چه coronavirus زنده ماندن در سطوح مختلف?بیشتر مردم به ماندن در داخل خانه برای جلوگیری از تماس با مردم به طور بالقوه آلوده Covid-19. اما در گزارش های اخیر از ما را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) که گفت: قطعاتی از Covid-19 مورد یافت شد در کشتی کروز 17 روز پس از آن مسافران را ترک کرده چه هستند خطرات ناشی از دست زدن به بسته های مواد غذایی و آنچه که دانشمندان آنرا “بالا لمسی” سطوح?

آیا کشتی کروز گزارش حاکی از آن است که ویروس زنده ماندن تا 17 روز روی سطوح?

دکتر جولیا مارکوس: یک CDC بررسی کشتی کروز شواهدی از RNA ویروسی در کابین است که تا به حال در عین حال تمیز شده است. اما روشن است که فقط به معنی ویروس قابل تشخیص بود – نه این که آن را قابل دوام یا که در تماس با کسانی که خدمات می شده اند قادر به آلوده کردن کسی. (یادداشت سردبیر: RNA یا ribonucleic acid حمل این ویروس اطلاعات ژنتیکی.)

Dr Akiko Iwasaki: این فقط بدان معنی است که وجود دارد بخش هایی از این ویروس است که هنوز هم باقی می ماند. این ویروس نیاز بسیاری از اجزای دیگر به دست نخورده بود. اگر شما از بیت ها و قطعه از RNA است که رفتن به یک ویروس شما نیاز به یک کل ژنوم دست نخورده. فقط به خاطر شما تا به حال یک قطعه کوچک از RNA به این معنا نیست که وجود یک عفونت است.

چگونه می توانید از ویروس زنده ماندن در سطوح?

مارکوس: The New England Journal of Medicine فقط یک مطالعه منتشر شده که تست چه مدت ویروس می تواند پایدار باقی می ماند بر روی انواع مختلف سطوح در کنترل محیط آزمایشگاهی. آنها دریافتند که آن را هنوز هم قابل تشخیص در مس تا چهار ساعت روی مقوا تا 24 ساعت و در پلاستیک و جراحی تا 72 ساعت است.

اما این مهم است به یاد داشته باشید که مقدار ویروس کاهش سرعت در طول زمان در هر یک از این سطوح. و به این ترتیب خطر ابتلا به عفونت از دست زدن به آنها را احتمالا کاهش در طول زمان به عنوان به خوبی.

می تواند شما را تبدیل به آلوده از فقط یک ذره از Covid-19?

Iwasaki: وجود دارد یک مقدار مشخصی از ذرات ویروسی است که شما نیاز به معرض آلوده شدن. اگر شما فقط به حال یک ویروسی ذرات در انگشت خود آن را بعید است که شما در حال رفتن به توان و حذف. برخی از ویروس های بسیار قوی شما فقط نیاز مانند 10 ذرات آلوده در حالی که دیگران شما [ممکن است] نیاز به میلیون ها نفر. کمتر ذرات ویروسی شما در معرض کمتر احتمال دارد شما در حال رفتن به دریافت کنید. به همین دلیل مقدار ویروس در یک سطح مهم است.

چگونه بسیاری از مردم در حال آلوده شدن از طریق سطوح به عنوان مخالف به ذرات هوابرد و یا تماس مستقیم با فرد آلوده?

مارکوس: تا آنجا که ما می دانیم در حال حاضر مردم بسیار بیشتر احتمال دارد به آلوده تماس نزدیک با فرد آلوده از طریق لمس کردن سطح آلوده پخش شده. که گفت:, آن را هنوز هم مهم است برای آگاهی از آنچه که ما در حال دست زدن به خصوص بالا-سطوح تماس و مراقب باشید در مورد تمیز کردن دست ما پس از دست زدن به همه چیز. برای مثال حمل و نقل عمومی و یا فروشگاه های مواد غذایی و مکان های که در آن وجود دارد تمایل به بسیاری از مردم است.

Iwasaki: این ویروس بسیار پایدار در [مواد] مانند پلاستیک و جراحی – آنها می توانند برای چند روز باقی بماند. بنابراین آن را بسیار ممکن است که کسی که بیمار واریز خواهد شد این ویروس به سطح و سپس شخص دیگری خواهد آن را لمس و لمس صورت خود.


وجود دارد خطر آلوده بودن مواد غذایی و بسته هایی که ما ارائه می شود ؟

مارکوس: این یک ریسک پایین اما این امکان وجود دارد که اگر کسی ارائه یک بسته به خانه خود را و آنها بیمار هستند که ممکن است یک مسیر برای انتقال. من توصیه می کنم که هر بار چیزی جدید می آید را به خانواده خود را آگاهانه از شستن دست های خود را پس از دست زدن به آن.

Iwasaki: این [ویروس] ثبات بسیار خوب بر روی مقوا. هنگامی که شما دریافت این بسته باز کردن آنها را به سرعت پرتاب دور مقوا شستن دست های خود را کنید و سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. هر گونه اقدامات است که شما می توانید برای به حداقل رساندن تماس با ما از سطح بسته به صورت خود را.

ممکن است محتویات بسته شده است می تواند آلوده توسط هر کس بسته بندی شده است ؟

Iwasaki: قطعا وجود دارد احتمال آلودگی, اما آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که بیرونی کارتن خود را به تماس با مردم بسیار بیشتری نسبت به آنچه در داخل. و اگر آن را طول می کشد روز به خانه خود را دریافت کنید, هر, ویروس, که در داخل غیرفعال خواهد شد در حال حاضر.

آیا شما هر گونه راهنمایی برای تمیز کردن سطوح?

مارکوس: این خوب است به طور معمول به حذف هر گونه بالا-سطوح تماس مانند دستگیره درب و توالت. به طور منظم پاک کننده خانگی موثر هستند از جمله سفید کننده راه حل ها و راه حل الکل حداقل 70% الکل است. اگر کسی در خانواده شما تشخیص داده شده است با Covid-19 بعد از تمیز کردن و ضد عفونی می شود بسیار مهم تر است و باید انجام شود بیشتر است.

Iwasaki: این [غذا و داروی آمریکا] یک لیست از خانه, تمیز کردن محصولات است که شناخته شده برای کشتن Covid-19. این ویروس یک ویروس احاطه پس از آن برای زنده ماندن ندارد و در صابون و الکل است.

کارشناسان:

  • Dr Akiko Iwasaki استاد ایمونولوژی در دانشگاه ییل

  • دکتر جولیا مارکوس, اپیدمیولوژی بیماری های عفونی و استاد گروه جمعیت پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im