چگونه جو بایدن استراتژی می تواند کمک به او را برنده ویسکانسین

ADAMS, Wis. — Nate Zimdars یک نامزد حزب دموکرات برای ایالتی ویسکانسین مجمع وارد V. F. W. تسلیم در اینجا پس از راهپیمایی در محلی رژه روز استقلال آماده برای دیدار با رای دهندگان در سالانه مرغ در فضای باز cookout به نام “شیک Nic.” اگر چه این رویداد به میزبانی محلی حزب جمهوری خواه آقای Zimdars به دور از عصبی بودن در پشت خطوط دشمن. او مشتاق بود.

شهرستان بدبختانه از آبی به قرمز در سال 2016 آقای Zimdars اشاره کرد که به معنای آن می تواند تلنگر دوباره. به علاوه ملی دموکرات انجام داده بود او را به نفع — آنها را انتخاب معاون رئیس جمهور سابق آمده است. برای بالای بلیط های خود را.

“بایدن می آید در سراسر به عنوان کسی که در حد متوسط و دارای تجربه در هر دو طرف راهرو” آقای Zimdars گفت. “من نزدیک خانواده و دوستان که کمی بیشتر در این طرف حصار گفت: اگر بایدن شد نامزد آنها را برای رای دادن به او.”

از جمله اجبار در هسته اصلی آقای بایدن انتخاباتی استراتژی طراحی شده برای گرد هم آوردن میانه, سالمندان, working-class رای دهندگان در سراسر نژادها و حامیان سابق رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. این رویکرد کمک کرده است تا او را به پرش به یک زودرس منجر شود در انتخابات هر دو در نظر سنجی های ملی و در نوسان متحده مانند ویسکانسین که در آن آقای ترامپ برنده کمتر از 23,000 آرا در سال 2016. آن را نیز به او کمک کرد تا دفع حملات از آقای ترامپ که به دنبال بازیگران آقای بایدن به عنوان یک رادیکال و مترقی با وجود حرفه ای طولانی به عنوان یک متوسط داشتند ،

اما اگر آقای بایدن امیدوار به حفظ مزیت خود را به عنوان نوامبر تساوی در نزدیکی ویسکانسین دموکرات مانند آقای Zimdars برخی از مشاوره شبیه به معروف پزشکی اصل “do no harm” یا احتیاطی کلمات آمار HBO سریال “The Wire”: “نگه داشتن آن خسته کننده است.”

به لحاظ سیاسی milquetoast است آقای بایدن درخواست تجدید نظر آنها گفت: رانندگی توانایی های خود را برای جذب ترقی خواهان در میلواکی میانه در حومه مانند ووکشا و روستایی بیشتر رای دهندگان در مکان هایی مانند Adams County, یکی از 22 شهرستان در دولت که رای برای آقای ترامپ پس از رییس جمهور باراک اوباما در سال 2012.

آنها نمی زاری که آقای بایدن است نه تاریخی نامزد مانند آقای اوباما یا هیلاری کلینتون یا این که او فاقد سپر-برچسب مترقی سیاست مانند سناتور الیزابت وارن و برنی ساندرز — آنها سپاسگزار برای آن است.

اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز
اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز

پس از سال 2016 انتخاباتی خانم کلینتون بود مورد در حال اجرا یک ریسک گریز کمپین که به نظر می رسید به تکیه بر رای دهندگان پیدا کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام ذاتا منفور. چهار سال بعد رو به یک تغییر چشم انداز انتخابات بسیاری از دموکرات ویسکانسین فکر می کنم آقای بایدن می تواند به نفع خود دولت است که با دقیق راهکار.

آقای بایدن است “نامزد مناسب برای این منطقه در این زمان گفت:” مت Mareno رئیس ووکشا حزب دموکرات است.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • بایدن می گوید مقامات محلی باید تصمیم می گیرید که برای بازگشایی مدارس, طراحی مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • خود را دوباره انتخابات در معرض خطر تهمت و پنس رسم خطوط جدید از حمله.
  • جمال بومن برنده اصلی خود را شکست 32 سال وقت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن کل پاره شد که او یک خارجی از آمدن به رفع تأسیس, و در حال حاضر او است که استقرار” آقای Mareno گفت. “ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر در کالج تحصیل سفید رای دهندگان ترک او و ما شاهد بیشتر سالمندان او را ترک کند. ما شاهد این هستیم که ائتلاف فقط به طور کامل حل شده را به هسته بسیار پایه حمایت خود را.”

چند ویژگی اطلاع آقای بایدن استراتژی از جمله حرفه ای طولانی به عنوان یک مرکب قانونگذار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن panned پاسخ به همه گیر و آقای بایدن هویت به عنوان یک مرد سفید نوع سیاستمدار به راحتی طبقه بندی شده به عنوان “ریاست جمهوری.”

وجود دارد طیف وسیعی از راه آقای بایدن می تواند به ساخت یک انتخابات عمومی ائتلاف در میدان نبرد دولت مانند ویسکانسین.

او می تواند تمرکز بر پیروزی رای دهندگان در کم جمعیت مناطق که در آن خانم کلینتون دچار ضرر و زیان بزرگ در سال 2016.

او می تواند در ساخت های اخیر دموکراتیک تلاش برای هدف, کالج تحصیل سفید رای دهندگان که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است در زمان دفع به خصوص در حومه شهرستان مانند Waukesha Ozaukee و واشنگتن که در آن خانم کلینتون عملکرد بهتری نسبت به آقای اوباما بلکه از دست برخی از رای به نامزدهای حزب.

و یا او می تواند به دنبال ایجاد انگیزه قابل اعتماد رای دهندگان دموکرات مانند افراد جوان سیاه رای دهندگان و رای دهندگان لاتین در میلواکی دموکراتیک دژ که در آن میزان مشارکت پایین بود به طور قابل توجهی در سال 2016.

آقای بایدن مشاوران می گویند او به دنبال هر دو درخواست تجدید نظر به persuadable رای دهندگان و ایجاد انگیزه در حزب را پایه تقلید از کمپین موفق سناتور تمی بالدوین از ویسکانسین مترقی که برنده انتخابات مجدد در سال 2018 by an eye-popping 10 امتیاز. آقای بایدن رهبری آقای ترامپ با 11 امتیاز در ویسکانسین در یک نظرسنجی توسط نیویورک تایمز و سینا کالج ماه گذشته و بیشتر در رای گیری های اخیر از دیگر میدان نبرد متحده مانند پنسیلوانیا بوده و حتی برای او بهتر است.

نماینده علامت Pocan یک دموکرات که نشان دهنده مدیسون گفت: آقای بایدن این کمپین در حال حاضر پیشی خانم کلینتون در شرایط سرمایه گذاری و توجه به ویسکانسین. آقای Pocan گفت: کلینتون در مبارزات انتخاباتی “در زمان دولت بنفش برای اعطا” با استناد به هر دو عدم بازدید و حمایت مالی برای پایین-رای نامزدها.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد و به ما دروغ گفته اما حداقل او نشان داد” او گفت: دموکراتها ضرر و زیان در سال 2016 یک “duh لحظه” برای حزب. آن را دموکراتیک رای دهندگان افت در سراسر ویسکانسین — بزرگ نیست جمهوریخواه مردم در انتخابات — که بیشترین کمک آقای ترامپ برنده شدن وجود دارد, او گفت:.

“زمانی که یک کاندیدا نیست, کمپین و یکی دیگر می کند, شما انتظار می رود که شما ممکن است دریافت نتایج است که ما” آقای Pocan گفت. “اما هیچ کس را تا کنون که اشتباه دوباره.”

این به این معنا نیست که آقای بایدن است اجتناب شود شک و تردید از هسته دموکراتیک حوزه مانند افراد جوان و مترقی اقلیت رای دهندگان — همان گروه که غالبا needled خانم کلینتون و حمایت آقای بایدن را به رقبا در بازار اولیه.

در واقع همان نظر سنجی نشان می دهد که آقای بایدن ایمن جلوتر از آقای ترامپ نیز پیدا آقای بایدن با ولرم اعداد در میان افراد جوان و اقلیت رای دهندگان. او favorability امتیاز کاهش یافته است در یک بررسی اخیر توسط ان بی سی و وال استریت ژورنال, رانده شده توسط شیفت در میان جوان دموکرات.

اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز

در یک تظاهرات در میلواکی در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم این ماه لاریسا Gladding, 23, گفت که او مشاهده رای گیری برای بایدن به عنوان تاسف هزینه ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. “آن را نمی کند حتی احساس می کنید مانند آن است که یک انتخابات در مورد افراد جوان و یا او می خواهد این جوان رای نمی,” او گفت:, و اضافه کرد که او برنامه ریزی شده برای رای برای آقای بایدن به هر حال.

دومینیک Tonneas, 24 بود که در مصاحبه با یک نمایش آتش بازی در ماسکیگو و کسانی که قصد رای دادن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر گفت: آقای بایدن سن و حرفه ای به معنای او نمی آوردن یک دیدگاه جدید به جدول. او گفت که او برنامه ریزی شده به رای دادن به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که تنها چند سال جوانتر چرا که او ترجیح داده خود را در سیاست های اقتصادی است.

آنچه که در حال حاضر روشن است: چند ماه گذشته که برجسته بزرگترین جنبش اعتراضی در تاریخ آمریکا و یک بیماری همه گیر است که همچنان به کشتن هزاران نفر و upend کشور اقتصادی و اجتماعی پارچه مجبور است آقای بایدن و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تنظیم ساختار و پیام از مبارزات انتخاباتی خود را.

سو Schaetzka که با حضور شیک Nic در Adams گفت او رای برای آقای ترامپ در سال 2016 و برنامه ریزی برای انجام این کار دوباره در ماه نوامبر. اما او گفت: حوادث چند ماه گذشته و به خصوص ملت در پاسخ به کروناویروس در حال تغییر راه مردم در محافل اجتماعی احساس خود را در مورد رئیس جمهور.

خانم Schaetzka بود مطمئن نیستید آقای تهمت می تواند برنده شدن در این دولت دوباره در این سال به خصوص در برابر حزب دموکرات مانند آقای بایدن.

“با همه چیز است که رفتن با Covid من می دانم که برخی از مردم در حال بازنگری,” خانم Schaetzka گفت.

“مردم فقط مانند بایدن بیش از آنها مانند هیلاری,” او اضافه شده است. “من نمی دانم اگر آن را در گذشته او و تمام است که, اما آنها نمی او اعتماد کنند.”

در اعتراض در میلواکی جوان لیبرال گفت که آنها برنامه ریزی برای رای برای آقای بایدن اما دقیق چیزهایی که به او کمک کند درخواست تجدید نظر به کسانی مثل خانم Schaetzka آنچه باعث می شود آنها را begrudging حتی رنجش هواداران است.

آنها به تصویر کشیده آقای بایدن به عنوان بیش از حد متوسط و مذهبی و به عنوان یک doddering سالمند شخصا یک نقد که شبیه “خواب آلودگی جو” نام مورد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال پسند عامه.

اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز
اعتبار…لورن عدالت برای نیویورک تایمز

Diarelis رودریگز که راهپیمایی در اعتراض گفت: او درک افراد جوان را دیدم که آقای بایدن و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دو روی یک سکه هستند.

“بایدن بخشی از مشکل است. او کمک کرد تا با جنگ با مواد مخدر و واقعا درک این مسائل ما باید به او گفت:” خانم رودریگز 18. “مردم من صحبت نمی خواهید برای رای دادن به این دلیل آنها نمی خواهید برای شرکت در یک سیستم فاسد است.”

اما خانم رودریگز هنوز گفت که او برنامه ریزی شده به رای دادن به آقای بایدن در ماه نوامبر هر چند هر دو او و خانم Gladding خواست او را در آغوش بیشتر فعال لفاظی در مورد مسائل برابری نژادی و defunding پلیس.

یک دلیل وجود دارد او نیست. بیست مایل دورتر از رهبران ووکشا حزب دموکرات گفت: آنها به تازگی به میدان فرستاد یک تماس تلفنی از یک تردید رای دهندگان است که گفت: او می خواست به رای برای آقای بایدن اما او نگران بود دموکرات ها در حال تبدیل شدن دشمن به افسران پلیس.

یک داوطلب به نام اسکات Prindl به نام زن پشت. آقای Prindl 65 ساله گفت: این زن تا به حال در اجرای قانون و او نیز. طی تماس تلفنی او توضیح داد: Black Lives Matter جنبش و اهداف آن به عنوان او آنها را دیدم.

“واقعی Black Lives Matter تظاهرات هستند که مسالمت آمیز” آقای Prindl که سفید است و مطمئن باشید این زن از طریق تلفن. “این خارجی ها هستند که در آینده و wreaking ویران” او گفت: اشاره به مخرب گروه های سیاسی که معترضان می گویند تبدیل برخی از تظاهرات خشونت آمیز.

زن بود و آرامش. او خواهد بود و رای گیری برای دموکرات ها در ماه نوامبر او گفت: و برای آقای بایدن بیش از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de