژوئن 2019. “بهترین آرزوها و آرزوی موفقیت برای هر دو آنها را!”

او نمایش خود را استراتژی دفاع در نامه محرمانه به آقای Barr درخواست او شروع به شکار برای مواد است که گروه می تواند به نوبه خود بیش. “در پایان این بررسی داخلی ما این باور وجود دارد خواهد بود کافی برای توجیه این اداره به دنبال سابقه تد استیونس مورد و حرکت به اخراج دادستان ژنرال فلین در بهره دادگستری,” او نوشت.

به عنوان آقای فلین وکیل او خواستار آغاز شد که وزارت دادگستری به نوبه خود بیش از چند فایل از جمله اسناد و مدارک که مماس به مشتری مورد اما ترویج دیگر جناح راست تئوری های توطئه در مورد روسیه بررسی است.

او متهم به F. B. I. و دادستان از درگیر شدن در یک پرونده تخلف که “impugned کل پرونده آقای فلین در حالی که در همان زمان قرار دادن مشقت و فشار بر او برای خود را وارد کنید گناه و دستکاری یا کنترل مطبوعات را به نفع خود به گرفتن که خواستی.”

برافروخته دادستان حمله خانم پاول حقوقی استراتژی گفت: “متهم و وکیل هستند در جستجوی یک نتیجه نه حقایق.”

او همچنین روشن ساخته است که مشتری او انجام شد کمک به وزارت دادگستری. تقریبا بلافاصله پس از شروع به نمایندگی آقای فلین او را تغییر داستان خود را در یک دادستان در ویرجینیا علیه سابق خود شریک کسب و کار در مورد کار خود را برای ترکیه است. دادستان تصمیم گرفت در برابر دعوت او را به عنوان شاهد به طور قابل توجهی تضعیف خود را در مورد.

اعتبار…جاشوا رابرتز/ایسنا

ماه بعد از آن بود خانم پاول دفاع از آقای فلین که فرو ریخت.

در ماه دسامبر قاضی سالیوان تحویل سوزش ملامت به او گسترده ادعای دادستانی سوء و اتهامات. در یک 92-صفحه نظر او راهپیمایی از طریق او اتهامات را رد کرد و هر یک.

معلوم شد که قاضی سالیوان بود که نجات دهنده که خانم پاول بود به دنبال او حتی حکم داد که آقای فلین بود هیچ تد استیونس.

اما در راه های مختلف او استراتژی بوده و موفقیت: در این مورد تا به حال تبدیل شدن به یک علت سیاسی. در حالی که قاضی سالیوان را رد کرد و خانم پاول ادعا می کند از مواد قانون اجرای سوء برسد فاکس نیوز و دیگر محافظه کار رسانه های خبری به حال تکثير آنها را در طول راه.

“یکی از چیزهایی که ژنرال فلین می خواستم به او فکر می کردم آن را بسیار مهم است که ما خالی از باتلاق از همه ارشد هوش مردمی که در واشنگتن دی سی” نماینده Devin Nunes کالیفرنیا جمهوری خواه در کمیته اطلاعات است که یکی از حامیان سرسخت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و تئوری های خود گفت: برای تشویق در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در ماه فوریه است. “به طوری که آنها تا به حال یک دلیل واقعی برای خلاص شدن از ژنرال فلین.”

این سیاسی گروه کر در حال حاضر شده است در تلاش برای تضعیف گیری از حجیم مشاور ویژه گزارش. آقای مولر به این نتیجه رسیدند که روسیه به طور سیستماتیک تلاش برای خرابکاری در انتخابات 2016 و آقای تهمت مشاوران تا به حال با استقبال از کمک — حتی اگر او وجود شواهد کافی از یک توطئه جنایی. او همچنین چندین بار در زمانی که آقای تهمت سعی در مانع روسیه بررسی, اما تصمیم برای تعیین اینکه آیا رئیس جمهور تا به حال به طور غیر قانونی مسدود عدالت است.

هفته پس از قاضی سالیوان را رد کرد و خانم پاول به اظهارات دادستانی سوء رفتار و آماده شد به حکم آقای فلین خانم پاول او را متقاعد به درخواست مشتری به برداشت خود را از گناه و اعلام به قاضی که او بی گناه است.

اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

در ضمن آقای Barr در حال حرکت بود را به کنترل مستقیم بیش از دادستان ایالات متحده برای منطقه کلمبیا بود که دست زدن به چندین سیاسی به اتهام مسائل.

آقای Barr مانور سنا تایید آمریکا وکیل جسی K. Liu به ترک زود هنگام و اعمال خود را aide, Timothy J. Shea, به عنوان سرپرست دفتر. در همان زمان او منصوب ایالات متحده وکیل برای St. Louis, Jeffrey B. جنسن به بررسی فلین مورد.

این دقیقا چیزی بود که خانم پاول خواسته بود آقای Barr به انجام در نامه محرمانه شش ماه پیش از آن.

آقای جنسن scoured F. B. I. فایل در جستجوی چیزی است که می تواند به عنوان به اصطلاح بردی مواد — اطلاعات آقای فلین می تواند با استفاده از استدلال می کنند که او گناه نیست شده اند نکردن از دفاع. او چندین فایل.

بسیاری از سقوط به یک دسته از چیزهای ساخته شده است که F. B. I. نگاه سنگین دست را تغییر باریک مسئله که آیا آقای فلین ساخته شده نادرست به این عوامل که از او سوال نمود.

اما خانم پاول تصرف در آیات به عنوان اثبات این که دادستان بود نادرست نکردن exculpatory شواهد توجیه اخراج مورد. آقای Barr کارگردانی بخش خود را به یک فایل حرکت به رد اتهام.

قابل توجه تصمیم خشم برخی از مقامات وزارت دادگستری و مبهوت کارشناسان حقوقی. آقای Barr در دفاع از آن هفته گذشته در مصاحبه با NPR به عنوان مناسب.

آن را نیز مجبور مرحله نهایی مسابقات با قضاوت سالیوان که تا به حال هیچ وجه قصد رها کردن این مورد به راحتی.

قاضی دستور داد یک بررسی جدید در, انتصاب جان Gleeson سابق مافیا و دادستان بازنشسته قاضی فدرال از بروکلین به استدلال می کنند در برابر وزارت دادگستری حرکت است. در یک داغدار یادداشت آقای Gleeson خواست قاضی سالیوان به حکم آقای فلین به هر حال بیش از دادستان’ اعتراض.

تلاش برای سر کردن خانم پاول خواسته یک درخواست پنل به دستور قاضی سالیوان برای پایان دادن به مورد و بدون هر گونه بررسی انگیزه و یا مشروعیت درخواست. کارشناسان حقوقی به طور گسترده ای در تمسخر او تاکتیک و اشاره کرد که از جمله سفارشات قرار بود این سایت متعلق به نادر مشکلات که در آن هیچ گزینه دیگری وجود دارد.

اما خانم پاول را gambit منجر به سکته مغزی ، بيمار به طور تصادفی به سه قاضی پانل که شامل قاضی رائو و قاضی Karen L. هندرسون 1990 منصوب از رئیس جمهور بوش که هر دو ثابت تمایل بیشتری نسبت به بسیاری از همکاران خود را به تفسیر قانون در آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع سیاسی به اتهام موارد است.

در 2-1 حکم پانل دستور قاضی سالیوان را تعطیل بلافاصله مورد گفت که او تا به حال هیچ قدرت به مورد مداقه قرار دادن پایه و اساس آقای Barr تصمیم. مخالف قاضی در پانل متهم همکارانش از “grievously” تجاوز قدرت خود را.

حکم روشن یک سوال فنی به جای شایستگی مورد آن باقی مانده است دیده شود که آیا کامل دادگاه تجدید نظر به شما اجازه آن ایستاده است.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را در حال حاضر اعلام کرد پیروزی نادرست به تصویر کشیدن این تصمیم به عنوان اثبات این که آقای فلین بوده است تبرئه و هرگز نباید متهم شده اند.

مگی Haberman و کتی بنر کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im