چگونه کوشنر داوطلب نیروی رهبری بی مهارت شکار لوازم پزشکی

در این بهار که ایالات متحده با آن مواجه انتقاد از کمبود ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در کارولینای جنوبی پزشک رسیده به سازمان مدیریت اضطراری فدرال با پیشنهاد کمک کند.

دکتر جفری Hendricks تا به حال دیرین ساخت و تولید تماس با ما در چین و یک خط بر روی میلیون ها نفر از ماسک از تاسیس کنندگان. به جای مواجهه با چاشنی FEMA تهیه مقامات اطلاعات خود منحرف شد و به یک تیم از حدود ده جوان داوطلب شدند و رئیس جمهور son-in-law, Jared کوشنر و نظارت معاون سابق آقای کوشنر را Ivanka Trump.

داوطلبان سربازان در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید زنجیره عرضه نیروی کار تا به حال کمی به هیچ تجربه با دولت روش های تهیه و یا تجهیزات پزشکی. اما به عنوان بخشی از آقای کوشنر را governmentwide فشار به امن دنده محافظ برای ملت ایران پزشکان و پرستاران داوطلب قرار داده شد در شارژ از الک را از طریق بیش از یک هزار ورودی آگهی و گفت: برای عبور از تنها بهترین آنهایی که برای بررسی بیشتر توسط FEMA مقامات.

اعتبار…Stephen استینسون

به عنوان دولت فدرال در انبارها در حال اجرا بودند سر و پزشکی کارگران بداهه خود ایمنی دنده دکتر هندریکس در بر داشت خود را ارائه شده است. بسیاری از داوطلبان گفته شد به اولویت بندی نکات از متحدان سیاسی و همکاران رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال در یک صفحه گسترده به نام “V. I. P. Update” با توجه به اسناد و ایمیل های به دست آمده توسط نیویورک تایمز. در میان آنها منجر از اعضای جمهوری خواه کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن جوانان فعال چارلی کرک و سابق “شاگرد” شرکت کننده که به عنوان کمپین صندلی از زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان همچنین فشرده FEMA مقامات مستقیم: پنسیلوانیا, دندانپزشک, ویژه هنگامی که در یک مغلوب ساختن پیشی جستن رالی کاهش یافته است نام رئيس جمهور را به او دادند و آژانس برای تهیه کیت های آزمایش از همکاران خود را.

چند آگهی V. I. P. یا در غیر این صورت panned با توجه به whistle-blower یادداشت نوشته شده توسط یک داوطلب و ارسال به مجلس نظارت کمیته. در حالی که معاون رئیس جمهور مایک پنس کاهش داوطلبان’ پنجره مرکز فرماندهی داعش برای تشویق آنها اشتباه گرفته بودند و ضعف خود کار whistle-blower گفت: در مصاحبه.

“ماهیت و مقیاس پاسخ به نظر می رسید به شدت ناکافی گفت:” داوطلب که صحبت تنها به شرط ناشناس ماندن و مانند دیگران, امضا توافقنامه nondisclosure. “این چرخه اداری از هرج و مرج است.”

بی مهارت جستجو برای منابع جدید — منادی توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و آقای کوشنر به عنوان یک راه برای لوله های بخش خصوصی فشار و پاسخگویی به hidebound فدرال بوروکراسی — یک مطالعه موردی از آقای تهمت سبک حاکم بر, که در آن روابط شخصی و وفاداری اغلب باارزش بیش از دولتی و تخصص و منافع خصوصی اعطا فوق العاده ای دسترسی و احترام.

مقامات فدرال بود که سال ها صرف ابداع اضطراری طرح لایه توسط کوشنر متحدان کار با و در داخل کاخ سفید coronavirus نیروی کار که اعتقاد خود را به بخش خصوصی تجربه می تواند به حل این کشور بلندی کمبود عرضه است. این داوطلبان جوان کشیده شده از سرمایه و شرکت های سهامی خصوصی — انتظار می رود به درخواست خود قرارداد ساخت تجربه به سرعت علف هرز آگهی خوب از کوه از آنهایی که بد مقامات دولت در مصاحبه ای گفت:. FEMA و سازمان های دیگر, با وجود سال اضطراری تهیه نمی شد و مجهز برای سابقه کار از یک بیماری همه گیر است که نهفته در تمام 50 ایالت گفتند.

اعتبار…استخر عکس از اوان Vucci

اما مقامات اذعان کرد آن را دشوار برای شناسایی خاص قرارداد داوطلب با موفقیت منابع.

حداقل یک نکته داوطلبان فرستاده تبدیل به گران آمد ، در اواخر ماه مارس با توجه به ایمیل های به دست آمده توسط بار دو نفر از داوطلبان گذشت همراه تهیه فرم های ارسال شده توسط Yaron Oren-سنبه یک دره سیلیکون مهندس که گفت که او می تواند با ارائه بیش از 1000 هواکش.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • کاخ سفید را باد پایین coronavirus نیروی کار در هفته های آینده.
  • کوشنر داوطلب نیروی اولویت بندی تجهیزات پزشکی از مغلوب ساختن پیشی جستن می کرد.
  • مقایسه های اخیر مرگ و میر به چهره های تاریخی نکات در واقعی تلفات در هر دولت است.

آقای کوشنر را داوطلبان گذشت این نکته به مقامات فدرال که پس از ارسال آن به مقامات ارشد در نیویورک که به فرض آقای اورن-سنبه شده بود بررسی و به او اهدا یک چشم ظاهر $69 میلیون قرارداد. نه تنها یک تحویل داده شد و نیویورک است که در حال حاضر به دنبال بازیابی پول.

“قدیمی وجود دارد گفت: در مدیریت اضطراری — فاجعه است زمان اشتباه به تبادل کارت های کسب و کار” گفت: تیم منینگ یک معاون سابق مدیر در FEMA. “و این کاملا اشتباه زمان به روش های جدید.”

سوابق و ایمیل های به دست آمده توسط بار — همراه با مصاحبه با فعلی و سابق FEMA مقامات سابق نیروی کار داوطلبان و دیگران مطلع در آژانس کار — ارائه تصویر دقیق و در عین حال از نحوه کوشنر-نصب پرسنل پیچیده دولت پاسخ میان مرگبار بحران است.

این افشاگر یادداشت که ارائه شده به مجلس در یک خانه نظارت کمیته فاش شد روز سه شنبه توسط واشنگتن پست.

در ماه آوریل به عنوان ویروس گسترش این کمبود ادامه داد و داوطلبان تلاش دکتر Hendricks منتظر مشتاق به جلو حرکت کند. برخی از پیام های خود را به داوطلبان رفت unreturned او گفت: او به عنوان خوانده شده اخبار و گزارش, دولت, ساخت, دیگر, مشکوک, معاملات.

“زمانی که من ارائه شده به آنها قابل دوام آگهی در قیمت مناسب از تایید فروشنده نگهداری آنها عبور من پایین خط و وحشتناک معاملات به جای” دکتر گفت: Hendricks, که پس از به فروش می رسد تجهیزات برای بیمارستان ها در میشیگان و جاهای دیگر.

Coronavirus بحران ارائه یک آزمایش منحصر به فرد برای FEMA سابق و مقامات فعلی گفت: 50-دولت اضطراری که در آن دستیابی به تجهیزات بسیاری از آنها از خارج از کشور شد و فارغ از نگرانی به جای کارآمد توزیع کالا به راحتی در دسترس در ایالات متحده است. در مصاحبه زمان FEMA مقامات و همکاران سابق که با آنها صحبت کرده است در هفته های اخیر منتقل احساسات متناقضی در مورد کوشنر تیم دخالت.

برخی از ستایش آقای کوشنر برای حصول اطمینان از این که دیگر مقامات کاخ سفید نیست دخالت بیشتر در پاسخ به تلاش و سرعت بهره گرفتن از پنتاگون به لینک FEMA با نظامی تامین کنندگان. در جلسات برخی از گفته آقای کوشنر به خوبی آماده شده با داده ها و تعیین می شود به سرعت عمل می کنند. معاونان او از جمله کوشنر و تهمت منصوب نام آدم Boehler بودند پاسخگو به سوالات و نگرانی های خود را.

در بیانیه ای عقب Adm. جان Polowczyk سر از زنجیره عرضه نیروی کار گفت: داوطلبان تا به حال در خدمت یک تابع مهم.

“اولین چیزی که ما می دانستیم که ما نیاز به انجام پیدا کردن بیشتر محصول در سراسر جهان به منظور خرید زمان برای افزایش تولید داخلی” دریاسالار گفت. “این گروه ساخته شده بسیاری از تماس و به دنبال آن در بسیاری از آگهی. آنها کمک در اب راه رفتن را از طریق صدها نفر از ادعاهای دروغین و تبدیل بیش از چند درست منابع به دولت عمل کردند. تلاش های خود را ذخیره بسیاری از دولت ساعت مرد.”

اما دیگر مقامات توصیف آقای کوشنر تلاش به عنوان راه حلی برای یک مشکل از خود رئیس جمهور ساخت. تا به حال آقای ترامپ عمل زودتر از اواسط ماه مارس به اختصاص FEMA به رهبری دولت فدرال coronavirus پاسخ آژانس روش های طبیعی ممکن است قادر به مقابله با تورم و تقاضا. در زمان آقای تهمت تصمیم استراتژیک ملی ذخایر در حال حاضر در حال اجرا پایین در بحرانی منابع. FEMA تا به حال هیچ چاره ای اما به دنبال هر موجود منجر گفته مقامات مهم نیست چقدر دور از ذهن است.

و در حالی که داوطلبان که از آغاز ورود در اطراف مارس 20 قرار دادن چشم در هجوم راهنمایی در آژانس مقامات را درک نمی کنند که چرا کاخ سفید نیست استخدام بیشتر نیروی انسانی از ارتش و یا سازمان های دیگر با تدارکات تخصص به عنوان FEMA به طور معمول در یک بحران. دو فعلی و سابق FEMA رسمی در جریان این سازمان عملیات گفت که کاخ سفید تلاش منجر به فرصت های از دست رفته برای تهیه دنده محافظ شخصی از منابع مشروع.

برخی از همکاران آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال درمان خاص از FEMA. در یک مورد جانین Pirro این تهمت بی باک و فردا میزبان بارها و بارها تماس گرفته وظیفه نیروی اعضا و FEMA مقامات تا 100,000 ماسک فرستاده شده بودند به بیمارستان او مورد علاقه. خانم Pirro نیست پاسخ به ایمیل ها و به دنبال دهید.

دکتر آلبرت Hazzouri یک پنسیلوانیا دندانپزشک و بازدید کننده از دریا یک لاگو رئیس جمهور خصوصی فلوریدا باشگاه بارها و بارها فشرده FEMA مقامات برای خرید از همکاران خود را پس از مراجعه با تشکر. برایان Babin یک جمهوری خواه تگزاس و همکار دندانپزشک.

او گفت که او می تواند کمک به تسهیل خرید از 100,000 کیت های آزمایش از مکزیک است. دکتر Hazzouri که استفاده کرده است ارتباط خود را با آقای ترامپ برای به دست آوردن دسترسی به آژانس های فدرال در گذشته بارها و بارها به نام این تیم از داوطلبان و FEMA مقامات با توجه به کسانی که در این سازمان عملیات حتی استناد به دوستی خود با رئیس جمهور زمانی که او کارگردانی به یک پورتال برای ارائه پیشنهادات مختار است.

زمانی که رسیده از نظر یک مرد که شناسایی خود را به عنوان دندانپزشک برادر دکتر گفت: Hazzouri در دسترس نیست و انکار کرد که دندانپزشک به حال ساخته شده با استفاده از دوستی خود با رئیس جمهور دریافت هر گونه درمان خاص یا منافع مالی در معامله احتمالی با ایران گفت که او فقط ساخته شده بود چند مقدمه. هیچ یک از نکات منجر به FEMA عرضه می پردازد.

آژانس شغلی کارکنان با جانبازان نظامی و فاجعه متخصصان که مشاغل ردیابی تاریخ اخیر آمریکا فجایع: کاترینا و سندی Deepwater Horizon, ایرنه. داوطلبان بسیاری در 20s خود بود, نام های مختلف در خود résumés: دانشگاه استنفورد, گلدمن ساکس, گوگل. یکی از کالج فارغ التحصیل شده فقط قبلی بهار. آنها به صورت تصادفی انتخاب و از بینش همکاران از ویلز کارسون Anderson & استو از دیگر شرکت های سرمایه گذاری و شرکت های مشاور در شهر نیویورک است.

با توجه به whistle-blower آنها داده شد کمی اولیه آموزش. آنها شخصی با استفاده از حساب جیمیل باعث سوء ظن از برخی از تامین کنندگان بالقوه و کارگزاران که سوال خود را واجد fides. چند روز پس از آنها شروع به یک دولت وکیل belatedly نشان داد تا با عدم اطلاع اشکال از وزارت امنیت داخلی.

بطری های ضد عفونی کننده دست و Clorox دستمال مرطوب قرار داده شد در اطراف اتاق و در اشاره به اجتماعی فاصله ورق کاغذ گذاشته شد در هر صندلی در کنفرانس جداول هر چند بسیاری از کرسی شد و در نهایت اشغال شده توسط داوطلبان است. برای آقای پنس را بحث پپ در اواخر ماه مارس تلویزیون روشن شد از سی ان ان به فاکس نیوز.

برای سه هفته بعد داوطلبان مشغول به کار 12 ساعت در روز تلاش برای نگه دارید تا با فروش قریب طریق FEMA در سایت و تلاش برای حرکت دولت فدرال بیزانس تهیه قوانین. اما کار خود را گرفتار تغییرات مکرر در روند تلاش های که تبدیل به هدر رفته ارتباط ضعیف و نصب ترس خود را در مورد عدم پیشرفت whistle-blower گفت: در مصاحبه ها و تاول یادداشت.

“این مشکلات به کل زنجیره ای از فرمان مانع توانایی ما برای پاسخ و می تواند در بسیاری از آمریکایی ها از دست دادن زندگی خود را,” the whistle-blower نوشت.

خود را سرپرست موقت شد Rachael Baitel یک 2014 پرینستون فارغ التحصیل که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک کاخ سفید دستیار خانم مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از حرکت به یک موقعیت در آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی.

خانم Baitel گفت: داوطلبان برای اولویت بندی آگهی از لحاظ سیاسی متصل با توجه به داوطلب سابق و اسناد و مدارک بررسی شده توسط بار. ارشد مقامات دولت گفت که کاخ سفید نیروی کار غافل بود که هر FEMA منجر شد که به ترتیب اولویت در یک V. I. P. لیست. همه آگهی های در نظر گرفته شده توسط داوطلبان به ارزش پیگیری مقامات گفته اند reviewed by حرفه ای دولتی با یک قرارداد نهایی تصمیم گیری ساخته شده توسط FEMA تهیه کارشناسان.

زمانی که آقای اورن-سنبه دنبال کرد تا با نیویورک مقامات در مورد یک پیشنهاد او کپی خانم Baitel. BuzzFeed اولین گزارش در مورد شکست قرارداد.

بسیاری از دیگر منجر به داوطلبان از آقای کوشنر تیم. وجود آقای Boehler سابق سرمایه داری و آقای کوشنر در دانشگاه هم اتاقی بود که خدمت در جای دیگر در دولت و همچنین Avi Berkowitz یک کوشنر دستیار و خانم مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد جولی ردفورد. راهنمایی نیز در آمد از اعضای جمهوری خواه کنگره محافظه کار و شخصیت های رسانه ای و دریاسالار Polowczyk.

زمانی که تانا Goertz سابق “شاگرد” شرکت کننده که در حال حاضر اجرا می شود زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: با سرب برای N95 ماسک آن گردش در میان تهمت انتصاب در سازمان های فدرال — از جمله آقای تهمت top بهداشت عمومی آمادگی رسمی رابرت Kadlec. خانم Goertz نیست پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

در مقابل دکتر Hendricks این پیام گاهی بدون جواب رفت و تصویب شد و از فرد به فرد حتی اگر او ارائه کدها و پر کردن فرم های دولت مورد نیاز و ارسال تصویر از ماسک برای خانم Baitel ثابت کند که آنها واقعی بودند.

هفته پس از داوطلبان در سمت چپ در اوایل ماه آوریل و نکته تا به حال تصویب شده است به وزارت دفاع, کارمند, دکتر هندریکس در نهایت دیدم نشانه ای از پیشرفت: اطلاع رسانی از یک سایت امکان بازدید در چین است. “پس از پنج هفته تا حدودی خسته کننده تلاش های من در نهایت امیدوار,” او گفت:.

تامین کنندگان بالقوه دیگر تماس FEMA مقامات پس از داوطلبان رفتگان درخواست در مورد عدم پیگیری. FEMA مقامات که نمی شد ارائه شده با تکمیل پرونده در تماس های ساخته شده و توسط داوطلبان مجبور بودند به راه اندازی مجدد بررسی صلاحیت برخی از پیشنهادات مختار است.

داوطلبان نیز مشغول به کار در دیگر جنبه های آقای کوشنر به کاخ سفید تلاش ویژه پروژه Airbridge که در آن مالیات دهندگان آمریکایی پرداخت می شود به کشتی جعبهها از روپوش و ماسک و دستکش تهیه شده در چین توسط آمریکا تامین کنندگان مانند کاردینال سلامت McKesson و اونز & جزئی.

لوازم دنده محافظ بهبود یافته است و در هفته های اخیر مقامات دولت گفت: با اشاره به توافق کاخ سفید زده با 3M در اوایل ماه آوریل به تهیه بیش از 160 میلیون ماسک بیش از سه ماه. اما بسیاری از کارگران پزشکی در سراسر کشور می گویند که کمبود باقی می ماند یک مشکل جدی است.

“وجود دارد ارائه دهندگان خدمات سلامت ترک شغل خود را زیرا آنها نگران بیمار شدن” دکتر گفت: والری Griffeth یک پزشک اورژانس در اورگان و بنیانگذار ما P. P. E. داوطلب تلاش برای مطابقت با در دسترس لوازم پزشکی با بیمارستان ها و اورژانس کارگران است.

او و دیگر خط مقدم پزشکی کارگران به فشار ادامه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند و او با انتقاد به دولت اعتماد به بخش خصوصی به آدرس کمبود.

“به تجربه داوطلبان خنده دار است که وجود دارد تدارکات حرفه ای کارشناسان در دولت است که می تواند کمک کرده اند با تهیه و توزیع و دریافت ما منابع ما نیاز به,” او گفت:.

کریستوفر Flavelle کمک گزارش. Susan C. Beachy, Alain Delaquérière و لورن Pressman کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>