چگونه کوبه برایانت کمک N. B. A. تسخیر جهان

در طول دو دهه N. B. A. حرفه ای, Kobe Bryant تکامل یافته به مراتب بیشتر از استثنایی بازیکن بسکتبال است. برایانت که در سقوط یک هلیکوپتر در روز شنبه در نزدیکی لس آنجلس شد مهم مجرا برای لیگ آن را به عنوان نقل مکان کرد و به سرعت به گسترش امپراتوری خود را به سازمانی بین المللی.

مطرح شده در ایتالیا به مدت هفت سال از دوران کودکی خود برایانت بود مسلط به زبان ایتالیایی بود و ایده آل قرعه کشی لیگ که همیشه از دیوید استرن به عنوان کمیسر در سال 1984 تا به حال دیده بسکتبال به عنوان یک بازی جهانی. برایانت قد به عنوان بین المللی honed توسط N. B. A. و نایک متبلور شده طی مراسم افتتاحیه بازی های المپیک 2008 در پکن. وجود دارد برایانت بود swarmed توسط ورزشکاران دیگر درخواست برای امضا و عکس ها بر روی زمین زیر کشت از ورزشگاه المپیک با یک مرد بود که به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان بسکتبال.

آن اتصالات پس از آن که روز یکشنبه در مراسم تجلیل از برایانت ریخت و در از سراسر جهان است.

لوکا داخل شهردار رجیو امیلیا — یکی از شهرستانها که در آن Bryants زندگی کرده بود — ارسال شده یک پیام در Facebook در ادای احترام به ستاره. “کوبه برایانت در اینجا بزرگ و برای همه ما او از رجیو امیلیا,” او نوشت. “او امروز ما را ترک. یک افسانه بسکتبال که ما تمام شهر را به یاد داشته باشید برای همیشه با محبت و قدردانی است.”

زمانی که برایانت وارد N. B. A. در سال 1996 تجربه خود را در حال رشد تا حدودی خارج از کشور بود نادر در لیگ. این بود که در دوران قبل از ستاره یائو مینگ از چین و Dirk Nowitzki از آلمان تا به حال ساخته شده را علامت. اما برایانت افزایش نیز همزمان با معرفی انتقادی تکنولوژی جدید آدم و نقره استرن به عنوان جانشین لیگ کمیسر گفت: در مصاحبه ای در روز دوشنبه. N. B. A. بود فقط شروع به سرمایه گذاری بر روی قدرت دیجیتال تصویری و به پرتو آن بازی به خانه از جوانه زدن طرفداران در سراسر جهان است. امروز متولد ستاره مانند Giannis Antetokounmpo و جوئل Embiid به سرعت در حال تبدیل شدن به هنجار.

“کوبه آمد و از سن تقریبا در لحظه دقیق است که ما تبدیل به دیجیتال لیگ. من معتقدم که ما راه اندازی شد NBA.com سال قبل از کوبه به لیگ,” نقره گفت. “و کوبه در آغوش همه چیز دیجیتال. در چین او متوجه شد که او می تواند تقریبا در حال حاضر در سراسر جهان با ارائه محتوا به وب سایت. او را دیدم یک فرصت برای خود جهانی است.”

به عنوان N. B. A. بود از جان گذشته برای یک چهره جدید برای نشان دادن تنوع لیگ بدون مایکل جردن در نخست برایانت را بیش از هر آمریکایی دیگر بازیکن برای پر کردن جای خالی که. نقره ای با اشاره به برایانت به عنوان “سفر بیشتر بازیکن دوران خود را.” برایانت حتی به طعنه این ایده را از بازی حرفه ای در ایتالیا در سال 2011 N. B. A. تحریم. پدرش جو برایانت بازی بسکتبال حرفه ای وجود دارد پس از هشت سال N. B. A. حرفه ای.

“ایتالیا خانه من است” برایانت یک بار به زبان ایتالیایی ورزش خروجی Gazzetta dello Sport. “از آن جایی که رویای من بازی در N. B. A. آغاز شده است. این جایی است که من آموخته اصول است.”

تیراندازی عبور و حرکت بدون توپ او اضافه کرد: تمام شد “چیزهایی که زمانی که من آمد به امریکا, بازیکنان سن و سال من نمی دانم که چگونه به انجام این کار به دلیل آنها تنها به فکر پریدن و dunking.”

استرن که فوت Jan. 1 ساخته شده خارجی گسترش هسته هدف از لیگ و بررسی طرح های پیشنهادی به جای تیم ها در اروپا است. برایانت به آسانی پذیرفته شده نقش خود را به عنوان یک سفیر برای بازی بسکتبال برای هر دو لیگ را به ضرر منافع خود را. او با بازی در دو تیم المپیک برنده مدال طلا در سال 2008 و 2012. در سال 2018 برایانت نامگذاری شد همراه با یائو به عنوان سفیر جهانی برای سال گذشته FIBA Basketball World Cup.

“استرن چشم انداز بود که همیشه به N. B. A. جهانی و قطعا او یک کمیسر که در آغوش که گفت:” مایکل Veley استاد مدیریت ورزشی در دانشگاه سیراکوس. “اما او بازیکنان مورد نیاز را نیز به خرید آن است. آن آغاز شده و با تیم المپیک — ‘تیم رویایی’ — اما پس از برخی از ستاره های بزرگ مانند چارلز بارکلی و مایکل جردن باتوم بود گذشت به دیگر افرادی که نه تنها رفتن به بازیکنان بزرگ اما رفتن به نمایندگی ورزش و بحث در مورد آن بین المللی است.

Matteo Zuretti رئیس روابط بین الملل برای N. B. A. اتحادیه بازیکنان گفت: در مصاحبه ای که برایانت غالب به تنهایی بازی کرده و لیگ را تشویق خارجی ها بیشتر به ورزش. Embiid بود که پیش نویس به N. B. A. از کامرون در سال 2014 نوشت: در توییتر پست زیر برایانت مرگ بود که او شروع به بازی بسکتبال به دلیل برایانت پس از تماشای 2010 N. B. A. نهایی. “من تا به حال هرگز به تماشای توپ قبل از آن که نهایی شد نقطه عطف زندگی من,” او نوشت.

“هنگامی که شما یک بازیکن بین المللی و به شما اقامت تا 4 صبح برای تماشای بت خود بازی شما را در توسعه یک اتصال خاص,” Zuretti گفت: در یک تماس تلفنی از ایتالیا. “کوبه شده بود فوق العاده مربوط به مردم در لس آنجلس. اما برای یک نسل از بازیکنان بین المللی, او که برنده و بت.”

اما هیچ جا در خارج از کشور بود برایانت تاثیر به عنوان شایع در شرق آسیا به خصوص چین که در آن برایانت یکی از نایک شخصیت های بالا به طور معمول بيشترين فروش کفش و لباس. تقویت دسترس برایانت و لیگ در این کشور این واقعیت است که یائو اتفاق افتاده است برای پیوستن به Houston Rockets در سال 2002 به عنوان حق برایانت میزد اوج خود سوپر استار شدن پس از سوم N. B. A. قهرمانی.

“کوبه دیدم چقدر بزرگ N. B. A. تبدیل می شد در چین” نقره گفت. “من فکر می کنم کوبه به رسمیت شناخته شده است که او یک محصول از زمان خود است.”

سپس برایانت در حال حاضر تبدیل به یک بازدید کننده مکرر به این کشور برای بسکتبال اردوگاه و تبلیغاتی متوقف می شود. او در آنجا ماند محبوب در چین از طریق آگهی های بازرگانی مانند یک جن در سال 2011 با تایوانی ستاره پاپ Jay Chou. پس از Stephen Curry, ستاره Golden State Warriors, مقامش را از دست بدهد برایانت در نیوجرسی فروش در سال 2017, ریک تاول های رزمندگان تیم اجرایی گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که کاری انجام داده بود آن را با استفاده از “کوبه برایانت راهکار است.”

نایک شتاب گسترش آن در بازار چین در 2000s و برایانت شد آن قابل رویت ترین چهره زمانی که او شروع به همکاری با این شرکت در سال 2003. چین شده است نایک بزرگترین بازار خارج از ایالات متحده برای چندین سال.

Cui Tiankai چینی سفیر ایالات متحده با انتشار بیانیه ای در توییتر در روز دوشنبه که راننده سرشونو تکون دادن به برایانت را در رسیدن به چین است. “غمگین از دست دادن غم انگیز #KobeBryant,” او گفت:. “الهام بخش برای بسیاری از افراد و افسانه ای از نسل او, او را همیشه یاد می شود برای سهم خود را به دنیای ورزش و به #ChinaUS مردم-به-مردم مبادلات. عمیق ترین تسلیت من به خانواده خود و دیگر قربانیان.”

در این بیانیه آمده قابل توجه فراتر از نشان دادن برایانت قد به عنوان روابط شده است تیره و تار بین N. B. A. و چین برای ماه می باشد. در ماه اکتبر یک راکت اجرایی حمایت در رسانه های اجتماعی برای معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ. پس از چند دهه از N. B. A. انجام کمک رسانی به چین و معاشرت طرفداران (با کمک از برایانت), دولت چین پخش کانال کشیده لیگ بازی. روابط هنوز به طور رسمی به گرم شدن.

برایانت همچنین محبوب در فیلیپین که در آن او ساخته شده چند بازدیدکننده داشته است. بسکتبال به دنبال آن است با تقریبا شور مذهبی دارد و قدمت آن به اواخر 1800s. روز دوشنبه خبرنگار ESPN ارسال شده یک عکس در توییتر نشان مشهور بسکتبال در مانیل شناخته شده به عنوان “آپارتمان” بودن رنگ با بیش از یک تصویر از برایانت و دخترش Gianna که او نیز کشته در تصادف. در شهر Valenzuela, فقط ساعت قبل از برایانت مرگ, Kobe Bryant-الهام بسکتبال افتتاح شد به نام “خانه کوبه” و آن را تبدیل به یک بنای یادبود سایت برای برایانت پر از گل و یادداشت ها از طرفداران.

نقره وجود دارد گفت: “چیزی بسیار جهانی” در مورد برایانت. ممکن است تمایل خود را برای در آغوش فن آوری و اروپایی خود را در زمينه اما نیز وجود دارد برایانت بی امان رقابت است.

نقره به یاد می آورد یک تعامل بین دالاس ماوریکس ستاره لوکا Doncic و برایانت در ماه دسامبر در مرکز استیپلز. Doncic بود در مورد ورودی و برایانت نشسته courtside بود و سطل زباله-صحبت کردن او را. پس از بازی Doncic به خبرنگاران گفت که او شده بود شگفت زده به شنیدن این که برایانت انجام شد به طوری که در زبان مادری خود را از اسلوونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im