چگونه محلی Covid مرگ و میر موثر بر رای انتخاب

در مارس 18, Donald J. Trump خودش را اعلام جنگ رئیس جمهور در برابر “نامرئی دشمن” از coronavirus و به استناد دفاع تولید عمل می کنند. در حال حاضر او در مواجهه با یک حرکت نزولی از ریاست بیش از یک جنگ تلفات آمریکا.

در این روز پس از آن اعلام Covid-19 گرفته زندگی تقریبا 150,000 آمریکایی بسیاری بیش از نفر در جنگ اخیر در ترکیب. داده ها از بیش از 328,692 مصاحبه در 3,025 شهرستانهای سراسر کشور نشان می دهد که coronavirus مربوط به مرگ و میر مانند تلفات جنگ در حال صدمه زدن به رئیس جمهور تصویب امتیاز و ممکن است هزینه او و حزب او رای.

فاصله بین اعلام کرد رای گیری برای حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آمده است. رشد حدود 2.5 درصد در آقای بایدن را به نفع زمانی که یک شهرستان دارای سطح بسیار بالا از coronavirus مربوط به مرگ و میر نسبت به زمانی که آن را به سطح پایین است. این تغییرات ممکن است در شهرستان ها به عنوان تعدادی از ویروس-مرگ و میر ناشی از تغییر و یا در سراسر شهرستانهای استان در هر نقطه داده شده در زمان. برای مثال Covid-19 تلفات انفجار در شهرستان Wayne در میشیگان در ماه آوریل نشان می دهد یک 1.25-نقطه گسترش شکاف بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای بایدن.

موارد در ماریکوپا کانتی در ایالت آریزونا در حدود چهار برابر در دو ماه گذشته نشان می دهد یک 0.6-نقطه افزایش در انتخابات حمایت شکاف بین نامزدها. جاهای دیگر دیده می شود تاثیر کمی از Covid-19 مانند وایومینگ و برخی از دشت متحده است. داده های ما نشان می دهد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: برای انجام این کار به خوبی در آن کشورها حتی شاید افزایش سهم خود از رای گیری در ماه های اخیر.

جمهوری خواهان در حال اجرا برای ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا از دست دادن فقط حمایت تا آنجا که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می کند که مرگ و میر افزایش به صورت محلی. آن را ممکن است احساس به عنوان اگر همه سیاست ملی است اما این طور نیست.

تحقیقات نشان می دهد که زمانی که مردم در حال کشته در عمل در زمان جنگ ساکنان محل قربانیان از تمایل به برگزاری انتخاب رهبران کنگره و کاخ سفید پاسخگو باشد. سیاسی دانشمندان دریافته اند این درست باشد برای یک دورۀ دو ساله و انتخابات ریاست جمهوری در طول جنگ داخلی, جنگ ویتنام و جنگ در عراق و افغانستان است. Coronavirus مربوط به مرگ و میر به نظر می رسد داشتن یک اثر مشابه است.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن قرار است تغییر در ویروس نمی آخرین طولانی است.
  • بایدن وضع خواهد شد طرح خود را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند. در اینجا برخی از جزئیات.
  • فدراسیون فوتبال را متهم به تهمت کمپین پنهان کردن تقریبا $170 میلیون دلار در هزینه های.

این هم درست است که گرایش حزبی تحت تاثیر دیدگاه ها در این کشور زمان بحران. جولای داده ها از مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد طیف گسترده ای شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در coronavirus. تنها 46 درصد از جمهوری خواهان می گویند که شیوع یک تهدید عمده برای سلامت عمومی آمریکا در مقایسه با 85 درصد از دموکرات ها که انجام می باشد.

هنوز واکنش ها به بیماری همه گیر در مورد بیش از یک دموکرات یا جمهوری خواه. خط مقدم مبارزه با Covid-19 در جوامع محلی که در آن افراد بیمار سعی کنید تست شده و تحمل قرنطینه; که در آن برخی از تسلیم شدن به این بیماری اغلب به تنهایی و جایی که پزشکان مبارزه به ارائه مراقبت.

به درک که آیا این سطح جامعه تجارب مؤثر بر نگرش مردم از رئیس جمهور و حزب او ما نیاز محلی در سطح داده ها در هر دو Covid-19 کشته و نظرات مردم از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و همکار خود را جمهوری خواهان در طول زمان — به عنوان مرگ عوارض تغییر محل به محل. این یک چالش است; نمونه نظرسنجی از 1000 نفر نمی تواند ارائه به اندازه کافی دانه داده است. وجود دارد بیش از 3000 استان ها در کشور و مرگ و عوارض در حال تغییر در هر یک از آنها را در راه های مختلف در هر هفته.

دموکراسی صندوق + U. C. L. A. Nationscape پروژه مصاحبه شده است 6,250 مردم یک هفته از تاریخ 2019. به تاریخ وجود دارد بیش از 300,000 مصاحبه کامل پوشا هر دولتی در کشور و اکثر شهرستانهای استان است. این نظرسنجی آنلاین انجام شده است و سابقه توسط شرکت تحقیقات بازار شفاف.

این اطلاعات شامل موارد بیشتر در مکان هایی مانند لس آنجلس از آنهایی که کوچک مانند Grafton County, N. H. اما به اندازه کافی وجود دارد و مردم در شهرستان ها با تغییر نرخ Covid-19 مرگ و میر در طول زمان برای بررسی اینکه آیا یک رابطه وجود دارد.

برای تجزیه و تحلیل ما مردم در این نظرسنجی اختصاص داده شده خود را در شهرستان سرانه 60 روز تجمعی تعداد Covid-19 مرگ و میر. 60 روز است که فقط قبل از تاریخ هر فرد مصاحبه شد. در این راه ما جذب تنوع در شهرستان در سطح مرگ و میر در شهرستانهای چرا که مردم در همان شهرستان در حال مصاحبه در روز متفاوت است.

به همین دلیل افراد مصاحبه شده اند در سراسر کشور در همان تاریخ ما نیز اسیر تنوع در سراسر شهرستانهای استان در همان لحظه. برخی از استان ها در حال بالا Covid-19 نرخ مرگ و میر در ماه آوریل در حالی که دیگران نداشت. همانطور که ما نقل مکان کرد به مه و ژوئن مجموعه ای متفاوت از شهرستانهای تجربه افزایش نرخ. هدف این است که برای فهمیدن اینکه آیا تفاوت در Covid-19 مرگ و میر سرانه در یک شهرستان و در یک نقطه داده شده در زمان حال موثر مردم چگونه طرح به رای دادن در سال 2020 و چگونه آنها رای رئیس جمهور. (ما همچنین سعی کنید به حساب ممکن است عوامل مخدوش کننده است که همچنین ممکن است تغییر گسترده در همان زمان: مشاهده مطلب در این روش در پایین.)

این تجزیه و تحلیل نشان الگوهای روشن در سراسر سطوح مختلف جغرافیا (ایالات و استان ها) و دفاتر مختلف (رئیس مجلس سنا و خانه). محلی coronavirus مرگ و میر در حال صدمه زدن به جمهوری خواهان در حال اجرا برای ادارات فدرال.

دو برابر شدن موارد سرانه در شهرستان بیش از 60 روز گذشته قطره آقای تهمت دو حزب رای حاشیه علیه آقای بایدن یک سوم از یک درصد — ظاهر شکاف کوچک اما نه زمانی که شما در نظر بگیرید که چندین اخیر انتخابات برنده شده اند با حاشیه باریک. در سال 2016 بحرانی ایالت میشیگان برنده شد با کمتر از یک سوم از یک نقطه; ویسکانسین و پنسیلوانیا برنده شد کمتر از یک نقطه است. و برخی از مکان های در حال دیدن یک یا سه برابر quadrupling از موارد.

این خبر برای جمهوری خواهان در حال اجرا برای مجلس نمایندگان و سنا به همان اندازه بد است.

تعدادی از نوسان سنا در انتخابات در کشورهای که با تجربه های اخیر افزایش می یابد در Covid-19 موارد از جمله گرجستان, آریزونا و کارولینای شمالی است. در آریزونا به عنوان مثال فاصله بین سناتور مارتا McSally حزب جمهوریخواه و دموکرات رقیب علامت کلی همچنان به رشد به عنوان دولت پیشی گرفته است 3,300 ویروس های مربوط به مرگ و میر (از 941 در ژوئن 2). محلی ویروس مرگ و میر هزینه جمهوریخواهان در حال اجرا برای سنا آنجا که آنها هزینه رئیس جمهور در یک سال و زمانی که جمهوری خواهان در حال مبارزه برای حفظ اکثریت در اتاق.

وجود دارد کمتر از 100 روز تا روز انتخابات و بسیاری از آمریکایی ها رای خواهد داد و حتی پیش از آن. رای دهندگان به نظر می رسد برگزاری جمهور و حزب او پاسخگو برای افزایش تعداد مرگ و میر در جوامع در سراسر کشور. کاهش تلفات ویروس است که در هر کس بهترین بهره را از نظر بهداشت عمومی. برای جمهوری خواهان آن را نیز بسیار مهم انتخاباتی خود چشم انداز.


بیشتر بر روی مواد و روش ها: داده ها بر روی ویروس-مرگ و میر ناشی از نیویورک تایمز coronavirus پیگیری پروژه که ما ادغام به Nationscape داده های نظر سنجی توسط شهرستان. ما سعی کردیم به حساب عوامل دیگر که ممکن است تغییر در همه جا و در همان زمان مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات و یا چیزهایی که ممکن است خاص به یک خاص شهرستان مانند آن از قبل موجود سطح حمایت از رئیس جمهور است. ما با استفاده از یک روش است که برای کنترل این تفاوت ها در سراسر زمان و در سراسر شهرستانهای کمک به ما برای منزوی کردن اثرات Covid-19 مرگ و میر در رای دادن. (ما نیز حساب برای برخی از چیزهایی که در مورد مردم در نظرسنجی مانند سن و نژاد و جنسیت و قومیت و پرورش, آموزش و 2016 رای انتخاب).

با انجام این کار ما را امتحان کنید تا مطمئن شوید که روابط ما کشف نشده بودن رانده شده توسط ویژگی های مردم ما مصاحبه کرده اند و یا چیزهایی مانند چگونه بسیاری از دموکرات ها زندگی می کنند در یک شهرستان و یا این واقعیت است که مورد شمارش بالا رفت و در همان زمان تظاهرات جاروب ملت در بسیاری از مکان ها. تحلیل حساب نمی کند برای هر ملی اثرات Covid-19. جزئیات تجزیه و تحلیل ما هستند که در یک مقاله نوشته ایم با U. C. L. A. دانشجوی دکتری Ryan باکستر-پادشاه. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد Nationscape روش در اینجا.


لین Vavreck این ماروین Hoffenberg استاد سیاست آمریکا و سیاست های عمومی در U. C. L. A., یک همکاری نویسنده “بحران هویت: 2016 انتخابات ریاست جمهوری و نبرد برای معنی امریکا است.” او در توییتر دنبال کنید در @vavreck. کریستوفر Warshaw دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه جورج واشنگتن. او را دنبال کنید در توییتر @cwarshaw.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>